שרשור עדכונים, קישורים ועוד …

עומר אדם נראה כמו בבון עם הזקן הזה

מה נסגר עם הגברים היום? למה לעזאזל הם לא מתגלחים?

יונתנסקי

Well-known member
איזה מזל שיש אותך !!! עשית לי את העבודה....

במקרה שלו גילוח לא בדיוק יעזור.

הוא הוכחה שתורת האבולוציה עובדת, רק יש כאלה שהפרווה שלהם נשארה.
והוא גם ההוכחה שיש אלוהים והוא ארך אפיים ורב חסד.
לפחות נתן לו קול יפה. אם לא זה - אף בחורה לא היתה מתקרבת אליו.

queenjane

New member
כן זה בגלל הבגידות קראתי הרבה מאוד טוקבקים מגבירם ומנשים כלפ

כלפי שתיהן ורוב הטוקבקים השליליים קשורים לבגידות

את לא ראית בעין רעה את מריה כי את לא אוהבת שצועקים ומתלהמים אבל עדיף אדם ווולגרי וצעקן ממישהו שקט ומחושב שיודע לתמרן ולנצל

lamalama4

New member
את מי היא ניצלה?

ועדיף אדם צנוע שמדבר דברי טעם מאדם שהוא מסחטת תשומי צעקנית ורברבנית

queenjane

New member
"דברי טעם" בועז אמא שלה אבא שלה החורג רועי שיכל יותר להחשף ב

באח הגדול
ואל דאגה גם תסיים עם תמי בקרוב

shouldistay

Active member
בעיקר ניצלה את הצופים ואת תמימותם, ויצרה ערפול מוגזם

בועז לא נוצל כי הוא לחלוטין היה חלק מהתסריט. הרי על הימים הראשונים היא פלירטטה עם ישראל. זה לא משהו נורמלי כשיש לך חבר בבית.
וכשהיא התחברה לרועי, הוא המשיך לצעוק וסוג של דחף אותה אליו בקודים שאין לנו מושג מה הם. זה ממש היה ככה!

ואין לנו באמת מושג אם מריה ובועז היה חבר-חברה לפני כניסתה לאח. כי אצל מריה הכל מעורפל!
בקיצור, כשמישהי נכנסת לאח הגדול ומצהירה שיש לה זוגיות, ולא מספרת עליה כלום ועוד יוצרת קשר אינטימי עם אנשים בבית בלי להסביר כלום! - מבחינתי הצופים הם אלו שמנוצלים. כי הם בהו במשהו לא אמיתי ולא מוסבר בכלל. זק כבר היה מוציא את האמת שם. אבל מריה עירפלה ועירפלה ורועי עוז (האח הגדול) חסר העוז, שרק נדלק על ישראל - לא דאג לחשוף.

אוריני3

New member
למה להאשים את מריה בזה? הצופים לגמרי העדיפו ליפול לזה בעצמם

היא לא שיקרה. אנשים העדיפו לראות דברים אחרת.
כשבועז צעק לה בפעם הראשונה היא אמרה לרועי מיד אחר כך שזה שבועז צועק לה שהוא אוהב אותה היא אמרה בפירוש לרועי שזה שהוא צועק לה לא משנה את זה שיש לה רגשות כלפיו, לאחר מספר שעות בלבד. שהראה נכונות לנשק אותה היא אמרה אי אפשר, שזה אומר שהיא אולי רוצה אבל לא יכולה, לא אמרה שהיא מאוהבת בבועז או לא נמשכת אליו רק שזה לא אפשרי האקט עצמו. כל לילה עד שהמפורסמים נכנסו היתה יושבת איתו עד מאוחר מחזיקים ידיים בצורה רומנטית וקרובה ולעיתים נרדמת וחוזרת למטתה רק לפני הבוקר שלא יתפרש שישנה איתו. רק שהמפורסמים נכנסו ולחצו ולחצו זה פסק. היא התוודתה מספר פעמים על רגשות. הדבר היחיד שניתן להאשים אותה בשקר זה שאמרה לאביבית ואדל שהיא אוהבת אותו וחוזרת אליו ללא ספק, וזה כנראה לא היה שקר אלא בלבול ונסיון להוריד אותם ממנה. היא היתה גלויה, ההפקה הסתירה והצופים העדיפו לראות מה שהם רוצים.

shouldistay

Active member
צר לי. הדבר האחרון שמריה היתה זה גלויה.

על היום הרביעי לפלרטט עם ישראל פלירטוטים עזים?
כשיש לך חבר בבית בלי להסביר?
זה ההיפך מלהיות גלויה.

רינה 157

Active member
אני חושבת שנכנסה עם כוונה לזרוק לזבל את החיים

הקודמים ולחשב מסלול מחדש.... רק חבל שלא עשתה את זה רגע לפני שנכנסה לבית....
זה גרם לבילבול רב גם שלה וגם של הצופים.....

יונתנסקי

Well-known member
אני צופה, ואני מעולם לא "בהיתי". מקסימום צפיתי בחצי עין...

מה זה "הצופים בהו במשהו לא אמיתי"...
את רוצה לבהות - סחתיין עליך.

לעצם העניין, נראה לך סביר עד אנושי, שמריה תודיע לבועז מול כל עם ישראל
"שמע חביבי, שלום! אני נפרדת מעליך" ? זה לא נקרא לבייש ?
כאן, מה שאת קוראת "עירפלה ועירפה", הוא בהחלט לטובה.

shouldistay

Active member
כמוך, אין לי לנגד עיניי את עניין "הבגידה". צעירים מחליפים

בני זוג וזה בדיוק הגיל לעשות זאת.
אבל מריה היתה מאד תמוהה בעיניי. מישהי שיש לה חבר בבית ומפלרטטת ממש ממש על ההתחלה עם בחור. אני אשמח להבין למה.
לא אוהבת עירפול באח הגדול. לא צריכה בהירות מקסימלית. אבל מינימום בהירות על מנת שאוכל לנווט בלי להרגיש שיש פה משהו מתוסרט מול עיניי שמנווט אותי.

sprinter77

New member
אין טעם להתייחס לתגובות של שנאה למריה - עובדה שרוב הצופים

אהבו אותה -עם כל מעלותיה ומגרעותיה - והביאו אותה לגמר - ולא ראיתי באף מקום שיש טקסט-בוק שמחייב מתמודד לחשוף מה שלא בא לו לחשוף -וכל הטענות היום שחשפה פחות מדי על קשריה עם בועז ויותר מדי על קשריה עם אמה (שדווקא הודתה לה על כך כשיצאה מהתכנית) -אלו טענות מגוחכות

shouldistay

Active member
לא שונאת את מריה. ממש לא. את מירב שנאתי. את מריה - אף פעם

יש לי ביקורת על הערפול. על זה שהיא לא הסבירה לי אפילו טיפה (באמת שהייתי מסתפקת בטיפה) - על למה מישהי עם חבר מפלרטטת על היום הרביעי עם בחור בבית האח? אנא הסבירי מריה. אנא הסבירי.

למעלה