שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...

מועדים לשמחה חברי הפורום

כמו את כולם, גם אותי תפסה הכתבה ב'רשת' על רועי ומריה

ועל כי הם ביחד יותר מתמיד,
ואם הסיפור הזה נכון, כי לא הייתה תגובה רשמית משניהם (אפשר לחשוב שזה אייטם עולמי בטחוני) אז אני אישית הרגשתי כמי שבולעת גלולה מרה. כן, אני מודה שהיא הצליחה לעבוד עליי בעיניים, לפחות בחודש האחרון.
בהתחלה לא התייחסתי אליה, היא לא עניינה אותי ודי לא ספרתי אותה.
אחרי שהפייבוריטיות שלי יצאו מהמשחק התחלתי לעקוב אחריה ואני מודה שהיא בילבלה אותי מכף רגל ועד ראש. לא מצאתי את הידיים ואת הרגליים. המשחקים שלה בחם וקר, רוצה לא רוצה,, יכולה לא יכולה, כן ולא, ובכלל השאלה שלי הייתה, כשהיא אומרת לא, למה היא מתכוונת? זה נשמע רע, אני יודעת, אבל ככה היא התנהגה. גם ה-לא שלה נשמע מזמין יותר מ-כן. כמו השיר הידוע פשוט נתפר עליה. ואם ניקח בחשבון שהיא גם הצהירה שהיא בזוגיות 7 שנים ובן הזוג שלה בבית תומך בה ומחכה לה ושולח לה מסוק וצועק לה מהגבעות והיא עדיין מתנהלת עם רועי ביחסים הכי קרובים שיש, נכנסת למיטתו, אוכלת מצלחתו, ואני התמימה
האמנתי שזה הכל אפלטוני אצלה. סובלת מחרדה חברתית, חייבת מישהו להיתלות בו, חייבת לצידה מישהו שמאוהב בה ומשמש אותה בעבודתה משמש לה לפה וכמו רגליים...
אשכרה האמנתי לה כשהיא אמרה שהיא חוזרת לבועז והיא אוהבת אותו ושאר הבולשיט שהאכילה אותנו בו.
לרגע לא חשבתי שהיא עציץ אבל גם לרגע לא חשבתי שהיא שחקנית כל כך טובה
עד הבוקר כשראיתי בכתבה ב'רשת' קטע מתוך שיחה שלהם כשהיא באה לראות מה איתו כשהוא על הפנים ועם מבט חלול הוא מתוודה שמאוד קשה לו ורע לו עם העובדה שהוא מאוהב בה ואז היא אומרת לו: "ואתה חושב שאני רציתי בזה?" והוא שואל "רצית מה?" והיא עונה - "להתאהב בך" ואז הוא שותק כמי שמנסה לעכל את מה שהיא אמרה. באותו הרגע הם שניהם נראו כמו שני שחקנים סוג ב' בטלנובלה סוג ז'. ואני חשבתי לי לעצמי, דמט איך לא שמתי לב למשחק הזה שלה?
אני לא יודעת מה איתכם,
אבל אצלי התאהבות היא לא רעם ביום בהיר ולא ברק שמפלח אותך כשאתה בשדה חשוף. מתאהבים כשרוצים להתאהב. מתאהבים כשהראש והגוף והנפש מוכנים להתאהב ובשלים לכך. לכן כשאומרים - לא רציתי להתאהב בך, זה קרה,
זה לא נשמע לי אמין. זה נשמע רע. זה נשמע כמו טקסט עלוב ברומן מסמורטט.
אז אני מודה שטעיתי,
היא נכנסה לבית האח במפורש כדי לנהל רומן, הייתה בשלה לכך, היא הכינה את בועז לכך, עשתה הכל כדי להחזיק עד הסוף וכך לזכות בפרסום כמה שיותר והכרה שתביא לה קמפיינים ועל הדרך גם אולי מצאה אהבה חדשה שאין לאף אחד מושג כמה זמן היא תחזיק מעמד. אין נביא בעירו ואני האחרונה שמוכנה להמר לגביהם.
אני רק יודעת ששניהם זיבלו לי את השכל במשך ארבעה חודשים
וגרמו לעונה הזאת להיות בלתי נסבלת מבחינתי.

מועדים לשמחה חברים יקרים

mox10

New member
לא רק אותך היא בלבלה ולא פוענחה ,יחפה

כמו רבים וטובים ,היא עד עכשיו מצליחה לבלבל,כולל אותי,לכן היא הכי מדוסקסת ברשת ,לטוב ולרע..בועז לדוגמא ,מחק את כל התמונות שלה ,למעט ,אחת .לא בגלל שהוא רצה אחת למזכרת לאקסית שלו ,אלה התגובה של מריה לפוסט זה, שהוא רוצה להבהיר לתומכיו,תיראו מה היא רשמה עלי ,רק 7 חודשים לפני שנכנסה לאח,והיא נפרדה ממני בלי סיבה
מריה רשמה "
maria_domark אתה ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לי, אני אוהבת אותך גבר שלי! מזל טוב לנו ❤"
אז אולי גם אני קרוב לפיענוח החידה ששמה מריה דומרק

zinioz

New member
אם לא ראיתם את זה עד עכשיו - תאשימו את ההפקה שצינזרה ולא את

מריה ו/או רועי ש"שיחקו". כל אלו שמרגישים שעבדו עליהם - חבל שתרגישו ככה, זה לגמרי הכל בראש שלכם.
לא ברור לי מה כ"כ מבלבל ומתעתע לכם במריה, אני תמיד ראיתי זוג מאוהב בהדדיות מוחלטת!
זה שהיתה פה שטיפת מוח לא אומר שמריה ורועי לא התנהגו כזוג מאוהב לכל עניין ודבר - זוג שמעוניין זה בזו, עם משיכה חזקה בינהם, מבטים מצועפים, שיחות עד אמצע הלילה, "מכות" בכאילו, פלירטוטים גופניים וזיקוקים באויר.
אם לא ראיתם את זה - זה מפני שלא היה קל תמיד להבחין כי הם צונזרו קשות בלייב - כנראה בשביל להמשיך את הקו שנערך לפרקים - שאין בינהם כלום כי בועז בכה להפקה שיחתכו את מריה אחרת יתבע, וכך הם אכן עשו.

כל הזמן חשבתי כך, בישורת האחרונה פחות בסה"כ נראה שהיה הרבה

רגש ביניהם, לא כפי שגם נאמר כאן נדבק אליה בחרמנות וקילקל לה...ראיתי את המבטים שלה עוקבים אחריו זה כ"כ בלט, כמו גם הפירגון שלה והחום כלפיו זה לא בא לידי ביטוי עם אף אחד. לקראת הסוף היא קצת הפכה לחסרת סבלנות כלפיו,כלפי הצקותיו, הוא לא התקרב לאף אחד כך. זה הגיוני אחרי הכל בילו האחד עם השני זמן עצום,חסר פרופורציות לתקופת זמן כזאת בחיים בחוץ. אף אחד לא התקרב לכך...

zinioz

New member
לקראת הסוף היה יאוש ופחד, ככה אני פירשתי. לא חוסר סבלנות.

מריה מאוד פחדה מהלצאת החוצה, פחדה לתת את הדין על בגידתה ולעבור שיימינג של מדינה שלמה. מריה פחדה מהשינוי העצום שהבינה שהחיים שלה הולכים לעבור.
מריה נראתה לי כמישהי שעומדת להתפוצץ מרוב רגש מודחק, כי לא יכולה לשאת יותר את האיפוק שגזרה על עצמה.

חוסר הסובלנות וההצקות הם ביטוי של הלחץ, התחושה שזה מתקרב

לסיום ובחוץ צריך להתמודד עם סימני שאלה רבים. וזה גם משהות ממושכת מידי צמודה וממצה במקום צפוף ובמעקב.

נשר100

New member
בואו נפרגן למריה ורועי שיהיו בזוגיות מוצלחת

ליהנות אחד מהשני.מה שהיה בתוכנית נגמר.עכשיו זה החיים האמיתיים.זה מבחן חדש לשניהם.כל אחד רוצה להתפתח בתחומים שונים ונראה את החיים המשותפים.אם זו מריה אני בטוח שהחיים יהיו פרושים בכל הרשתות החברתיות.

toly7

New member
אני שמחה שסוף סוף ראית את האור כי זה מה שטענתי מתחילת העונה

מועדים לשמחה וחג שמח

טולוש, מריה לא אוהבת אף אחד מלבד מריה, היא לא התאהבה

ברועי, מניפולטיבית קרה כקרח.

Adoori

New member
צופה, טולי לא טענה אף פעם שמריה אוהבת את רועי - יחסים הדדיים

&nbsp
אמרה גם אמרה - יחסי גולמין בין "אורגיניזם" המועלים לשני הצדדים כחלק הכרחי
להישרדות בתוכנית ותפיסת מקום ופוקוס.. ועכשיו כצורך ברור להישאר רלוונטית ולמרכז את אור הזרקורים ואת הבאז לכיוון שלה.
&nbsp
מה לא עשתה כדי לתפוס מקום בטוח בגמר..
קפצה לזרועותיו של האחד שהיה ברור שהוא, הוא, הסיפור המרכזי בבית, נצמדה, השתדלה, חרבנה קוביות, כדי לתפוס לעצמה רומן לוהט.. ראשי.
&nbsp
שזה דחה אותה ברמה והעדיף את נערת בולין האחרת.. התנפלה על רועי שרק יותר משמח "להתאהב" בה להתעסק ולשחק ברופא וחולה ברמה המנטלית והגופנית+ אופציות עתידיות והוא היה רק ברירת המחדל המשעממת שלה.
ואני לא מזכירה בכלל את הניסיון הפתטי שלה.. שלא נגיד הביזרי להתחבר עוד בימי בראשית אל טאי..
ולהפוך אותו באינסטנט כפוי ברגע להיות: "ידיד הנפש שרק עמו יכולה לדבר" הבחור הנבוך והמבולבל לא הבין מה הדבר הזה רוצה ממנו ומה כול זה קשור אליו בכלל..
&nbsp
לי זה היה ברור מאוד מה היא רצתה.. רצתה להידבק חזק לדמות שגם אותה זיהתה
כסיפור מרכזי בבית.. וגם מצאה לה מקום מיוחד מספיק בולט למצלמה אך מרוחק משאר הדיירים " שהיא שונה מהם כי היא מריה המרירה המיוחדת והשונה משאר בני האדם הרגילים" המרפסת בבזל..
&nbsp
ואז הגיעו הספורים על האימא... מיי גאד.. לא היה סיפור מבחיל מזה בכול תולדות האח..
זה פשוט היה דוחה ואין מה להרחיב בכלל .. אולי רק לציין שזה הגעיל את השועלים גם.
&nbsp
רובוטית חסרת לב .. וצריך לב כדי להתאהב.
&nbsp
אז את צודקת, צופה, שאת אומרת שהיא קרה כקרח..זה נכון, היא אייס וומן.
&nbsp
(סליחה שהגבתי במקום טולי..אך היא תסכים עם דברי..בטוח )

אדורי, אני מסכימה עם כל מילה
, והאמירות על אמא שלה

שנאמרו מפיה כמו תפקיד שלמדה בע"פ...הרתיחו אותי, ובל נשכח את עיני העגל עם ההבעה החלולה/פתיינית

toly7

New member
בנושא אמא שלה אני אכתוב את המשפט הבא והוא אם דיבור שווה כסף

אזי במקרה הנ"ל השתיקה שווה זהב .................... וכל מילה נוספת מיותרת.

toly7

New member
אהובתי היקרה הנה דורוש כתבה לך תשובה לעניין וזו גם תשובתי

אני מסכימה עם דורי בכל מילה ומילה.
אני מייד מתחילת העונה רשמתי שהיחסים שם הדדיים ביותר ושיש פה משחק שגם בברודווי אין כאלה שחקנים .... חרדה עלאק אני מורידה את הכובע על משחק גאוני מבריק ומתעתע........... בתכל'ס הכל היה תלוי על הקיר ביג טיים ו
שום דבר פה לא הפליא אותי .
כידוע לך לי מספיקה הצצה קטנטנה כדי להבין במי מדובר ולמה...............
דורי היקרה שלי, כל מה שאת כותבת זה כאילו אני כתבתי אין פה בכלל ספק.
אין מישהי שמייצגת אותי פה יותר טוב ממך את אחת ויחידה.
אוהבת את שתיכן עד מאד מאד.

shouldistay

Active member
מבחינתי בועז ומריה זיבלו את השכל. מבחינתך רועי ומריה?

אם כן, אשמח לדעת למה רועי ואיך הוא קשור לזיבול שכל.

shouldistay

Active member
משהו להגנת מריה. אני מסכימה איתך לגמרי לגמרי

כשאת אומרת שמתאהבים כשמוכנים לכך.
את ממש צודקת. זה קורה בדרך כלל כשמערכת היחסים לא טובה/גמורה/לא קיימת עם החבר הנוכחי.
הטעות היחידה! של מריה, שהיא לא הסבירה על ההתחלה למה לעזאזל!!!!! את נמרחת על ישראל כשיש לך חבר?!?! - כולם הרי תהו על זה.
יש פה אשכולות מאד מופתעים על זה פה בפורום מתחילת העונה.
תסבירי קצת, שנבין. הצופים רואים והם לא מטומטמים והם רוצים להבין!
תסבירי לנו הכל, מה סוכם עם בועז, למה? אתם בכלל חבר-חברה?
למה הוא היה אמור להיכנס באמצע העונה? למה דנתם על האפשרות של בחור אחר בכלל. האם זה היה חלק מטקטיקת התקדמות.
קצת הסברים מריה - ווהכל היה יכול להיות נפלא. כי את סה"כ לא בחורה מזיקה.

למעלה