שרשור עדכונים,קישורים ועוד....

alesandro2

Well-known member
תמונה משותפת מהאינסטגרם של ישראל

ויש עוד המון תמונות של מגי

zinioz

New member
שני צילומי מסך שהודבקו בפוטושופ ביחד, זה תמונה משותפת??

תמונה גרועה, בטח נשארה כמחווה של יחס חם ואסירות תודה למעריצים שהשקיעו והכינו אותה. שזה דבר יפה מצד ישראל

אוריני3

New member
אגב, האוהדות האלה עושות לה נזק ובושות יותר מהפרידה עצמה.

אנשים גם יחד שנים ונפרדים. אז נפרדו, עוד חודש אף אחד לא יזכור את זה והם יהיו ע בני זוג חדשים או פלירטים אחרים. ההיסטריה שלהן ברשתות מגחיכה את העניין לגמרי. ממילא יש את השמחה לאיד של שונאיה ושל רוב הציבור אז הן רק מעצימות את העניין במקום להשקיט אותו ולתת למגי לעבור את זה. מי ישמע עזב אותה אחרי 20 שנה עם 5 ילדים. שתצא, ותבלה ותמשיך הלאה. פרופורציות, לא קרה אסון.
קסניה ועומרי נפרדו לפני חתונה וששבוע לפני זה היא הצהירה בפנאי פלוס שתוך שנה הם עם תאומים. הכל עבר והחיים ממשיכים. דווקא דהפרידה אחרי זמן קצר זה טוב לה, מראה שבכלל לא היה שום נסיון מצידו.
אם הם באמת נפרדו, אולי זה זמני עד שהוא יתאפס כי כרגע הוא במודבשל חגיגות וקבלת אהבת קהל.

lamalama4

New member
המעריצות שלה יודעות שמגי תלויה בקשר עם ישראל. לכן ההיסטריה

למגי אין שום קיום בתקשורת ללא ה"זוגיות" עם ישראל וזה החל משהותה בבית ועד היום- כ-4 חודשים אחרי שהודחה בהדחה קלה למדי. כל התעניינות בה נובעת מהיחסים בינה לבין ישראל ובמיוחד עכשיו כשהוא זוכה העונה. היא יודעת זאת היטב וכך גם 15 מעריצותיה שרוצות להמשיך לראות אותה במדיה. מרגע יציאתה מהבית היא מפמפמת לנו את הקשר, את הטוטאליות שלה ומעריצותיה התענגו על כל פירור איזכור שיצא מפיו של ישראל לגביה. ישראל לא יתאפס ויחזור אליה. אין סיכוי כזה. הוא כבר התאפס שניה אחרי שיצא מהבית ואולי אפילו שבוע לפני שיצא, ולכן עזב אותה לפני שהספיקה להגיד ג'ק רובינזון. לא נראה לי שהיו אפילו יום אחד בזוגיות מחוץ לאח. הכל היה למראית עין כשישראל מעניק לה כמה ימי חסד באור זרקוריו כדי שהיא לא תצא יותר מושפלת ממה שהיא כבר יוצאת. מבחינתה ומבחינתן זה אסון לא בגלל שהם נפרדו, בגלל שגם ככה היא נתפסת כבדיחה ואחרי כל ההצהרות והתיכנונים שלה לגביו זו פאדיחה של ממש כי רוב האנשים אמרו שהיא חיה בסרט ואין סיכוי שהוא באמת יהיה איתה. ועוד שניה התקשורת תשכח ממנה ותתחיל להתמקד בזוגיות החדשה שתהיה לו.

foreigner3

New member
מדויק
אגב, אני קוראת את ההבלים של "המעריצות" שלה,

תת-רמה זה בלשון המעטה. הן עושות לי תחושת תיעוב עוד יותר עמוקה כלפיה.
איזו שפה נמוכה. איזה קללות לכל מי שלא מתיישר איתן, כמו כת קנאית.
אני מניחה שרובן ילדות. אבל גם הבוגרות נעדרות השכלה. אבל כפי שאמרת,
מספיק ערמומיות כדי להבין שבלי ישראל היא כלום.

toly7

New member
כל השיח הזה מצחיק אותי למען האמת ולא רק שזה היה מובן מאילו

אלא מי שיש לו זיכרון מספיק טוב יזכור טוב טוב שישראל הצהיר בנסט שהם יהיו חברים טובים בחוץ וכנראה לא יהיו זוג כך שהוא ממש נתן את התשובה שלו על ההתחלה ולא רק זה הוא גם הצהיר שהוא לא ילמד ולא יעשה כלום עם עצמו הוא רק יקנה דירה ויעשה חיים אוח אוח איך אחד כזה ואחת כזאת הצליחו לטמטם את כל ההוז ושמוז אללייייייייייייייייייייייייייייי הוא שיחק אותה שאפו גם לו העונה חייבים לחלק פרס אוסקר ולא רק בשל "הזוגיות" שלא היתה כי אם בכלל והמבין יבין את מה שצריך להבין או לא .............
כשאין שכל אין דאגות כמדומני לא? יופי........... ישנים טוב בלילה מסתבר חחחח
ואת פורי המבריקה שלי תמיד צודקת בכל מילה ומילה כרגיל

toly7

New member
גמני מסכימה עם כל מילה שלך יא מבריקה שלי חבלזי"ת

Lilo80

New member
מגי הרבה יותר דעתנית חכמה ושאפתנית מישראל

כך שהקיום שלה במדיה יהיה תלוי רק בה
זה לא שישראל ניצח בשל היותו דמות כל כך מוערכת
לדעתי ללא התמיכה המאסיבית של מגי מבחוץ גם
סיפור חייו הקשה לא היה מונע ניצחון של אליאב

foreigner3

New member
מגי לא דעתנית ולא חכמה. אבל כן מאוד שאפתנית.

איזו דעתנות ראית בה...? זה שהיא אמרה שגם אשה יכולה להיות רמטכ"ל וללא כל ניסיון צבאי ?... למגי אין שום דעות מבוססות ומנומקות בשום נושא. כלום!
הבחורה חלולה לחלוטין. אפילו על ססמאות היא חוזרת באופן עילג.
וזה לא משנה שישראל הוא לא ממש תחרות. הוא אכן בור למדי, אבל נראה לי שאם הוא היה טורח קצת להשקיע, יש לו קצת יותר פוטנציאל מאשר לה.
ישראל לא ניצח בגלל מגי. אלא למרות מגי. ותאמיני לי שלא הייתי בדיוק בעדו...
הכת שלה לא הצליחה למנוע את ההדחה שלה, קל וחומר שלא השפיעה משמעותית על נצחונו.

lamalama4

New member
ה"תמיכה" המאסיבית של מגי מבחוץ רק עשתה לו יח"צ גרוע

וסיכנה את זכייתו. ככל שמגי הזכירה לעולם שהם ביחד, כך היה פחות נחמד לאנשים לתמוך בו כי נזכרו שהוא בעסקת חבילה עם המטורללת השקרנית הכפייתית. ישראל זכה למרות מגי ולא בזכות מגי. הקבוצה שלה לא שווה כלום. הם ניסו להעיף את מריה על ידי הצבעה לרועי, ומריה הגיעה לגמר ורועי הודח. למגי אין שום כח. אם לא היתה מקושרת מגי לישראל כבר היינו שוכחים שהיא היתה קיימת. וחוכמה אין בה. יש שאפתנות שבנויה על ריק, על שופוני ומקודמת באמצעות שקרים ומנטרות שחוקות שחוזרות על עצמן.

יעל5000

New member
יכול להיות שזו החלטה של שניהם,לא להאכיל יותר מדי טרולים ברשת

&nbsp
שמעתי שגם מגי אמרה משהו בכיוון של לתת לה להם גם קצת פרטיות.
במילים שלה.
הם גם צריכים כנראה לבדוק אם ואיך הקשר שלהם יכול להגיע לכלל זוגיות,
בעולם האמיתי. אם בכלל
&nbsp
וזה בוודאי מרגיש נורא, כל המעקב והתגובות הרבות של אנשים, ורבות שליליות,
כדי לנהל אחרי זה, איזה סדר חיים שפוי ונורמלי.
&nbsp
מה קרה? היו חודשיים מהחיים בתכנית טלוויזיה ופתאום נופל עליהם
טוב, וגם כל כך הרבה רע בבומים שכאלה?????
&nbsp
בטח לא קל להם עם זה בכלל................
&nbsp

lamalama4

New member
מעניין שלפני שהוא יצא לא רצתה שום פרטיות, עשתה הכל בריש גלי

אפילו שכרה עבורם דירה. היתה מאד ברורה בזה שהם ביחד. בשניה שיצא מהבית ואמר לה שהוא צריך זמן לעצמו היא החליפה תקליט ונשמעה כאילו זו גם החלטה שלה. הבחורה שקרנית פתולוגית. למדנו את זה כשהיתה באח. היא לא אמיה בשום דבר שיוצא לה מהפה. בשביל הכבוד שלה תעשה מזה כאילו זו החלטה משותפת, אבל זה ברור שהוא ניפנף אותה ממש מהר בניגוד לרצונה. הוא פשוט נותן לה להגיד שזו החלטה משותפת מתוך הומניות כלפיה. מה יש לו להפסיד, העיקר שהוא חופשי ממנה.

יעל5000

New member
ימים יגידו אם החברות הזאת תחזיק מעמד. בבית הם היו במצב X

&nbsp
ביחד, ונאלצו להיפרד במסגרת התכנית.
&nbsp
בחוץ הם במצב שונה והתמודדויות שונות.
&nbsp
כמה חזק הקשר ביניהם יתברר להם עם הזמן.
&nbsp
וזה עניינם הפרטי בלבד.
&nbsp
מגוחך להתעסק מה כל אחד מהם עשה או אמר כל רגע ושעה ביומו,
בתקשורת וברשתות.
&nbsp
באמת מספיק ודי.
&nbsp
&nbsp

queenjane

New member
מישהו צפה בקאבר המחריד שמריה עשתה? ויכול להסביר לי את פשר

התמונה הבאה? מה ההגיון בלשים את הציצים שלה ברקע

efratit7

New member
לדעתי הקאבר דווקא מעולה-אבל בתשובה לשאלתך - המקור לקשר בין

ציצים ושירה הוא דוד המלך שכיונק משדי אמו היה מסתכל עליהם ואומר שירה :

" לדעת החכם רבי שמעון בן יוחאי, דוד המלך אמר שירה על אירועים מכוננים בחייו; על שהותו ברחם אמו כעובר, לידתו, תקופת ינקותו… ואיזו שירה אמר על תקופת ינקותו? ינק משדי אמו ונסתכל בדדיה ואמר שירה: "בָּרֲכִי נַפְשִׁי אֶת ה' וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו" (תהלים, קג; 2)"

queenjane

New member
כן אבל למה בצורה דיסקרטית כניראה מי שיצר את הקליפ הוא איזה ע

עורך סוג ז' לפי איך שזה נראה
השירה איומה וגם Auto-Tune מוזגם כדי לפצות על השירה

למעלה