שרשור עדכונים, קישורים ועוד …

נעמיה10

New member
זה לא סנוור זה לחשב מסלול מחדש אחרי הזכייה. עם כל ההצעות

&nbsp
שהוא מקבל, ולומד עכשיו משחק לסדרה חדשה.
&nbsp
הקשבת לתשובות שלו בשבוע האחרון??
&nbsp
בגלל שבוע שבועיים ביחד בבית הוא צריך לדעתך
להיות רק איתה ולא להתייחס לכל מה שקורה סביבו
מאז שיצא
או לדאוג לעצמו להתקדם בחייו???
ומה אנחנו יודעים על מגי?
גם עוברת משהו מאז התכנית, ודואגת לעצמה להתקדם.
&nbsp
אז טוב שלא בצורה עיוורת הוא המשיך איתה בחוץ,
ואמר שלבנות זוגיות זו עבודה.
אז קודם כל דואג לבסס עצמו ואת הבטחון שלו.
הגיוני לגמריי. ואומר את זה במפורש.
מה גם שהם לא ברוגז.
גם את זה אמר, וממשיך לשמור איתה על קשר טוב
גם בגלל שיש להם עניינים משותפים בעבודה וכו׳

לא קשור לצביעות מה שהוא עובר.
&nbsp
&nbsp

רינה 157

Active member
אם זה ככה אז כל מי שלומד רפואה מתנזר מזוגיות כי הוא עובד

קשה? אני ממש לא מבינה....אהבה זה רגש שבוער בלב ואי אפשר להחליט באהבה על לוח זמנים..... כנראה שהאהבה לא בוערת אצלו.... כי אצל מגי היא בערה במשך החודשיים שהייתה בלעדיו בחוץ ידעה גם להשקיע בקמפיין שלו וגם להגיע לגבעה כדי לצעוק לו וגם במקביל פיתחה את התכשיטים שלה רצה בין ראיונות השקות וכל השטויות האלה...
אם הייתה ביניהם אהבה לא היו מכריזים על פרידה. יש הבדל בין חברים טובים לבין אהבה וזוגיות... במילים אחרות ישראל עזב אותה מתוך אינטרסים אישיים ומקצועיים ולכן אין שם אהבה... לפחות מצידו.

GM1988

Well-known member
תכלס הוא עושה בשכל

הוא גם ככה לא כיוון לזוגיות בתכנית, ומעבר לריגוש קל לא היה ביניהם שום דבר.
אז עדיף שיתמקד עכשיו בכל מה שמשרת את התיאבון הגדול שלו לכסף, כי לא בטוח אם תקופה כזו תמשך הרבה זמן ומה יהיה אחריה.

queenjane

New member
הוא גם "היה איתה" מאינטרסים אישיים הוא ניסה לעשות אליאב דנית

לכול הנשים הצעיות בבית חיפש עם מי יוכל להעביר את הזמן עד היציאה מהבית

GM1988

Well-known member
נכון

זה גם להעביר את הזמן וגם להוסיף קצת עלילה לעצמו, כי לספר בשפה עילגת "אני... הלכתי... דפקו בי מכות. שוכב במחסן. אוכל לחמניה". זה לא בדיוק שפה.
אז מצא אחלה מטומטמת שחשבה שהיא על הסוס כשזרקה את ניקיטה, וברגע שיצא עם המיליון ותכניות אחרות שיעשו לו הכנסות טובות, שכח מהאהבה הרחוקה לדודה מגי.

alesandro2

Well-known member
גולדן, כולם שקרנים מכיוון שהצופה בוחר לא להאמין להם

במיוחד לאלה שפחות מסמפטים.
אין דייר נטול פוזה כל אחד מזייף פה ושם בכדי לשדרג את דמותו ואנחנו הצופים בוחרים במי להאמין ובמי לא אבל זה לא טאבו זאת רק דעתנו

goldenn

New member
מעולם לא אמרתי משהו על הדעה או טאבו, רק נותן הערה כזאת

בדרך אגב לא מעבר.
וקצת נחמד שהשקרים בסוף תמיד מתגלים כך או כך לטוב ולרע.

zinioz

New member
בעיניי זה פחות נחמד שהשקרים מתגלים אחרי שכבר חולק המיליון

במקרה של ישראל למשל. אבל כאמור, העונה הסתיימה ותמיד מנצח באח מי שהצליח לעבוד הכי טוב על הצופים. אם היה מקרה שהוכיח את זה - זה אביחי.

פאפא17

New member
ישראל לא הצליח לעבוד על הקהל, הוא התגלה במהלך העונה כריקני

טיפש וחסר כריזמה .. מי שהצליח לו זה האח הגדול שהצליח לפמפם אפס כזה ולהפוך אותו לאליל
כולם שקרנים גדולים והגדולה ביותר היא מריה, מבהיל אותי המבט הרובוטי שלה נטול הרגשות
גם אליאב שאני מחבבת מאוד מאוד הצליח לעבוד על חלק נפמהקהל שהוא סוג של קוטי או גרוע מכך חמימו
אליאב מתגלה כבחור בעל ראש כותב ומתנסח בצורה יפה פלוס
לעומת המשימה של הקומזיץ שבה היה צריך לענות על שאלות והוא התחזה לדביל מושלם שאפילו לא יודע לקרוא
זה מרגיז אבל ההתחזות שלו לא פגעה באיש, לעומת ישראל ומריה שהם פגעו ועוד איך!

queenjane

New member
מסכימה לחלוטין אני אמרתי מהתחלה שאליאב לא טיפש הוא נכנס על ת

תקן העמעמיקו כי ידע שלא ילוהק אחרת כי לא היה לו סיפור מיוחד והוא לא בחורה מנותחת שיכול להשתזף בשמש של נווה אילן

GM1988

Well-known member
לא הבנתי איפה מריה ואליאב התגלו כשקרנים?

כאילו על סמך מה הסקת את המסקנה הזו?

פאפא17

New member
כל ההתנהלות של מריה באח הגדול זאת בדיה אחת גדולה

כנראה תואם מראש עם האמרגן שלה
היא לא תמימה כל כך ואפילו בכלל לא
היא נכנסה ומחקה את בועז, המטרה הייתה למצוא בן זוג
אליאב שיקר קצת בקשר לבורות הכללית שלו
יש לי הרגשה שהוא אפילו יודע אנגלית ברמה טובה
אבל השקר שלו למשחק העמיקו לא פגע באיש.

queenjane

New member
גם כשהקרינו את האודישן ה1 הם כולם היו בשוק איך מריה התנהגה ש

שונה היתה שוויצרית שאמרה שהיא רוצה להיות יותר גדולה מגל גדות
היא נכנסה מראש כדי ליצר עניין בזוגיות עם מישהו בבית אבל כמובן שבניגוד למגי לא רצתה לצאת בוגדנית רק רצתה עלילה משלהוהיה לה מזל ליפול על פראייר כמו רועי שידעה איך לסובב אותו הרי ישראל לא היה סובל אותה כי חיפש מישהי להעביר איתה את הזמן בכיף במיטה עד הזכייה ולא היה קונה את הבולשיטה כי הוא בעצמו שקרן מדופלם והיא גם גילתה שהיא צריכה לשחק אותה ציפור פצועה מול נשים כדי לקנות אותן מה שעבד מעוהל על תמי וסימה שהן נשים טובות ואימהיות

פאפא17

New member
בול!!! לדעתי גם עכשיו היא עובדת על רועי

לדעתי האישית הבחורה תעשה הכל כדי להיות מפורסמת ומדוברת
אם הייתה חוזרת לבועז אז כנראה לא היה באזזזז כזה כמו עכשיו עם רועי
וחוץ מזה בינתיים יש לה בית חם ואמיד להשתקע בו
עד שתמצא את האידיוט הבא.
לירז צדקה שהיא לא חברה, אבל יותר מכך היא בן אדם רובוט
בלי שום רגש הבעה ריקנית וקרה.

queenjane

New member
בהחלט תעשה הכול מי מנתח את עצמו בגיל 22 לרמה כזאת בשביל הכבו

הכבוד המפוקפק להיות דוגמנית אינסטגרם? הרי ברור שגובה היא לא יכוהל לשנות היא לא 1.70 רשום בכתבה של הסוכנת הקודמת שלה ותאכלס המינימום לדוגמנית פרופר שאפשר לשלוח אותה לליהוקים גם בחו"ל 1.72
היא חזרה לבועז כדי שלא יגידו שהיא בוגדנית חלק מהמשחק התמים שלה ואז זרקה את בועז מה שהיתה עושה בכול מיקרה כשהקריירה שלה היתה עולה על הגל או אם היתה מצליחה לשדרג אותו במישהו יותר מפורסם
אני כן חושבת שהיא מחבבת את רועי אבל היא ממש לא מעריכה אותו הרבה פעמים רועים שהיא רואה אותו כחלש כי הוא לא אומר את דעתו ונותן לדרוך עליו היא אהבה את המראה של תומר והכסף שלו לא מזיק ונידלקה על המראה והסקס אפיל של ישראל ועל החלקלקות שלו חלקלק בדיוק כמו מריה

GM1988

Well-known member
גם ונגיד המשחק של מריה לא פגע באף אחד

עם הכל סוכם מראש אז בועז כבר לא היה על הפרק לפני התכנית.
אבל קשה לקרוא את התגובות עליה פה בידיעה מראש שמדובר באנשים שלא אוהבים אותה.
אני לא טוען שהיא צדיקה, גם לא תמימה, אבל אני כן משאיר את הספק לדברים שאני לא יודע עליה (ודברים כאלה לא רואים או מבינים ב3 ומשהו חודשים בלי לשבת לדבר איתה אישית ולשמוע יותר דברים שהיא לא הרחיבה עליהם).
&nbsp
ואת זה אני כבר הבנתי כשהביאו ציטוטים של הערות שהיא קיבלה מאמא שלה שהרבה קטלו ואמרו שהיא סתם ילדה מפונקת ומה כבר אמא שלה אמרה.
נכון, מה כבר אמא שלה אמרה, אבל כל חרדה מתחילה מהערה פשוטה שיכולה להוריד בנאדם מאד למטה.
מי שלא חווה את זה לא יודע.
זה שהיא כוכבת אינסטגרם - זה משהו שלא קשור בכלל לעניין לדעתי, כי זה כמו להגיד לכל שחקן / שחקנית שאומרים שבחיים האמיתיים הם ביישנים וחסרי ביטחון שהם משקרים.
מדונה נראית למישהו ביישנית או חסרת ביטחון? אבל היא כזו. היא אמרה לא פעם שהיא אדם מאד ביישן לעתים.
דברים כאלה זה לא שחור או לבן. צריך לדעת למצוא את האמצע, אבל יותר מכל, חשוב להכיר את הבנאדם.

zinioz

New member
זק השחיר את אביחי בכל פרק ופרק וכמעט שלא הראה משהו טוב ממנו

זה הדהים אותי איך הוא מראה אותו במלוא כיעורו פעם אחרי פעם.
ולמרות זאת אביחי ניצח כי הצליח לו למכור לעם את הסיפור שלו, התפילות שלו עם ההכאה על החזה, ה"אהבה" עם מעיין וכד'.

יונתנסקי

Well-known member
לא הבנתי, מעיין ואביחי, עד עכשיו משחקים

אותה כזוג אוהבים, ובעצם הם לא ?
אפשר לעדכן אותם שהעונה שלהם כבר הסתיימה..

למעלה