שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...

Adoori

New member
טוב בקטע של הצופים אין מה לעשות.. עם תמים

&nbsp
בכללי רוב הצופים לא יושבים על הערוץ וגם אם כן, אז לא מתעמקים.. אחרת..
לא יודעת להסביר איך הצופים ההדוקים קנו את השיט שלה..
&nbsp
בהתחלה אמרתי " זה רק בראש שלה " בנוגע לאימא ולבולשיט שמכרה על מקום
מגוריה... נתתי לה קרדיט שהיא מבולבלת אבל מהר מאוד הבנתי שהיא באמת מדקלמת טקסט משוכתב.. כדי ליצור תדמית של פרח שכונות שרוצה לפרוץ ולהתפרסם (מעבר לעוקבים חרמנים באינסטוש).. מגוחך כי היא כול מה שלא זה..
והיא רק פעלה כרובוט בהתאם למה שנרמז לה שנכון לעשות.
&nbsp
אדם מחושב מאוד.. כול צעד שלה שקול ומדוד היטב ולקוח רק אם הוא בכיוון להצלחה
זה כאילו הסוכן שלה עשה את המשחק..
&nbsp
ברור פאפא שמריה עצמה משעממת ויבשה כמו מדבר צחיח שלעולם לא זוכה לטיפה של מטר...
אך מה שלא משעמם זה המשחק הזה שלה
האופן בו מכרה את אימא שלה והתמסכנה עבור קולות ועניין של הצופים
&nbsp
תופעה כזאת עוד לא נראתה על המסך.

toly7

New member
כל מילה שלך דורי בסלע ואני הגדלתי לעשות וכתבתי פה שהיא לא

שווה אפילו דקה אחת של הקלדה.
מיאוס ביאוס בכי נהי התמסכנות חירטוטייאה עלבון אינטיליגנציה וערמות של שיט ע"ג שיט של השיט לא נראו במחוזותינו אוורררררררררררררר.
לצערנו אין לנו שליטה על הצופים בבית וכמו שכתבת רובם ככולם רואים רק את המשדרים הערוכים של המפיק המהולל והאדיר רועי עוז החמאר והמאד מאד מקצועי ואובייקטיבי עלאק ולכן אין להם צל צילו של מושג ירוק מה קורה בכלל מי הם מה הם ולמה הם וכמה הם ולאן הם הולכים ונאדה.
השאלה שנותרה פתוחה היא מה עם מי שצפה בתכנית 24/7?????? פה קבור הפודל ........................
מי שצפה רק בערוץ 13 שזה רוב העם חשב במקרה הטוב שהיא נוף הצופים קטנטנה חלשלושה מסכנונת חסרת הגנה פגיעה כזאת חרדתית חייבת כיפת ברזל בכל רגע נתון בובת חרסינה לראותה בלבד אוי אוי חס ושלום רק שלא תתפרק אויש איזה חיים קשים ועלובים ומסכנים וכמה רחמים יא ואיזה אמא ואין משפוחה ואין אף אחד ואני לבד ואין לי חברים ואני בודדה וגלמודה ויש לי רק את בוזי והמשפחה ואני גרה בחדר בלי חלון אויש אוי אוי אוי כמה רחמונסססס אני ביישנית יש לי פחד במה וקהל והמילים לא יוצאות לי מהפה ואני משתתקת מהג'ינס ומהשמלה ואפילו האויר משתק אותי יו יו אבל הופססס ראו זה פלא הכל נעלם לי כשאני מצטלמת ומתערטלת לי בעירום ובתנוחות חושניות ומפתות מול המצלמה בפני כל העולם אישתו ובעלו יאאאאאאא איך זה קרה יאאאא הרי אני מפחדת מהצל של עצמי ושל הצל עצמו .........נו באמתתתתתת באמתתתתתתת אם זה לא היה מצחיק הייתי בוכה בוכה בוכה פחחחחחחחחחחחחח רגע הלכתי להביא טישו.

Adoori

New member
וכן על כול מה שתכתבי בעונה הבאה.. "הנץ" זו את טול

כדי שתחלפי את ניק שלך ל"עיני הנץ" זה הולם אותך

toly7

New member
תודה אהובתי הסמקתי גם לך לא חסר בכלל ואני חולה עלייך בטירוף

לך יש עין ביונית ואת חדה חריפה וגאונית שחבל"ז לכולם על הזמן ממזמן

פאפא17

New member
חחחחח גדול

גם ההתאהבות שלה בכאילו ברועי כל כך הייתה משוחקת ומחושבת, ויש כאן בפורום כותבים שטוענים שלא היה עוד סוג של רומן כזה תמים ואמיתי בבית האח, נותר לי רק לגחך:)
הט בלון מאוהב עד קצות האצבעות, אבל היא נשארה עם ההבעה הרובוטית והריקנית על הפנים
לא מאמינה לה לרגע שהיא מאוהבת!!!
בשבוע שבועיים האחרונים בבית האח היא ניסתה שוב להתקרב לאליאב ולישראל
והיא פלטה לשניהם את אותו משפט פעם לישראל ופעם לאליאב שהם הפספוס שלה בבית האח הגדול
מעניין מה זה אומר!?

koko911

New member
מדוייק. אפרופו רובוט: בכל פעם שהיא פצחה לפתע בשיר ובזיוף

הקבוע שלה, הרגשתי כאילו הסוכן הכין אותה היטב לפני התוכנית ושיכנע אותה לשיר בכל הזדמנות, על מנת לבנות דרך לקריירה עתידית של דוגמנות/משחק/שירה. השירה המונוטונית והמזייפת שלה הייתה נטולת תשוקה או עניין. שירה רובוטית, מתאמצת ולא מגיעה מהלב והנשמה. הייתה רק בעיה קטנה בתוכנית הזו של הסוכן ושל מריה: היא זמרת כמו שאני צנצנת. שלט הטלביזיה הנאמן שלי עבד שעות נוספות להשתיק אותה מיידית אם לרוע מזלי נפלתי בדיוק על קטע "שירה" שלה.

Adoori

New member
חחח והיא השתדלה לשיר ולשיר ולשיר באופן אידיוטי ולא קשור

&nbsp
לסיטואציה...
&nbsp
היום כול צנצנת היא זמרת בתנאי שהקליפ מצולם שהצנצנת מזמרת בחזייה :)
&nbsp

toly7

New member
חחחחחחחחחחחחח ריאליטי חדש בשם אודישין לוואזה חחחחחחחח

יו אני מתה מצחוק חחחחחחחחחחחחחח

Adoori

New member
בערב הראשון שעלתה להתבודד בנקסט שם התחילה את ההצגה שלה

&nbsp
&nbsp
קשה לי, אני חייבת שקט, יוואוו בוההו , פאקינג הצגה, שיט ששווה אוסקר, פרס האקדמיה הבוליוודי לקולנוע הודי...

toly7

New member
בדיוק ככה הבכי והנהי שלה לטאי ולכל החבורה שהיתה אז פחחחחחח

עלו לנחמה במרפסת אוי אוי כמה בכיתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נכמרו רחמיי על הגוזלית הקטנטנה והמסכנונת.
טאי היה המנטור שלה קרי אלון גל של דומרק פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

efratit7

New member
לא מבינה את ההתפעלות מאלי קוסטה - בשהותו בבית הוא התגלה

כטיפוס אנוכי עם התנהגות מגעילה - דימויו השתפר רק מחוץ לבית כשיצא מרצון - והסתבר שיש אלי כפי שהיה בבית ויש אלי שונה עם היציאה מהבית - מעין ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד

ariel1612

New member
אז אני אסביר למרות שכבר כתבתי את זה. 1. גאון - קלט כל אחד

ואחד ואמר וחשף את פרצופם שהם הסתירו חודשיים. 2 העיר את העונה עם האנרגיות המדהימות שלו. 3 חבר טוב. 4 חתיך הורס 5 הדמות הכי טובה בריאלטי אבר אחרי שי חי

foreigner3

New member
זה יעזור לי להיגמל בבת אחת מהפח הגדול. 'רשת' כנראה לא

הגיעה לתחתית התהום שלה. בעעעעע.....

למעלה