שרשור עדכונים, קישורים ושאר ירקות...

lamalama4

New member
איך אפשר לחשוב שתמונות ירודות ומטושטשות כאלה יהיו מוזמנות?

עד כדי כך השנאה מרדימה את ההגיון והשכל הישר?
פפרצי מוזמן זה הקורקינט של ישראל ומגי, תמיד באיכות גבוהה וברמה שהצלם יוכל להיות חתום עליה.
ומריה לא צריכה להזמין פפרצי. גם לא הסוכן שלה. הפפרצי אורבים לה מתחת לבית ועד עכשיו היא ורועי הצליחו להתחמק מאד יפה. עכשיו כשהזוגיות רשמית מין הסתם יהיו עוד ועוד תמונות.

גונריל

New member
ועוד לא יבשה דיו הקעקוע

אין ספק שהיא התאהבה בו הרבה מעבר למה שהוא בה..
לא סוף העולם.. בימים האחרונים היו מספיק טרגדיות של אנשים צעירים שנותנים פרופורציה לכאלו פרידות

פאפא17

New member
שחקנים מעולים היו השנה באח הגדול 9- כולם צריכים לזכות באוסקר

אבל מקרה ישראל הוא המקרה הדוחה ביותר של האח הגדול רשת, עוד לא קרה שנכנס מעומד במטרה לתת אך ורק לו את הפרס, ולעשות כל מה שנדרש כדי שהוא יזכה, בין השאר לסדר לו רומן סיפור אהבה, וכל שאר התרגילים שעשו כדי להעצים אותו.... כשהרומן החל להפריע כי המועמדת התאהבה באמת, סילקו את נוכחותה מהאיזור....
ישראל ניראה לי בכלל נוטה לכיוון ההפוך, אולי אפילו לגולן החמוד:)

Adoori

New member
מייחלת, אף "עיתונאי" לא יעשה אאוטינג לאף אחד.. זה טאבו

Adoori

New member
למה נראה לך שאינה הייתה המודחת הראשונה..

&nbsp
כמעט שרפה אותו

GM1988

Well-known member
בדיוק

הרי אינה לא עשתה שום דבר מעבר ללשאול אותו את זה (גם אדל שאלה אותו אם הוא דו), והעיפו אותה משם על טיל!

Adoori

New member
מה זה טיל .. טיל בלסטי ICBM

&nbsp
פחדו שראש הנפץ יתפוצץ... לה אין מחסום על הפה...

GM1988

Well-known member
אבל אני כן שמח שהיא בכ"ז ניפצה את הבועה לכל מי שצפה

בלייב ולא רק היה ניזון מהמשדר המרכזי.
האאוטינג שלו פחות מעניין אותי כמו העובדה שאם מדברים על תכנית מציאות, אז תראו מציאות ולא רק מציאות חלקית / מסולפת - כזו שההפקה רוצה שיראו ולא את הדברים שבאמת קורים שם.

GM1988

Well-known member
זהו שהבנתי שלא

מה שיצא לי לראות זה סרטון מצולם מהלייב שאינה דיברה עם תומר או סמואל בחדר השינה והתבאסה על עצמה שבכלל העלתה את זה ושאלה אותו שאלה כזו.
ישראל זעם מכעס ואמר שהיא שורפת אותו במשחק ואוייבת שלו (בערך כמו שהיה עם תומר שקרא לו ברמן קוקסינל).

toly7

New member
חחחחחחחח ותנחשי שוב מי כתבה את זה פה מתחילת העונה???????

ושוב אני שמחה שכולם פה רואים את האור סוף כל סוף הללויה

למעלה