שרשור עדכונים,קישורים ועוד...

GM1988

Well-known member
זוג יפה

במיוחד כשיודעים איך היה נרקם והיה טיב הקשר שלהם בשיחות אישיות ואינטימיות בבית, מאד טבעי לראות אותם כבר ביחד בחוץ מבלים וחופשיים במגע שלהם.

נשר100

New member
מריה נהדרת- כל תומכי בועז מי זה מה זה בועז

הייתה אתו, נפרדה.והתקדמה הלאה.
רועי נהדר גם הוא- כל מילות התואר לא קיימות.
מדבר רהוט ,נראה מדהים,ונראה שיש חיבור מעולה בין מריה לרועי.
עזבו את בועז במנוחה. היה קשר ואיננו עוד.

zinioz

New member
אם בועז כזה גבר, שיכנס גם הוא לאח הגדול ונכיר את האישיות שלו

ואת האופי שלו, איך הוא מדבר ומתנהג. כרגע מהתמונות באינסטגרם שלו ומהשניים וחצי ראיונות שנתן עולה דמות של בחור צעיר, נחמד אם כי לא בעל קסם מיוחד, לא מותיר רושם שובה לב מדי, לא בטוב ליבו ולא בכושר ההתבטאות שלו...
מה שקרה זה שהוא כנראה לא התפתח כמו שמריה התפתחה - לא הוציא רשיון, לא התקדם עם לימודים/עבודה/קריירה ובסופו של דבר לא התקדם לעומתה וזאת מהות הריחוק שנוצר. זה קורה לכולנו - כעבור 7 שנים אנו נמצאים במרחק גדול ממה שהיינו כשהיינו בני 13.
אז הלינץ' שהיא עוברת הזוי ולא מוצדק. הכלבים יפסיקו לנבוח ובסוף השיירה תחלוף.

metoto

New member
"אם בועז היה נכנס באמצע העונה לאח הגדול אז הוא היה חוטף את

הניצחון.
קלוז אפ אחד על פניו הפגועות במבט כואב קטן והמיליון היה שלו.
לכן לא הכניסו אותו לאח וכל סיבה אחרת היא מצחיקה.
רועי עוז רצה להבטיח את הניצחון לפייבוריט הפרטי שלו "

GM1988

Well-known member
לא מסכים

הכל תלוי בדינמיקה שלו בבית.
לא מספיק להישען על סיפור של מישהו אחר, צריך להביא גם את עצמך.
אז אולי חלק מהקהל היה מזדהה איתו ומצביע, אבל לנצח בתחרות מול ישראל זה הזיה מארץ ההזיות.

מי זה בועז? ישו החדש של עולם הראלטי.

היא לא נפרדה היא קודם בגדה רגשית,עשתה זובור ציבורי בלב הפריים טיים, השפילה עד עפר, שיחקה לו בראש גם בצאת התכנית-נשיקה בערב הגמר,יום למחרת בא לקמפיין שלה ,הצהירה שלוקחים את הזמן לאט ועובדים על הזוגיות שוב.

יומיים אחרי בשרותים עם רועי זנגה זנגה...,יום אחרי כבר ישנה אצלו זנגה זנגה...צ'חלטה ....זנגה זנגה..קצת חפירות ...זנגה זנגה... ..נסיון פתטי לשיר...זנגה זנגה...

רועי נהדר? במה בדיוק? בזה שאורח חייו והגב הכלכלי שהוא מקבל מבית מאפשר לו לחשוב שהוא אומן? שמה שהוא שר זו אומנות?

תעשו לי טובה... רועי בולע מילים,משוך דיבור מהאף...אין לו עתיד במוסיקה.

לא מכיר את בועז ,אבל מכיר את רועי,ורועי לא נהדר בכלל,סתם ילד תפנוקים כמו רבים במדינה הזו שאינו צריך לעבוד למחייתו,האבא מסדר רכב,יחידת דיור,חשמל,מים...אוכל...

מי שומע על מתמודד שנכנס לאח הגדול לא בשביל הפרס לרוב? רק אנשים מפונקים וחולי פרסום ותשומי כמו רועי..

נשר100

New member
רועי נהדר- רהוט, ורבלי, איש שיחה ,משכיל,רחב אופקים ולמריה

חבר מושלם.
צר לי שאתה לא רואה את המעלות - אני ורועי נחזיק מעמד מול כתיבתך

4 חודשים צפיתי בעונה הכושלת האחרונה ולא נתקלתי בשיחה..

אחת אינטילגנטית או באדם אחד אינטילגנטי שהיה נעים לשמוע מדבר או מדברת למעט אולי אילן ושמס בהתחלה ממש בהתחלה...

לא רק אצל רועי לא שמעתי שיחה איניטלגנטית,אצל כולם. לא מספיק להיות ורבלי ורהוט צריך לעשות מכך משהו ולא לדבר בילדותיות ואינפנטיליות מעיקה כמו רועי.

אבל ניתן לו קרדיט שהוא בהרבה מובנים אכן ילד עוד,בסך הכל בן 23.

רוב השיחות שלו ששמעתי נעשו ברובם עם מריה והיו על ההתחבטויות שלהם בלופ אינסופי עד שגם להפקה נמאס מכך ופשוט לא צילמה אותם יותר.השיחה היחידה שבה התרשמתי מרועי היא השיחה הראשונה שבה ניחם והרים את ביטחונה של מריה ,שיחה שבה גם כבש את ליבה סופית מישראל. שיחה טובה שבה אמר הרבה דברים נכונים,הבעיה שאחר כך הכל חזר על עצמו באופן מעיק ומטריד מאוד.

האינטרקציה של רועי עם שאר הבית לא היתה מזהירה...אתה יכול להאשים זאת בחומר האנושי שנשאר שם בדביקות עם מריה אבל לא הייתי מטיל את כל האשמה רק עליהם.גם לרועי יש חלק בנומך התרבותי של העונה האחרונה.חלק נכבד הייתי מוסיף.

רועי ילד קקה מפונק ועלוב.

אם בועז היה גבר עם טיפה יותר טוסטסטרון אותו רועי היה מסתובב עכשיו עם קביים ותחבושות.

נשר100

New member
למה מה קרה- לקחו לבועז את הצעצוע- ואתה כועס. למטה תקרא

שלבועז יש אהבה חדשה-אולי רועי עשה לו טובה

shouldistay

Active member
אחוז קטן מאד מאד נכנס בשביל הפרס

אם נעבור על כל העונות. מתמודד מתמודד.
נראה שאנשים בעיקר מחפשים "זכייה עקיפה" = כלומר. קידום מקצועי.
פותנה לרגע לא חשבה שתזכה. אבל היא פיתחה את המסעדה שלה וזה הביא לה כסף וכו' וכו' וכו'
גם מריה - מריה לא חשבה שתזכה. רק רצתה להגיע לגמר... כדי לקדם את עצמה.
כמעט כל התמודדים נכנסים בשביל "זכייה עקיפה" בדמות קידום.

GM1988

Well-known member

לא שמתי לב להודעה לפני שפרסמתי את שלי באותו נושא.
תכלס נאחזים באמת בתהילה ובמה שאפשר להוציא מזה אחרי שיצאו מהתכנית ובטח לא ישארו הרבה בכותרות (לפחות לא הדוש ישראל).
אבל עדיין יהיה נחמד לראות את אביבית.

פאפא17

New member
ישראל אולי אבל אביבית בטוח תשאר כאן לתמיד

אולי היא מזדקנת לפחות בעיניים שלך, אבל היא טובת לב וחכמה ואשת ברזל
עוד מריה הקדושה והחרמן עם עיני השבלול ילקקו את רצפת השיש בביתה
כדי לקבל טיפלה תשומת לב... ימיהם ספורים
עד שמריוש הקדושה תמצא גבר חדש ותהיה לעוד כמה שבועות מזון לרכלאי תקשורת משועממים

למעלה