שרשור עדכונים,קישורים ועוד....

queenjane

New member
אני בטוחה שמריה היא זאת שבחרה את השיר כדי שיראו כמה היא מגני

מגניבה ועמוקה
רק מה חבל שהיא מנסה לשיר כמו דולורס או'ריורדן ששרה באנגלית בהגייה אירית וזה דבילי לנסות לשיר כמוה במיוחד שיר כזה קשה

יעל5000

New member
אולי לשניונת? ראיתי אתהסרטון חפיף.לא יודעת.סתם נראה קוריוז.

&nbsp
לא צריך לקחת את זה בכזאת רצינות.
&nbsp
בטח גם לא את המיניות שמריה רוצה לשדר דרך הצילומים שלה,
ואיך שהיא מתלבשת, וזזה..
&nbsp
תתבגר מתישהו לא?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

queenjane

New member
לא מפריע לי העירום בעיקר הצחיק אותי כמה הקליפ באיכות נמוכה א

אם העורץ או מנהל אומנותי או וואטאבר החליט לשים מאחורה השתקפות של החזה שלה בלי ראש או לא שם לב שמאחורה משתקף החזה שלה בלי ראש

Adoori

New member
עלק לא שם לב

&nbsp
(מה זה הסדר החדש של האימוג'ים, הצוחק הרגיל היה תמיד בשורה למעלה..
מה קורה כאן ..)

shouldistay

Active member
אין יתר מחריד מזה. אם אני הייתי מביימת את זה הייתי עושה:

1. שהשירה תהיה יותר מדוייקת, הרי המילים פה חשובות מאד לשיר כזה עמוק. מריה יכולה לדייק פה את המילים.
2. מורידה את האפקט המוגזם מהשירה על השירה של מריה.
3. את מוסיקת הרקע מארגנת שמוסיקאים מקצועיים ינגנו במקום להשתמש בקריוקי הכי זול שיש.
4. הצילום - משאירה את אותו הסגנון יחסית, אבל עושה אותו יותר מקצועי ועוד יורת אפלולי אפילו.

GM1988

Well-known member
לא התייחסתי לדבר הזה אבל באמת טמטום

לא מבין מה זה עושה טוב לשיר / קליפ / כוונה.
מחשבה לא נכונה לקחת שיר ככ אייקוני ומוכר ולעשות לו קאבר ממוצע עם סאונד עדכני שלא מתאים בכלל לשיר ולקול שלה.
האפקטים על הקול לא טובים גם אם נשמעים טוב, הם מוזילים את המילים והאווירה שצריכה להיות בשיר הזה.
כשהיא תעשה קאבר לבריטני ספירס שידפקו לה שם כאלה אפקטים, לא כשהיא שרה שירים מהסוג הזה.
&nbsp
הקליפ סביר. לא מיוחד מדי, לא גרוע מדי.
הציצים ברקע זה באמת "חשיבה מחוץ לקופסה"

בקיצור, זה נראה כמו משהו שנבחר ונעשה בחוסר מחשבה והעיקר לעשות.
אם מריה מכוונת למוסיקה זו יירית פתיחה לא טובה.

פאפא17

New member
בקשר לעציץ מירוש ולחרמון המנוזל רועי

הקשר שלהם יחזיק עוד קצת
החרמן מאוד מאוהב רואים זאת , הוא מצידו תפס את היפיפייה של הכיתה
היא לא מאוהבת ב, אנ התפלא אם בועז זה שהעיף אותה קבינימט
כנראה מירוש התמימה והזכה רצתה להמשיך לרקוד על שתי חתונות
כמו שעשתה באח הגדול
מריה בחורה רעה ורועי חנון דביל
שניהם יעלמו כלא היו... היא תמשיך להיות דוגמנית עירום זולה באינסטגרם
והוא ימשיך לגמגם בחנוניות את השירים הדפוקים שלו באיזה בר חשוך
לאט לאט התקשורת תמאס מהם
והוא ימאס עליה
בקשר למגי וישראל
מרגע שירד מנצח באח הגדול הוא עשה למצלמה את ההצגה האחרונה
עזב את המנחים ורץ כגבר מאוהב לכיוון אהובתו
ונתן לה נשיקה צרפתית
מאותו רגע שהמצלמה כבתה גם ההצגה נגמרה
חבל לי עליה שהוא סידר אותה בצורה גועלית כזאת
ולדעתי ישראל גיי ואפילו לא שכב איתה
שחקן מגעיל
רק לאליאב הגיע הזכייה

Adoori

New member
היה שם מגע באח..חוקי הפורום מונעים ממני לפרט לך בדיוק

&nbsp
אבל כן.. הוא רק השתמש בה.
&nbsp
זה באמת חבל.

queenjane

New member
חיפש מישהי שתחמם לו את המיטה הוא היה בשוק כשתמי אמרה שמגי

מספר לכולם בבית שיש לה רגשות זה הרס לו את התוכניות

אוריני3

New member
אני שמעתי שתמי סיפרה לכולם שהיו עניינים מיניים בינה ובין

ישראל מתחת לסדינים כבר ביום השני להתחברותם. היא גם הצהירה על זה בראיון בעיתון שראיינו אותה.
ובכל מקרה, מזלה של תמי שהוא חתך ממנה באופן מוחלט עוד בתוך הבית ולפני שנאלצה לצאת.
כל מה שמגי עוברת היום נמנע מתמי. כנראה שהוא באמת לא חשב שככה היא תתאהב ותשקיע. מתמי הוא חתך לפני שהיא ממש התאהבה, או יותר נכון לפני שהיא הספיקה להשרט ממנו קשה בגלל זה.

shouldistay

Active member
אוריני - באיזה ראיון תמי סיפרה על זה שהיו דברים בין הסדינים?

היה גם ניתן לחלוטין להבין את זה מהתנהגותה בבית... היא רמזה על זה שהיה משהו ממש ביניהם. ממש מניאק.
(אולי גם אותה הוציאו כדי לא להרוס לישראל..............).
כנראה ישראל הבין שעם תמי עם אפשר להתקדם לגמר - ובחר מישהיו יורת אטרקטיבית...

queenjane

New member
צודק לגבי מריה ורועי לגבי ישראל ומגי אני לא יודעת איך לאכול

את השקשר בניהם אני לא מרחמת על מגי כי היא לא אדם טוב ומצד שני לדעתי היא מטורללת אז אני לא ידעת אם אני יכולה להאשים אותה במעשיה
היא לא התאהבה בישראל היא סיפרה בגאווה שתמיד מתחילה עם לא פנויים ושקראו לה מלא זונה
גם האקס שלה ניקיטה היה בזוגיות עם בחרוה בשם אנה ומגי גנבה אותו מהאנה הזאת באותהת קופה כבר ניקיטה היה מוכר בגלל שעזר להעביר חוק בכנסת ואפילו היתה לעיו כתבה שם דיבר על בת הזוג שלו אנה אני מאמינה שכול זה מצא חן בעיני מגי שכניראה ראתה בניקיטה סחורה חמה
כשניכנסה לבית האח הגדול ישראל היה מל הכיתה זה שכולם מתחנפים אליו וכול הבנות סביבו אז אם היא איתו היא גם מלכת הכיתה היא התאהבה במעמד שלה לצידו אבל ישראל לדעתי בי סקסואל וכן שכב איתה אבל מעולם לא רצה אותה כבת זוג יותר כידידה ואשת סודו

Pandorax

New member
מצחיק שאנשים שלא אוהבים את רועי מתקשים להאמין שמריה מאוהבת

בו. זה כאילו שהם משליכים את הדעה שלהם על הרגשות של מריה.

ובכן, מריה מאוהבת ברועי לגמרי. ממש. לחלוטין. מכל הלב.

אף אחד לא חייב להאמין לי, אבל אני ממש לא עוסקת בספקולציות.

יש שם אהבה הדדית מאד גדולה והשניים כרגע כמעט בלתי נפרדים. הם לא "יוצאים" או "נפגשים", הם ממש ממש ביחד - מהצ'חלטה של הבוקר ועד הצ'חלטה של הבוקר למחרת...

מה יהיה בעתיד? אין לדעת ואין טעם לנחש. גם רומאו ויוליה לא חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה...

אבל כרגע, לא משנה אם אוהבים או לא אוהבים את רועי ו/או מריה - יש שם אהבה אמיתית וגדולה.

ולמי שזה כואב/צורם/מציק יש לי רק דבר אחד לומר - אהבה זה דבר יפה!

lamalama4

New member
טוב לשמוע על אהבה מאד גדולה. ראינו זאת בבית האח

למרות שרועי ממש הרגיז אותי בהרבה מקרים, תמיד ראיתי את האהבה ההדדית של שניהם שמריה נמנעה מלממש בתוך הבית ורועי לא עשה לה חיים קלים בהימנעותה. אני מניחה שהדברים שהרגיזו אחרים ברועי נבעו מזה שרועי היה מתוסכל מחוסר מימוש האהבה והפחד שכל זה ייגמר ממש בקרוב. יגידו שהתסכול הוא לא תירוץ, אבל אני יכולה להבין אותו וכנראה שגם מריה הבינה לאורך כל הדרך ממה נובעות חלק מההתנהגויות שלו וקיבלה את זה. לגבי זה שהם צמודים ללא הפסקה כמו שהיה בבית האח, אני חושבת שהם עושים טעות רצינית. הם צריכים קצת לקחת אויר מדי פעם. וגם לא יודעת אם זה נכון שהם כ"כ מהר גרים ביחד, אם זה אצל הוריו או בדירתה. יש מצב שזה יהרוס להם את הקשר בהמשך.

mox10

New member
האהבה שלה ניראית מיוסרת

היא לא ניראית מאושרת , מאוד עצובה , [ברוב הפוסטים והסטורים שהיא מעלה ומופיעה ,היא נראית כבויה ועצובה ומתקשה לחייך ] ליבי עליה, אולי בגלל שהאינסטגרם שלה מלא בקללות וגידופים על הקשר שלה עם רועי ,על השירה שלה ואפילו על המראה שלה שטענו שהיא רזה אנורקסית ועושה פוטושופ לתמונות,עד שהיא נאלצה להוציא סירטון כדי להוכיח שהתמונות שהיא מעלה ,הן לא פוטושופ.היא מאוד רגישה ולוקחת ללב את הביקורות והקללות של הטרולים באינסטה שלה ,אפילו אתמול שבילתה בהופעה יחד עם תמי, בסטורים שתמי והיא העלו , ניראתה עצובה ,,לא מחבקת ומתקשה לחייך .

למעלה