שרשור עדכונים,קישורים ועוד....

בסופו של יום הם הזוג היחידי שיצא משם העונה למרות

שההפקה עשתה הכל כדי למנוע את זה, עם הכנסת הסלבים והדיירים החדשים שבאו עם הוראות הפעלה....כנראה שאהבה חזקה יותר מהכל.
ותאכלס ללא קשר לרומן מכל העונות לא הייתה כזאת התאמה סימביוטית בין 2 דיירים...
שיהיה להם בהצלחה!

zinioz

New member
רועי ומריה ניצחו - זכו בדבר הכי חשוב שכסף לא יכול לקנות

- אהבה! חברות נפש יפה שנרקמה למרות כל המכשולים, והיו מכשולים:
בועז, סלבריטאים רעי לב שבאו להתערב ודיברו שטויות ילדותיות כגון "שבע שנים"
, הפקקה שלא יודעת מה טוב בשבילה, פסיכולוגים שחפרו להם ברגעים הכי קשים שלהם, המצלמות שמסביב, צעקות מבחוץ, דיירים חרותיים וחולי פרסום, טוקבקים ותגובות של אנשים קנאים ששורףףף להם ומה לא...
ולמרות זאת מדהים שהאהבה תמיד מוצאת דרך לנצח, ביחוד שמדובר באנשים כ"כ אמיתיים שמחוברים לרגשות שלהם ולא מוותרים על החלום להיות מאושרים ונאהבים, כי שניהם כ"כ צמאים לזה...
תחושת שותפות הגורל חזקה מאוד אצל רועי ומריה לאור החויה הנדירה שחוו יחד ארבעה חודשים. דבר לא יכול לקחת זאת מהקשר שלהם, הם יודעים מה עבר אחד על השני וזר מבחוץ לעולם לא יוכל להבין.
את המליון הם יעשו כבר לבד - מריה מדוגמנות ורועי בא ממשפחה אמידה מאד אז לא לדאוג לו בכלל.
נא לפרגן בהתאם!

mox10

New member
הבחורה שאולי הייתה צריכה לזכות באח אם לא הייתה פורשת

הייתה הפייבוריטית היחידה שלי .כנה מאוד, לב גדול, מעניינת ,נאמנות טוטאלית לחברייה באח , הפכה עולמות אחרי שפרשה כדיי שמריה תיזכה,שלחה מסוקים ,צעקה מגבעת הצעקות, תמיד שמרייה הייתה מעומדת להדחה ,תמי נסעה עד לבית האח שאם במקרה מרייה תודח ,היא תפגוש אותה שם .עד היום שומרת אמונים למי שאהבה באח,כי היא לא שיחקה שם כדי לנצח, [ מה שממש לא בטוח לגביי חברתה מהאח מרייה, שמסתמן שבשבוע האחרון ,מתעלמת מתמי ,הן בחוסר פירגון לפוסטים שלה באינסטה, הן לזה שביום הולדת של סימה ,לא תרחה להגיע,וגם שבסוכות שחברותייה נסעו לחו"ל ותמי נשארה דיי לבד ,גם לא נפגשה איתה , כדי שתישאר לא לבד רק נשארת דבוקה נון סטופ לתחת של רועי,גם אתמול תמי אירגנה ארוחת ערב לחברותיה ,הפעם מרייה לא הייתה שם,כן המשחק נגמר ,מי צריך את תמי?, מקווה שאני טועה ,וזה רק ניראה לי ככה,ימים יגידו.]ברגע שפרשה ,שום דייר לא עניין אותי וימשכתי לעקוב רק אחרי תמי גם מחוץ לביית.

אוריני3

New member
אל תשפטי, אולי מריה הוזמנה למשפחה של רועי לערב חג אתמול,

אולי הוכנסה להכיר דודים וכאלה ובגלל זה לא הלכה לתמי. רואים שהיא מאוד קשורה ואוהבת את תמי. ובימים האחרונים היא בעיקר עסוקה בלא להתחבא ולצאת עם רועי בחוץ כל יום בכדי להכריז על הזוגיות בכדי שיתנו להם את השקט.

mox10

New member
את צודקת אורין ,באמת מיהרתי לשפוט אותה לרעה

תמי העלת כרגע סטורי משותף עם מריה והן מבלות .סתם אני לפעמים ממהר לשפוט או לקטול כמו אחרים לצערי לרעה את מריה ,ואני חוזר בי .

queenjane

New member
תמי אישה טובת לב ובגלל זה היא תמיד נפגעת היא נותנת יותר ממה

שמחזירים לה
מריה היא השטן היא פשוט רעה מניפולטיבית ונצלנית נשים לא שונאות אותה מקינאה פשוט היא לא חברה הדדית וגם מסתמן שבת זוג נוראית אני לא אתפלא אם גם תשתמש ברועי ותעיף אותו

lamalama4

New member
"מריה היא השטן" פחחח בדיחה טובה- חיכית לרגע שמישהו יכתוב

שטות על תמי ומריה בגלל לייקים באינסטגרם כדי לכתוב שהיא השטן. מביך ממש.

queenjane

New member
אני חושבת שמריה דוחה באופן כללי אני לא עוקבת אחרי אף אחת מהן

lamalama4

New member
למה היא דוחה?

ואיך מ"דוחה" הגעת להגיד עליה שהיא שטן? בעיני זה הזוי

queenjane

New member
כי היא מכרה אפילו את אמא שלה בשביל הפרסום היא נצלנית ושקרנית

lamalama4

New member
סיפרה את האמת על אמא שלה ואיך שגדלה. מה זה מכרה?

גם בלי מה שסיפרה על אמא שלה (וזו האמת על אמא שלה) היא מפורסמת.

עכשיו מבלה עם תמי בהופעה למה סתם להכפיש

היא לא תהיה צמודה אליה שיש לה אהבה טריה

mox10

New member
סליחה מרייה ,סליחה מריה

מיהרתי לשפוט את מריה על סמך שתמי ומרייה לא העלו פוסט או סטורי ביחד ,כולה שבוע אחד.כרגע העלתה תמי בסטורי עם מריה ,אז לפעמעם אני סתם מדבר שטויות וממהר לשפוט ,כמו רבים פה ששופטים לרעה את מרייה ומחפשים פגמים בהתנהלותה ,כמה קל לחפש שלילי ומאוד קשה לחפש חיובי. אני מודה שגם אני נפלתי לשם.

lamalama4

New member
מריה הבחורה הכי טובה וטהורה בבית.פעם הבאה לא לשפוט

על סמך לייקים. טוב, לא רק היא, גם תמי טובה וטהורה. מדהים איך מחפשים את מריה על כל שטות.

koko911

New member
רועי ומריה היו ונותרו בעיני צנוניות משעממות

בבית האח השתעממתי מהם עד מוות, נגעלתי מהמשורר החרמן שטינף על חיילי צה"ל באחד משיריו המרדימים, וסלדתי מהטינופים של מריה על אמא שלה 24/7 (גם לא ממש האמנתי לסיפורי האומללת שלה על חדר קטנטן בלי חלון ועם מזגן מקולקל.... הרי מריה מצטלמת בביטחון רב חצי ערומה באינסטגרם כבר כמה שנים , מחזיקה רכב , מטיילת ומבלה בעולם. אם האמא כזו מפלצת והבית כזה בית סוהר אכזרי - היא יכלה לשכור בגיל 23 חדר בדירת שותפים צנועה....).. גם עכשיו בסיום התוכנית והפיכת הזוגיות שלהם לפומבית, אני לא מצליחה לגלות בהם שמץ עניין. רועי לא יהפוך לראפר או שחקן מצליח ומפורסם (הוא נטול כריזמה לחלוטין), ומריה לא תהיה זמרת וגם לא דוגמנית צמרת. 15 דקות התהילה אכזריות, והדקות כבר מתקתקות.

zinioz

New member
נא לפרגן בהתאם
מדורי הרכילות מתעניינים בהם, וזה מה שחשוב

הפפארצי ימשיך לרדןף ולפרסם אייטמים רבים עליהם כי העם עוקב בצמא אחרי הקשר היפיפה שנרקם למרות ועל-אף כל הנסיונות לפרק אותו.
ה-15 דק' תהילה הקרובות הן של רועי ומריה! לא זוכרים כבר אף אחד אחר מלבדם.
משעמם ומגעיל לך? מוזמנת לדפדף הלאה. אותי מגי וישראל מגעילים אז לא אתייחס לכתבות ולתגובות שכותבים עליהם, לא מעורר אצלי עניין.

למעלה