שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...

mox10

New member
מספיק שאני מבין שיכניסו את האדם המגעיל והגזען

שמכונה "הצל" ,שברור שאני לא יצפה בעונת ה vip הזאת.ואם זה יהייה סוג הליהוק לעונות הרגילות ,אז ...ביי בייי האח הגדול של רשת!!!

רינה 157

Active member
פורי, אין לך מושג עד כמה אני מאושרת שהעונה

הסתיימה!!! אני מרגישה ממש ציפור דרור... לא ממהרת הבייתה כל הזמן שמא הפסדתי משהו...(למרות שידעתי שאין מה להפסיד...) הכל רגוע... חזרתי לחיים שלי!!!
הבעיה היא שבכל עונה אני מחליטה לא להתמכר ולא עומדת בזה....

foreigner3

New member
הוצאת לי את המילים מהפה... ובסוף אני גם כועסת על עצמי,

ומתביישת שלא עמדתי בזה.
הפעם ניסיתי... את העונה האחרונה התחלתי לראות רק מהיום שאינה הודחה. אבל ברגע שהצצתי, נפגעתי... יותר מזה, חיפשתי כל סרטון, וכל אינפורמציה כדי להשלים את החסר... בבת אחת שקעתי .
טמטום שכזה...

פלג ק

New member
מועדים לשמחה חברי הפורום, תגידו, לא נמאס לכם לדוש? ומרי

אני אוהבת יותר את ה
שאת שמה

Adoori

New member
הכי סבבה לדוש באוף סיזן..

&nbsp
מנצלים את התקופה לאיסוף נתונים במפגש סוער של הפקת לקחים.. סוג של אפטר פארטי
&nbsp
וחלוקת

&nbsp

רינה 157

Active member
נשמעת הרבה יותר טוב מאשר בעונה... פלייבק וההעמדה

עושים את שלהם.....

shouldistay

Active member
השירה שלה בסדר. הצילום בסדר

השאר נורא!!!!!
לקחו שיר מעולה וחזק עם מסרים עמוקים ועשו לו עיבוד זול שנשמע כמו קריוקי. וגם האפקט ששמו למריה בקול -זול ומיותר.

mox10

New member
הקליפ זה הדבר הכי פשוט לעשות פלוס הקלטת אולפן

כי אפשר לעשות טייק ועוד טייק עד שזה יצא מושלם, אם מרייה רוצה לפתח קריירה בתור זמרת, זה כבר סיפור אחר,כי רוב הזמרים מתפרנסים בעיקר מהופעות חיות , בלייב,וכמו שראיתי אותה במשימת "שבט אחים " שנתנו לה גיטרה,וניגנה שם אז היא לא הייתה במייטבה שם ובלשון המעטה, היא לא תמיד מצאה אקורדים ,השירה שלה נקטעה וזה היה איום ונורא ,זמר צריך שיהיה לו ביטחון עצמי גדול ,ולזרום חלק בלייב ,ולה אין בטחון עצמי בשיט ,ויהייה לה מאוד קשה להצליח בתחום ,היא עלולה רק להביך את עצמה ,אבל ימים יגידו וההחל לה הצלחה בתחום.

למעלה