שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות...

גונריל

New member
היא מכנה את עצמה טאלנטית אז נזרום עם זה

את מרבית ההוצאות(מסעדות ובגדים למשל) היא לא משלמת מכיסה ולא רק בני הזוג שלה משלמים.. לדעתי גם החברים ובעלי העסק עצמו בכדי לקבל את הפרסום מאפשרים לה ארוחות חינם בגדים ללא תשלום או בהנחות ענק (דוקא בבגדים אין לה טעם יוקרתי הבגדים שלה לא מהליגה של כיכר המדינה למשל הרוב בסגנון אלי אקספרס ושות'
את הלא הרבה כסף שהא מרויחה מכל מיני פרוייקטים פירסומיים היא מבזבזת על הוצאות מחייה יקרות (סיפרה באח שיש לה נהג מונית יומי והיא משלמת לו אלף שח.. מישהו שאל אם לחודש
ליום צמוד קו רחובות-ת"א)

zinioz

New member
היא הסבירה בתכנית את עיקר ערוצי ההכנסות שלה:

היא עושה המון הרצאות לנשים שמזמינות אותה לערבי נשים, מסיבת רווקות...
היא מנטורית לאנשים אחד על אחד
יש לה הופעה קבועה שהיא עושה במועדונים של גייז, עם 3-4 נאמברים שלה שהיא הקליטה באולפנים וזה שואו שלם שלה על הבמה עם רקדנים ברקע...
היא גם מחתנת זוגות גייז
דיגמנה תקופה באיטליה
יש לה ליין של חברת קוסמטיקה, בעבר זה התחיל מריסים מלאכותיים אח''כ עבר לתכשיטים ואקססוריז ועכשיו זה שפתונים ממותגים
היא כתבה כמה שירים לזמרים ממזרחיים (מילים ולחן) והם עצמם מבצעים ומקליטים
היא עושה כל מני ארועים שמכניסים לה- ראיונות, השקות, ריאליטי וכד'
שותפה שקטה בכל מני בארים ועסקים
וכמובן יוצאת עם אמידים שמרעיפים עליה מתנות וכספים
מעבר לכך יש המון מתן בסתר ודברים שאמרה שלא יכולה לדבר עליהם כי הם בהתהוות

GM1988

Well-known member
אההההההההההההההההה אוקי

זה כבר יותר מסתדר לי.
תודה.
&nbsp
לא ידעתי שהיא מופיעה בתור זמרת עם שואו
מקווה שלא בתור זמרת שירותים למחרבנים למינהם

Adoori

New member
בוא ואכיר לך מקצוע חם ומבוקש "אושיית אינסטגרם"

&nbsp
זה עובד ככה : ככול שאתה מעלה יותר תמונות שזוכות ליותר לייקים
ככה אתה מקבל: מתנות,תכשיטים, הנחות, הזמנות חינם למלונות, מסעדות, מכונים, ספא ועוד כול מה שיש לעולם להציע.........
ויש כאלה מוצלחים ממש שכבר מתרגמים את כול הטוב הזה לכסף מזומן ישירות לבנק .

toly7

New member
הכל טוב ויפה כל עוד את לא לוקה בחרדה חחחחחחח

toly7

New member
הלבוש התחתון יהיה עלה תאנה קטנטן ותו לא דונט ווארי

טיפת רוח והופס החרדה תתפזר לכל עבר ותקרוץ לכל דורש
קטן כגדול

toly7

New member
ועוד איך אני אשתדל יקירתי ביתר שאט האמיני לי

יעל5000

New member
שאלה במקומה. בקצרה היא במדרגה נמוכה מאד

הכל בא לחפות על זה.

זה שהיא מבשלת, מתפשטת יותר משהיא מתלבשת, ומופיעה כמו
דראג קווין בפני גייס עוד לא יהפכו אותה למשהו.
גם הכמה שירים ברמת טקסטים ומוזיקה ברמה ירודה ופשטנית.

בטוח נזרקה מהרבה מדרגות.
אבל היום בעידן האינסטוש היא יכולה לעקוף את כל זה,
ולברבר את עצמה לדעת, בלקשקש לאחרים מה לעשות,
כשבעצם היא לא דוגמה לשום דבר חיובי שאשה או גבר צריכים לחיים
בריאים שלהם.
כבר יש רינונים באינסטוש מכמה תגובות שראיתי, שהיא מתעסקת יותר
מדי, מדי יום, עם ישראל הזוכה, הכמעט מליונר יש להזכיר.

אם ניקח כל אדם מוזר במיוחד, מכל תחום שתרצה, נביא אותו לפריים טיים,
הוא ימשוך תשומת לב. ככה זה.

לי היא מזכירה מכשפה. עם העיניים והנחיריים הפעורים, והשפתיים
המעובות בצורה גרוטסקית, מקומצות ללפנים במכוון, לעיתים קרובות.

במקורות שלנו יש לנשים כמותה מילה אחת בכמה גירסאות.

אז שומר נפשו ירחק מכאלה. קצר ולעניין.

queenjane

New member
היא בעיקר בצורה נואשת שומרת על הגחלת של הדמות שהיא יצרה אביב

אביבית בר זהר
האודמים והאיפור זה עסק חדש בשביל עסק צריך הון נזיל או שקיעים בנתיים היא לא מרוויחה מהעסק הזה לפני היא אמרה שהיתה מייבאת אקססוריז כמו גומיות וכזה אני לא בטוחה שהיא הרוויחה אם היא מבזבזת מליון בשנה שזה אפשרי רק מהתחזוקה של הטיפוח שלה זה יכול לצאת יקר מה גם שיש הוצאות מחייה והיא גם מגיעה לכול אירוע שנכון שמשלמים לה להגיע למועדונים אבל אל תשכחו שהיא יחסית לא היתה רלוונטית בשנים האחרונות והסכומים הם לפי הרלוונטיות אז בהשקות היא לא קיבלה הרבה סף כדי להופיע אם בכלל
מי שמקבל את הסכומים הגדולים זה מפורסמים פרופר כאלו שמנסים למשוך בכוח להגיע וכאלו שלא יעלמו

יעל5000

New member
זה רק מראה לך כמה קל ליצור היום דמות מכלום

&nbsp
מכמה ציצים חשופים וזיבולי מוח, ולסחוף אחריך כמה "מעריצים".
.

הכל צפוי והרשות נתונה...............................

ישראל ומגי נפרדו? שוק העולם קיבלתי בשומעי את הידיעה המצערת עד מאוד הזאת.

ישנן שמועות לא מאושרות שטביבי הקימה מאחז מול "היאסו".

עכשו ברצינות ובלי שמץ של ציניות וצחוק, יש לי רק שאלה אחת והיא מופנית לעבר העלמה טביבי ,זה היה שווה את זה? הריגוש הרגעי,הבהמתי ,הקדמוני אל מול ההרס והחורבן הרב שהשארת כלפי סובביך ובמיוחד כלפי עצמך?

הפדיחה הציבורית,ניחא,הרבה מים זרמו בירקון והרבה כותרות עיתונים עטפו דגים,כמו שהזמר "טונה" שר "גם זה יעבור".

אבל מה עם הפדיחה הפנימית כלפי עצמך?,איך תסבירי לעצמך את מעשייך הנלוזים? איך תלמדי מכך? מי יחנך אותך אחרת? איך תראי את פרצופך אוטוטו בפתיחת שנת הלימודים האקדמית הבאה עלינו לטובה במסדרונות הפקולטה למשפטים שתחלקי עם ניקיטה וחבריו שהיו חברייך?

סוף מעשה במחשבה תחילה העלמה טביבי אמרו זאת חכמים לפניי.

מריה ורועי-אני שמח שסוף סוף העכברים יצאו מהמחילה,כמה זמן אפשר לחיות על צחלט'ה וחפירות לא ליליות אלא יומיות+שוטף...

יצאו להתאוורר "ונתפסו" או שלא בעדשת המצלמות. אין לי מושג אם זה יזום מצד מריה והסוכן,רועי ומה שהוא רוצה לקדם בעצמו,או אפילו שניהם.זה טוב בשבילם,מספיק להתחבא...בחרת מריה? תעמדי במה שנלווה,ומה שנלווה זה לא לחם שום,או בקבוק פיוז טי....

עונתVIP- אז שמענו ככל הנראה(זה עוד לא מאושר רשמית) שעונת הVIP אמורה להפתח בינואר,ויש שם שפורסם שאמור להיות שם והוא יואב אליאסי הלא הקרוי בשמו הבימתי "הצל".

"הצל" הוא ליהוק טוב ,רק אם יבנו מולו קונטרה שמאלנית ועוכרת ישראל. אדם כמו סער סקלי היה מצויין אם היה בעונה שבה "הצל" נוכח,אבל מכיוון שמדובר על עונת VIP הייתי ממליץ להפקת האח ללהק או את גדעון לוי או את חצרוני.

משום מה אני מקבל תחושת בטן ש"רשת" הולכים לדחוף לנו את כל הסלבס סוג ז' ששייכים לאכסניה שלהם,ושאותם הם מפמפים לנו בתכניות הקיקייוניות שלהם כגון "הדו"ח היומי כפאנילסטים מזדמנים.

ומה אני מתכוון בשמות? אנשים כמו מיכל אמדורסקי ,גנ'י צ'רווני ,שהורידו אותם מהבויידעם פתאום להיות פאנליסטיות,בלי שום קשר להאם הן מתאימות לפורמט או לא,אני לא אוהב שמאכילים אותי בדייסה.

תחשבו שוב "רשת",תעשו סיעור מוחות,ובעיקר תכניסו יד לארנק עמוק בשביל להביא סלבס תותחים ובעיקר נפיצים. אתם חייבים לנו זאת אחרי העונה המזעזעת האחרונה.

ולא לשכוח עוד דבר חברים וחברות,אם "רשת" מתכוונים לעלות לאוויר עם האח הגדול בתאריך מסויים זה לא בא משום מקום ומשום סיבה. ככל הנראה הראלטי המסתורי של זק אמור לעלות בסמוך.ושם זו אפיזודה אחרת לגמרי כי זק אחרי הפסקה כה ארוכה יבוא בשביל להפציץ,והוא עובד על הליהוק הרבה הרבה מאוד זמן,והוא גוזל "לרשת" הרבה חיילים שיכלו להיות אצלם ובכלי הראלטי הגדולים שלהם.

LETS THE GAMES BEGAN

shouldistay

Active member
לגבי מגי אני כל כך לא מסכימה איתך

מי שטוב לה ביחסים לא מתאהבת ככה מעל הראש. היא כנראה חיפשה בריחה מקשר קצר ולא מי יודע טוב עם ניקיטיה.
זה כל כך הגיוני בגיל הזה להחליף חברים.
לפעמים זה קורה בצבא, באוניברסיטה, במועדון - פה זה קרה באח הגדול.
ככה זה צעירים. מגי טענה שהתאהבה לראשונה בחייה בישראל! וזה מדהים בעיניי!
זה יפה!! אתה יכול להבין שזה יפה להתאהב?!
מה שיקרה זה שהיא תהיה שבורת לב מאד מאד לדעתי בחודשים הקרובים.
אבל תלמד להבא לא להתפשר על מישהו שהיא לא אוהבת וזה שיעור הכי חשוב בעולם.

ולגבי ישראל, אם ישראל ידע שהוא הומו ולא באמת התאהב במגי ורק שיחק משחק בשביל המיליון אז אני אתעב את הבן אדם הזה עד סוף ימיי על ניצול ומרמה.

toly7

New member
יש לך ספק שהוא לא יודע ושהוא לא שיחק? חחחחחחחחח איזה תמימות

shouldistay

Active member
משאירה תמיד ספק קטן

אבל זה נראה שהוא שיחק בה וזה חמור בעיניי

למעלה