שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות...

shouldistay

Active member
כן. אני שמתי לב לזה. התאהב. נמשך. הכל!

הוא הרי "דו" עם התנסויות. יש אומרים רק הומו.

toly7

New member
פוסט מבריק תמציתי ממצה וכל מילה בסלע שאפו גדול

יונתנסקי

Well-known member
מגילה ? זה 5 מגילות

וזה היה כתוב מעולה. נהניתי לקרוא.
בסוכות קוראים את מגילת קוהלת. התאמת את עצמך. שאפו.

GM1988

Well-known member
למה את ככ בטוחה בזה?

אני לא בטוח שהוא רוצה לחשוף משהו כזה על עצמו בשלב שהוא נכנס לשוק הסלבריטאות.
היותו גיי יכול יותר להוסיף מלהזיק אפילו, אבל אני חושב שהוא לא ילך על זה.
לא נראה לי.
&nbsp
אבל תסבירי למה את חושבת שכן?

toly7

New member
יש דברים בגו אבל החוש חש שלי אומר לי שהוא ייחשף בקרוב

GM1988

Well-known member
לא חושב שזה יקרה בשלב הזה

אם מגיעים אליו הצעות שיאפשרו לו להשתלב בתעשייה, הוא לא יעשה צעד כזה וידבר על נטייתו המינית.
היחיד שזה בא לו בהפתעה בשלב מאד מוקדם בקריירה היה הראל סקעת, כשדנה אינטרנשיונל פלטה באחד הראיונות שלה שהוא גיי הכי בנונשלנט כאילו הדבר היה מובן מאיליו, מבלי לדעת שזה מעולם לא אושר על ידי סקעת עצמו, ורק מהתגובה של המראיינים היא הבינה שעשתה טעות אבל לא הייתה כבר דרך חזרה, וכמובן שבאותה שנה הראל גם יצא בהצהרה על כך בעצמו.

GM1988

Well-known member
גם אם הרגיש אליה משהו

זה היה משהו רגעי שחלף מהר מאד.

Lilo80

New member
יוצאות כתבות שמגי וישראל נפרדו סופית והם מכחישים.

מוזר ,על סמך מה כותבים שהם נפרדו?

zinioz

New member
כתבתי תגובה בוואי-נט על כתבה של מעצבת אופנה והבית המפואר שלה

ושמתי לב שזה בדיוק באותו סגנון שהתרגלתי לכתוב בפורום

רמת העוקצנות והביקורת שאנחנו נוהגים פה בדיירי הבית - מן הגבוהות. ואנחנו מתנחמים בכך שהם "הביאו זאת על עצמם" וכך בעצם כל מי ששם עצמו בכתבה נוצצת בעיתון. אז - זה "מגיע להם"? המממ...
הנה התגובה שלי על הטירה שלה בה היא מתגאה וקוראת לה טבעית ומינימליסטית

כל כך הרבה סתירות בכתבה - סלון לבן וילדים קטנים?
איך "נרגעים מול יללות תנים" - אחד הדברים הכי מלחיצים וקריפיים שיש?
איך מניחים גוש ברזל חלוד ליד המיטה? מה קורה אם מעיפים את היד בטעות בלילה? נשרטים ורצים לעשות טטנוס? מקווה שהבריגו אותן לשידות כי אם אחד הילדים הקטנים נתקל ברהיט - הגוש הזה מפצלח אותו שלא נדע...
"אני לא מהבזבזניות האובססיביות" - "הזמנתי את *כל* סנדלי השורש השחורים שיש" - נשמע לי גם בזבזני וגם אובססיבי.
השטיח הלבן עם האוניברסיטה של התינוקת עליו - בהצלחה עם שפריץ הגרבר-דלעת הראשון
חלום חייה היה לגור בקיבוץ, ובסוף בנתה בית בארסוף - מה, מה, מה הקשר לקיבוץ? היית פעם בקיבוץ? פגשת פעם קיבוצניק?
"חשיבה על הפרטים הקטנים באמבטיה" - בואו נניח ערימת מגזינים ליד הכיור כדי שיתמלאו שפריצי מים אחרי כל שטיפה ויעלו עובש וידבקו למשטח. אכן חשיבה על פרטים.
"בעיצוב הבית חשוב שיהיה לנו המינימום שאפשר" - אחלה בדיחה. תפתחי מילון להיזכר משמעות המילה מינימום.
ולסיום - איזה טבע ופשטות בדיוק חווים הילדים שלך פה? מקסימום יחוו כוויות בכפות הרגליים מפס הדשא המלאכותי הרותח ב"גינה" שלך, יחוו גם שפיצים של פינות זכוכית ושיש. בתור מעצבת אם את מתחברת לסגנון הבניה הנובורישי והמנוכר - לכי על זה, אל תתביישי בזה. אם תקראי לזה כפרי או טבעי או קיבוצי או חרטא כלשהי זה לא יהפוך את זה לכזה. זה כן יהפוך אותך להזויה.

פלג ק

New member
ואני נשבעתי שלא אראה יותר את האח מבית רשת ....

אז אין מצב שאני לא אצפה בורדה רזיאל-ג'קונט
וגם, סופסופ עונה של אנשים מבוגרים ולא צעירים רדודים שמנסים להיות סלבס בשקל

נ.ב.
אני נשבעת שאנלו אשבע יותר....

למעלה