שרשור עדכונים,קישורים ועוד....

zinioz

New member
רועי ומריה ישבו לצפות בפרקי העונה יחד כמו שתכננו

והתפלאו מאוד לגלות שצונזרו קשות מהפרקים, שבקושי הראו אותם, שלא הראו כלום מהוידויים קורעי הלב שלהם בחדר האח... הלכו וביררו אצל קרוביהם ושמעו שגם מהלייב הם צונזרו - ושבכל פעם מחדש המצלמה ברחה מהם...
מעניין מה חשבו? האם השתוממו מדוע ככה עשתה להם ההפקה? אולי הבינו שזאת היתה הוראה של בועז והסוכן? אולי הבינו שזה בא ממקום אחר? מסתורין אופף...
ולמרות זאת - מריה יכולה לקרוא גם אלף פעמים "המשורר החרמן המנוזל המעיק המרפרף" - היא עדיין נמשכת אליו בטירוף, אוהבת אותו ורוצה בקרבתו.
רועי זכה לתיקון - הלב השבור התאחה ומושא אהבתו היפה קיימה את כל הבטחותיה אחת לאחת. היה שווה לסבול הכל בשביל התוצאה המשמחת הזאת. אהבה תמיד משמחת אותי.

בדיוק כך... לקחת את ההשמצות על רועי ולהפוך אותם לאובססיה

זה בעיני מוגזם. אפשר לא לאהוב, לא טינף על חיילים הביע ביקורת על המפעילים אותם זה לגיטימי. למרות כל מאמצי ההפרדה הבלתי נלאים מכל הכיוונים הם מימשו את משיכתם/אהבתם שנראתה לאלה שלא סבלו אותו דחיה. אני צפיתי באופן שונה על הסיטואציה וכתבתי לא מעט על כך שהיא מחפשת אותו בעיניה כל הזמן. אולי אפשר להבין שכל הכינויים כלפיו הלכו קצת רחוק מידי כולל הביקורת על המראה וחיפוש ההתאמה הפלקטית האולטימטיבית שתואמת למראה שלה וביקורת שלא המשיכה לממש את מערכת יחסיה מגיל 15 שאולי הייתה כלא בעבורה. היא עשתה זאת בדרך הראוייה, תמיד זה יפגע... וכן הוא יכול לגמרי להיות מושא אהבה, הוא חמוד, נראה טוב ויש לו מה להציע ובעיניה יותר מכך. גם אם זה הסתיים כי לא צלחו את הקשיים בחוץ וחוסר הפרטיות, עדיין מה שקרה ביניהם, יפה בעיני ושניהם מקסימים ביחד.

zinioz

New member
כן זה מוגזם וצורם כי השנאה אמורה להתחלף באדישות. מילא במהלך

העונה - האמוציות גבוהות ולמרות שלא מסכימים - אפשר להבין.
אבל אחרי שהעונה הסתיימה - מה כ"כ שורף שמרגישים דחף להמשיך ולטנף ולקרוא בשמות גנאי

דבר טוב אחד יצא מסימה בעונה הזאת, וזה הציטוט האלמותי - "נא להתפוצץ בהתאם"
, והוא מוקדש באהבה ובחמלה לכל שונאי האוהבים היפים והטובים רועי ומריה, שלפחות השאירו לעם קצת טעם טוב בפה אחרי עונה ממש מחורבנת

lamalama4

New member
כתבת יפה, אבל מה מריה הבטיחה לרועי? לא ראיתי שהבטיחה לו משהו

זה מידיעה שהם כבר הספיקו לצפות בפרקים או השערה?

zinioz

New member
היא הבטיחה לו שהוא ישאר בחייה, אפילו אם בועז יתנגד

היתה להם שיחה שהיא אמרה לו את זה מפורשות, ואפילו אמרה "אין לו ברירה, הוא יצטרך להתמודד"
הבטיחה לו שישבו לראות את הפרקים ביחד
הבטיחה לו כל יום שעות חפירות בטלפון

בינתיים נראה שמקיימת יפה, והרבה מעבר לכך

Adoori

New member
מה נסגר עם סמואל ?

שיחרר פוסט בו הוא מלין על נשים אשר פונות אליו בפרטי בחשבון האינסטוש
שלו פלוס צילום מסך המראה תכתובת אחת כזאת עם משהיא שרוצה קשר לא ברור איתו, שהוא דוחה, מסביר לה שהיא נשואה וזה לא מתאים.
ואז הוא פונה לכולם ומזהיר שאים להבא יפנו אליו בהצעות מגונות שכאלה
הוא יפנה לבעלים ולמשפחות ויחשוף את אותן נשים.
למה פשוט לא לענות ולהגיב בכלל, כמו כול אחד נורמלי.

מה הקטע באיום? מה קורה ? נחמד שאתה מחוזר והכול אבל תרגע בן אדם.
מה רמת האפייה שלך, סאם ?

(בלי קשר לנאמר תופסת ממנו צייר בעל כשרון מדהים ועבודות מצוינות )

אוריני3

New member
יצא לי לראות את זה וגם הגיבו לו שזה דוחה ואף אחד לא יודע

איזה מערכת יחסים לזוגות ולמה המניעים של הנשים האלו. הוא ענה שזה לא מעניין אותו וככה לא מתנהגים.
הייתי מסבירה לו שאינסטגרם זה דבר פרוץ ואם הוא יעשה שום של חשיפה לנשים הוא חושף שלא ברצונם גם ילדים, הורים ומכרים של האישה ומי יודע מה עוד, שפשוט ימחק.

toly7

New member
הוא מעולם לא היה אפוי המוטציה הזה על מה הפליאה?????

efratit7

New member
ישראל מחק מהאינסטגרם שלו את כל התמונות עם מגי (כולל מהסטורי

שמסכם את חווית האח הגדול שלו) - האם זה רמז למגי שממשיכה לטעון שהכל כשורה ביניהם ?

אוריני3

New member
ליתר דיוק לישראל מעולם לא היתה שום תמונה או אזכור למגי

באינסטגרם עצמו.
לגביי הסטורי המסכם אני לא יודעת כי מעולם לא צפיתי בו.
בכל אופן, אם ישראל רוצה להתנתק סופית ממגי ולעשות הכרזה שיוריד ממנה עוקב וזהו.
ביום שישי בצהריים היא העלתה 2 תמונות לאחר התוכנית שלה בפותחים שישי ועל שניהם הוא עשה לייק (או גולן, שמנהל לו את האינסטגרם ורוב הלייקים והסטורים הוא אחראי להם), מה קרה משישי בצהריים ועד הלילה שהיה דחוף להפיץ מייל (לא ברור ממי) לכל האתרים שיפרסמו שהם נפרדו לא ברור בכלל.
ומגי מאותו ערב נעלמה לגמרי מהמדיה. הוא עוד העלה סטורי שלו והיה במקומות כמו ביאסו ובמסעדה עם רוני מאנה ואצל אילן.

efratit7

New member
לגבי התמונות שנעלמו - אני סבורה שאת טועה - תקראי את הטרוניות

אצלו של אוהדי מגי שמתלוננים על מחיקת התמונות

אוריני3

New member
לא יודעת מה הן אומרות אבל מעולם לא היתה תמונה באינסטגרם

עצמו. הדבר היחיד שהעלה איתה זה ביום הביעי לצאתם מהבית שהם לא נראו ביחד שכולם לחששו שנפרדו הוא העלה סטורי איתה ורשם ״אז לכל מי שדאג״ שהיא מנשקת אותו בלחי. את אותה תמונה היא העלתה לאינסטגרם שלה כתמונה ממש אבל כשהוא מנשק אותה. אםילו מהיום בכותל, בקעקוע, אצל גיא מנהל הצבא או ביום של ההתרמה אף אחד מהם לא העלה סטורי.אני

למעלה