שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות …

toly7

New member
חרדת בועZ טובה עשרות מונים מחחרת מרינוצק'ה הצדקת תודי

toly7

New member
חחחחח אני לא מסתפקת במסוק לי תביאי את ה F35 אחרת תצעקי ללמפה

פחחחחחחח
אותך בטוח אני אזכור דארלינג.
מי זה אותנו????
אהה אההההה בטח בטח שאני אזכור חחחחחח פור אוור אנד נוור חחחחחח

toly7

New member
תודה יקירתי גם את גדולה מהחיים אני חולה עלייך יא מבריקית אחת

האמת היא שהם עצמם לא מעניינים, מבחינתי הם גלולת בונדורמין

הדיון הוא על דבריו של העיתונאי במאקו ותגובתה של ניקניק תואמת את דעתי.
מריה היא קולב נאה ותו לא
ורועי הוא כלום שיכול להתהדר בקולב נאה אצל החבר'ה בתל-אביב. שום דבר מעבר לזה.

ורה20

New member
pandorax צודק לגמרי. בעריכה של יורם זק היינו מקבלים הרבה

יותר דקות מסך בפרקים ומבינים יותר טוב. זה שההפקה בחרה שלא להראות את כל מורכבות הסיפור ולהתמקד בזוג השני עד לרמה של קיא ,מה שהוכח בזה שמגי נזרקה מהר מאוד מהבית זה כשל עריכתי. וגם לא נשכח שמאקו שיייכים לקשת המתחרים ותמיד מתחרה לא יפרגן לתוכנית. זק היה עושה מהחומר שסופק בערוץ 26 מטעמים. ,כשמגי זרקה את החבר בשידור חי היה לכתבים מה להגיד וכשמריה לא עשתה את זה גם יש. ככה זה .

Lilo80

New member
זק לא יכל לעשות מטעמים מחומר טפל מה שכן לא היה משחרר את מגי

shouldistay

Active member
זה מה שזק היה עושה אחרת

ולאן דווקא כדי לקדם את הרומן, אלא כדי להבין את מה שעובר למריה בראש.
כי דמות מדי מיסתורית בריאליטי - זה בזבוז.
1. יותר מסיבות אלכוהול (זה תמיד מזרז עניינים) - כמעט לא היו!
2. לא להגיד לסלבריטיס, להגיד למריה ורועי שזה "נראה רע" על המסך. להיפך. לעודד אהבה. הרי מריה התוודתה שהיא "פא$$ינג"! מאוהבת ברועי!
3. להכניס את בועז (אם לא באמצע העונה, אז למשימה של כמה ימים), זה היה מבהיר הרבה!
4. לברר איתה מה פשר הפלירטוטים עם ישראל בתחילת העונה. פשוט לשאול אותה בחדר האח.
5. להראות קטעים שבה נראים ישראל ומריה מפלרטטים ולבקש תגובה.
וכו' וכו' וכו'

אבל מה שעניין את רועי עוז, חסר העוז, זה לקדם את ישראל בכל מחיר. ממש רק זה. וזה היה על חשבון הבנה של מה קורה בראשה של מריה.
דמות ראשית עם עודף מיסתורין והסתרה - לא מעניינת!

Pandorax

New member
Shouldistsy לזה בדיוק התכוונתי

אמנם אני בניגוד אלייך אוהבת את הזוג הזה אבל אני מסכימה איתך על כך שאם ההפקה הייתה חכמה הייתה צריכה לעשות מטעמים מהסיפור במקום להכניס סלבריטאים בתשלום על מנת לטרפד את הרומן בהתהוות.

עומרי בן נתן איים על רועי שאם הוא לא ירד ממריה הוא יעלה במדרגות.

אביבית ואדל קיימו אינסוף שיחות אזהרה עם מריה שהיא תאבד את שמה הטוב, הקריירה שלה ומשפחתה אם לא תתרחק מרועי ותביע אמונים ואהבה נצחית לבועז. הן גם הוציאו ממנה בכח וידויי אהבה לבועז מול המצלמה. מה הייתה אמורה לעשות? להישיר מבט למצלמה ולומר "בועז אני לא אוהבת אותך יותר וברגע שאני יוצאת מפה אתה היסטוריה?"

אז למה אתם מתפלאים שהילדים הפכו פאזה ונתקעו בלופ אינסופי? מצד אחד הם הבינו טוב מאד שההפקה גדולה וחזקה מהם ומצד שני הם עדיין היו מאוהבים.

בעונה 3 יורם זק הכניס את הארוס של ליהי לשוחח איתה. יכלו להביא את בועז במסגרת ביקור משפחות ולסגור את הפינה. יכלו לעמת אותם ואת שאר הדיירים עם המצב. יכלו "להדיח" את רועי עם ישראל אליאב ותומר. יכלו הרבה. לא רצו - כי לא רצו סיפור.

ההפקה קידמה את ישראל מירב אביבית ואליאב וכל סיפור או דייר שאיים להם על הבכורה טורפד, הועלם בפרקים או הועזב.

ורה20

New member
מדויק מילה במילה. חבלי לידה של הפקה ראשונה שלא

יודעת לעשות לימונדה מלימון (בחורה תפוסה) מאמינה שבעונה של קשת עם אותן דמויות מריה ורועי היו מגיעים למקומות גבוהים בגמר . אבל גם ללא הפקה אחרת העריכה הקיימת היתה לעיתים מזעזעת. ההפקה נתקעה פרקים שלמים על ריבים ולא על סיפור נוגע ללב (לדעתי ) של אהבה אסורה שכולם יכלו לראות בערוץ 26. בעונה 2 של אלירז ואלין סיפור קטן של חברות נפש ורמז לאיתאהבות עשה את העונה.

shouldistay

Active member
נכון. ואין לי בעיה עם מריה ורועי

זה אף פעם לא היה העניין.
רק לא אהבתי את חוסר הכנות של מריה. מהתחלה התחלה.
עוד כשהיא פלירטטה עם ישראל.
אני די בטוחה שהיה לה תסריט להתחבר לבחור איקס על מנת להתקדם. בסוף היא כנראה באמת התאהבה ברועי, אבל הכל היה מבולבל ומיסתורי ולדעתי בהתחלה מתוסרט מאד. פשוט פחות מתחברת לזה. אבל זק אכן היה עושה פה מטעמים.
&nbsp

alesandro2

Well-known member
מי שרוצה לצפות בטלנובלה שיעבור לערוץ ויוה

לבית האח צריך להכניס אנשים עם כריזמה עם סיי עם שגעונות שיטריפו לנו את החושים לטוב ולרע

lamalama4

New member
ומעבר לזה, מדובר בכניעה טיפשית של ההפקה לבועז

כנראה כדי להוריד אותו מהגב שלהם. חשבו שאם הם לא יקבלו זמן מסך וייכנסו לבית כל מיני שליחים לטרפד את הקשר של מריה ורועי, בועז יירגע. ככל הנראה גם קיוו שרועי ומריה יודחו עקב חוסר בזמן מסך וככה ייפטרו מבועז יותר מהר.

למעלה