שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות...

toly7

New member
גם לך מגיע ובגדול קחי עוד אחד לאוסף
כן ירבו

אמן

masino

New member
התכוונת שכואבת היד מהקעקוע?
כמה טיפשות יש בשניהם

היא יצאה לפניו והיה לה המון זמן להבין ולקרוא את המפה.
הציגו אותה כמישהי מאוד חכמה ומצויה בחיים והנה יצאה בסוף ככסילה בידיים ריקות.

GM1988

Well-known member
הרגעים הכי חיוביים שיצאו למגי בתכנית

החלו מהת.ז שהציגו בתור בחורה אינטליגנטית ושאפתנית (היא באמת דיברה שם מאד טוב), וכשראיתי אותה יוצאת מהרכב ועולה במדרגות, התפעלתי מה בחורה כמוה - ספורטאית מצטיינת, בחורה שלומדת משפטים ושואפת לכנסת - מחפשת באח הגדול?
&nbsp
לכל הרושם הזה הספיקו בדיוק כמה ימים עד שראיתי מה מסתתר מאחורי כל שכבות המייק אפ שהיא שמה על עצמה.

toly7

New member
אני יודעת שלא קנית את קלעת בול פגיעה על כל אחד ואחד שאפו

את גדולה מהחיים יא מבריקית אחת

במקרה של מגי עלי להגיד את האמת והיא שבהתחלה בימים הראשונים ממש אהבתי אותה ופירגנתי לה בגדול כי היא היתה אחלה אבל מתי נפל לי האסימון? התחלתי לקרוא ברשתות החברתיות כולל פה שקוטלים אותה ואומרים עליה דברים נוראיים. בהתחלה לא הבנתי על מה כולם מדברים והייתי בהלם עד שיום אחד התחלתי לצפות בלילות ואז הכל התברר לי ומשם הכל התהפך ובגדול.
העונה הזאת זו הפעם הראשונה מכל העונות שלא צפיתי לא בערב מאוחר ולא בלילות ולכן בימים הראשונים פספסתי את כל האקשן מתחת לשמיכות ..........
אני לא האמנתי לכל הסיפורים שהיא סיפרה בת.ז. בלי קשר לכלום אבל בימים הראשונים כשהם היו עדיין חבורת חסמבה עוד כשטאי היה בבית היא היתה ממש חמודה וכלום לא נראה במופרעות שלה ע"פ השטח עד שהיא שמה לעצמה למטרה את שרול פתתה אותו בודדה אותו נכנסה לו למיטה ומשם הכל היסטוריה................

גונריל

New member
אני לכודה בשרשור שלכן

לא הבנתי מה כתבתי שיש כל כך הרבה התראות

שבת טובה אחזור בשקט לפינה הלא מעניינת שלי

GM1988

Well-known member
בדיוק

בעונה הזו שמתי לב לזה במיוחד כשהראו את הת.ז של תומר.
איך שראיתי את כל השפרצות השמפניה והמכוניות יוקרה וכל הדיבורים על כסף עסקים וחליפות וזה... מיד אמרתי, הבחור הזה כנראה 760 מעלות ההפך מהכל ועוד יתגלה כבחור מאד רגיש ואמיתי שיפתיע! וזה בדיוק מה שקרה.

queenjane

New member
אני לא צופה בד"כ בת"ז וגם השנה לא ראיתי את הפרקים הראשונים ג

גם לא השלמתי אותם וגם לא של עונה קודמת
אני אוהבת לפענח את האישיות אחרי שהם כבר בבית
ומההתחלה ראיתי שהיא כל הזמן ניצמדת לגברים ומנסה להרשים ולהצחיק אותם ולא אכפת לה מהנשים היתה לה גם עמידה גברית חשבתי שזה הכול קשור לנוחות כי הם אמרו שהיא ספורטאית אז חשבתי שרגילה לגברים
ואז כולם אמרו שמריה יפה ומושלמת ועדינה וחריסה אז מגי לא אהבה את זה ורצתה להיות גם חרסינה ויפה אז היא ניצמדה למריה והתחילה ללכת אחרת יותר כמו לייידי ואז קראו להן החרסינות ומגי נחשב ליפה בזכות הקירבה למריה וכמובן שהיא גם נדחפה לכול מקום כדי להגיד את הדעות שלה ולא יכולתי פשוט לסבול אותה דיי מהר היה ברור שהיא רומסנית ומהנאומים שלה הבנתי כמה היא טיפשה

queenjane

New member
תיזהרו כלכם אני רשמתי שמגי מפגרת שעשתה קעקוע תואם ועוד תצטער

על זה ומישהו םפה שמגיב קבוע רשם לי דברים לא נעימים בפרטי כולל שאמא שלי טיפשה

גונריל

New member
גם אני קיבלתי.. לא יודעת אם זו אותה דמות אבל אם את רואה

שמהפורום הוא לא חסום תחסמי אותו ממסרים

למעלה