לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2990929,909 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את  תקנון  הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את  תקנון  הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות …'
שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות …
<< ההודעה הנוכחית
09/10/2018 | 19:59
103
5099
לכל חברי הפורום המקסימים

תמשיכו לעדכן ולהתעדכן …

שיהיה המשך שבוע נפלא

האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש הרבה עדכונים לגבי העונה האחרונה אז בינתיים ממשיכים '
יש הרבה עדכונים לגבי העונה האחרונה אז בינתיים ממשיכים
09/10/2018 | 20:08
414
לעדכן ולהתעדכן, למי יותר ולמי פחות. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בעעע,גועל נפש... שני חולי פרסום שכצפוי "חסכו" את "חשיפת"....'
בעעע,גועל נפש... שני חולי פרסום שכצפוי "חסכו" את "חשיפת"....
10/10/2018 | 00:20
13
459
אהבתם לטובת ראיון יח"צני שינשים במעט את 15 דקות התהילה שלהם.

פשוט מבעית ומחליא לראות את מריה בראיון הזה משתפכת בצרפתיות על רועי, אוחזת בו כאהוב ליבה ,ובו בזמן מדפדפת את בועז ומערכת היחסים הארוכה עימו כמו שגילי מוסינזון מדפדף גו'ינטים.    

רועי אתה יכול להסביר לעצמך עד מחר ,שלא גנבת אשת -איש,שלא חמדת עדיין זה לא משנה את העובדה הבסיסית שיצאת לא גבר בעליל,לא נתת למריה מנוח בבית האח,חיזרת אחריה ללא כלות,בידיעה ברורה שיש לה בן זוג בחוץ,גם שקיבלה מסרים מהבן זוג לא הרפית להיפך הגברת את החיזורים והתלות שלה בך.  ללא קשר למריה ובחירתה ורצונה יצאת עלוב ביותר,ואני מאוד מקווה שהגלגל יתהפך עלייך בעתיד.  הרווחת עכשו,מברוק רועי ,אבל את הסטירה שלך על ההתנהגות הנלוזה תקבל בעתיד אם לא מבורא עולם,אז מהיקום,מהאינסוף,או כל שטות אחרת...

מריה-בוגדת מארץ הבוגדות,שחקנית מרהיבה שעבדה על רבים בבית האח,בראיון הזה הזוגי את נשמעת אחרת לגמרי מהדמות שמכרת לנו,עדיין נשארת כלבה קרה וחסרת רגשות,אבל פה את נשמעת עם בטחון שיא של שרמ.... שיודעת לסובב גברים על האצבע הקטנה שלה.  

חכמים ממני כבר אמרו,יופי לא נשאר לתמיד,שזה יעזוב אותך(ולא תצאי מהסרט ההזוי שאת חיה בו שאת זמרת,את לא זמרת ברים אדומה והוא לא...).  ,לא ישאר הרבה...האות קין שצלבת בה את בועז המסכן ,תעמוד לך ביום הדין בבוא הימים. פשוט מחפיר ומגעיל להסתכל איך את זורקת את עצמך על רועי בראיון הזה בידיעה ברורה שבועז יסתכל,ואם לא אז יעבירו לו.  

"זה לא זה", "זה כבר לא היה שם" את אומרת על בועז,כן ראינו את המשחק שלך,ראינו את ההשהייה והשקר שלך,הכל כדי לחלוב עוד אוויר פסגות של עולם דמיוני של סלבס דמיקולוס.

אני מאחל לשניכם רק חוסר הצלחה ורע,כי אישה בוגדת תמיד תשאר בוגדת מסריחה,ואדם ללא כבוד תמיד ישאר כך.שני עלובים מהעלובים ביותר שהצמיחה התכנית הכושלת העונה.  

פשוט להסתכל ולהקיא מהצביעות,הקרות- רוח,הדריכה על האחר בשם הרייטינג,השפלת האחר לשם עשייה לביתך,והכי חשוב החיוכים אחרי.  

עם אנשים מסוג זה,לא הייתי רוצה בטח שלהכנס לבית אחד,אלא לא מדינה אחת.בזיון.

האח הגדול >>
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 00:30
33
לצפיה ב-'יאללה מה אנחנו באירן? היא היתה צריכה להתחתן עם בועז שתהיה מר'
יאללה מה אנחנו באירן? היא היתה צריכה להתחתן עם בועז שתהיה מר
10/10/2018 | 00:46
10
325
מרוצה?
אחלה זוג זיווג משמיים שקורה אחד למיליון.אפילו בהפקה לא חשבו על כזאת התאמה.
היא מצאה את הנפש התאומה שלו והוא את שלה..
הרבה בהצלחה להם!
זוג מנצח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בוגדנות,חמדנות,אמירת דבר שקר,והצהרה כוזבת של "אהבה"...'
בוגדנות,חמדנות,אמירת דבר שקר,והצהרה כוזבת של "אהבה"...
10/10/2018 | 01:27
9
293
לבן זוגה זוהי מנת חלקה של הבוגדת העלובה.  

אנחנו לא באירן,אבל בטח לא גם בסדום. וסדום ועמורה זה מה שקיבלנו מהנשים הצעירות העונה בתכנית קרי-מגי ומריה. מגי היא נחש גלוי,מריה היא נחש מתחת לקש מה שיותר חמור.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'צודק מריה פשוט יותר קרה ומחושבת ממגי מגי לא מאוזנת בכלל היא '
צודק מריה פשוט יותר קרה ומחושבת ממגי מגי לא מאוזנת בכלל היא
10/10/2018 | 01:56
2
341
באמת חשבה שהיא מאוהבת בישראל התבלבלה בין אהבה לאובססיה מריה לעומתה ניצלה ונהנתה ואמרתי שהיא תהיה ם רועי לא מאהבה אלא כי כרגע הזוגיות של פליטי ראלטי זה משהו שעוזר לה להשיג עוד קצת פרסום וכשיפרדו אז גם אז יסקרו והיא מקווה שתסוקר עד שתמצא את השידרוג העשיר או מפורסם של רועי
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האמת, שהתאכזבתי ממריה מאוד מהראיון בפנאי פלוס'
האמת, שהתאכזבתי ממריה מאוד מהראיון בפנאי פלוס
10/10/2018 | 06:57
1
350
לא יפה מה שהיא עשתה. זכותה לעזוב בן זוג ולהתאהב באחר ,זכותה לממש את אהבתה ,אבל הצורה בה זה נעשה זה מכוער,בתחילה יחסתי את חוסר החשיפה שלה לגבי בן זוגה החדש,שזה רועי,כאקט של כבוד כלפי האקס שלה , בועז.אבל בראיון הוידאו עם הנשיקה הצרפתית בפומביי ובתקשורת , יחד עם נשיקות וליטופים נוספים,הראו שחוסר החשיפה  הקודם ,היה מהלך טקטי בלבד כדי שלא תמשוך אליה אש על הקשר המהיר שנוצר עם רועי. ישר עם סיום העונה. לכן אמרה שהזוגיות עם רועי היא רק שבועייים.  ממש  "רק שבועיים" נו באמת .זה זובור עצום ומגעיל כלפי האקס שלה,בועז .אם היתה מכבדת את האקס שלה ,אז מקסימום היתה יכולה להופיע עם רועי בראיון שמקסימום היתה מניחה את ידה על כתפו,וללא הנשיקה הצרפתית  הזו בתקשורת .נכנסתי לאינסטגרם של בועז שרשם בפוסט האחרון שלו " הרשת גועשת" עם הפלאפון ביד וחיוך מעושה נסוך על פניו.אני בטוח שהוא הירגיש מושפל ,וליבי עליו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני ממש לא מופתעת מימנה זה הכול חלק מהטקטיקה של להשאיר אותה '
אני ממש לא מופתעת מימנה זה הכול חלק מהטקטיקה של להשאיר אותה
10/10/2018 | 23:31
100
בכותרות וזה עבד קיבלה שער בפנאי פלוס ורועי הוא רק אביזר שנמצא שם כדי להבטיח שהפירסום שלה ימשך וכשהוא לא יתאים לצרכים שלה תעיף גם אותו 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את הסדום קיבלנו ממגי מריה לא עשתה כלום מעבר לפתח רגשות'
את הסדום קיבלנו ממגי מריה לא עשתה כלום מעבר לפתח רגשות
10/10/2018 | 02:06
5
322
כי הלב שלה היה כנראה פנוי.
חיכתה בחוכמה נפרדה ואז מימשה את האהבה שלה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סדום אינו מתבטא רק בגילוי חיבה חיצוני כמו מגי,הוא עבורי..'
סדום אינו מתבטא רק בגילוי חיבה חיצוני כמו מגי,הוא עבורי..
10/10/2018 | 02:45
4
431
מתבטא גם בגילוי חיבה פנימי כמו שמריה לא חששה להתוודות עליו מול כל עם ישראל כלפי רועי ביודעין שיש לה בן זוג של 7 שנים בחוץ.

להיפך היא ששה אל המצלמות בהנחה שכל זה יהיה הסיפור הבא העיקרי בבית(להזכירך כל זה התרחש-סיפור ההתאהבות בינה לבין רועי בסמוך "לסיפור האהבה "של  מגי וישראל שגנב את הפוקוס של התכנית).

מריה לא פרייארית.היא לא נכנסה לשווא. אני עדיין בטוח שיש הרבה קטעים שלא זכינו  לראות שהיו מצמררים את שערותינו על על גב ידנו בדינימיקה שהוסתרה בין רועי למריה לאורך כל התכנית,
כי בראיון שלהם היום ניתן היה לחוש שיש דברים בגו שהם אמרו בבית האח שאמור היה לרמז על ההתאהבות שלהם בשלב מוקדם יותר ושהסיפור שלהם היה אמור לתפוס הרבה יותר נפח ממה שזכה לו עריכתית.

זה אפילו חמור יותר הרגש הפנימי מול החיצוני, כן בועז דביל שהמשיך להרים לה קמפיין,כן בועז לא כזה חכם להבין רמזים עוד מבעוד מועד(הפלירטוטים המסיבים עם ישראל עוד בהתחלת התכנית).  עדיין זה לא מצדיק אפילו לרגע את הזובור שחטף 4 חודשים.

שמתם פעם את עצמכם ולו לרגע בנעליו של אדם שחוזה בלייב בכל חייו קורסים מולו? שחוזה בפיתויה של אהובתו יום יום שעה שעה? שצופה בבחורה שהוא חשב שהוא מכיר ככף ידו מתנהגת כזרה למערכת היחסים שלהם?

אני שמתי,לא מתוך חוויה דומה,אלא מתוך הזדהות עם הכאב שלו ושל ניקיטה,וזה גם איננו קשור  במאומה  לענין מגדרי,הייתי מזדהה אם זה היה הפוך בדיוק באותה מידה.

אתה כותב חיכתה בחוכמה,אני חש חיכתה בעורמה לטיימינג הנכון שלא יהרוס לה את ההגעה לגמר רחמנא ליצלן. בטח שראתה אחת שנשרפה בדיוק מאותה התנהגות עם מערכת יחסים הרבה יותר שטחית כמותית פר זמן  משלה-מגי.

למה להודות שאת אוהבת את בן זוגך לשעבר ומחכה לאיחוד עימו  כמה וכמה פעמים לאורך התכנית ? למה לשקר לו? לעצמך? לרועי? מדוע לחגוג לו יום הולדת? אם כבר ליבך היה שייך לאחר?  

מריה הודתה היום בראיון שהיא ידעה שהיא מאוהבת ברועי אחרי חודש כבר,אז למה להוליך שולל את בועז באמירות אהבה במשך 4 חודשים? הכל כשר בשם המשחק וההתקדמות בו?  לב של אדם אינו פיון,את לא יכולה להזיז אותו מצד לצד מתי שמתחשק לך,ואם את כן יכולה זה אומר כמה את קרת רוח ורגשות הם כמו זיט'ונים עבורך.

מריה שקרנית,שחקנית,אדם שמסוכסך עם עצמו,....תמיד אמרו מים שקטים חודרים עמוק,ואני אומר מרוב שהם חודרים עמוק הם מטביעים אותך,וזה מה שקרה לבועז,הוא יכול לשדר עד מחר שהכל טוב איתו,הוא תמיד יזכר לעד כזה שחברה שלו בגדה,זרקה,השפילה אותו בתכנית האח הגדול.

אלא אם כן מריה תכנס לעוד עונה,ואז יש צ'אנס שהיא "תפתח" לגבר אחר.כי בחיי שלסובב אותה היה הדבר הכי קל שראיתי בחיים.

זו אהבה אגואיסטית,בהמתית,יצרית במובן הכי נמוך של המילה. אהבה עצמית שמושלכת על אובייקט שלדעת האוהב יקדם אותך הלאה במטרות האישיות שלך בחיים.

מריה דומרק לא יודעת לאהוב,כי עד שלא תלמד לאהוב את עצמה באמת מבפנים היא לא תדע אהבה אמיתית מהי.

וכל הפיאסקו שלה בכל החודש האחרון רק הוכיח לי זאת הלכה למעשה.וזה מה שיש לי לסכם בכל השרשור הזה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'קונסטנזה קבל :'
קונסטנזה קבל :
10/10/2018 | 11:00
231
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 11:20
17
לצפיה ב-'אין כמוך!!!!!!! כל מילה בסלע'
אין כמוך!!!!!!! כל מילה בסלע
10/10/2018 | 12:44
1
165
אפשר לסכם את מערכת היחסים הזאת במילה אחת גועל
מריה אוהבת רק את עצמה, ומריה רואה את עצמה בטופ העולם
ותעשה הכל בשביל להגיע לשם
היא לא תמימה ולא סובלת מחרדה חברתית ולא גדלה בבית מתנכר
היא פשוט טיפוס חרא של בן אדם, שקרנית נוכלת חסרת כל רגש
שתעשה הכל למען ההילה כולל אפילו למכור את אמא שלה!!!!!
יצור נתעב שהיא, כל הראיונות והסרטונים שהועלו לרשת ביממה האחרונה
מראים איזה טיפוס שטני היא, לתקוע את הסכין גב של האקס ולסובב אותה חזק....
גם החנון המנוזל מבין שיומו יגיע,ואין את הבעות פניו ואת החשש מהלא נודע
היא לא מאוהבת ברועי ואפילו לא אוהבת אותו, היא פשוט הבינה ששם נמצא הבאזזזזז
אם התקשורת לא הייתה עושה עניין משניהם, היא מזמן לא הייתה בסביבה שלו
שיגמר כל הרעש סביבם, היא תמצא אידיוט אחר להתעלק עליו וליצור בלאגן
מריה בכוונה לא עזבה את בועז לפני הכניסה לבית, כי היא ידעה שזה יעשה רעש
והרומן ולא משנה עם מי, יעשה יותר כותרות בחוץ!

האח הגדול >>
לצפיה ב-'לאט לאט ההשליות שהיא דאגה לטפח בקרב הצופים מתנפצות והרבה כות'
לאט לאט ההשליות שהיא דאגה לטפח בקרב הצופים מתנפצות והרבה כות
10/10/2018 | 23:33
118
כותבים מילה במילה את מה שכבר כתבתי שבועות אחורה כולל על איך שמכרה את אמא שלה;)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שאפו. כל כך צודק '
שאפו. כל כך צודק
10/10/2018 | 11:12
57
לצפיה ב-' זו הייתה הפעם האחרונה שמישהו הרשה לעצמו לתקוף גולש'
זו הייתה הפעם האחרונה שמישהו הרשה לעצמו לתקוף גולש
10/10/2018 | 01:46
384
כי הוא לא הסכים עם הדעה שלו!
הפעם רק מחקתי
להבא זו תהיה חסימה מאוד מאוד ארוכה

ראו הוזהרתם
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זאת הפעם הראשונה מאז שאני צופה באח הגדול שאני מרגישה'
זאת הפעם הראשונה מאז שאני צופה באח הגדול שאני מרגישה
10/10/2018 | 11:18
21
458
שהצליחו לעבוד עליי בעיניים, ובגדול.
ראיתי את הכתבה ב-ynet על מריה ורועי וסדרת הצילומים שלהם לפנאי פלוס,
ופניי נפלו. וואלה הרגשתי שמישהי עבדה עליי באופן טוטאלי. זה לא קרה לי בעבר באח הגדול, כי תמיד ידעתי לזהות את האנשים ולהבין אותם לעומקם. טעיתי פה ושם ברצינות הרומנים שלהם, אבל מעולם לא תמכתי במישהי או במישהו והרגשתי אחר כך אכזבה עמוקה תוך מחשבה 'דמט איך יכולתי לטעות ככה'?
אני לא רוצה שישתמע כאילו שיש לי בעיה עם התאהבות ספונטנית או עם העובדה שהלבינה את פניו של החבר ברבים (בעצם כן יש לי בעיה עם זה אבל זה לא האישיו) ואני מודעת לכך שאהבת נעורים היא לא אהבה בשלה שמתרחשת בגיל אחר ובמקום אחר. 
יש לי בעיה שהיא הצליחה לעבוד עליי בנושא החרדה החברתית שלה, דבר שהתייחסתי אליו ברצינות וגרם לי לפתח כלפיה אמפטיה יוצאת מהכלל ותחושות הזדהות עם התנהגותה. חשבתי שהיא דווקא זקוקה לפינה החמה והבטוחה של בועז, בתור אחת שסובלת מחרדה חברתית, לא האמנתי שהיא תזרוק את עצמה למים הקרים שבבריכה האולימפית ותיפול היישר לזרועותיו של רועי קורנבלום.
אני מאוכזבת,כי אם מריה נכנסה לבית האח הגדול 
כשהיא נקיה מאהבה, ואין לה שום רגשות יותר כלפי החבר שהשאירה בבית,
היא הייתה צריכה לסגור את הסיפור הזה איתו לפני שהיא נכנסה לאח הגדול.
היה לה מספיק זמן לזה. הייתה צריכה לסיים איתו לפני הכניסה. להצהיר שאין
לה כרגע בבית שום חבר. לדבר על ה-X לספר עליו, לא להצמיח לו קרניים 
מהיום הראשון. היא אחזה במקל בשני קצותיו. מצד אחד היא אמרה שהיא חוזרת אליו במאה אחוז ומצד שני התוודתה על אהבתה לרועי. לא התייחסתי ברצינות לווידויי האהבה שלה ומצד שני התייחסתי יותר מדי להתעלקותו של רועי עליה.
היא הציגה את עצמה כמי שמחוזרת בעל כרחה ואין לה לאן לברוח.
מצד שני, מי שעקב אחרי הפוסטים שלי, שם לב שאני מעלה יותר מדי ספקות לגביה וכתבתי לא פעם שהיא מבלבלת אותי יותר מדי.
הייתי מאוד אמביוולנטית. היא הצליחה לעבוד עליי בקטע של החרדה החברתית, ודקה אחרי שעזבה את בית האח הגדול היא פתאום שוחה בחוץ כמו דג במים.
אני לא יודעת איך להגדיר את מה שבועז מרגיש. אולי קוסטנזה עושה זאת טוב יותר ממני. אני לא גבר, אבל אם היו עושים זאת לבן שלי, היה כואב לי נורא.
אני קוראת טוקבקים כמו 'האהבה מנצחת' ו'שיהיה להם בהצלחה' 'זוג מקסים' וכולי וכולי ואני מרגישה שבא לי להקיא. 
כל אהבה שבאה על חשבון כאבו האישי של מישהו אחר, מבחינתי היא חומר טוב למחזה יווני או לשיר קורע לב של אלביס, אבל במציאות אני לא יכולה לכבד אהבה כזאת, היא אנוכית ואכזרית. אהבה היא לא וירוס שנוחת עליך פתאום באמצע הקיץ. אהבה נוחתת על מי שמחפש אותה ורוצה אותה ומשתוקק אליה. מריה, לפני שהתאהבה כביכול, הייתה צריכה לסגור את הפינות עם האהוב הקודם שלה ולהיכנס להרפתקה הזאת כשהיא זכה וצחה ולא לרמות את כל העולם ואשתו ובעיקר את זה שהיה איתה שבע שנים בן בית וחבר טוב.

ולסיום, שיר של אלביס
שלהבתו האחרונה - מוקדש לבועז יוסף
האח הגדול >>
לצפיה ב-'את עושה עוול מאד גדול למריה, את חוטאת לאמת וגם כועסת על עצמך'
את עושה עוול מאד גדול למריה, את חוטאת לאמת וגם כועסת על עצמך
10/10/2018 | 11:58
12
311
סתם, באמת שסתם, ואני אנסה להסביר:
מאיפה לך לדעת, אולי מריה ניסתה כמה וכמה פעמים להיפרד מבועז לפני התוכנית, כדי להיכנס כרווקה?? הם הרי דיברו על כך שזה מצב שעלול לקרות באח, כלומר שהיא עלולה להתאהב. אז בועז לא שיחרר בשום פנים ואופן למרות שמבחינת מריה היא כבר לא רצתה בקשר איתו. היא נכנסה כמו עגונה לאח הגדול - יחסים שהסתיימו חד צדדית והלב שלה פנוי לאהבה רק בן הזוג לא הרשה לה לומר שהיא רווקה.
לגבי החרדה החברתית - יכול להיות שהגדרת המושג מתעתעת. לדעתי העובדה שיש כל מני מינונים לחרדה, ויש מצבים בהם היא עולה ויש בהם היא יורדת, בכדי לבלבל ולגרום לאי הבנות. בנימה אישית - אני בן-אדם שלא מרגיש מאד בנוח בסביבת אנשים חדשים, דבר שלא מונע ממני לעלות לשיר עם הגיטרה בפני יותר מ-200 איש ברמות הכרות כאלו ואחרות. ואחרי ההופעה לא בא לי לדבר עם אף אחד ממבוכה... זה נשמע סותר אבל זה לא. קיצר, אל תשפטי כ"כ בחומרה את מריה. אם לא משום סיבה אז לפחות מגיעה לה מידת ההבנה לאור נסיבות ילדותה הלא פשוטה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מצטערת אבל אני מתייחסת רק למה שראיתי ולא מה שאולי היה בדיעבד'
מצטערת אבל אני מתייחסת רק למה שראיתי ולא מה שאולי היה בדיעבד
10/10/2018 | 13:07
9
224
מרבית הטוקבקיסטים מתייחסים לסיפור בדיעבד.
אולי היא כן אמרה לו, אולי בכלל היא לא אהבה אותו, אולי סתם רק נאחזה בו, אולי ואולי ואולי. הכל השערות בדיעבד. אני מתייחסת לדברים שהיא אמרה בתוך הבית.
בבית היא שאלה כל הזמן למה בועז לא שולח לה מסוק? למה הוא לא צועק לה? למה הוא לא בא לבקר במקום אימא שלה? נתנה לנו להבין שהיא אוהבת את בועז, אבל התפלק לה קצת והיא התאהבה קצת גם ברועי אבל היא גם חזרה בה. היא אמרה לו שוב ושוב לא, זה לא יקרה. אני חוזרת לבועז מאה אחוז. מצטערת, יש כאן אחיזת עיניים, שקר קבל עם ועדה ואי אמירת אמת למאות אלפי הצופים שהצביעו עבורה והאמינו לה שהיא סובלת מחרדה חברתית, שהיא אוהבת את בועז ובסך הכל קצת מעדה ולהיפך, נתנה לנו להבין באותה שיחה "מפורסמת" שהיא כאילו 
מוטרדת ע"י רועי והיא בסך הכל במגננה.
לא. אני לא מקבלת את זה. 
בדיעבד לא עובד עליי.
אני שופטת על פי מראה עיניים ומשמע אוזניים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אבל בכך את מנתקת את מריה מהקונטקסט, מהמצב שבו היא נכנסה לבית'
אבל בכך את מנתקת את מריה מהקונטקסט, מהמצב שבו היא נכנסה לבית
10/10/2018 | 13:20
7
170
וברגע שניתקת יתכן שלא תביני על מה את מסתכלת. זאת בחירה שלך.
כמו שאי אפשר היה לנתק את מגי מהמציאות שממנה נכנסה לאח - שיש לה חבר חצי שנה, כמו שאי אפשר היה לנתק את ישראל מהמציאות שממנה נכנס לאח - ברמן דושבאג ש"מתקתק שלוש בלילה", באותה מידה אי אפשר לנתק את מריה. לא מבועז, לא מיחסיה העכורים עם אמה ולא מחדרה הצר בקרית אונו.
אז איפה הזיגזוג של מריה? להיפך, צריך להעריך אותה על כך ששמרה על קו אחיד - לא נסחפה מדי - לא התנשקה בבית למשל, התאפקה למרות שבינה לבין עצמה ידעה שזה גמור עם בועז - אך ורק כי רצתה לכבד אותו, כל עוד לא שוחחו בינהם לבד וחתכו לגמרי את הקשר. לדעתי עשתה זאת בצורה מכובדת. קאם און, הבחורה לא היתה נשואה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני שוב חוזרת ואומרת שאני לא מתייחסת ל-בדיעבד'
אני שוב חוזרת ואומרת שאני לא מתייחסת ל-בדיעבד
10/10/2018 | 14:00
6
182
אתה לא יודע ואף אחד לא יודע מה הייתה מערכת היחסים שלה עם בועז לפני שהיא נכנסה לבית האח הגדול וזה גם לא מעניין אותי. אני מתייחסת למריה זאת שהייתה בבית האח הגדול וסיפרה שיש לה חבר במשך שבע שנים. היא לא אמרה שהיא נפרדה ממנו, היא לא אמרה כלום לגבי זה שהיא לא מאושרת איתו, היא לא דיברה עליו ובסופו של יום היא אפילו נתנה את האשליה שהיא חוזרת אליו למרות ה"התאהבות" שלה כביכול ברועי. 
מיד כשהתחיל הסיפור שלה עם רועי, אני קראתי שגם בועז וגם אימא שלה לא הבינו מה קרה לה פתאום והם אמרו בפירוש שזאת לא המריה שהם מכירים. 
היא התנהלה בצורה מאוד לא אופיינית לבחורה שיש לה חבר בחוץ, חבר שהולך איתה שבע שנים. ההתנהלות שלה עם רועי הייתה מתחת לכל ביקורת למרות שהיא לא התנשקה איתו, היא נכנסה כל ערב וכל לילה למיטתו, שיחות נפש עד אור הבוקר, אכילה מאותה הצלחת, צחצוח שיניים משותף, בחייך, אפילו מישהי רווקה לא מנהלת זוגיות כזאת מופגנת, על אחת כמה וכמה מישהי שנמצאת בזוגיות כל כך הרבה שנים.
בקיצור, היא עבדה על כולנו בעיניים. אני היום לא מאמינה לה שהיא מאוהבת, היא בסך הכל קרחון ולא מתוק בכלל.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה שבועז ואמא שלה "לא מכירים אותה ככה" זה תעודת עניות בשבילם'
זה שבועז ואמא שלה "לא מכירים אותה ככה" זה תעודת עניות בשבילם
10/10/2018 | 15:27
186
קודם כל. אני במקומם לא הייתי מודה שאני "לא מכירה ככה" את בתי או את בת הזוג שלי, כי מה זה אומר עלי כאם או כבן-זוג. שנית זאת אמירה מכוערת שלהם כי בתור הנציגים של מריה בחוץ ומתוך יציאה מנק' הנחה שהם רוצים בטובתה - הם אמורים להגן עליה ולתת לה גב מול המראיינים החטטנים. אז כבר פה מופיע הסדק והשיבוש, שאמור לגרום לך להבין שיש דברים בגו.
ההתעקשות הזאת שמריה "עבדה על כולנו" היא לא מובנת לי. זה שסירבת להאמין בנכונותו של הרומן שלה עם רועי, זה שאת לא רואה את התמונה הגדולה של מערכת יחסים של שני בני 13 שלא יודעים כלום מהחיים שלהם שהגיעה אל קיצה לאחר שנמתחה כמו מסטיק, זה שכל גילוי חיבה או אמירה של מריה מיד תיתקל בחומות של ציניות ותושם תחת זכוכית מגדלת - זה לא אומר שכל הצופים נוקטים חומרה כזאת כלפי מריה.
בי יש חמלה כלפי האשה הצעירה הזאת וגם בליבי שמחה על שצלחה את החויה הלא פשוטה הזאת כשבידה הפרס הנכסף ביותר - אהבה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה ובועז נפרדו מס' פעמים בעבר'
מריה ובועז נפרדו מס' פעמים בעבר
10/10/2018 | 16:35
3
235
זה לא שהיא 7 שנים טובות איתו ושהוא בכלל אין לו מושג שלא הכל ורוד. הם דיברו לפני הכניסה שלה לבית מה יקרה אם.. לא סתם. ומה לעשות, כשנכנסה לבית הבינה שכבר לא מספק אותה דיבורים כמו "חיים שלי, יפה שלי". הוא כנראה מאמי וחמוד, אבל לא בשביל שהיא תתקדם מעבר לגיל 14 שבו תפס אותה. סוף סוף פגשה מישהו שמספק אותה אינטלקטואלית. כנראה לא ידעה שתמצא מישהו כזה. לא ציפתה להתאהב. וגם לא הסתירה את ההתאהבות. לא ממנו ולא מהקהל. לא הבנתי מה חשבת לעצמך כששמעת אותה אומרת שהיא התאהבה, בכל זאת האמנת שלא וסוג של תמכת בה. למה לא פשוט לשמוע את המילים שלה ולהפנים שזה המצב? הדבר היחידי שאמרה שהוא לא נכון זה שהיא רוצה לחזור לבועז וזה כדי לא לתת לו את המכה להיזרק בלי הזדמנות להביט לה בעיניים ולענות לה. וראינו שהוא ממש לא רוצה שהיא תיפרד ממנו בשידור חי, כך שזה היה לטובתו. אבל הכל אצלה היה בחוץ והוא עשה את הבחירה שלו להמשיך למרות שנתנה לו נקודות יציאה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-' כל מילה זהב'
כל מילה זהב
10/10/2018 | 18:30
26
לצפיה ב-'לפי מה שמריה אמרה בבית והקשבתי טוב מאוד כי אני ערה בלילות וצ'
לפי מה שמריה אמרה בבית והקשבתי טוב מאוד כי אני ערה בלילות וצ
10/10/2018 | 23:39
150
וצפיתי בכול השיחות ליילה שלהם שלא צונזרו יהא אמרה שנפרדו רק פעם 1!!!!! כשהיא יצאה מהצבא והיא אמרה שהוא לא היה שם והאי נאלצה לעבור את זה לבד

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הו. זה תגובה לעניין'
הו. זה תגובה לעניין
11/10/2018 | 17:47
66
הרבה יותר נחמד לקרוא הודעה כזו שפחות או יותר מתייחסת לדברים ממקום ניטראלי, ופחות ממקום אישי וכפייתי.
לא מבין את המטרה של אנשים שמנסים להיכנס לדנא של מריה בניסיון לנתח את אישיותה ורצונותיה ורגשותיה על סמך דברים שהם לא מכירים עליה מעבר לתכנית.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הרבה מדברייך.'
מסכימה עם הרבה מדברייך.
10/10/2018 | 16:36
241
היתה אחיזת עיניים רצינית מצידה בשביל אהבת הקהל! ממש אחיזת עיניים.
מוזר לי שאת לא מתיייסת להתחברות של מריה לישראל ממש בימים הראשונים של התוכנית. לפלירטוטים שמישהי עם חבר בבית לא עושה. זה כבר היה צריך להדליק לך נורה אדומה שיש פה תסריט כלשהו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'איזה שיחה "מפורסמת"? מתי?'
איזה שיחה "מפורסמת"? מתי?
10/10/2018 | 14:13
67
לצפיה ב-'מריה היא זאת שעשתה עוול לאמא שלה ולבועז והיא לא תהסס לפגוע'
מריה היא זאת שעשתה עוול לאמא שלה ולבועז והיא לא תהסס לפגוע
10/10/2018 | 13:37
1
231
ברגשות של מי שלא משרת את האינטרסים שלה היא לא פוגעת מילולית
וכמובן לא פיזית היא פשוט אדישה ולא מעניין אותה אף אחד חוץ מאשר מריה.
באיזה קלילות האשימה את אמא שלה במצבה החברתי מבלי לכאוב לשניה
על איך האמא מרגישה  
  תגידו שהאמא שלה התעללה בה , אני לא שופט את האמא כי לא שמעתי את הצד שלה .בכל מקרה צריך קצת לב רבאק זאת אמא ואמא יש רק אחת. 
ובועז? איך עבדה עליו המסכן, החזיקה אותו על אש קטנה 
לאחר שקיבלה מסרים מעומרי בן נתן שזה לא מצטייר טוב בחוץ
מגי לפחות עשתה את מה שהרגישה מבלי לפחד מהתוצאות אצל מריה זה מחושב וקר. לא אשכח כשאביבית בכתה היא אמרה למירב ולאדל "זה לא מצטלם טוב בחוץ" ולאחר כמה דקות " אני לא יכולה לראות מישהו בוכה" ובקרירות האופיינית
וההתנהגות הלא ספונטנית שלה ניגשה לאביבית.

מריה בעיני היא לא רעה וגם לא טובה לא חכמה וגם לא טיפשה לא כל כך יפה וגם לא מכוערת, היא פשוט לא

האח הגדול >>
לצפיה ב-'צודק לא אמרתי שהאמא בסדר מעולם כי אני לא מכירה את האמא אבל א'
צודק לא אמרתי שהאמא בסדר מעולם כי אני לא מכירה את האמא אבל א
10/10/2018 | 23:45
91
אם היא החליטה להמשיך לגור איתה וזה הרבה אחרי הפרסום וקמפיינים שעשתה או גם בלי הקמפיינים כול מי שאי פעם הכרתי שסבל מאוד מההורים או סתם רצה אצמעות קם עבר דירה ועבד במלצרות או בשלל עבודות אבל היא החליטה להישאר למרות שדאגה להתמסכן על כמה המשפחה שלה איומה
ולא רק זה אני זוכרת שאליאב שאל אותה קצת על המערכת יחסים עם בועז שאלות הגיוניות במיוחד כשהמערכת יחסים שלה נמשכה 7 שנים! היא בקושי נתנה פרטים והוא שאל אם היא נמצאת אצלו בבית הרבה היא אמרה שלא ובועז אמר שהיא הרבה אצלו
אז איפה האמת היא בבית האפל שלה או אצל בועז.?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'השיר הבא אולי ממצה את אופיה של מריה'
השיר הבא אולי ממצה את אופיה של מריה
10/10/2018 | 12:05
2
255
אם כי בחלק ממילות השיר ,אני לא כל כך מסכים עם הזמר על המונח "אהבה"
האח הגדול >>
לצפיה ב-'mox - הקונטקסט של השיר באמת מתאים וממצה את הסיפור'
mox - הקונטקסט של השיר באמת מתאים וממצה את הסיפור
10/10/2018 | 16:41
1
146

את השיר הנ"ל כתב אפריים שמיר על ירדנה ארזי אי שם בשנות השבעים כשהתאכזב ממנה לאחר שבחרה באחר. השיר נכתב מהזוית הסובייקטיבית שלו ובו הוא משמיץ את ירדנה ומנבא לה נבואות שחורות להמשך חייה - "לא תדעי אהבה אמיתית לעולם". וגם "האיש שכבש אותך...הוא לא ידע לאהוב אותך לעולם". 

במציאות ירדנה ארזי התחתנה עם "האיש שכבש אותך" ולא נרשם בחייה מחסור באושר או באהבה... או בילדים ונכדים.

זו דרכו של עולם. אנשים צעירים הולכים אחרי הלב ומישהו תמיד יפגע ואחר כך זה יעבור והוא ימשיך בחייו. כמו שאפריים שמיר התחתן עם אסתר שמיר ועבר לו...

אין פה טרגדיה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בא לקלל יצא מברך'
בא לקלל יצא מברך
10/10/2018 | 18:06
42
לצפיה ב-'יחפה יקרה, מריה לא אוהבת אף אחד חוץ ממריה. היא מניפולטיבית,'
יחפה יקרה, מריה לא אוהבת אף אחד חוץ ממריה. היא מניפולטיבית,
10/10/2018 | 18:08
142
תועלתנית וקרה כקרח. ואכן תמיד הדגשת את הספקות שיש לך לגביה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני רואה שהנושא של מריה ורועי מעורר הרבה מחשבות '
אני רואה שהנושא של מריה ורועי מעורר הרבה מחשבות
10/10/2018 | 23:09
2
188
אין פה נכון ולא נכון, כל אחד ומה שהוא חושב ומרגיש לגבי הדבר הזה. 
אני יכולה להבין את כל מי שמרגיש אכזבה,או שלא אוהב את מה שמופיע מולו על המסך, ובטח אחרי שהיינו כל כך מעורבים רגשית 4 חודשים ועקבנו אחריהם ימים ולילות.

לשם שינוי, אני דווקא לא מוטרדת או מרגישה מרומה מהמראות האלה.
גם אני הייתי אמבווילנטית לגבי השניים האלה ועברתי איתם תהליך ..לפעמים מחבבת אותם ומבינה אותם, אמפתית לסיטואציה המבלבלת והמנותקת והלא פשוטה שעברו האח ולעתים לא רחוקות גם ההפך - כועסת, חושבת על כל האנשים שהם פוגעים בהם מחוץ לבית, על העובדה שהם כל פעם מחדש בורחים אחד לשני והורסים לעצמם- את החיים בחוץ,את האווירה בבית, את החיבורים האחרים וההתפתחות האישית שיכלו להרוויח בחודשים האלה בתוכנית.
בעיקר התעצבנתי לראות את חוסר ההחלטיות של מריה - רוצה, לא רוצה ,כן רוצה.
את המשחק שלה ברועי - ואת המשחק שלו בה.

האמת, הייתי בטוחה שברגע שיצאו מהתוכנית ירצו שניהם לברוח מכל הפדיחה הזאת שהייתה בבית ולהתרחק אחד מהשני כמה שיותר רחוק.
ובמיוחד, לא חשבתי שהם באמת אוהבים, או שהם מוציאים טוב אחד מהשני.
ככה שאפשר להגיד שאני די מופתעת שהם באמת ביחד בחוץ.

תיארתי לעצמי שיגיע יום הפרידה מבועז בלי קשר לרועי, כי ברגע שבחורה מאפשרת לעצמה להתקרב ככה לבחור אחר ולהיקלע לסיטואציות אינטימיות וקרובות עימו, די ברור שבן הזוג כבר לא בראש מעינייה או הדמות הכי חשובה לה. אנחנו לא נראה קשר כזה אצל הדיירים הנשואים שנכנסים לבית , כי אצלם יש מעמד מאוד ברור וקבוע לבן הזוג שהם לא יתנו למישהו אחר. בן אדם בזוגיות מהותית יודע פשוט לא לתת לעצמו להגיע למקומות כאלה, לשים גבולות. 

הפתעה נוספת היא העובדה שהיום, ממרחק, כשאני כבר לא במעמקי התכנית ודי מנותקת מהסיטואציה אני חושבת לעצמי אז מה? שיהיו ביחד, שיהנו להם.
הם בחוץ עכשיו, הכל גלוי ...אז מה בעצם הבעיה? 
כיהם רוכבים על זה למען הפרסום ?, הם לא הראשונים וגם לא האחרונים ,יש ביצה שלמה של סלבס תל אביבים שעושים את אותו הדבר. וגם הם, זכותם לרכב על מה שקורה בחיים שלהם ולהשתמש בזה.

לגבי החרדה החברתית של מריה, גם פה, כל אחד ומה שהוא מרגיש כשהוא צופה בה עכשיו. אפשר לראות את זה כמשהו לא אמין של איך היא אומרת א' ומראה ב' ,ואפשר גם להסתכל על זה ולהבין שבחיים יש תהליכים ויש רגעים של יותר ופחות.
אני דווקא לא חושבת שמריה ניסתה לייצר פה משהו שהוא לא קיים...צפיתי בה כל החדשים האלה בבית, אחד הדברים היפים באח זה שאי אפשר לעשות הצגות לנצח , וקשה להתעלם מהדמות שראינו 4 חודשים על המסך- בחורה שקטה, שכמעט ואינה מביעה דעה בפרהסיה ,לא נכנסת לעימותים ובכללי בקושי מוציאה קול  . 
אני חושבת על המצב שלה עכשיו, הצליחה לעבור את התוכנית הזאת ולהגיע בעזרת הקהל לגמר, חזרה לחיים שלה ולחופש בחוץ,אין לה כבר את החוסר וודאות הזה שהייתה איתו בבית של איך יקבלו אותה ,היא זוכה באהדה בחוץ ,בקמפיינים, יש לה זוגיות חדשה שכנראה יש לה חלק נכבד באנרגיות האלה שהיא חווה...אני לגמרי יכולה להבין מאיפה מגיעה האופוריה הזאת ,המצב רוח, חוסר הפחד לדבר ככה ולהפגין חיבה פומבית. החיים שלה השתנו ב180 מעלות - היא נכנסה אחת ויצאה אחרת...יש אדם שזה לא ילהיב וירגש אותו וייתן לו ביטחון?

והאמת, אני בכלל לא חושבת שהקשר עם בועז נתן לה ביטחון. לא מתכוונת לבועז כמי שהוא אלא לתבנית עצמה של הקשר הארוך והיחיד שחוותה. אני חושבת שמשהו שם הרדים אותה והשאיר אותה בתוך המקום החרד הזה, המחשבה שזה הדבר היחיד שיש לה לסמוך ולהישען אליו. ועכשיו כשהיא יצאה החוצה - היא ראתה שכבר אין לה שם את מה שהיא צריכה, את הביטחון , את הרגש המוכר.שזה כנראה לא נותן לה את מה שזה נתן לה פעם. 
ואני חושבת שהקשר החדש  עם רועי, ושוב גם פה לא רועי כ"רועי" אלא כקשר החדש והמרגש שמראה שאפשר גם אחרת, שיש לה שליטה בחייה והיא לא מחוייבת להישאר עם מישהו אם דברים כבר לא עובדים רק כי הוא נתן לה תקופה מסויימת בחיים.
ובאופן אישי, תמיד חשבתי על מתמודדי האח ככאלה שנכנסים לבית כי הם במצב של תקיעות בחיים, שרוצים נתק, התחדשות,שינוי..משהו אחר. בין אם זה בזוגיות, בים אם זה בשגרה הביתית או התעסוקתית ואני משערת שגם מריה הגיע ממקום כזה של רצון למשהו אחר בחיים.

נכון, זה בטח כואב לבועז ,למשפחה שלו לראות את זה. אבל כך או כך פרידה זה דבר כואב....בין אם זה מול המצלמות ובין אם בסתר. אבל עדיין, זה חלק מהחיים ..אנשים נפרדים ,מתגרשים גם אחרי 20 שנות נישואים. וכן , אנשים מתאהבים באחר גם כשהם במערכות יחסים. והעובדה שזה כואב להיפרד לא אומר שלא צריך להיפרד.
ומה עדיף לה, להישאר עם בועז, להתכחש לתחושות ולהמשיך לחיות בתוך בועה לא אמיתית כדי שאחרים יאשרו שהיא עשתה את הדבר ההולם? או ללכת לפי הלב שלה, גם אם היא מקבלת הרבה ביקורת על כך? בסופו של יום אלה החיים שלה, היא חיה אותם, לא אנחנו. והיא זאת שצריכה להיות מרוצה מהם.

אני גם חושבת שחלק נכבד מההתנהלות של מריה ורועי בבית בהחלט לא הייתה לעניין ומריה אכן ניסתה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה - להגיד שהיא רוצה לחזור לבועז אבל עדיין לחזור כל לילה למיטתו של רועי. כל כך לא אהבתי לראות את זה שפשוט הפסקתי לצפות בלילות בשלב מסויים .
וגם עכשיו בחוץ, גם אם זו זכותם להתנשק בראשי חוצות , עדיין היה יותר מכבד ומתחשב לחכות מעט עם הדבר הזה ולא רגע אחרי שנפרדה מהבן זוג.

אבל לא יודעת, הדבר הזה לא מעורר בי את הכעס הזה או האכזבה שהרבה פה מדברים עליה.הטענה העיקרית כלפיהם הייתה על מה הם עושים בפנים כשמריה עדיין עם בועז בחוץ, והנה - עכשיו הם מחוץ לבית , מריה ליבנה עניינים וסיימה את יחסיה עם בועז, טבעי שהם לא יהיו כוס התה של כולם ,שיהיה להם לבריאות.

האח הגדול >>
לצפיה ב-' אפילו שמריה לא כוס התה שלך '
אפילו שמריה לא כוס התה שלך
11/10/2018 | 02:28
122
כתבת והסתכלת על הדברים במבט נכון, בוגר ונבון.
בשורה התחתונה -חרדה חברתית לא מתבטאת רק באופן אחד. יש סקאלה, ואנשים נמצאים במקומות שונים על הסקאלה ואף המיקום משתנה בהתאם למצב ולסביבה. צר לי על אלה שמרגישים "מרומים" וכועסים על מריה שהיא נלחמת בבעיה שלה ואף מצליחה בכך. המון בזכות השינויים שעשתה בחייה בחוכמה רבה כולל לא לכלוא את עצמה בזוגיות שמשאירה אותה כבויה ושקטה, על אף לחץ אדיר וחולני שהופעל עליה מכל מיני כיוונים וגורמים. על כך מסירה בפניה את הכובע. היו שינויים נוספים שעשתה כדי לעזור לעצמה להתפתח כאדם שיותר טוב לו עם עצמו, אבל זה הדבר היחידי שהיתה צריכה לעמוד עבורו זקופה ואמיצה נגד הרוח.
על אף שרועי קצת הרגיז אותי בתוך הבית בהקשר של מריה, היה מאד ברור לי שמריה התאהבה בו וקיוויתי (ואף האמנתי) שתממש את אהבתה אליו, כי אני אוהבת אותה ורוצה לראות אותה מאושרת ובועז ללא ספק לא עשה אותה מאושרת כפי שראיתי "בחזוני" את רועי עושה אותה מאושרת ומסופקת. עם זאת, היה מובן מאד למה אמרה כל הזמן שרוצה לחזור לבועז וזה אך ורק נאמר עבור בועז ולמענו, כדי לתת לו את פרידה שמגיעה לו פנים אל פנים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני מקבלת את נקודת המבט שלך ומסכימה על הרבה נקודות'
אני מקבלת את נקודת המבט שלך ומסכימה על הרבה נקודות
11/10/2018 | 12:12
82
אך עדיין ההרגשה שלי היא של טעם מר בפה. לא בגלל בועז ולא בגלל רועי אלא בגלל שבאיזשהו מקום איבדתי את התמימות ואת האמון בבני האדם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 11:22
3
לצפיה ב-'"זוג מנצח " "מקסימים" "האהבה ניצחה" '
"זוג מנצח " "מקסימים" "האהבה ניצחה"
10/10/2018 | 12:17
9
396

מריה ורועי  קבלו אישור By the devil himself  כשהכתבה על אהבתם התפרסמה –
הוא בעצמו עצר לרגע מעיסוקיו הקדחתניים בגיהינום
והביט למעלה.. לאט.. ניצת שלהבת גאווה וסיפוק בעישוניו האדומיים...
"my precious children"  מחייך בחצי חיוך וקורץ...
"עוד ניצחון"
כי אין קיק יותר טוב למלאך האפל מאשר המניפולציה הרגשית, זה הטופ של הטופ בריגושים שלו.. הסוטול המושלם.. העסקה הכי מכוערת שהוא מוכר.
ההפך הגמור מכול מה שהוגן... וההפך הגמור מ"האהבה ניצחה"
האהבה בוכה .
השפילו אותה.   
היא עומדת עם בועז.   

האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואו בדיוק מה שאני מרגישה'
וואו בדיוק מה שאני מרגישה
10/10/2018 | 12:42
74
לצפיה ב-'אמרת הכל דורוש וכל המוסיף לתגובה הפצצתית והקולעת הזו גורע'
אמרת הכל דורוש וכל המוסיף לתגובה הפצצתית והקולעת הזו גורע
10/10/2018 | 12:54
76
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 13:23
6
לצפיה ב-'יש רגעים שאני אפילו מרחמת על המשורר המנוזל'
יש רגעים שאני אפילו מרחמת על המשורר המנוזל
10/10/2018 | 13:38
5
239
הוא כזה חנון שכל כך שאף לאהבה אמיתית, שחשב שהגיע עשה ככל שביכולתו לשמר אותה
אבל הוא כל כך לא היה בטוח בה, שהאמין שברגע שהם יוצאים היא חוזרת לבועז
זה מעיד על דבר אחד שהוא הרגיש בליבו שהוא מאוהב בה והיא לא.
אני מרחמת עליו שהוא כל כך מאוהב והיא כל כך שחקנית ברמה דוחה
משחקת ברגשות של בני אדם, לא מאמינה לה לדקה, לכלום!
מרחמת עליו שברגע שהוא יבין ויפול האסימון , האבל על אובדן האהבה שהוא חווה כרגע
יהיה כל כך קשה , והיא תעבור הלאה כאילו היא מרכז העולם !
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לפחות בועז ניצל והוא כבר לא מנוצל '
לפחות בועז ניצל והוא כבר לא מנוצל
10/10/2018 | 14:02
64
לצפיה ב-'יקירתי לא שאני משהו אבל איך שאני קלעתי בכל מילה ומילה שאמרתי'
יקירתי לא שאני משהו אבל איך שאני קלעתי בכל מילה ומילה שאמרתי
10/10/2018 | 14:05
3
282
עליהם זה לא להאמין אחד לאחד וכמו תמיד אני מסכימה איתך בכל שאי ברכה

האח הגדול >>
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 14:07
2
16
לצפיה ב-'תדעי לך שאני אוהבת אותך מאד '
תדעי לך שאני אוהבת אותך מאד
10/10/2018 | 14:17
1
51
לצפיה ב-'בחזרה'
בחזרה
10/10/2018 | 19:30
21
לצפיה ב-'הזוג החמוד -מתנהל בכיף כבר חודש פלוס ביחד'
הזוג החמוד -מתנהל בכיף כבר חודש פלוס ביחד
10/10/2018 | 14:34
4
272
וכאן עולם כמנהגו נוהג מסרב לראות את המציאות השונה אז ועכשיו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חמוד?! זה כבר בעיני המתבונן'
חמוד?! זה כבר בעיני המתבונן
10/10/2018 | 15:47
3
166
והם חודש ביחד?!!!???אז אתה טוען שמריה התמימה וטובת הלב היא שקרנית (:
כי היא טוענת שהם שבועיים ביחד, אופס((::
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רועי ומריה זוג כבר 5 חודשים-לנו אין טעם להכחיש(הם יכולים)'
רועי ומריה זוג כבר 5 חודשים-לנו אין טעם להכחיש(הם יכולים)
10/10/2018 | 16:05
2
208
מי שרצה לא לראות את הקשר מתהווה ומתחזק- הכחיש עד סוף העונה וגם היום
הרבה גורמים ניסו לא רק להכחיש אלא גם לחבל
-ההפקה-לא הציגה בשדורי התוכניות -ומעט בשידורי הלייב- את החיבור המדהים -5 שתולים הזויים של ההפקה- אביבית עמרי נטע טילטיל ואדל-ניסו לנתק את הקשר  בכח
-אביבית- הפעילה לחץ אטומי על רועי לנתק את הקשר "מייד"
-סימה- הפעילה לחץ מוגבר על מריה לנתק את הקשר
-אדל מירב אביבית וסימה(האחיות החורגות של סינדרלה)-דחפו את מריה לקשר       עם בועז- למרות שהיה ברור שאין עתיד לקשר כזה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני אישית העדפתי לא להתעמק בקשר ההזוי הזה'
אני אישית העדפתי לא להתעמק בקשר ההזוי הזה
10/10/2018 | 16:19
1
196
שגם היום הוא נראה הזוי ומכוער

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הפוך גוטה הפוך- הקשר היום כשהם חופשיים ממגבלות-נראה נהדר'
הפוך גוטה הפוך- הקשר היום כשהם חופשיים ממגבלות-נראה נהדר
10/10/2018 | 16:23
221
מאחל לזוג שירח הדבש יהיה ארוך ככל האפשר
מה ילד העתיד אני לא נביא- אז נשאיר את העתיד לעתיד
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם שמתם לב אבל בפורום האח הגדול בפייס'
אני לא יודעת אם שמתם לב אבל בפורום האח הגדול בפייס
10/10/2018 | 19:40
313
מעתיקים תגובות מכאן.. בחורה בשם לינוי אם אני לא טועה ורחל משהו
לא יודעת אם זה בסדר אם מותר או לא
אבל אין שום קשר לתגובה שלי כאן לשם של המפרסמת בפייס):
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה משוויצה ברועי שלה'
מריה משוויצה ברועי שלה
10/10/2018 | 20:30
3
370
באינסטגרם שלה, ורועי גם שם תמונה שלה באינסטוש שלו.
יצאו לאור 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ושיר שראיתי שרועי פרסם קודם בשלו. קצת ילדותי אבל'
ושיר שראיתי שרועי פרסם קודם בשלו. קצת ילדותי אבל
10/10/2018 | 21:00
2
252

מסביר משהו מה הוא עובר.
הבחור מאוהב אין ספק.
------------------------
השיר:

בתוך עולם של מלחמה אני
מחפש לי עיר מקלט
העולם רץ לי מהר, אף אחד כבר לא הולך לאט
אבל העולם יכול להחרב, לי כבר לא אכפת
הכל אצלי השתנה מאז שאת הגעת

ומי היה מאמין? בטח לא אני
אהבה זה תמיד היה להם, לא לי

אף פעם לא חשבתי שאלחם ברגשות
ובטח לא שאקבל אותם
ומי חשב שאחרי כל כך הרבה שנים קשות
אתאהב כמו ילד קטן

אז שהעולם ימשיך להלחם מצידי
אותי זה לא מעניין כל עוד את לצידי
אז שילחמו מראשון ועד שבת
ובמלחמה הזו, את תהיי לי עיר מקלט.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהבה זה יפה '
אהבה זה יפה
10/10/2018 | 21:44
1
53
לצפיה ב-''
10/10/2018 | 23:17
14
לצפיה ב-'מריה ורועי "שיחת הערב" על פי מאקו. מה קרה קשת? רוצים גם פיסה'
מריה ורועי "שיחת הערב" על פי מאקו. מה קרה קשת? רוצים גם פיסה
10/10/2018 | 21:54
1
313
מהסחורה הלוהטת מריה-ורועי??
התאפקתם יפה עד עכשיו, אבל כנראה שכבר אי אפשר להתחמק מהם, הם בכל מקום. למרות שהם "טאלנטים" של רשת...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ועל הבוקר- עוד כתבה במאקו, עוד מישהו ש"חש מרומה" מרועי ומריה'
ועל הבוקר- עוד כתבה במאקו, עוד מישהו ש"חש מרומה" מרועי ומריה
11/10/2018 | 07:51
36
272
ותגובתי לכתב היקר - תאשים את ההפקה שצינזרה את סיפור האהבה שלהם בלייב ובפרקים, שלחה סלבריטאים שיכבו את הלהבות וינזפו ברועי ומריה ש"זה לא מצטלם טוב", והשאירה על רצפת חדר העריכה את כל הוידויים קורעי הלב + דמעות על אהבה בלתי אפשרית בחדר האח.
איך אפשר שלא להיות סטריליים, כשכל מה שמפומפם לך לשכל ע"י הצוות והדיירים זה - תחביא את הרגש??
אני מאד מקווה שרועי עוז מפיק לקחים ממקרה רועי ומריה, ושהוא ננזף היטב ע"י הבכירים שלא פיתח ועודד את קו העלילה הכי מעניין שהיה העונה, ובמקום זה מילא זמן אויר יקר באליאב בבריכה ובמירב "המצחיקה" עם המוזיקה של העממיקו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'קראתי את הטור הזה הבוקר וכמה שהוא מדייק במילים'
קראתי את הטור הזה הבוקר וכמה שהוא מדייק במילים
11/10/2018 | 09:23
5
239
כמו שכתבתי אתמול, אני לא בהכרח מהאגף המרומה של הקהל. אין לי טענות מיוחדות לעובדה שהם ביחד בחוץ על אף כל הציפיות והביקורות.

זה לא אומר שאהבתי את הרומן הזה בעלילה  ושאני בעד ההתנהלות שלהם אבל זה בעיקר מהמקום של היה מה שהיה, התוכנית נגמרה והם בחוץ והכל גלוי וידוע לכל הצדדים, שיחיו את חייהם ואנחנו נבחר כל אחד אם להיות ציני ומאוכזב למראות האלה או לא. ואני מהאגף הזה שלא מעניין לי במיוחד לראות אותם כזוג אך גם לא מטריד.

אבל כמה שאני מסכימה עם כותב הטור לגבי ההתנהגות שלהם בתוך הבית. על החומר האנושי שנכנס לריאליטי. ולא רק עם מריה ורועי אגב....עם רוב הבית המוחלט.
אנשים שנכנסו עם מודעות יתר , חוסר מכונות ורצון להתמסר באמת לחוויה הזאת ולתת את הקרביים .אנשים שהגיעו לקבל את התהילה והאושר בלי לתת את חלקם בעסקה.או לפחות לתת את המינימום של המינימום לעצור שם ולהמשיך להנות מהבריכה עד סוף התוכנית.אה גם מהבריכה לא באמת יהנו עד הסוף כי זה יהרוס להם את הפן המושלם שהם רוצים להראות על המסך.

אני לא חושבת שהאח הסתיר מה שהיה ביניהם, אני חושבת שזה פשוט הגיע למקום מסויים שגם אותו זה טמטם לשמוע את אותו שיחה בדיוק כל לילה ושהוא הבין שאין פה מה להראות, שזה לא זה.
כי מה , כל לילה מחדש נשמע ' אני רוצה אבל לא יכולה?  ' ו' אני אוהבת אותך אבל חוזרת לבועז' . שמענו , לא פעם ולא פעמיים.
אבל הקשר הזה לא התקדם לשום מקום בעודו בבית, לא לפרידה ולא לזוגיות. לאותה תקיעות כל יום מחדש.... אני לא מפקפקת, ייתכן והייתה שם אהבה בוערת בפועל , אבל אני לא נהניתי מהסיפור הזה ומההסתעפות שלו על המסך.בחוסר החלטיות של מריה וברועי שמנסה לדחוק בה שוב ושוב.
והייתה הרגשה חזקה באוויר של תראו כמה אנחנו מכבדים ומתאפקים ותעריכו את זה. אבל בעצם, הם חיו בפועל כמו זוג רוב העונה. הרומן הפיזי אולי נבלם אבל הרומן הרגשי חי ובעט והתסחרר סביב עצמו. והאזור ביניים הזה של תראו איך אנחנו לא בוגדים אפילו שהם לגמרי כן זה משהו שהביא את הסעיף להרבה אנשים.

ואכן אם להתחבר לדברי הכותב, זאת כבר נהייתה מגמה בריאליטי, הצעירים שנכנסים כדי לחוות חווית אינסטנט אל התהילה. שלא משנה כמה הם ידברו או ישתקו בבית, העיקר להישאר יפה, עדכני ללבוש בגד ים ואולי להתאהב וזה כבר ישרת את המטרה. זה לא אומר בעיני שאהבות שם לא אמיתיות או שהם עושים הכל כהצגה אבל זה כבר בתת מודע של מי שנכנס , הם עוד לא התחילו את העונה העין כבר מיד מחפשת את מושא האהבה שלהם בבית.
אליאב הוא דוגמא נוספת לסיפור של דמות שלא הביאה דבר משהו לבית הזה..ורכבה על איזה טייפקאסט ריק של דמות עד הגמר.  דווקא הרגעים בהם הוא נלחץ מהריב של מירב וסימה ואביבית ונאלץ לבחור צד וראו שזה חירפן אותו והוא חסר מילים היו רגעים שהיה בהם מעט עניין אבל כאמור גם זה לא החזיק והוא נבהל מעצמו ומהאפשרות שהוא מעט אותנטי  ושהעולם יגלה שהוא לא באמת אוהב את כולם...וחזר להצגת המאמי הנשמה .

למעשה, אני חושבת שהמרומים העיקריים בסיפור הם ההפקה.
זה בעיקר אשמתם, חוסר המקצועיות שלהם הביא אותם למקום הזה שהם לקחו דיירים ולא קיבלו מהם חומר של ממש וקרביים ואת הלב שלהם על מגש.
יש להם את ההנחה של עונה ראשונה בתחום ואת העובדה גם שהפורמט עשה את שלו ואנשים כבר צינים ומודעים מדי אבל בכל זאת, הרבה ליקויים ופספוס הזדמנויות ומומנטום מצידם.והעובדה שהם ליהקו אנשים ולא זיהו את העובדה שהם הולכים לדפוק להם ברז עלילתי...לא דייר אחד ולא שניים אלא כמעט בית שלם.

אבל למרות הכל,נכנסו פה חבורה של דיירים שכך או כך כיוונו למקום הזה- של אפס עבודה ואפס אותנטיות ואפס התמסרות. למקום של אני אתן לכם חיוך ומינימום של תפקוד שמרגיש כמו תסריט מתבקש של טייפקסט בריאליטי וזהו.ומשם הלאה אתם כבר תקועים איתי לכל העונה וזה מה יש.

מה שקרה פה בעיניי היה סוג של  במקום שהמפעיל יפעיל את המריונטה , המריונטה ניתקה את החוטים והלכה לרבוץ על הדשא בבריכה כל העונה.

אין ספק שהגענו לשלב בו מתמודדי הריאליטי כבר לא נכנסים רק בשביל לחוות חוויה או לזכות. זה כמו מסלול דוגמנות ארוך ומתמשך של 4 חודשים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'ואוסיף משהו קטן'
ואוסיף משהו קטן
11/10/2018 | 09:40
2
182
אין אחראי בלעדי לתוכן של ריאליטי מוצלח ומעניין...להפקה יש חלק נכבד בעניין אבל גם למתמודדים עצמם וברמת המוטיבציה שלהם להתמסר.
אם מישהו פעם ראה אקס פקטור בגרסה הבריטית, לכאורה עוד תוכנית מוזיקה בעונה המיליון שלה בתוך שפע של ריאליטי מוזיקלי. אבל כל אודישן שם, גם אם זה מתמודד שלא ממשיך הלאה , הוא מסחטת דמעות של רגש, של צחוק, של עצב, של הלם.... כי המתמודדים שם מבינים לאן הם באים ולא מתביישים להגיש את עצמם על מגש . הם מבינים מה הפלטפורמה הזאת יכולה לתת להם... וההפקה מבינה שהם מבינים ומרשה לעצמה לקחת את זה לאן שרוצה ולייצר מזה דרמה.

נכון שגם שם התיישנות הפורמט לא פוסחת, וההתלהבות היא לא אותה התלהבות שהייתה פעם מהתוכניות האלה, כבר לא נשאר משהו שהקהל לא ראה, אבל עדיין מצליחים לייצר מהתכונית הזאת רגעים של וואו ושל דפיקות לב. וזה רק בגלל שיתוף הפעולה בין הצדדים - גם ההפקה וגם המתמודדים מבינים לאן הם באו ומה חלקו של כל אחד בדבר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אין מה להשוות לעונות הראשונות'
אין מה להשוות לעונות הראשונות
11/10/2018 | 09:58
1
155
עד עונה חמש ( ואני לא כוללת אותה) היה הכל אותנטי וריאנטים אמיתי
מעונה חמש הכל התחיל להתפקשש, ומעונה לעונה זה נהיה יותר ויותר גרוע
הדיירים מודעים למצלמות, משחקים הצגה שהם בונים אותה עוד בבית
מודעים לעניין שעושה רומן בבית, וכולם נכנסים במטרה הזאת
ובכוח מנסים להתאהב וליצור עניין מסויים...
כולם רוצים לצאת צדיקי על, אמיתיים  ותורמים לבית
זה כבר לא ריאלטי, זאת הצגה שמבוימת מראש
ויש גם את ההפקה שמתערבת באופן בוטה
מצנזרת קטעים בשידור לייב, אז איפה ה24/7
אם בלילה ובמשך היום מככבת מכונת הכביסה הבריכה והברווז):
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני לא חושבת שכולם שם בהצגה מתמדת'
אני לא חושבת שכולם שם בהצגה מתמדת
11/10/2018 | 10:39
164
זה נכון מה שכתבת, שמעונה לעונה אנשים נכנסים באווירה מאוד ספציפית לבית ומנסים לעשות דברים בכוח, שזה כבר לא מה שהיה הפעם, הריאליטי החדש והמרגש והמפתיע.
הם מתנהגים כמו שהם ראו בעונות הקודמות מנסים לחקות מה שהם חושבים שיביא אותם לניצחון...גם ההפתעות שלכאורה ההפקה מכינה להם, הדחה כפולה, כניסת משפחות , הדחה בהפתעה - הם כבר ערוכים ומודעים להכל ומנתחים את זה לאלפי פרטים כבר מיום כניסתם לבית.
אם הם ילדים טובים זה טובים באופן קיצוני ואם הם ילדים רעים זה מרגיש מתבקש ומתאמץ מדי.
וההפקה, וואו כמה שההפקה ניתקה כל טיפת קשר ממה שנקרא מציאות למה שאנחנו רואים על המסך.

אבל, גם בתוך מערכת מבויימת היטב של מתמודדים מחושבים והפקה שמתערבת ומשנה דברים באופן בוטה,
עדיין יש רגעים אמיתיים פה ושם וזה משהו שעדיין אפשר לעשות.
עדיין יש מתמודדים שמאבדים את עצמם, שמתפרצים, שמגלים שהם לא תמיד יכולים לשלוט בכל מה שהם מראים ומשדרים לעולם. עדיין יש משהו בחווית הבידוד והניתוק הזאת שעושה משהו לבן אדם.

הצפייה באח ובריאליטי בכלל  הפכה למשהו אחר.הפרופורציות השתנו.
אני חושבת שכבר אין מה לצפות לריאליטי טהור בשלב כזה שלנו כצופים אחרי כך וכך שנים מאותו הדבר. במיוחד בדור שבו גם המציאות הרגילה והאמיתית שמחוץ לאח הגדול הפכה להצגה ואנשים מתעדים כל רגע ורגע "בחיים האמיתיים" שלהם במדיה .
כן, כי ברור שבכל בוקר אותנטי את יושבת במיטה עם קפה ושיער מרושל בצורה מושלמת.

ואני חושבת שזה משני הצדדים... כמו שאנחנו כבר לא מסתכלים על הדיירים באותה עין שהסתכלנו בעונות הראשונות - היום יש הרבה יותר ציניות, חוסר אמון, זלזול,חשדנות וחוסר אהדה, אנחנו לא מקבלים כל דבר ולא מאמינים לכל דבר,
גם הדיירים מצידם מתנהגים באותו החשדנות והציניות ולא מוכנים להפקיר עצמם ליד הקהל וההפקה אחרי מה שראו בעונות הקודמות .

אבל עדיין, אחרי הכל הם בחרו להיכנס לאח למרות כל הדבר הזה  ומשם צריך לצאת משהו.  מה שאני כן יכולה לצפות זה שבתוך כל הפלסטיק המבויים עדיין נקבל לפחות חלק מהזמן את הדבר הזה שלשמו התכנסנו. אז לא 24 שעות לייב של אותנטיות אבל לפחות פה ושם כמה רגעים מעניינים, מרגשים, מבדרים וכמה אנקדוטות שצובטות את הלב.
גם לדמויות מהונדסות יש רגעים יוצאי דופן וגם רובוט מתקלקל לפעמים וגם שחקן לפעמים לא מצליח לבצע סצינה כמו שצריך.

אבל כאמור, גם המעט הזה קורה רק כשיש נכונות משני הצדדים. כשאנשים מבינים לאן הם הגיעו וכשההפקה מבינה איזה תוכנית יש לה בידיים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-' מודה שהם נורא שיעממו אותי ותמיד כיביתי את הטלויזיה '
מודה שהם נורא שיעממו אותי ותמיד כיביתי את הטלויזיה
11/10/2018 | 11:14
150
שהתמקדו בשניהם. מאד אהבתי את הכתבה ואת תגובתך ולטוב ולרע עניינו אותי אלה שהעבירו לי שקיפות ואמת. אצל מריה ורועי לא הרגשתי אותנטיות וכנראה בלי קשר הם אנשים שאותי אישית לא עניינו.דוקא בשיחות עם אחרים כן מצאתי בהם לפעמים עניין.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נהדר! לא יכולתי לכתוב זאת טוב יותר'
נהדר! לא יכולתי לכתוב זאת טוב יותר
11/10/2018 | 11:32
53
לצפיה ב-'מקרה קלאסי של הטלת האשמה '
מקרה קלאסי של הטלת האשמה
11/10/2018 | 11:40
29
172
על הקורבן.

כשהאשם העיקרי בחוסר עניין הוא ההפקה שעשתה הכל בכדי לטרפד את הרומן הזה.

אבל אין פירסום רע ואם לא היו מבקרים אותם זה היה אומר שהם לא מעניינים אז מעז יצא מתוק.  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'במקרה הזה ספציפית , מזל שההפקה טירפדה את מופע האימים הזה'
במקרה הזה ספציפית , מזל שההפקה טירפדה את מופע האימים הזה
11/10/2018 | 11:53
14
138
מרייה הקדושה והמשורר המנוזל.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הלוואי והיה מופע אימים,זאת היתה הופעת חצות קבועה של 2 נעבכים'
הלוואי והיה מופע אימים,זאת היתה הופעת חצות קבועה של 2 נעבכים
11/10/2018 | 13:17
55
לצפיה ב-'יקירתי מופע אימים זה בלשון המעטה בקייס הנ"ל. כל שנייה שההפקה'
יקירתי מופע אימים זה בלשון המעטה בקייס הנ"ל. כל שנייה שההפקה
11/10/2018 | 13:36
12
164
עשתה להם פייבר והם הגיחו על המסך זה היה נראה כמו האח הגדול ה - 13.........
ואם בקרקס מדראנו עסקינן אזי הם היו הכוכבים הראשיים של הסירקס. כל יום איתם זה היה בלק דיי, בלק נייט ,ובלק פריידיי לקינוח מה שזה אומר שאם זה לא היה מצחיק היינו בוכים.
מאז עליית התכנית לאויר מעולם אבל מעולם לא היו שני דיירים/ מוטציות כל כך דוחים ,מאוסים, לעוסים, משעממים טיכו, ממוחזרים בטירוף, חסרי חוליות , ורכיכות עלובי נפש.
כמי שקלטה אותם במיידי כתבתי את ניתוחי המבריק לגביהם , ואח"כ הפסקתי פן אבזבז עוד דקת הקלדה נוספת על העבמ"ים הללו. 
הם כ"כ זלזלו באינטיליגנציה שלי ושכמותי שאם נזכיר את "החרדה החברתית" עלאק שמעולם לא היתה ולא נבראה אזי שהאינטיליגנציה שלי לקתה בחרדה שכלית מהטימטום ומהעולב שראיתי על המסך. לעולם לא אשכח את ההצגה הכי טובה בעיר קרי חגיגת יום ההולדת  העוגה של בוZיל'ה , הנשיקות שהנזירה הפריחה לו באויר, מילות האהבה והגעגועים, שיר מומולדת מרגש וריקודים עם שאר דיירי הוילוש, ערגתה וכמיהתה אליו עלאק , ושיא הריגוש היה שהיא טעתה בתאריך יום הולדתו וכל מילה מיותרת לא??? חחחחח פיפייייייייייייייייייייי פיפושששששששששששששש מושמושששששששששששש  כמה היא התבכיינה על כך שהוא לא צועק לה מהגבעות ומעלה לה מסוק הא?????? כולם כן ואנוכי נאדה פחחחחחחחחח נעצבה בובת החרסינה השברירית והחלשלושיתוש אוי אוי אוי אוי טוייטוש מוויטושק'ה בובוצ'קה איי איי איי כמה עצב.
אם נוסיף את המשחק, ההתמסכנות, ההתייסרות, האיפוק, הנודניקציה ושאר עקב האכילס שמתלווה לזה נקבל מה שהתקבל והמבין יבין מה קיבלנו.......... אולה לה לה לה לה.
אין מאושרת ממני שכיום היא מתגוררת בחדר עם חלונות, אויר, בריZה, ראיית השמש והירח, נהנית מבריZת המZגן, ומשתכשכת בבריכה האולימפית כשהיא נטולת "חרדה" ........... נהפוכה.
 מעניין האם ומתי הם יקבלו את האוסקר , והאם היא תיכנס לחרדה מקבלת הפרס ומאהדת / בוZ הקהל...........
כמו כן, מעניין אותי האם היא ממשיכה "לברך" את משפחתה ואת אמה, או האם היא החליפה דיסקט למענה ולמען .............. והמבין יבין...........
שאו את סעו בגאון ובברכה ללללללללללללל.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה למה את קבלי '
זה למה את קבלי
11/10/2018 | 14:40
9
135
לצפיה ב-'תודה אהובתי המהממת והמעלפת אין ולא תהיה כמוך יא מלכה '
תודה אהובתי המהממת והמעלפת אין ולא תהיה כמוך יא מלכה
11/10/2018 | 15:51
8
56
 הפורום ואני זכינו בך ובגדול שאי ברכה והצלחה בכל אמן
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש לך מזל, בדיוק שהקלדתי .. יו, מה איתי '
יש לך מזל, בדיוק שהקלדתי .. יו, מה איתי
11/10/2018 | 15:54
7
28
לצפיה ב-'את מבחינתי הטופ הקרם דה לקרם איך אני אשכח אותך איך?????'
את מבחינתי הטופ הקרם דה לקרם איך אני אשכח אותך איך?????
11/10/2018 | 15:55
6
47
חחח מצחיקולה שלי 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חרדת בועז עשית לי '
חרדת בועז עשית לי
11/10/2018 | 15:58
5
30
לצפיה ב-'חרדת בועZ טובה עשרות מונים מחחרת מרינוצק'ה הצדקת תודי '
חרדת בועZ טובה עשרות מונים מחחרת מרינוצק'ה הצדקת תודי
11/10/2018 | 16:00
4
35
לצפיה ב-'מחררת = חררה '
מחררת = חררה
11/10/2018 | 16:17
14
לצפיה ב-' (מסוק) מעלה לך צועקת לך : טולי : תזכרי אותנו '
(מסוק) מעלה לך צועקת לך : טולי : תזכרי אותנו
11/10/2018 | 16:18
2
38
לצפיה ב-'חחחחח אני לא מסתפקת במסוק לי תביאי את ה F35 אחרת תצעקי ללמפה'
חחחחח אני לא מסתפקת במסוק לי תביאי את ה F35 אחרת תצעקי ללמפה
11/10/2018 | 16:21
1
62
פחחחחחחח
אותך בטוח אני אזכור דארלינג.
מי זה אותנו???? אהה  אההההה בטח בטח שאני אזכור חחחחחח פור אוור אנד נוור חחחחחח 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רצית.. קיבלת.. תסתפקי '
רצית.. קיבלת.. תסתפקי
11/10/2018 | 16:39
83
לצפיה ב-'אין אין אין גדולההההה'
אין אין אין גדולההההה
11/10/2018 | 14:45
1
24
לצפיה ב-'תודה יקירתי גם את גדולה מהחיים אני חולה עלייך יא מבריקית אחת'
תודה יקירתי גם את גדולה מהחיים אני חולה עלייך יא מבריקית אחת
11/10/2018 | 15:48
50
לצפיה ב-'האמת היא שהם עצמם לא מעניינים, מבחינתי הם גלולת בונדורמין'
האמת היא שהם עצמם לא מעניינים, מבחינתי הם גלולת בונדורמין
11/10/2018 | 11:55
1
183
הדיון הוא על דבריו של העיתונאי במאקו ותגובתה של ניקניק תואמת את דעתי.
מריה היא קולב נאה ותו לא
ורועי הוא כלום שיכול להתהדר בקולב נאה אצל החבר'ה בתל-אביב. שום דבר מעבר לזה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
11/10/2018 | 12:12
30
לצפיה ב-'pandorax צודק לגמרי. בעריכה של יורם זק היינו מקבלים הרבה'
pandorax צודק לגמרי. בעריכה של יורם זק היינו מקבלים הרבה
11/10/2018 | 12:48
11
174
יותר דקות מסך בפרקים ומבינים יותר טוב. זה שההפקה בחרה שלא להראות את כל מורכבות הסיפור ולהתמקד בזוג השני עד לרמה של קיא ,מה שהוכח בזה שמגי נזרקה מהר מאוד מהבית זה כשל עריכתי. וגם לא נשכח שמאקו שיייכים לקשת המתחרים ותמיד מתחרה לא יפרגן לתוכנית. זק היה עושה מהחומר שסופק בערוץ 26 מטעמים. ,כשמגי זרקה את החבר בשידור חי היה לכתבים מה להגיד וכשמריה לא עשתה את זה גם יש. ככה זה .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זק לא יכל לעשות מטעמים מחומר טפל מה שכן לא היה משחרר את מגי'
זק לא יכל לעשות מטעמים מחומר טפל מה שכן לא היה משחרר את מגי
11/10/2018 | 13:10
6
79
לצפיה ב-'זה מה שזק היה עושה אחרת'
זה מה שזק היה עושה אחרת
11/10/2018 | 13:32
5
204
ולאן דווקא כדי לקדם את הרומן, אלא כדי להבין את מה שעובר למריה בראש.
כי דמות מדי מיסתורית בריאליטי - זה בזבוז.
1. יותר מסיבות אלכוהול (זה תמיד מזרז עניינים) - כמעט לא היו!
2. לא להגיד לסלבריטיס, להגיד למריה ורועי שזה "נראה רע" על המסך. להיפך. לעודד אהבה. הרי מריה התוודתה שהיא "פא$$ינג"! מאוהבת ברועי!
3. להכניס את בועז (אם לא באמצע העונה, אז למשימה של כמה ימים), זה היה מבהיר הרבה!
4. לברר איתה מה פשר הפלירטוטים עם ישראל בתחילת העונה. פשוט לשאול אותה בחדר האח.
5. להראות קטעים שבה נראים ישראל ומריה מפלרטטים ולבקש תגובה.
וכו' וכו' וכו'

אבל מה שעניין את רועי עוז, חסר העוז, זה לקדם את ישראל בכל מחיר. ממש רק זה. וזה היה על חשבון הבנה של מה קורה בראשה של מריה.
דמות ראשית עם עודף מיסתורין והסתרה - לא מעניינת!

האח הגדול >>
לצפיה ב-''
11/10/2018 | 14:43
9
לצפיה ב-'בול קליעה, בראשו המשעמם היה רק ישראל, בטח שכב איתו בעבר....'
בול קליעה, בראשו המשעמם היה רק ישראל, בטח שכב איתו בעבר....
11/10/2018 | 14:47
65
לצפיה ב-'Shouldistsy לזה בדיוק התכוונתי'
Shouldistsy לזה בדיוק התכוונתי
11/10/2018 | 17:10
2
109
אמנם אני בניגוד אלייך אוהבת את הזוג הזה אבל אני מסכימה איתך על כך שאם ההפקה הייתה חכמה הייתה צריכה לעשות מטעמים מהסיפור במקום להכניס סלבריטאים  בתשלום על מנת לטרפד את הרומן בהתהוות. 

עומרי בן נתן איים על רועי שאם הוא לא ירד ממריה הוא יעלה במדרגות.

אביבית ואדל קיימו אינסוף שיחות אזהרה עם מריה שהיא תאבד את שמה הטוב, הקריירה שלה ומשפחתה אם לא תתרחק מרועי ותביע אמונים ואהבה נצחית לבועז. הן גם הוציאו ממנה בכח וידויי אהבה לבועז מול המצלמה. מה הייתה אמורה לעשות? להישיר מבט למצלמה ולומר "בועז אני לא אוהבת אותך יותר וברגע שאני יוצאת מפה אתה היסטוריה?"  

אז למה אתם מתפלאים שהילדים הפכו פאזה ונתקעו בלופ אינסופי? מצד אחד הם הבינו טוב מאד שההפקה גדולה וחזקה מהם ומצד שני הם עדיין היו מאוהבים.

בעונה 3 יורם זק הכניס את הארוס של ליהי לשוחח איתה. יכלו להביא את בועז במסגרת ביקור משפחות ולסגור את הפינה. יכלו לעמת אותם ואת שאר הדיירים עם המצב. יכלו "להדיח" את רועי עם ישראל אליאב ותומר. יכלו הרבה. לא רצו - כי לא רצו סיפור.

ההפקה קידמה את ישראל מירב אביבית ואליאב וכל סיפור או דייר שאיים להם על הבכורה טורפד, הועלם בפרקים או הועזב. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מדויק מילה במילה. חבלי לידה של הפקה ראשונה שלא'
מדויק מילה במילה. חבלי לידה של הפקה ראשונה שלא
11/10/2018 | 17:46
85
יודעת לעשות לימונדה מלימון (בחורה תפוסה)  מאמינה שבעונה של קשת עם אותן דמויות מריה ורועי היו מגיעים למקומות גבוהים בגמר . אבל גם ללא הפקה אחרת העריכה הקיימת היתה לעיתים מזעזעת. ההפקה נתקעה פרקים שלמים על ריבים ולא על סיפור נוגע ללב (לדעתי ) של אהבה אסורה שכולם יכלו לראות בערוץ 26. בעונה 2 של אלירז ואלין סיפור קטן של חברות נפש ורמז לאיתאהבות עשה את העונה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נכון. ואין לי בעיה עם מריה ורועי'
נכון. ואין לי בעיה עם מריה ורועי
11/10/2018 | 17:55
96
זה אף פעם לא היה העניין.
רק לא אהבתי את חוסר הכנות של מריה. מהתחלה התחלה.
עוד כשהיא פלירטטה עם ישראל.
אני די בטוחה שהיה לה תסריט להתחבר לבחור איקס על מנת להתקדם. בסוף היא כנראה באמת התאהבה ברועי, אבל הכל היה מבולבל ומיסתורי ולדעתי בהתחלה מתוסרט מאד. פשוט פחות מתחברת לזה. אבל זק אכן היה עושה פה מטעמים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מי שרוצה לצפות בטלנובלה שיעבור לערוץ ויוה'
מי שרוצה לצפות בטלנובלה שיעבור לערוץ ויוה
11/10/2018 | 13:26
186
לבית האח צריך להכניס אנשים עם כריזמה                  עם סיי עם שגעונות שיטריפו לנו את החושים לטוב ולרע
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ומעבר לזה, מדובר בכניעה טיפשית של ההפקה לבועז'
ומעבר לזה, מדובר בכניעה טיפשית של ההפקה לבועז
11/10/2018 | 16:57
2
159
כנראה כדי להוריד אותו מהגב שלהם. חשבו שאם הם לא יקבלו זמן מסך וייכנסו לבית כל מיני שליחים לטרפד את הקשר של מריה ורועי, בועז יירגע. ככל הנראה גם קיוו שרועי ומריה יודחו עקב חוסר בזמן מסך וככה ייפטרו מבועז יותר מהר.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אביבית הודתה ברמיזה שדיברה עם בועז לפני שנכנסה והגיע מוכנה.'
אביבית הודתה ברמיזה שדיברה עם בועז לפני שנכנסה והגיע מוכנה.
11/10/2018 | 17:55
1
181
כנראה הוא שפנה אליה כשהחלו שמועות שהיא נכנסת במסגרת המשימה. ידעה מראש כמה בןעז דאג למריה והיה לצידה בלי שמריה פצתה פה. בועז בהחלט השתמש מבחוץ בכל ארטילריה אפשרית כדי להפריד את הזוג הזה .אנשים שנכנסו,דרישה להוציא את מריה מהבית ,מרר את חיי ההפקה עד שהפסיקו תקופה להראות אותם בערוץ 26 כדי שירד מהם,צעק למריה מבחוץ כל הזמן כדי להזכיר לה שהוא קיים ועוד. עכשיו לפחות הוא נירגע יכול לשבת בבית ולראות באנינסטגראם של מריה אותה מחובקת עם רועי למרות הכול.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כבר הספיק להעלות פוסט "הרשת גועשת" עם חיוך'
כבר הספיק להעלות פוסט "הרשת גועשת" עם חיוך
11/10/2018 | 18:02
186
לדעתי מאד נהנה מדקות התהילה שלו. ויש לו יכולת מדהימה לגייס אנשים לשורותיו מבלי שבאמת נחשפו אליו ותהו על קנקנו. גם באיזו שיחה הזויה בין אביבית לאדל על כך שעדיף שמריה תודח כדי לא לאבד את בועז, "כי אין לה מושג מה קורה בחוץ" , שאלה אביבית את אדל אם היא חושבת שיריב נתי יחתים את בועז. רק בגלל הטימטום שלהן שווה שהזוגיות המהממת של מריה ורועי תציף את כל המדיה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מריה ורועי נהדרים-רק אלה שהכחישו ועדיין מכחישים רואים '
מריה ורועי נהדרים-רק אלה שהכחישו ועדיין מכחישים רואים
11/10/2018 | 15:46
2
199
מעייני רוחם
בנתיים הזוג ממשיך מערכת יחסים שנפתחה לפני 5 חודשים
שהתנהלה במגבלות בועז( who the fuck is boaz)
מריה ורועי ממשיכים בזוגיות של בני 23 בתל אביב
ומספיק להכחיש את האהבה שבינהם
אז לא קבלנו הסברים- אני אהבתי את התנהלותם בבית האח

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מצחיק שאנשים שמודים שהזוג לא עניין'
מצחיק שאנשים שמודים שהזוג לא עניין
11/10/2018 | 17:23
1
194
אותם עד כדי כך שהיו מעבירים ערוץ/עושים מיוט מתיימרים להיות מומחים כאלה גדולים למה שעבר להם בראש ובלב. 

לדעתי אצל רבים הכעס נובע מהסיבה הפשוטה שכל הניתוחים והקביעות שלהם במשך העונה התבררו כשגויים מיסודם והם מסרבים להודות שהקונספציה שלהם הייתה שגויה מלכתחילה ומריה ורועי פשוט התאהבו ונתקלו בחומה של מכשולים שגרמה להם להתנהג בצורה מוזרה. מריה התבלבלה, נאטמה והפכה ללא ברורה ורועי קצת התחרפן והתנדנד בין תקווה לייאוש.    
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ניסוח מושלם'
ניסוח מושלם
12/10/2018 | 14:18
15
לצפיה ב-'בא לי לצעוק די כברררררר עם בועז-מריה-רועי, רועי-מריה-בועז'
בא לי לצעוק די כברררררר עם בועז-מריה-רועי, רועי-מריה-בועז
11/10/2018 | 18:03
195
ואני בכל זאת ממשיכה להכנס לכאן ולקרוא

מסטיק אמרתי? אמרתי
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שימו - נפתח שרשור חדש'
שימו - נפתח שרשור חדש
11/10/2018 | 21:35
18

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ