שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות...

Adoori

New member
כינוי לאישה שיוצאת עם גיי והיא רק הכיסוי שלו בחברה

&nbsp
"היא משמשת לו כזקן "
" היא רק הזקן שלו "

מריה ומגי מבחינתי בתוצאה הסופית הן היינו הך.

שתיהן בוגדות מבחינתי בנקודה התחתונה.
&nbsp
אני לא מקבל/קונה את כל קלישאות/תירוצים שמתרצים בהם את הבגידות החמורות של השתיים הנלוזות והעלובות הללו.
&nbsp
"מי שטוב לה לא מתאהבת" "זה קורה בגילאים הללו", "ככה זה צעירים" -הכל קלישאות מגובבות חסרות כל בסיס. לאהבה אין גיל או תוחם. אדם יכול להתאהב לראשונה ולהשאר עם אהבתו הראשונה עד סוף חייו מבלי להרגיש אי פעם פזילה לכיוון אחר יש הרבה מאוד מקרים כאלו.
&nbsp
זה גם לא קורה רק בצבא,רק באוניברסיטה וכו... לענין מגי היא בעצמה הכריזה שהיא אוהבת את ניקיטה ואף נכנסה לחדר האח לחגוג לו.אז בחייאת...
&nbsp
מה הגיוני? לבגוד בגילאים הללו? גם את הטיעון הזה אינני מקבל,מי שבוגד מעיד על אופיו בלבד ולא על חתך גיל. אין לזה שום קשר לגיל ולבוגדנות.
&nbsp
אין לי מושג אם ישראל גיי,אני רק יכול לשער/להניח שהיו לו אקטים כאלו בעבר,יכול להיות שהוא דו מיני,הכל יכול להיות.מה שבטוח מבחינתי שלא היה מגיע לו הפרס ללא קשר לנטייתו המינית.
&nbsp
&nbsp

shouldistay

Active member
אם הוא גיי וזייף התאהבות למגי

זה ממש בלתי נסלח בעיניי. כי אז זה יסביר שזה בשביל המיליון נטו.
והטא לא התחשב במי שהיא ומה שהיא מרגישה.
ניחוש שלי: בשנה הקרובה הוא ייצא מהארון בכתבת ענק בידיעות אחרונות.

אם כבר אז להערכתי ולהערכת רבים ממעריציו וחבריו הקרובים...

מגי רק הפריעה לו בדרך למיליון.ולראייה אחרי הדחתה הוא נפתח יותר לכל שאר הבית ודרך כך לשאר הצופים שזכו לראות ישראל אחר מאשר ישראל עם מגי.
&nbsp
אני כבר כתבתי פה בעבר,ישראל צריך להגיד תודה על כך שמגי הודחה,כי זה היה חלק נכבד בזכייתו.היא רק קילקלה לו.שהיא הודחה חזינו בישראל יותר חברותי,יותר מצחיק,יותר מראה את כלל כישוריו כמנהיג,טבח מדופלם,וכאחד שיותר מדבר על עברו הקשה.
&nbsp
עדיין לא אהבתי את הבחור,ולא חשבתי שמגיע לו הפרס,אבל אין ספק שהתחבב עליי הרבה יותר מאשר התקופה שבה מגי שהתה עימו.

לאור התפתחות העונה חשבתי שמשחקית מגיע לאביבית כי היא ...

שינתה את העונה מגרועה מאוד לפשוט גרועה.וגם זה היה כרוך בהרבה מאמץ מצידה.
&nbsp
כלכלית מאוד הייתי רוצה שתמי תזכה,אבל לאור מה שקרה לה עם הילד זה לא התאפשר.בין ישראל לאליאב העדפתי את אליאב,הוא היה משעמם אבל לא הזיק לאף אחד ולא שיקר לאף אחד.

shouldistay

Active member
אבל הוא לא ידע את זה מבפנים

זה נכון. בדיעבד הוא זכה על אף מגי ולא בגלל מגי.
אבל ישראל ניסה לחקות את אביחי. וחשב שאיזו "מעיין" לצידו - לא תזיק לנצחון. העניין הוא שאביחי באמת התאהב וזה היה אותנטי. יש ממש התנהגויות שישראל ניסה לחקות את אביחי בהן.

shouldistay

Active member
בעונה הזו לא תמכתי באף אחד

ברגע האמת קיויתי שאליאב יזכה על פני ישראל.
בעונה הקודמת. אביחי לא היה פייבוריט שלי. אבל לא שנאתי אותו. משהו באיך שהתייחס למעיין ןכיבד את שגעון הקנאה שלה, היה יפה.
שלך?

Adoori

New member
טוב, האהדה שלי כלפי אלי ידועה כבר והיא בכלל לא הייתה יבשה

&nbsp
.. הוא עשוי מכול מה שאני אוהבת לראות על המסך שלי.. ועוד..כול החלומות..
&nbsp
אבל אוסיף עוד משהו .. אני אוהבת את הדמויות שלי מגובשות לגמרי.
אין לי סימפטיה מרובה לדמויות מתפתחות.. משפטים כמו " הוא /היא ילמדו כבר.. ישתנו
כשייצאו... והם עוד יתפתחו" על הדמויות שלי לא יגידו.
אין לי סבלנות.. ואלי הוא בדיוק כזה, הוא חי בהווה את החיים שהוא רוצה לחיות.
ככה אני אוהבת.
אני רוצה את הדמות שלי חדה, רותחת, חד משמעית, מחוספסת ובשלה לגמרי, עוקצנית והיא חייבת להיות שובבה עם קורטוב בעצם עם קילו של סקס אפיל.
אם היא חדגונית זה לא בשבילי.
ואסור לה בשום פנים ואופן להיות פלצנית.
&nbsp
ממש לא רציתי שישראל יזכה.
הוא פיהוק אחד גדול עבורי למרות הסיפור המפוצץ..
לא מפקפקת בעבר הכללי שלו..אבל אין בו מספיק כריזמה כדי לתפוס אותי.. רק מהמעט שהוא כן שחרר הבנתי לגמרי שהניתוק מהמשפחה הוא לא בגלל או רק עקב
היציאה בשאלה, יש עוד שני גורמים ברורים.
וכן הוא השתמש ומשתמש במגי.
&nbsp
(בלי שום קשר ידעתי שהוא ייקח את העונה, זה היה רשום לו על המצח שירד במדרגות
ככה ההפקה רצתה.. כמו אביחי בדיוק.. כך שהוא לא חיקה את אביחי, ההפקה כיוונה אותו ותמכה בו כמו שעשתה אצל אביחי, לכן זה דומה. ההפקה רוצה את מי שההפקה רוצה )
&nbsp
אביחי? לא, לא, אוהבת את אביחי. הוא פלצן טהור. לא הצלחתי לתעב אותו כי אי אפשר
למרות שניסיתי בכול כוחי .
לא אהבתי גם את מעיין היא ממש לא בשבילי... רק ההפך .
&nbsp
אהבתי את שני מאוד. נראה לי שהיא הדמות הכי טובה שהייתה באח.
היא לוחמת.. מתה על לוחמות. ונתנה מופע שרק נתן ונתן.. והמופע התרומם לגובה שיא
שעומר נכנס.. יאמי טעמי יאמי הולי מאמא.. רומן רותח עם אקשן..כן... ככה עושים אח גדול ! בחיי ! עם כול השיחות שאני אוהבת..
זה שם אותה כדמות הכי טובה שלי של כול העונות.
&nbsp
(אלי יוצא מהמשוואה הספציפית כי הוא פרש.. זרק את המגבת.. זה מינוס גדול בשבילי )
&nbsp
אהבתי את שם....... מייגאד... את שם.
חוץ מהדעות הפוליטיות הנאיביות שלו ההפוכות לחלוטין מאלו שאני מחזיקה. הוא סחף ואולי רק בגלל שאנחנו חולקים חיבה לתרבות מסיומת.. סיינפלד, לארי דייוויד, ואריק פון דניקן הגאון שזה קשה למצוא היום :( .
&nbsp
טוב, ברור ששם לא היה זוכה.......אבל הוא הצחיק עד דמעות.
&nbsp

shouldistay

Active member
מעניין מאד

אני התחלתי לחבב את שם אחרי שהוא התחבר לשני. כי לא אהבתי את איך שצחק עליה בהתחלה. שני מאד מיוחדת. היה לי קשה עם הטינה שלה לדן. אבל ייתכן והיה ביניהם שם משהו במיטה. ממש משהו בהתחלה. שלא הראו לנו ולכן דן אולי לא היה כל כך בסדר. הייתי מחוברת לעונה הזו מאד מאד. גם לא אהבתי את היחס של אביחי לשני.
אבל מאד אהבתי את איך שאביחי לא דיבר עם ג'ודי כי ידע שמעיין תיפגע. הוא היה טוטאלי למעיין והערכתי את זה. כי הרבה גברים נלחמים נגד הקנאה של בת הזוג, והוא כיבד וזרם.
וזה הרגיע את מעיין. לדעתי בגלל זה, זה גם מחזיק היום ביניהם.

אהבתי את שני אחת הדמויות המרתקות על המסך אחרי שי חי. את

היותה לוחמת, היא מהסוג הזה שהיה לה אימפקט מאוד חזק על המסך. הרומן שהתפתח בינה לבין עומר היה מקסים והניצוץ ביניהם הורגש... היא שרדה למרות האנטי כלפיה וקיבלה חיזוק. בעיני היא הייתה הזוכה. גם את שם מאוד סימפטתי ,לא הייתה לי בעיה עם דעותיו הפוליטיות, אהבתי שהכניס לשרון גל ולא התקפל.

Adoori

New member
אני מבינה שהתחברת לדן. לא בקטע שלרדת עליו ההפך רק כדי להבין

אבל נראה לי שדן סבל ממיזוגיניה קלה.
אני לא מתכוונת באופן סקסיסטי אלה ממש לפי תיאור התופעה הפסיכולוגית בספרים והתעלל נפשית בנשים שלו. עשה את זה גם לשני ולבסוף גם לאורנה..

בשלב הפיתוי שלו דן הוא מאוד צ'רמר, מכיל, מגן, עם שני נגד שם ואביחי בהתחלה
ואצל אורנה נגד שם שני והחבורה.
אחרי שהוא ביסס את הקשר בשני המקרים (והכול בהילוך מהיר) ואת התלות שלהן בו העלה מדרגה והפך קוטבי לגמרי..
עם שני הייתה התעללות סמויה גלויה שהתבטאה בעיקר בעקיצות קשות וירידות נון סטופ ובביקורת נוקבות חסרות פשרות על אופיה.
פלוס משחק ברור של חם מאוד ואז קר קרח.. שהיא הייתה לגמרי שלו בכף ידו, הוא חתך בפתאומיות, בגסות איומה כשהיא במצב הכי חלש שלה. וספג הנאה מלאה מושלמת מהכול במיוחד מהשפלתה בפומבי ולא נח עד שלא העביר אותה גיהינום של ממש כשערך את מסע השימיינג הקטלני כנגדה שהופנה לבחוץ ולבפנים באכזריות שהוא לא ידע שובע ממנו.. המשיך ונתן לה מסרים סותרים שלא נרגע מהם עד הדקה שעלה במדרגות.

עם אורנה הכול היה יותר בעדינות ובכאילו... לה הוא הכין נפילה חדה וכואבת יותר
(ממש כמו זק) איתה הוא התחיל בחמדה וברוך במתכונת של מעריץ מוקסם שם אותה על פדסטול במכוון לא בגובה העיניים.
הראה לה סגידה מוחלטת אבסולוטית שמר, הגן,שמע, תמך, פינק, ונתן לה להרגיש גן עדן.
את כול מאווייה הרומנטיים, אלו שרק יכלה לחלום עליהם העלה עור וגידים אל מול עינה
השיכורות המעולפות ממנו.
היא לא יכלה לבקש טוב יותר.. גבר צעיר תל אביבי, מבוקש, רודף אחריה..
אוי, אוי, מה שזה עשה לאגו שלה.. היא זרחה..באורות.
ועוד כול הטוב הכי טוב הזה היה משולב בעובדה שהוא זרק צעירה חטובה ועשירה עבורה!
עבור פרומי מפתח תקווה!
ואוו, יו , יו, זה היה חלום ובוסטים מטמטמים לתודעה העצמית המזדקנת שלה.. לא יאומן כי יסופר.. גן עדן עלי אדמות. נירוונה.
כך דן תכנן.., כך דן עשה.., כי אז..
אז.. אז הקוטביות פעלה שנית ובגדול..
ממש כפי שהתופעה מספרת.
הוא זרק אותה.
דקה לפני הסוף, נפנף אותה. בעט בה. וההנאה שם הייתה גדולה ועגולה יותר עבורו כי... שיחת הפרידה.
היא הייתה כה מלוכלכת, כה נמוכה, משפילה, קרה, שאני בטוחה שהוא משחזר אותה בראשו בהנאה גמורה עד היום.

"ירד לי ממך " "נגמר לי" "ככה פתאום"

והוא ירד עליה.
הגיל שלה.
"לא. את דווקא נראית בגילך "
(זכוכיות מתנפצות, מכונית מתנגשות, ילדים פורצים בבכי. . יא.. האגו האגו... אלוהים שתעזור.. ) כן, דן החרמן ידע איפה לגעת..
מה זה ידע.. כך תיכנו הכול.. "לא, אורנה, את לא תשתלבי בדירת הרווקים שלי / ניכנס לחדר שלי.. " ידע להשפיל.. יש לה ילדים בחוץ.
"את קנאית חולנית" המשיך לבעוט בכיף "את חולת שליטה על הגבר שלך " והסכין חדרה הכי עמוק שאמר לה... "אם את היית מודחת באמת בהדחה שלך אז סביר להניח שהייתי חוזר לשני..."

כן..כך מיזוגניה במיטבה.. כול התמונה המכוערת... ביי דה בוק.

אני יכולה להמשיך ולהביא התאמות לתופעה מהסיפורים שלו על בנות בחוץ וכיצד סיפר שהשפיל אותן.. אורנה ושני דיברו על כך הרבה.. הכול ביו טיוב. אבל נראה לי שהרסתי לך מספיק את התדמית על דן. זה לא בכוונה.. ואת רומנטיקנית חסרת תקנה..
אבל את יודעת, לפעמים..הבחור הכי נחמד בחדר, הכי מנומס, והכי מלוקק
הוא הזבל הכי גדול.
ויש את הבחור ההוא שהוא מחוספס למראה, מעט בוטה, מביע את הרצון שלו ישר ולעניין
בלי משחקים בקקה והוא נסוג כאשר דוחים אותו וממשיך הלאה בסבבה..
לפעמים קשה להבחין ברוע אמיתי לבין מה שהחברה "מסמנת" לנו כרע לפי סטיגמות אינפנטיליות של אנשים...
קטנים.

(אימאל'ה יצא לי מגילה, סורי )

.

shouldistay

Active member
כתבת מדהים!

טיפ טיפונת השטחת את דן. אבל בגדול קלעת. ההשטחה באה לידי ביטוי בכך שלא ציינת שהוא בכה הרבה אחרי הפרידה עם אורנה (לא הראו את זה בערוץ 2). אז נכון, יש בו את כל מה שאמרת. כי הוא האמת לא אוהב קנאה ותלות. לעומת אביחי שכן אוהב קנאה ותלות. אבל דן ממש לא אוהב ולכן חותך מהר קשרים כאלה. אגיד לך מה הכי עניין אותי בעונה. ובעלי זכרון טוב פה יזכרו: מהרגע ששרון גל נכנס נהייה לי עניין בעונה. לא בגלל שהוא אדם חיובי. אלא בגלל שראיתי איך הוא פשוט התאהב בדן. שיגעתי פה אנשים על זה. אספתי סרטונים. ואיך ששרון בכה כשדן הודח. עשיתי על זה דוקטורט. בקיצור. מהרגע ששרון נכנס זה כל מה שמעניין אותי. איך מעיין נמשכה אליו ואיך הוא נמשך לדן. ואיך אביחי לא מבין מה קורה או מבליג.
&nbsp

queenjane

New member
דן מאוד נהנה להשיל נשים ולמה כי הוא הילד השמן הקלאסי הוא היה

שמן וברגע שרזה אוהב להרגיש את הכוח שלו איך הן רוצות אותוו הוא יכול להשפיל אותן
ומול גברים הוא רכיכה מול אביחי ושם היה כמו טטלה וניסה להיות ליצן החצר שלהם כדי שהם יהבו אותו כי גרים לא נמשכים אליו אז חברתית באישהו מקום מול גברים עוד עדיין סוג של ילד שמן
אהבתי ששני העירה לו שהוא רכיכה זה היה מצחיק

למעלה