שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות …

ורה20

New member
אביבית הודתה ברמיזה שדיברה עם בועז לפני שנכנסה והגיע מוכנה.

כנראה הוא שפנה אליה כשהחלו שמועות שהיא נכנסת במסגרת המשימה. ידעה מראש כמה בןעז דאג למריה והיה לצידה בלי שמריה פצתה פה. בועז בהחלט השתמש מבחוץ בכל ארטילריה אפשרית כדי להפריד את הזוג הזה .אנשים שנכנסו,דרישה להוציא את מריה מהבית ,מרר את חיי ההפקה עד שהפסיקו תקופה להראות אותם בערוץ 26 כדי שירד מהם,צעק למריה מבחוץ כל הזמן כדי להזכיר לה שהוא קיים ועוד. עכשיו לפחות הוא נירגע יכול לשבת בבית ולראות באנינסטגראם של מריה אותה מחובקת עם רועי למרות הכול.

lamalama4

New member
כבר הספיק להעלות פוסט "הרשת גועשת" עם חיוך

לדעתי מאד נהנה מדקות התהילה שלו. ויש לו יכולת מדהימה לגייס אנשים לשורותיו מבלי שבאמת נחשפו אליו ותהו על קנקנו. גם באיזו שיחה הזויה בין אביבית לאדל על כך שעדיף שמריה תודח כדי לא לאבד את בועז, "כי אין לה מושג מה קורה בחוץ" , שאלה אביבית את אדל אם היא חושבת שיריב נתי יחתים את בועז. רק בגלל הטימטום שלהן שווה שהזוגיות המהממת של מריה ורועי תציף את כל המדיה.

נשר100

New member
מריה ורועי נהדרים-רק אלה שהכחישו ועדיין מכחישים רואים

מעייני רוחם
בנתיים הזוג ממשיך מערכת יחסים שנפתחה לפני 5 חודשים
שהתנהלה במגבלות בועז( who the fuck is boaz)
מריה ורועי ממשיכים בזוגיות של בני 23 בתל אביב
ומספיק להכחיש את האהבה שבינהם
אז לא קבלנו הסברים- אני אהבתי את התנהלותם בבית האח

Pandorax

New member
מצחיק שאנשים שמודים שהזוג לא עניין

אותם עד כדי כך שהיו מעבירים ערוץ/עושים מיוט מתיימרים להיות מומחים כאלה גדולים למה שעבר להם בראש ובלב.

לדעתי אצל רבים הכעס נובע מהסיבה הפשוטה שכל הניתוחים והקביעות שלהם במשך העונה התבררו כשגויים מיסודם והם מסרבים להודות שהקונספציה שלהם הייתה שגויה מלכתחילה ומריה ורועי פשוט התאהבו ונתקלו בחומה של מכשולים שגרמה להם להתנהג בצורה מוזרה. מריה התבלבלה, נאטמה והפכה ללא ברורה ורועי קצת התחרפן והתנדנד בין תקווה לייאוש.

פלג ק

New member
בא לי לצעוק די כברררררר עם בועז-מריה-רועי, רועי-מריה-בועז

ואני בכל זאת ממשיכה להכנס לכאן ולקרוא

&nbsp
מסטיק אמרתי? אמרתי

למעלה