לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3006530,065 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ! 
יש  לקרוא את   תקנון    הפורום

נא להתנהג בהתאם ! 

לצפיה ב-' שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...'
שרשור עדכונים,קישורים ושאר ירקות...
<< ההודעה הנוכחית
26/09/2018 | 11:40
170
6001
מועדים לשמחה חברי הפורום 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כמו את כולם, גם אותי תפסה הכתבה ב'רשת' על רועי ומריה'
כמו את כולם, גם אותי תפסה הכתבה ב'רשת' על רועי ומריה
26/09/2018 | 11:40
31
519
ועל כי הם ביחד יותר מתמיד,
ואם הסיפור הזה נכון, כי לא הייתה תגובה רשמית משניהם (אפשר לחשוב שזה אייטם עולמי בטחוני) אז אני אישית הרגשתי כמי שבולעת גלולה מרה. כן, אני מודה שהיא הצליחה לעבוד עליי בעיניים, לפחות בחודש האחרון.
בהתחלה לא התייחסתי אליה, היא לא עניינה אותי ודי לא ספרתי אותה. 
אחרי שהפייבוריטיות שלי יצאו מהמשחק התחלתי לעקוב אחריה ואני מודה שהיא בילבלה אותי מכף רגל ועד ראש. לא מצאתי את הידיים ואת הרגליים. המשחקים שלה בחם וקר, רוצה לא רוצה,, יכולה לא יכולה, כן ולא, ובכלל השאלה שלי הייתה, כשהיא אומרת לא, למה היא מתכוונת? זה נשמע רע, אני יודעת, אבל ככה היא התנהגה. גם ה-לא שלה נשמע מזמין יותר מ-כן. כמו השיר הידוע פשוט נתפר עליה. ואם ניקח בחשבון שהיא גם הצהירה שהיא בזוגיות 7 שנים ובן הזוג שלה בבית תומך בה ומחכה לה ושולח לה מסוק וצועק לה מהגבעות והיא עדיין מתנהלת עם רועי ביחסים הכי קרובים שיש, נכנסת למיטתו, אוכלת מצלחתו, ואני התמימה
האמנתי שזה הכל אפלטוני אצלה. סובלת מחרדה חברתית, חייבת מישהו להיתלות בו, חייבת לצידה מישהו שמאוהב בה ומשמש אותה בעבודתה משמש לה לפה וכמו רגליים...
אשכרה האמנתי לה כשהיא אמרה שהיא חוזרת לבועז והיא אוהבת אותו ושאר הבולשיט שהאכילה אותנו בו.
לרגע לא חשבתי שהיא עציץ אבל גם לרגע לא חשבתי שהיא שחקנית כל כך טובה
עד הבוקר כשראיתי בכתבה ב'רשת' קטע מתוך שיחה שלהם כשהיא באה לראות מה איתו  כשהוא על הפנים ועם מבט חלול הוא מתוודה שמאוד קשה לו ורע לו עם העובדה שהוא מאוהב בה ואז היא אומרת לו: "ואתה חושב שאני רציתי בזה?" והוא שואל "רצית מה?" והיא עונה - "להתאהב בך" ואז הוא שותק כמי שמנסה לעכל את מה שהיא אמרה. באותו הרגע הם שניהם נראו כמו שני שחקנים סוג ב' בטלנובלה סוג ז'. ואני חשבתי לי לעצמי, דמט איך לא שמתי לב למשחק הזה שלה? 
אני לא יודעת מה איתכם,
אבל אצלי התאהבות היא לא רעם ביום בהיר ולא ברק שמפלח אותך כשאתה בשדה חשוף. מתאהבים כשרוצים להתאהב. מתאהבים כשהראש והגוף והנפש מוכנים להתאהב ובשלים לכך. לכן כשאומרים - לא רציתי להתאהב בך, זה קרה,
זה לא נשמע לי אמין. זה נשמע רע. זה נשמע כמו טקסט עלוב ברומן מסמורטט.
אז אני מודה שטעיתי,
היא נכנסה לבית האח במפורש כדי לנהל רומן, הייתה בשלה לכך, היא הכינה את בועז לכך, עשתה הכל כדי להחזיק עד הסוף וכך לזכות בפרסום כמה שיותר והכרה שתביא לה קמפיינים ועל הדרך גם אולי מצאה אהבה חדשה שאין לאף אחד מושג כמה זמן היא תחזיק מעמד. אין נביא בעירו ואני האחרונה שמוכנה להמר לגביהם.
אני רק יודעת ששניהם זיבלו לי את השכל במשך ארבעה חודשים
וגרמו לעונה הזאת להיות בלתי נסבלת מבחינתי.

מועדים לשמחה חברים יקרים
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא רק אותך היא בלבלה ולא פוענחה ,יחפה'
לא רק אותך היא בלבלה ולא פוענחה ,יחפה
26/09/2018 | 12:46
4
359
כמו רבים וטובים ,היא עד עכשיו מצליחה לבלבל,כולל אותי,לכן היא הכי מדוסקסת ברשת ,לטוב ולרע..בועז לדוגמא ,מחק את כל התמונות שלה ,למעט ,אחת .לא בגלל  שהוא רצה אחת למזכרת לאקסית שלו ,אלה התגובה של מריה לפוסט זה, שהוא רוצה להבהיר לתומכיו,תיראו מה היא רשמה עלי ,רק 7 חודשים לפני שנכנסה לאח,והיא נפרדה ממני בלי סיבה 
מריה רשמה " 
maria_domark אתה ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לי, אני אוהבת אותך גבר שלי! מזל טוב לנו ❤"
אז אולי גם אני קרוב לפיענוח החידה ששמה מריה דומרק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אם לא ראיתם את זה עד עכשיו - תאשימו את ההפקה שצינזרה ולא את '
אם לא ראיתם את זה עד עכשיו - תאשימו את ההפקה שצינזרה ולא את
26/09/2018 | 13:28
3
377
מריה ו/או רועי ש"שיחקו". כל אלו שמרגישים שעבדו עליהם - חבל שתרגישו ככה, זה לגמרי הכל בראש שלכם.
לא ברור לי מה כ"כ מבלבל ומתעתע לכם במריה, אני תמיד ראיתי זוג מאוהב בהדדיות מוחלטת!
זה שהיתה פה שטיפת מוח לא אומר שמריה ורועי לא התנהגו כזוג מאוהב לכל עניין ודבר - זוג שמעוניין זה בזו, עם משיכה חזקה בינהם, מבטים מצועפים, שיחות עד אמצע הלילה, "מכות" בכאילו, פלירטוטים גופניים וזיקוקים באויר.
אם לא ראיתם את זה - זה מפני שלא היה קל תמיד להבחין כי הם צונזרו קשות בלייב - כנראה בשביל להמשיך את הקו שנערך לפרקים - שאין בינהם כלום כי בועז בכה להפקה שיחתכו את מריה אחרת יתבע, וכך הם אכן עשו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כל הזמן חשבתי כך, בישורת האחרונה פחות בסה"כ נראה שהיה הרבה '
כל הזמן חשבתי כך, בישורת האחרונה פחות בסה"כ נראה שהיה הרבה
26/09/2018 | 13:39
2
310
רגש ביניהם, לא כפי שגם נאמר כאן נדבק אליה בחרמנות וקילקל לה...ראיתי את המבטים שלה עוקבים אחריו זה כ"כ בלט, כמו גם הפירגון שלה והחום כלפיו זה לא בא לידי ביטוי עם אף אחד. לקראת הסוף היא קצת הפכה לחסרת סבלנות כלפיו,כלפי הצקותיו, הוא לא התקרב לאף אחד כך. זה הגיוני אחרי הכל בילו האחד עם השני זמן עצום,חסר פרופורציות לתקופת זמן כזאת בחיים בחוץ. אף אחד לא התקרב לכך...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לקראת הסוף היה יאוש ופחד, ככה אני פירשתי. לא חוסר סבלנות.'
לקראת הסוף היה יאוש ופחד, ככה אני פירשתי. לא חוסר סבלנות.
26/09/2018 | 13:44
1
287
מריה מאוד פחדה מהלצאת החוצה, פחדה לתת את הדין על בגידתה ולעבור שיימינג של מדינה שלמה. מריה פחדה מהשינוי העצום שהבינה שהחיים שלה הולכים לעבור.
מריה נראתה לי כמישהי שעומדת להתפוצץ מרוב רגש מודחק, כי לא יכולה לשאת יותר את האיפוק שגזרה על עצמה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חוסר הסובלנות וההצקות הם ביטוי של הלחץ, התחושה שזה מתקרב '
חוסר הסובלנות וההצקות הם ביטוי של הלחץ, התחושה שזה מתקרב
26/09/2018 | 14:11
208
לסיום ובחוץ צריך להתמודד עם סימני שאלה רבים. וזה גם משהות ממושכת מידי צמודה וממצה במקום צפוף ובמעקב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בואו נפרגן למריה ורועי שיהיו בזוגיות מוצלחת'
בואו נפרגן למריה ורועי שיהיו בזוגיות מוצלחת
26/09/2018 | 12:47
293
ליהנות אחד מהשני.מה שהיה בתוכנית נגמר.עכשיו זה החיים האמיתיים.זה מבחן חדש לשניהם.כל אחד רוצה להתפתח בתחומים שונים ונראה את החיים המשותפים.אם זו מריה אני בטוח שהחיים יהיו פרושים בכל הרשתות החברתיות.
האח הגדול >>
לצפיה ב-' אני שמחה שסוף סוף ראית את האור כי זה מה שטענתי מתחילת העונה'
אני שמחה שסוף סוף ראית את האור כי זה מה שטענתי מתחילת העונה
26/09/2018 | 12:54
7
334
מועדים לשמחה וחג שמח 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'טולוש, מריה לא אוהבת אף אחד מלבד מריה, היא לא התאהבה '
טולוש, מריה לא אוהבת אף אחד מלבד מריה, היא לא התאהבה
26/09/2018 | 17:22
6
249
ברועי, מניפולטיבית קרה כקרח.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צופה, טולי לא טענה אף פעם שמריה אוהבת את רועי - יחסים הדדיים'
צופה, טולי לא טענה אף פעם שמריה אוהבת את רועי - יחסים הדדיים
26/09/2018 | 20:35
2
252

אמרה גם אמרה - יחסי גולמין בין "אורגיניזם" המועלים לשני הצדדים כחלק הכרחי
להישרדות בתוכנית ותפיסת מקום ופוקוס.. ועכשיו כצורך ברור להישאר רלוונטית ולמרכז את אור הזרקורים ואת הבאז לכיוון שלה.

מה לא עשתה כדי לתפוס מקום בטוח בגמר..
קפצה לזרועותיו של האחד שהיה ברור שהוא, הוא, הסיפור המרכזי בבית, נצמדה, השתדלה, חרבנה קוביות, כדי לתפוס לעצמה רומן לוהט.. ראשי.

שזה דחה אותה ברמה והעדיף את נערת בולין האחרת.. התנפלה על רועי שרק יותר משמח "להתאהב" בה להתעסק ולשחק ברופא וחולה ברמה המנטלית והגופנית+ אופציות עתידיות  והוא היה רק ברירת המחדל המשעממת שלה.
ואני לא מזכירה בכלל את הניסיון הפתטי שלה.. שלא נגיד הביזרי להתחבר עוד בימי בראשית אל טאי..
ולהפוך אותו באינסטנט כפוי ברגע להיות: "ידיד הנפש שרק עמו יכולה לדבר" הבחור הנבוך והמבולבל לא הבין מה הדבר הזה רוצה ממנו ומה כול זה קשור אליו בכלל..

לי זה היה ברור מאוד מה היא רצתה.. רצתה להידבק חזק לדמות שגם אותה זיהתה
כסיפור מרכזי בבית.. וגם מצאה לה מקום מיוחד מספיק בולט למצלמה אך מרוחק משאר הדיירים " שהיא שונה מהם כי היא מריה המרירה המיוחדת והשונה משאר בני האדם הרגילים" המרפסת בבזל..

ואז הגיעו הספורים על האימא... מיי גאד.. לא היה סיפור מבחיל מזה בכול תולדות האח..
זה פשוט היה דוחה ואין מה להרחיב בכלל .. אולי רק לציין שזה הגעיל את השועלים גם.

רובוטית חסרת לב .. וצריך לב כדי להתאהב.

אז את צודקת, צופה, שאת אומרת שהיא קרה כקרח..זה נכון, היא אייס וומן.

(סליחה שהגבתי במקום טולי..אך היא תסכים עם דברי..בטוח )       

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אדורי, אני מסכימה עם כל מילה, והאמירות על אמא שלה'
אדורי, אני מסכימה עם כל מילה, והאמירות על אמא שלה
26/09/2018 | 21:17
1
191
שנאמרו מפיה כמו תפקיד שלמדה בע"פ...הרתיחו אותי, ובל נשכח את  עיני העגל עם ההבעה החלולה/פתיינית 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בנושא אמא שלה אני אכתוב את המשפט הבא והוא אם דיבור שווה כסף'
בנושא אמא שלה אני אכתוב את המשפט הבא והוא אם דיבור שווה כסף
27/09/2018 | 11:57
156
אזי במקרה הנ"ל השתיקה שווה זהב ....................  וכל מילה נוספת מיותרת.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהובתי היקרה הנה דורוש כתבה לך תשובה לעניין וזו גם תשובתי'
אהובתי היקרה הנה דורוש כתבה לך תשובה לעניין וזו גם תשובתי
27/09/2018 | 11:17
2
170
אני מסכימה עם דורי בכל מילה ומילה.
אני מייד מתחילת העונה רשמתי שהיחסים שם הדדיים ביותר ושיש פה משחק שגם בברודווי אין כאלה שחקנים  .... חרדה עלאק אני מורידה את הכובע על משחק גאוני מבריק ומתעתע........... בתכל'ס הכל היה תלוי על הקיר ביג טיים ושום דבר פה לא הפליא אותי . כידוע לך לי מספיקה הצצה קטנטנה כדי להבין במי מדובר ולמה...............
דורי היקרה שלי, כל מה שאת כותבת זה כאילו אני כתבתי אין פה בכלל ספק.
אין מישהי שמייצגת אותי פה יותר טוב ממך את אחת ויחידה.
אוהבת את שתיכן עד מאד מאד.
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
27/09/2018 | 14:02
1
12
לצפיה ב-''
27/09/2018 | 14:12
10
לצפיה ב-'מבחינתי בועז ומריה זיבלו את השכל. מבחינתך רועי ומריה?'
מבחינתי בועז ומריה זיבלו את השכל. מבחינתך רועי ומריה?
26/09/2018 | 13:01
1
326
אם כן, אשמח לדעת למה רועי ואיך הוא קשור לזיבול שכל.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'לירז אסייג בקמפיין חדש'
לירז אסייג בקמפיין חדש
26/09/2018 | 13:06
311
לצפיה ב-''
26/09/2018 | 13:14
22
לצפיה ב-'משהו להגנת מריה. אני מסכימה איתך לגמרי לגמרי'
משהו להגנת מריה. אני מסכימה איתך לגמרי לגמרי
26/09/2018 | 13:22
3
346
כשאת אומרת שמתאהבים כשמוכנים לכך.
את ממש צודקת. זה קורה בדרך כלל כשמערכת היחסים לא טובה/גמורה/לא קיימת עם החבר הנוכחי.
הטעות היחידה! של מריה, שהיא לא הסבירה על ההתחלה למה לעזאזל!!!!! את נמרחת על ישראל כשיש לך חבר?!?! - כולם הרי תהו על זה.
יש פה אשכולות מאד מופתעים על זה פה בפורום מתחילת העונה.
תסבירי קצת, שנבין. הצופים רואים והם לא מטומטמים והם רוצים להבין!
תסבירי לנו הכל, מה סוכם עם בועז, למה? אתם בכלל חבר-חברה?
למה הוא היה אמור להיכנס באמצע העונה? למה דנתם על האפשרות של בחור אחר בכלל. האם זה היה חלק מטקטיקת התקדמות.
קצת הסברים מריה - ווהכל היה יכול להיות נפלא. כי את סה"כ לא בחורה מזיקה.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'הבעייה שרועי ומרייה נעלו את האינסטגרמים שלהם עכשיו '
הבעייה שרועי ומרייה נעלו את האינסטגרמים שלהם עכשיו
26/09/2018 | 13:36
2
369
בישביל מה זה טוב? הם שניהם מסתתרים, עדיין לא חשפו בעצמם את הזוגיות החדשה שלהם אפילו. אז להסביר? עד מתי יעלימו מאיתנו את הזוגיות שלהם שכבר נחשפה. ?
אם מריה כנה, אז הטעות שלה נמשכת ונימשכת ..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש קמפיין משותף לרועי ומריה שיצא אחרי החג בגלל זה מחכים'
יש קמפיין משותף לרועי ומריה שיצא אחרי החג בגלל זה מחכים
26/09/2018 | 22:42
236
אם כבר לימון שיעשו לימונדה...אני בעד
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה מעולה שנעלו את האינסטגרם. זה לא לשם ההסתתרות'
זה מעולה שנעלו את האינסטגרם. זה לא לשם ההסתתרות
27/09/2018 | 15:54
132
הרי למריה יש מליון ומאתיים אלף עוקבים, אז איך אפשר להגיד שהיא מסתתרת אם כ"כ הרבה יכולים לצפות באינסטגרם שלה. פשוט הרבה פשפשים שמגיבים שם עם דברי הבלע שלהם לא יוכלו לעשות זאת יותר בקלות כזאת. יצטרכו לקבל אישור לעקוב אחריה ואז גם יחששו שתעיף אותם כי אי אפשר לצפות בלי לעקוב, אז ישמרו את החרטה שלהם לעצמם ויתבאסו בשקט.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הייתי מתה לשבת מולך'
הייתי מתה לשבת מולך
26/09/2018 | 16:40
4
313
ולעבור על מה שכתבת,  משפט משפט,  ואחרי כל משפט לשאול אותך:  "את מאמינה בזה?"  

מה,  את ילדה בת 17 ?  "האמנתי,  האמנתי  האמנתי..."
זה היה כל כך צפוי שבועז הוא  OUT.   
הוא היה OUT  ב-  5/5.
אז מה אם נישקה אותו כשיצאה מהבית  ?
לא רצית את רועי כתחליף לבועז. 
לא צריך...
אני גם לא בטוחה שהוא התחליף עד הרבנות...
אבל להגיד  "האמנתי,  והאמנתי,  והאמנתי..."

אולי התמימים לא מתבגרים...  אבל הם כותבים שירים יפים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בועז היה OUT? אז מדוע חזרה כמה פעמים שהיא אוהבת אותו..'
בועז היה OUT? אז מדוע חזרה כמה פעמים שהיא אוהבת אותו..
26/09/2018 | 17:42
2
282
חוזרת אך ורק אליו,חגגה לו יום הולדת.....
לא נהגה מעשה מגי מהתחלה?  

את לא יכולה להשלות בן אדם 4 חודשים שיעשה לך עבודה מבחוץ ואז לזרוק את הפועל השחור שהשארת אצלו צ'ק ללא כיסוי.  

גם אני לא קניתי את המערכת יחסים המוזרה שלהם,ואיןן ספק שבחורה מאוהבת לא מתנהגת כמו שמריה התנהגה,בייחוד שקיבלה פידבקים ממנו.  

עדיין המילים יצאו מפיה ממש סמוך ליציאה מהבית. גם אחרי היציאה נישקה אותו בערב הגמר,השאירה אותו על אש קטנה....."עובדת על היחסים איתו" 

זו לא התנהגות מוסרית ,וזו לא בחורה מוסרית לטעמי,אלא בחורה אטומה מבפנים עקב טראומות עבר שניתקו חלק חשוב במנגנון הרגש שלה שהתקהה והצטמק.

גם עם רועי ,לא ידעת מה הבעות פניה מבשרות,וצריך לתת קרדיט לרועי שטחן אותה נפשית מכל כיוון,כי זה גם אופיו הטרחני...עדיין גם הוא נותר המום מספר פעמים רב,  נוכח הקרחון שעמד מולו.

מריה דומרק חידה ווהפתרון הוא רק אצלה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
26/09/2018 | 19:16
54
לצפיה ב-'תשובות ל"תהיותיך"'
תשובות ל"תהיותיך"
27/09/2018 | 17:05
192
  • אמרה שהיא אוהבת אותו- כי היא אוהבת אותו, רק לא כבן זוג ומאהב, אלא אהבת נעורים, חברות. זה מה שהיא מכירה מגיל 14. לא ידעה שאפשר לאהוב יותר חזק ולהגיע לרמות כאלה של שיחות נפש עם הבן זוג.
  • לא נהגה מעשה מגי- וטוב שכך. מריה היתה כנה, אמרה שהתאהבה ברועי, לא חירטטה שזו אהבת אחים. מגי נזרקה ע"י ניקיטה וגם האח הגדול בישר לה על כך למקרה שהצעקות לא היו ברורות, כך שלא ניתן להסיק שהיא היתה מפסיקה לשקר אילולא היו מדווחים לה שניקיטה עזב אותה.
  • מריה לא השלתה את בועז- נתנה לו מידע מלא לגבי רגשותיה לרועי. בועז הבהיר לה בכל דרך שיכל שהוא לא רוצה שהיא תעזוב אותו, למרות שתמיד אמרה שהיא לא יודעת מה יהיה בחוץ. בועז ניסה להוציא אותה מהבית והיא סירבה. בועז הגיע במסוק, בועז הגיע לצעוק ובועז שלח שליחים שיעצרו את מה שקורה בינה לבין רועי. מריה הבינה שהוא לא רוצה להיזרק בשידור חי, כך שאי אפשר לבוא אליה בטענות שהיא לא זרקה אותו בשידור חי.
  • בועז לא עשה עבודה בשבילה בחוץ, נהפוכו חיכה שהיא תודח. לא ביקש שיצביעו עבורה חוץ מבהדחה הראשונה של העונה. אז תגיד שהוא היה חרד לזוגיותו ורצה שהיא תצא מהבית, אוקיי, אבל גם כשהגיעה לגמר והיה ברור שהיא תצא מהבית רק בסיום העונה, גם אז לא ביקש הצבעות עבורה. הוא לא רצה שהיא תזכה. רצה שהיא תישאר האשה הקטנה שהיה מצופה ממנה להיות מודחת בשבוע השלישי או הרביעי.
  • בערב הגמר הגיע אליה ליציע והיא נתנה לו נשיקה קטנה, היו מצלמות וגם שם מין הראוי שלא תזרוק אותו לעיני הקהל והמצלמות. מה שאמרה לתקשורת כדי לשמור על כבודו זה לא בהכרח מה שאמרה לו בפרטיות. אז אתה לא יודע אם הם עבדו על הקשר או סתם לא רצו שיחטטו בענייניהם.
  • כל ההולד שעשתה לרועי הוא מובן לנוכח העובדה שהיא החליטה באופן הומני וחברי לא לזרוק את בועז בשידור חי ולכן גם לא להתקדם כפי שרועי רצה.
  • אז מריה דומרק- לא חידה, והפתרון מאד ברור למי שלא מחפש מראש למצוא רק רע.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'יקירתי, את חייבת לדייק יותר כשאת כותבת עליי ואליי'
יקירתי, את חייבת לדייק יותר כשאת כותבת עליי ואליי
26/09/2018 | 19:02
225
רק פעם אחת כתבתי: האמנתי שזו אהבה אפלטונית.
פעם אחת כתבתי את המילה 'האמנתי' ואין שום קשר בין מה שכתבת לבין הדברים שאני כתבתי. את מקבלת את כל הקרדיט על כך שאת אמרת מההתחלה שהיא לא אוהבת את בועז, אבל אני בכלל לא התייחסתי לבועז, אני כתבתי על כך שהיא הצליחה לבלבל אותי ובסופו של דבר הבנתי
שטעיתי והיא הצליחה לשטות גם בי. בכל אופן, כך או כך, רועי הוא לא מה שהיא צריכה, ולמען האמת אני הקדשתי יותר מדי זמן הרבה יותר ממה שהחוק מרשה לשטויות של האח הגדול. מריה דומרק מעניינת לי את הישבן. כנל רועי ובועז גם. סתם רציתי להתוודות על זה שהצליחו לעבוד עליי. גם זה קורה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מסכים עם רוב הדברים,והייתי תוהה מה חלקו של בועז במשוואה...'
מסכים עם רוב הדברים,והייתי תוהה מה חלקו של בועז במשוואה...
26/09/2018 | 17:35
2
203
הוא כל הזמן מצהיר על מושג קוסמי,ערטילאי ששמו "אהבה חופשית" המושג הזה יכול להתפרש לכל כך הרבה פירושים שונים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'שניהם, מריה ובועז יצאו נשכרים מהסיפור הזה'
שניהם, מריה ובועז יצאו נשכרים מהסיפור הזה
26/09/2018 | 19:11
1
231
מי שמע עליהם קודם לכן?
פתאום הם שני האנשים הכי מדוברים בשלולית של הריאליטי...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם מי שמע על ישראל לפני כן? על אביחי ומעיין, אפילו על שי חי?'
גם מי שמע על ישראל לפני כן? על אביחי ומעיין, אפילו על שי חי?
27/09/2018 | 19:02
89
מריה השתתפה באח הגדול 4 חודשים. שמעו עליה הרבה מאד ואפילו לפני שנכנסה לבית האח שמעו עליה.
מילא היית אומרת רק על בועז, באמת עליו לא שמעו והוא גם לא השתתף בשום תוכנית ראליטי. שמעו עליו נטו בגלל מריה והוא מקבל הערצה מטורפת על היותו בן זוג ננטש.
מריה יצאה נשכרת מהאח הגדול, לא "מהסיפור", אלא ממה שהפיקה מהחוויה המלמדת שעברה. היא הרויחה חיים חדשים, מספקים, מלאים יותר עם חברים שלא היו לה לפני כן, הכרה של התוכן שיש בה ואהבה טובה ומספקת יותר וגם עבודה עבודה עבודה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'היי יחפה, לא קראתי את הכתבה המדוברת'
היי יחפה, לא קראתי את הכתבה המדוברת
27/09/2018 | 12:59
146
הם כבר לא ממש בראש מעייני... 
עוד מההתחלה כשראיתי את התנהלותה של מריה אמרתי
ואולי גם כתבתי שהשיר "כשאת אומרת לא למה את מתכוונת" תפור עליה בול. 
המשחקים של חם קר, או קרוב רחוק כל אלה הם טקטיקות ידועות של נשים, 
אפשר היום אפילו ללמוד את זה, זה נטו משחק.
וכן... זה תמיד עובד על מי שאוהב את זה, (גברים הם ציידים וכאלה...)
זוכרת איך אמרה אביבית בפינת הלוקס היומי ? 
כשהיא אומרת לך : "אל תתקשר אלי יותר!!!" (בכעס ובנחרצות)
אתה כן תתקשר כי בעצם היא כן רוצה שתתקשר...
ככה זה...
הגבר צריך להיות פסיכולוג או נודניק שלא יודע מה זה לא...

אז לפעמים הקשר מצליח לרקום את עצמו ולפעמים הוא נפרם מהיותו קשר,
מריה גילתה במהלך השהות שיש לה כימיה טובה עם רועי והתאהבה בו (התרגלה למה שיש לו להציע לה) ולמרות שיש לה חבר 7 שנים...סו ווט, היא לא ראשונה ולא האחרונה שזה יקרה לה, לא רואה בזה ביג דיל, אחרי הכל חבר ראשון/נעורים הם לא תמיד חתונה, תמיד עדיף לטעום עוד משהו לפני שמתחייבים לכל החיים... 
קורה וימשיך לקרות במשפחות הכי טובות...
ואולי בעצם הכל לטובה, נראה שכן, ימים יגידו....
מאחלת לנו שאלו יהיו ה"צרות" שלנו....

האח הגדול >>
לצפיה ב-'עכשיו זה רשמי: מריה דומרק ורועי קורנבלום ביחד'
עכשיו זה רשמי: מריה דומרק ורועי קורנבלום ביחד
26/09/2018 | 12:26
23
373
לצפיה ב-'לדעתי זה רשמי כבר חמישה חודשים, ההתאהבות שלהם היתה מההתחלה'
לדעתי זה רשמי כבר חמישה חודשים, ההתאהבות שלהם היתה מההתחלה
26/09/2018 | 13:36
10
241
של התוכנית כמעט, הם אמנם מאוד התאפקו אבל אפשר היה לראות כימיה מטורפת ותשוקה אחד כלפי השני בערך שבוע וחצי-שבועיים לתוך התוכנית.
אז מצחיק אותי שאומרים "עכשיו זה רשמי" - למרות כל נסיונות הצינזור - זה רשמי ואמיתי כבר חמישה חודשים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צודק לגמרי ומצחיק שכל האנשים שטענו במשך העונה שרועי ומריה '
צודק לגמרי ומצחיק שכל האנשים שטענו במשך העונה שרועי ומריה
26/09/2018 | 14:27
9
323

משעממים אותם או שהשיחות שלהם חוזרות על עצמן ולכן הם שמים אותם על מיוט במקרה הטוב או שפשוט הולכים לישון, באים עכשיו עם תאוריות והסברים וקונספירציות שמסרבות להכיר בעובדה הפשוטה שהם פשוט התאהבו. לגמרי. חד וחלק. זה אמור להיות ברור כשמש לכל מי שחווה התאהבות בחייו וצפה והקשיב להם בעיון.

לא צריך לאהוב אותם בכדי להודות שהייתה בניהם כימיה נדירה.

וכן, אני מסכימה שמריה בילבלה אותנו אבל כמו ש zinioz ציין, האשמה היא בהפקה. אמנם מריה נמרחה על ישראל בשבועיים הראשונים. כנראה שרצתה להצמד לגבר אלפה בכדי להרגיש בטוחה ומוגנת, אבל אני גם זוכרת שלא היו לה שיחות איתו. רק חיבוקים וצחוקים פה ושם. לעומת זאת, כבר בשבועיים הראשונים  זכורה לי שיחה ארוכה וכנה עד מבוכה בינה ובין רועי על הצרות שלו עם אינה. אני גם זוכרת שכשמריה הועמדה להדחה הראשונה והתחילה לבכות היה זה רועי שחיבק אותה ועודד אותה.

בנוסף, מהרגע שטאי יצא כבר לא היה ספק שמריה קרובה לרועי יותר מלכל אחד אחר בבית. הקשר בניהם התפתח בטבעיות כזאת, שאם לא היינו יודעים שיש לה חבר היינו בטוחים שזוגיות בניהם היא בלתי נמנעת.

אבל אז באה ההפקה וטרפה את הקלפים. בניגוד מוחלט לרוח הריאליטי שבה נותנים לדינמיקות בבית להתנהל בטבעיות ואז בעריכה משתדלים להעביר את הסיפור כמו שהוא רק בקצרה אבל מה שבעצם קיבלנו היה החלטה של ההפקה לסיים את הקשר הזה בכל אמצעי כולל סלבריטאים מונחי הפקה שבאו מבחוץ עם הפחדות ואיומים. 

כך קיבלנו מצב שבו רועי ומריה היו עסוקים רוב הזמן בלנסות להתרחק אחד מהשני ולסבול, אבל בפרקים לא היה לזה זכר. פשוט העלימו את הקשר וסיכמו אותו כרצון לידידות מצד מריה וקראש חד צדדי מצד רועי. כל קשר בין הפרקים למציאות לא היה קיים.

באיזשהו שלב בהמשך הלחץ וההפחדות של אביבית, אדל ושאר הדיירים כלפי מריה הגיעו ולגבהים כאלה שמריה בילתה את החודש האחרון בהעמדת פנים שהיא אוהבת את בועז וכבר לא שמה על רועי. 

רק להזכירכם שאביבית ואדל, באיצטלה של אכפתיות, שבו וטחנו למריה את המוח שלא רק שהיא תודח כבוגדת, היא גם תאבד את עולמה, את הקריירה שלה ואת משפחתה. 

אז מריה נבהלה התבלבלה ובלבלה את כולנו (גם אותי).

הסיפור כנראה היה הרבה יותר פשוט. חברות של 7 שנים, נשארים מתוך הרגל ונוחות. אין כבר אהבה. מתאהבים במישהו אחר. זה הכל. קורה גם לא בעין המצלמות. 

רק שהזמן נטו שרועי ומריה בילו יחד באח הגדול, שקול לזמן היכרות של שנה לפחות מחוץ לאח ולכן אני מאמינה שיש להם בסיס טוב וסיכוי להצליח יחד.

מבחינתי יש לסיפור הזה סוף טוב :)

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מדוייק'
מדוייק
26/09/2018 | 15:02
46
לצפיה ב-'פנדורקס האמנת בהם מההתחלה ועל כך מגיע לך שאפו - זה לא היה קל'
פנדורקס האמנת בהם מההתחלה ועל כך מגיע לך שאפו - זה לא היה קל
26/09/2018 | 15:22
5
175
בפורום וזה היה מאד לא נעים להיות אחד נגד רבים, למרות שאם הבנתי נכון בין השורות - זאת לא היתה דעת מיעוט כלל וכלל
האח הגדול >>
לצפיה ב-' לצערי גם אני חטאתי בתאוריות'
לצערי גם אני חטאתי בתאוריות
26/09/2018 | 16:24
180
קונספירציה.

כתומכת רועי חשדתי בה שההתאהבות שלה ברועי נובעת מאסטרטגיה. 

בעיקר בחודש האחרון כשהיא התחבקה עם כולם חוץ ממנו... 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רגע, בצד השאפו מחלקים גם צ'קים ?'
רגע, בצד השאפו מחלקים גם צ'קים ?
26/09/2018 | 18:00
3
277
אז לא לשכוח אותי...

והיו לי עוד קודמים באותה רוח,  אלא שהחיפוש מאפשר לחזור אחורה  רק 300 דפים.

לי זה היה כל כך ברור שהיא לא אוהבת את בועז,  וזה חיבור של נוחות,  או גרוע מזה
"אני לא יודעת איך להיפרד ממך בלי להכאיב לך".
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אפשר להצטרף me too(תומך ברועי לאורך כל הדרך)-לתור האמרתי לכם'
אפשר להצטרף me too(תומך ברועי לאורך כל הדרך)-לתור האמרתי לכם
26/09/2018 | 18:17
150
אמרתי כמובן שרועי ומריה זוג מאוהב
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יונתנסקי אם היית מקבלת צ'ק על כל פעם שצדקת כאן...'
יונתנסקי אם היית מקבלת צ'ק על כל פעם שצדקת כאן...
26/09/2018 | 18:29
1
153

אז כבר מזמן לא היית איתנו...

היית כרגע לוגמת מרגריטה על איזה אי בקאריביים או משהו בסגנון חחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'המרגריטה היחידה שאני מכירה זו פיצה.'
המרגריטה היחידה שאני מכירה זו פיצה.
26/09/2018 | 19:15
120
לא טעים לי אלכוהול,  אבל הייתי יודעת איך להשתמש בצ'קים....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מעניין מאד מה היה קורה לו אביבית ושות' היו מקבלות'
מעניין מאד מה היה קורה לו אביבית ושות' היו מקבלות
26/09/2018 | 16:44
1
255
הוראה דווקא לעודד את הקשר שלהם ואם יש אהבה, אז בטח שללכת על זה, ושזה מעניין ושזה יפה וכו' וכו' וכו'
אז מעניין מאד מה היה קורה אז.
לדעתי הם בטוח היו מתחילים להתנשק וכו'
כי הם היו מאד קשובים, שניהם, לדעת הקהל בחוץ...
ואילו היו חושבים שדעת הקהל דווקא תומכת בסיפור האהבה שלהם - הם היו הולכים על זה. בועז היה חלק מתסריט.
האח הגדול >>
לצפיה ב-' "בועז היה חלק מהתסריט"'
"בועז היה חלק מהתסריט"
26/09/2018 | 17:24
217
משפט נכון ומדוייק.

תסריט לקוי. ההפקה הייתה שבויה בקונספציה שגויה והתעקשה להמשיך איתה עד הרגע האחרון. עונה כושלת. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צפיתי בקטע הזה עוד פעם ליתר בטחון'
צפיתי בקטע הזה עוד פעם ליתר בטחון
26/09/2018 | 14:17
11
426
והבנתי שהקול הקטן והבכייני של רועי,
הוא זה שמפריע לי והפריע לי כל הזמן, במיוחד כשהוא דיבר עם מריה,
הקול הזה פשוט שיגע לי את האוזן. לא אמין ומשוחק מדי. פשוט שחקן.
יותר נכון שני שחקנים. גם אם הרגש ביניהם אמיתי, הוא פשוט לא עובר אליי
והוא נראה לי יותר מדי כמו בסרט. בזמן האחרון אני צופה בהמון סרטים לבני הנעורים (בנטפליקס) בכדי לנקות את הראש מהפוליטיקה של היום יום, והשיחה הזאת לגמרי נשמעה לי כמו לקוחה מסרט.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בדיוק מה שאני הרגשתי במעט שצפיתי בהם.'
בדיוק מה שאני הרגשתי במעט שצפיתי בהם.
26/09/2018 | 14:32
3
103
לצפיה ב-'יחפה אמרת שלא הבנת מילה ממה שליחששו, והציעו לך כאן אוזניות'
יחפה אמרת שלא הבנת מילה ממה שליחששו, והציעו לך כאן אוזניות
26/09/2018 | 15:19
2
233
אני הבנתי את שיחותיהם וגיליתי בהן עומק ורגש, שנינות והומור.
צר לי בשבילך שפיספסת חלק כה מרגש מהעונה בגלל תקלה טכנית של סאונד שלא צלח אצלך. ואולי בעצם זכית - כי בשביל מי שעקב בצמא אחרי רועי ומריה והקשר המסקרן שלהם - הצינזורים הרבים היו עינוי של ממש, בייחוד לאור החלופות העלובות שקיבלנו במקומם.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני יודעת שרבים בפורום לא יסכימו איתי'
אני יודעת שרבים בפורום לא יסכימו איתי
26/09/2018 | 16:31
1
257

וזה בסדר, אבל כצופה אדוקה של האח הגדול ורומנטיקנית חסרת תקנה, אני חושבת שהרומן של רועי ומריה הוא סיפור האהבה הכי עמוק ומרגש מכל הסיפורים של כל הזוגות שאי פעם היו באח. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נכון מאוד. לפעמים קשה לי להאמין שדווקא ככה קרו דברים העונה'
נכון מאוד. לפעמים קשה לי להאמין שדווקא ככה קרו דברים העונה
26/09/2018 | 17:35
204
אם העונה הזאת היתה משודרת תחת ידיו של זק - הרומן האסור הזה היה מועצם לרמות שלא היו עוד. הוא היה עושה משניהם כוכבי הפרקים הערוכים - הדמעות שלהם מחדר האח היו תופסות מקום מרכזי והם היו יוצאים סופרסטארים מהעונה הזאת ולא מקומות 5 ו-6.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רועי בשיחה הזאת פעל נגד רצונו-ולכן היה לו קול שבור .חובבת '
רועי בשיחה הזאת פעל נגד רצונו-ולכן היה לו קול שבור .חובבת
26/09/2018 | 14:52
2
290
האיטלקים העשירים מרחובות הפעילה לחץ אטומי על רועי שייפרד "מייד" ממריה
וזה מה שיצא. רועי לאאאאא רצה להיפרד .ההפקה בשילוב אנשים הזויים
אביבית 
נטע?????(who the fuck is Neta)
עמרי בן נתן
אדל
סימה
הפעילו לחץ נוראי על רועי שייפרד ממריה
פלא שרועי לא נשבר-(רק הקול לפעמים)

האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה לא היה אמין'
זה לא היה אמין
26/09/2018 | 19:29
1
192
הקול שלו, כל פעם כשדיבר עם מריה, הקול שלו היה משתנה והופך לקול של חדר מיטות. קול קטן, שקט, בכייני ולחשני, לא ברור, קול מעצבן בעליל. אולי לצעירים יש סבלנות לקול כזה, אבל לי זה כמו מוקש נעל. גורם לי לרצות להרוג מישהו או לשבור משהו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה לא היה אמין כי לא סבלת אותו וחבל פספסת את הדייר'
זה לא היה אמין כי לא סבלת אותו וחבל פספסת את הדייר
26/09/2018 | 22:54
156
הכי אינטליגנט והכי פחות שחקן רודף מצלמות כמו השאר
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רועי ומריה היו ונותרו משעממים להפליא. לא אהבתי את'
רועי ומריה היו ונותרו משעממים להפליא. לא אהבתי את
26/09/2018 | 15:44
227
החרמנות המעיקה והמלחיצה שהפגין רועי כלפי מריה.  סלדתי מהפאסיביות של מריה ומהזיופים  שלה  כל פעם שהחליטה לפצוח בשיר.   יותר מכל הפריע לי הלכלוך  24/7  של מריה על אמא שלה (אמת? שקר? מציאות? דמיון?  לא יודעת), בזמן שרועי    כל כך להוט להשביע את רצונה, ומסכים איתה בהתלהבות  וקובע בביטחון שהיא "גדלה בבית אפל" (מה הוא בכלל מבין מהחיים? ילד  תפנוקים  שלומד משחק, משורר מתיש  בשקל וחצי)
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יחפה כפי שכתבת לעיל מריה אכן נכנסה במטרה ליצור זוגיות'
יחפה כפי שכתבת לעיל מריה אכן נכנסה במטרה ליצור זוגיות
26/09/2018 | 17:30
2
303
עם מישהו, תחילה ניסתה והתלטפה עם ישראל עד שמגי הדפה אותה (כנראה שזו גם הסיבה שמריה לפתע הפסיקה להיות חברה של מגי), וכמו שציינת המטרה שלה היתה התקדמות בתכנית למען ההצלחה בחוץ, רק שבדרך השחקנית דרכה על בועז ועל המשפחה שלה. לא מאמינה לה לה גם לא להתאהבות שלה ברועי.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אכן, לצערי, ככה זה נראה...'
אכן, לצערי, ככה זה נראה...
26/09/2018 | 19:21
102
לצפיה ב-'לגמרי הכול מתוכנן מראש רק חבל שמגי נדחפה כי ישראל לא היה מחכ'
לגמרי הכול מתוכנן מראש רק חבל שמגי נדחפה כי ישראל לא היה מחכ
26/09/2018 | 22:26
248
מחכה כמו ילד טוב לנשיקה 
העביר יפה את הזמן עם מגי שחיממה לו את המיטה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בפורום שאלות ותהיות רבות הקשורות למריה -אז הנה ההזדמנות '
בפורום שאלות ותהיות רבות הקשורות למריה -אז הנה ההזדמנות
26/09/2018 | 14:30
475
לשאול אותה -היום בשעה 17:00 בקניון סי מול אשדוד - מריה שופטת בתחרות האינסטגרם ומעניקה את הפרסים לזוכים (מריה אישרה היום באינסטגרם שלה את הפרטים הללו).

האח הגדול >>
לצפיה ב-'בתעודת הזהות שלה מריה אמרה שהיא הישראלית הרביעית מבחינת '
בתעודת הזהות שלה מריה אמרה שהיא הישראלית הרביעית מבחינת
26/09/2018 | 22:03
4
365
מספר העוקבים באינסטגרם - ובכן זה עדיין נכון -אבל היום חלה התפתחות ראיה לציון בנושא זה כאשר הישראלית שבמקום הראשון - גל גדות -הגיעה ל - 25 מיליון עוקבים - והדירוג נכון להיום (למי שמתעניין): 

-  גל גדות             25 מיליון עוקבים
-  בר רפאלי        2.7 מיליון
- נטע אלחמיסטר 1.3 מיליון
- מריה דומרק     1.2 מיליון

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מגי וישראל עשו קעקוע משותף של מלכה ומלך'
מגי וישראל עשו קעקוע משותף של מלכה ומלך
26/09/2018 | 23:36
3
252
לצפיה ב-'עשו את זה כבר לפני 3 שבועות... יש משום מה עלטה על'
עשו את זה כבר לפני 3 שבועות... יש משום מה עלטה על
27/09/2018 | 09:00
2
263
מה שקורה ביניהם.... ימים יגידו.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הכתבה מה 25/9 אז נראה לי שזה משהו יחסית טרי ונראה שהם'
הכתבה מה 25/9 אז נראה לי שזה משהו יחסית טרי ונראה שהם
27/09/2018 | 10:19
1
264
לצפיה ב-'הכתבות חוזרות על עצמן. אני העליתי את זה לפני שבועיים וחצי או'
הכתבות חוזרות על עצמן. אני העליתי את זה לפני שבועיים וחצי או
27/09/2018 | 18:27
81
3 שבועות...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מועדים לשמחה מייבי וכולם '
מועדים לשמחה מייבי וכולם
27/09/2018 | 12:16
251
זה נכון שבינואר מתחילה עונה חדשה? רק זה חסר לי... 

האח הגדול >>
לצפיה ב-'וואו ראיתי את הפרק ביחידה ששי חי חושף למה הוא רצה להתאבד..'
וואו ראיתי את הפרק ביחידה ששי חי חושף למה הוא רצה להתאבד..
27/09/2018 | 17:33
1
214
הלב יצא אליו.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'באיזה פרק זה היה? אני רוצה לראות'
באיזה פרק זה היה? אני רוצה לראות
28/09/2018 | 02:19
68
ואגב,יש לך מושג אם התפרסם באינטרנט הראיון  המלא שלו לפנאי פלוס?
בנתיים קראתי רק את ההתחלה של הראיון

האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה קורה? אז אלי חזר לקוסטה ריקה אמאלה איזה בית איזה נוף'
מה קורה? אז אלי חזר לקוסטה ריקה אמאלה איזה בית איזה נוף
27/09/2018 | 17:59
88
250
הבנאדם אשכרה גר בגן עדן. הצטרפה אליו מישהי בשם נעמי דוגמנית יפייפיה
כל היפות אצלו. האמת יכולה להבין אותן
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מה זאת אומרת הצטרפה ?!?'
מה זאת אומרת הצטרפה ?!?
27/09/2018 | 18:02
87
64
לצפיה ב-'נו נו הלו מי זאת נעמי? '
נו נו הלו מי זאת נעמי?
27/09/2018 | 18:03
52
לצפיה ב-'אני מתגעגעת לגולש החתיך ההורס שלי ברמות אחרות יו יו יו '
אני מתגעגעת לגולש החתיך ההורס שלי ברמות אחרות יו יו יו
27/09/2018 | 18:05
8
53
לצפיה ב-'לטובי אליו טולוש.... קוסטה ריקה מדהימה !!! הייתי בהרבה ארצות'
לטובי אליו טולוש.... קוסטה ריקה מדהימה !!! הייתי בהרבה ארצות
27/09/2018 | 18:30
7
127
ואותה הכי אהבתי!!! יש לי שם גם משפחה. הייתי שם שבועיים בשנת שבתון. הטבע שם מדהים!!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'התכוונתי שאת יכולה לטוס אליו... השתבש לי משהו בהקלדה..'
התכוונתי שאת יכולה לטוס אליו... השתבש לי משהו בהקלדה..
27/09/2018 | 18:32
1
32
לצפיה ב-'רינוש ברור שאני אטוס אליו אני חיייבת חופש וזה המקום '
רינוש ברור שאני אטוס אליו אני חיייבת חופש וזה המקום
27/09/2018 | 18:36
35
לצפיה ב-'אחותי היקרה והאהובה אני התגעגעתי אלייך מאד והיום בורכתי כל'
אחותי היקרה והאהובה אני התגעגעתי אלייך מאד והיום בורכתי כל
27/09/2018 | 18:35
4
105
מי שאני אוהבת פה נמצא עכשיו ואני מאושרת איזה טיימינג פששששש.
אני אטייל בקוסטה בקיץ אם יתאפשר לי אני יודעת  שהיא מדהימה וירוקה עם טבע ונופים מהסרטים והחופים אללי.
יו איזה כיף לך את מתכוונת לנסוע שוב לבקר את המשפחה? 

האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא חושבת טולוש... לא בזמן הקרוב ... סיפרתי לך שיש לי'
לא חושבת טולוש... לא בזמן הקרוב ... סיפרתי לך שיש לי
28/09/2018 | 09:51
3
51
קצת בעיות עם אמא שלי... עברה בחודש האחרון השתלת קוצב לב....
בת 93 ... כך שאם אטוס זה רק לנסיעות גג של שבוע....
בכל אופן ממליצה בחום על קוסטה ריקה ואפשר לשלב עם גואטמלה וקובה...
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ריני אני יודעת בריאות שלמה גם אמי עברה השתלת קוצב עכשיו'
ריני אני יודעת בריאות שלמה גם אמי עברה השתלת קוצב עכשיו
28/09/2018 | 11:06
2
39
מי מבינה אותך יותר ממני? אני אסע רק אם  הנסיבות יאפשרו לי ואני אוכל כמובן.
בריאות ורפואה שלמה אמן ואמן.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם אחיות וגם צרות משותפות.... מקווה שבהמשך יהיו'
גם אחיות וגם צרות משותפות.... מקווה שבהמשך יהיו
28/09/2018 | 14:40
1
27
לנו רק שמחות משותפות.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אמן אחותי האהובה אמן כן יהי רצון '
אמן אחותי האהובה אמן כן יהי רצון
28/09/2018 | 14:48
11
לצפיה ב-' בנות תרגענה יש מספיק אלי לכולן. נעמי אטל דוגמנית יפייפה '
בנות תרגענה יש מספיק אלי לכולן. נעמי אטל דוגמנית יפייפה
27/09/2018 | 18:07
76
172
משהו לא יאמן, כנסו לאינסטגרם שלה, אתמול היא העלתה מלא סטורי משם (היא מעלה הרבה סטורי) ואחד מהם היה שאלי מרכיב אותה על הטרקטורון אמאלה התעלפתי, באסה הסטורי כבר נמחק
האח הגדול >>
לצפיה ב-'איזה גוף יש לו הלוואי הייתי הכידון או נעמי '
איזה גוף יש לו הלוואי הייתי הכידון או נעמי
27/09/2018 | 18:09
5
50
לצפיה ב-'חחח מצחיקולה חחח אני צוחקת בקול אוח על הכידון '
חחח מצחיקולה חחח אני צוחקת בקול אוח על הכידון
27/09/2018 | 18:11
4
87
הייתי מתה להיות כדור באולינג ולחטוף סטרייק חחחחחחחח חחחחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-' מהיר ועצבני .. ירוק עד קוסטה'
מהיר ועצבני .. ירוק עד קוסטה
27/09/2018 | 18:22
3
32
לצפיה ב-'שאפו ירוק עד לב היער של קוסטי מהיר ועצבני חד'
שאפו ירוק עד לב היער של קוסטי מהיר ועצבני חד
2
80
וקטלני אוח אוח אוח ואוח 
שאני אמות על הגרין במבה גרין פורסט גרין גארדן וגרין קארד לללללללללמיי לאב טו יו איז גרין טו טו 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ואי טול השקעת בירוק .. אמממ...'
ואי טול השקעת בירוק .. אמממ...
27/09/2018 | 18:28
1
25
לצפיה ב-'דורי אני לוקה בחרדת הלויאליות קרי החרדה נחרדה מהטוטאליות '
דורי אני לוקה בחרדת הלויאליות קרי החרדה נחרדה מהטוטאליות
27/09/2018 | 18:31
34
לצפיה ב-'יו אריאלוש רציני???????????? יא אני חייבת לראות את לא מבינה '
יו אריאלוש רציני???????????? יא אני חייבת לראות את לא מבינה
2
100
איך אנחנו מתגעגעות אליו ואווווו 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אתן חייבות ממש אבל חייבות נעמי אטל תכנסו - neomi_attal'
אתן חייבות ממש אבל חייבות נעמי אטל תכנסו - neomi_attal
27/09/2018 | 18:13
1
157
בטח היא אומרת לעצמה מי כל אלה שהתחילו להסתכל לי בפרופיל חחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני הולכת לראות כבר שבה אל תזוזו '
אני הולכת לראות כבר שבה אל תזוזו
27/09/2018 | 18:15
33
לצפיה ב-'Y Y חיה את החלום.... שלנו..... הרכבה על טרקטורון מיי גאד '
Y Y חיה את החלום.... שלנו..... הרכבה על טרקטורון מיי גאד
66
43
לצפיה ב-'בקיץ אם הכל יהיה בסדר בע"ה אנחנו בקוסטה בנופש '
בקיץ אם הכל יהיה בסדר בע"ה אנחנו בקוסטה בנופש
27/09/2018 | 18:11
35
לצפיה ב-'.. אני סיבוב ראשון... טולי אחרי.. ואריאלוש בפינאלה'
.. אני סיבוב ראשון... טולי אחרי.. ואריאלוש בפינאלה
1
71

מיי גאד....... כן, כן, אני רואה את מה שרשמתי........ לא אכפת'.... ליקו
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח יו '
חחחחחחחחחחחחחחחחח יו
27/09/2018 | 18:14
13
לצפיה ב-'ואיי על הטרקטורון החשמלי אמאל'הההההההה יש הרבה וולט עד'
ואיי על הטרקטורון החשמלי אמאל'הההההההה יש הרבה וולט עד
62
80
קצר הופסססססססססססססס נפל החשמל חחחח יו 
האח הגדול >>
לצפיה ב-' אין אתן הורסות אותי, אני מעולפת מצחוק. תסתכלו ותחזרו '
אין אתן הורסות אותי, אני מעולפת מצחוק. תסתכלו ותחזרו
27/09/2018 | 18:15
61
66
לרשמים בבקשה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אין עלינו תודי אריאלוש אנחנו הכי הכי הכי '
אין עלינו תודי אריאלוש אנחנו הכי הכי הכי
27/09/2018 | 18:16
3
20
לצפיה ב-'ברור!!!! נשמות שלי אין עליכן!'
ברור!!!! נשמות שלי אין עליכן!
27/09/2018 | 18:21
2
17
לצפיה ב-'הדדי אריאלוש גם אני ודורי מתות עלייך '
הדדי אריאלוש גם אני ודורי מתות עלייך
27/09/2018 | 18:23
1
15
לצפיה ב-''
27/09/2018 | 18:41
5
לצפיה ב-'אבל מי היא ומה היא קשורה לאיטלקי שלנו ?'
אבל מי היא ומה היא קשורה לאיטלקי שלנו ?
27/09/2018 | 18:17
56
37
לצפיה ב-'כן מי היא? מהיכן היא הגיעה? למה היא איתו שם? מה הבעיה שלה? '
כן מי היא? מהיכן היא הגיעה? למה היא איתו שם? מה הבעיה שלה?
27/09/2018 | 18:19
18
101
ומה האינטרס שלה? 
נא עדכונך אריאלוש 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נעמי אטל היא החברה החדשה של אייל גולן'
נעמי אטל היא החברה החדשה של אייל גולן
27/09/2018 | 18:28
17
250
לצפיה ב-'באמת ראיתי הרבה לייקים של אייל גולן לתמונות שלה, אבל לפי '
באמת ראיתי הרבה לייקים של אייל גולן לתמונות שלה, אבל לפי
27/09/2018 | 18:32
169
האינטימיות עם אלי, במקום אייל הייתי קצת חוששת, אולי חברה לשעבר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'רגע, אם היא החברה של אייל .. אז גם אייל שם !'
רגע, אם היא החברה של אייל .. אז גם אייל שם !
27/09/2018 | 18:34
15
48
לצפיה ב-'אייל לא שם,ראיתם את הסרטונים של הבית שלו? אני מתה איזה '
אייל לא שם,ראיתם את הסרטונים של הבית שלו? אני מתה איזה
27/09/2018 | 18:35
13
141
בית, אין לו חלונות בכל הבית קטע הזיה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ככה זה שם.. לא הבנתי הם ביחד ? או שהיא יוצאת עם ההוא ?'
ככה זה שם.. לא הבנתי הם ביחד ? או שהיא יוצאת עם ההוא ?
27/09/2018 | 18:37
40
לצפיה ב-'ארי גמני ראיתי את הבית עם הבריכות והתעלפתי ממש איזה נופים '
ארי גמני ראיתי את הבית עם הבריכות והתעלפתי ממש איזה נופים
27/09/2018 | 18:39
11
105
יא וואלי אין אנחנו נוסעות 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נוסעות ולא חוזרות... כרטיס לכיוון 1.....'
נוסעות ולא חוזרות... כרטיס לכיוון 1.....
27/09/2018 | 18:40
1
65

חחחחחחחחחחחחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח אשכרה כיוון 1 שלום ולא להתראות '
חחחחחחחחחחחחחחחחח אשכרה כיוון 1 שלום ולא להתראות
27/09/2018 | 18:42
43
לצפיה ב-'מדהים אין דברים כאלה פלא שהרגיש חנוק בבית האח עם כל החופש'
מדהים אין דברים כאלה פלא שהרגיש חנוק בבית האח עם כל החופש
27/09/2018 | 18:42
8
69
לצפיה ב-'ארי אני חותמת לך שלמרות החופש והמקום המעלף ממנו הוא מגיע '
ארי אני חותמת לך שלמרות החופש והמקום המעלף ממנו הוא מגיע
27/09/2018 | 18:46
7
110
אם הוא היה נכנס בתחילת העונה והיו נותנים לו דרור לפה ולא סותמים לו אותו על כל מילה וחצי שהוא אומר שם בקומה ב' ובסיציליאנו של ההפקה העלובה הזאת הוא היה מגיע לסוף ואפילו זוכה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ברור כל מילה שלו הייתה בסלע, עכשיו כולם מבינים גם מה שאמר '
ברור כל מילה שלו הייתה בסלע, עכשיו כולם מבינים גם מה שאמר
27/09/2018 | 18:51
5
94
על מריה הקדושה שיצאה עליו היא ואדל הפוסטמה, עלק יש לה חבר בחוץ 7 שנים איך אתה יכול לקרוא לו בעלה.
וואלק צדק בכל אות לא מילה כל אות!
אם היה נכנס בהתחלה אין ספק שהיה לוקח את המשחק בהליכה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בליינד דורי שלי כל מילה בסלע את צודקת בכל מה שכתבת אהובתי'
בליינד דורי שלי כל מילה בסלע את צודקת בכל מה שכתבת אהובתי
27/09/2018 | 18:57
4
69
כל מילה שלו היתה גאונית קולעת וחקוקה בסלע. אני הייתי הראשונה שזהיתי אותו.
אני אגיד לך למה סייגתי את הזכייה של אלי והסייג הינו משני טעמים האחד שההפקה קובעת מי הזוכה ושנית עם ישראל רחמן בן רחמן והוא היה מעניק את הזכייה לכל המסכנים  והנדכאים עם סיפורי עלי בבא שלא היו ולא נבראו ברובם כדוגמאת הליצן ישראל ......... לולא הסיבות הללו אלי היה לוקח בהליכה אין פה בכלל ספק.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא לא כאן הכול היה נמוג - אלי היה לוקח '
לא לא כאן הכול היה נמוג - אלי היה לוקח
27/09/2018 | 19:03
3
72

מבינה לגמרי, ואני לגמרי אתך, כי את צודקת.. אבל לכול כלל יוצא מהכלל

ואלי היה סוחף את הרוב ומדיח את כולם... מנה ספיישל  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני מאמינה לך שזה היה קורה ובגדול כי באמת לכל כלל'
אני מאמינה לך שזה היה קורה ובגדול כי באמת לכל כלל
27/09/2018 | 19:05
2
58
יש יוצא מן הכלל וזהו הגולש ההורס שלנו אין פה ספק בכלל 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יש לו את הX פקטור ... לא צריך עוד לחפש '
יש לו את הX פקטור ... לא צריך עוד לחפש
27/09/2018 | 19:08
1
21
לצפיה ב-'בול פגיעה '
בול פגיעה
27/09/2018 | 19:09
10
לצפיה ב-'מה זה אפילו זוכה ? הוא היה לוקח בהליכה - אין ספק בכלל'
מה זה אפילו זוכה ? הוא היה לוקח בהליכה - אין ספק בכלל
27/09/2018 | 18:51
58

מי היה בכלל מתקרב אליו? מי ? תומר ? יבש.. ישראל ? חיוור כמו רוח רפאים לידו
אליאב ? לא מפולפל............. הבנות ?  אין מצב...
בטח שליקו היה לוקח - קל  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'דורי אני לא מאמינה שהיא חברה של אייל אולי מכירה או ידידה '
דורי אני לא מאמינה שהיא חברה של אייל אולי מכירה או ידידה
27/09/2018 | 18:37
90
שום חברה מקסימום על תקן יזיזה איזה חברה ואיזה נעליים 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא יודעת מאיפה הוא מביא אותן כל פעם מפתיע מחדש הבחור'
לא יודעת מאיפה הוא מביא אותן כל פעם מפתיע מחדש הבחור
27/09/2018 | 18:20
36
126
דניאל, אביבית, נעמי מה קורה? מה קורה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-' אריאלוש הבחור אינו יודע שובע חחחחחחח וואל קאם טו חמאם ביג '
אריאלוש הבחור אינו יודע שובע חחחחחחח וואל קאם טו חמאם ביג
27/09/2018 | 18:22
35
108
טיים אללייייייייייייייייייייייייייייייייייייי כפרות עליו אין אין אני מאוהבת בו קשות 
מהרגע שראיתי אותו יורד במדרגות נמסתי והתרסקתי בחיי 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אצלי מהמיני פול הראשון.. שעשה עיניים לאביבית היה שם קליק '
אצלי מהמיני פול הראשון.. שעשה עיניים לאביבית היה שם קליק
34
47
לצפיה ב-'ועוד איזה קליק היה תשמעי אני מתגעגעת למיני פול בחיי חחחחח '
ועוד איזה קליק היה תשמעי אני מתגעגעת למיני פול בחיי חחחחח
27/09/2018 | 18:41
33
42
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
27/09/2018 | 18:43
11
לצפיה ב-'קישט את המיניפול כמו שאף אחד לא קישט אותו קודם... באף עונה '
קישט את המיניפול כמו שאף אחד לא קישט אותו קודם... באף עונה
27/09/2018 | 18:43
31
93

לפניו .. ואחריו גם לא קסניה

אאאאאחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'קישט זה בלשון המעטה הוא הדייר הכי חתיך והורס שאי פעם'
קישט זה בלשון המעטה הוא הדייר הכי חתיך והורס שאי פעם
27/09/2018 | 18:48
30
82
נכנס לבית בכל העונות.
דעי לך שחוץ מהמראה המעלף והשובבות המדהימה שלו הוא גם גאון.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'אין ספק!!! יש לו אינטואיציות של נץ קלט את כולם פלס חתיך הורס'
אין ספק!!! יש לו אינטואיציות של נץ קלט את כולם פלס חתיך הורס
27/09/2018 | 18:52
29
85
לצפיה ב-'והגליצ' ברעמה.. יא אללה שלו... כובש....שובבי כזה.....'
והגליצ' ברעמה.. יא אללה שלו... כובש....שובבי כזה.....
27/09/2018 | 18:58
34
לצפיה ב-'אכן ארי אני הראשונה שגיליתי אותו לאחר שנייה ורבע וגם כתבתי'
אכן ארי אני הראשונה שגיליתי אותו לאחר שנייה ורבע וגם כתבתי
27/09/2018 | 19:04
27
110
את זה פה בפורום בריל טיים ואף אחד לא הבין בכלל מה אני רוצה חחחח 
גם על מריה דומרק אגב כתבתי בתחילת התכנית אני קלטתי אותה מייד בלי חוכמות על הכניסה .............. ולראייה להלן העובדות 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אמרת על מריה מההתחלה וצדקת '
אמרת על מריה מההתחלה וצדקת
27/09/2018 | 19:06
26
68
לצפיה ב-'דורי איך שראיתי אותה יורדת עם הגרין דרס במדרגות אני כבר '
דורי איך שראיתי אותה יורדת עם הגרין דרס במדרגות אני כבר
27/09/2018 | 19:07
25
153
ידעתי מי היא תאמיני לי 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'לא מבינה מה ההתרגשות ממספר העוקבים שלה.. '
לא מבינה מה ההתרגשות ממספר העוקבים שלה..
27/09/2018 | 19:15
20
123

עוקבים אחרי מתפשטת סדרתית... ביג דיל.... בסוף לא הצליחה לתרגם את זה למצביעים
ועפה חמישית
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כמוני כמוך דורוש יש דברים שאין עליהם תשובה פחחחחחחחחחחח '
כמוני כמוך דורוש יש דברים שאין עליהם תשובה פחחחחחחחחחחח
27/09/2018 | 19:16
19
94
חרדתית סדרתית חחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו שויין 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הייתה חרדה למקום בחמשיה- זו החרדה היחידה שאחזה בה '
הייתה חרדה למקום בחמשיה- זו החרדה היחידה שאחזה בה
27/09/2018 | 19:18
18
39
לצפיה ב-'בדיוק ככה זו החרדה היחידה שהייתה לה '
בדיוק ככה זו החרדה היחידה שהייתה לה
27/09/2018 | 19:20
39
לצפיה ב-'דורי מריה צריכה לקבל את פרס ישראל תאמיני לי ז"א לא רק הכרה'
דורי מריה צריכה לקבל את פרס ישראל תאמיני לי ז"א לא רק הכרה
27/09/2018 | 19:29
16
125
בכישורי המשחק אלא גם פרס כספי על גאוניות משחק ברמה בינלאומית.
כמו כן, על נאומי החרדה וסיפורי הנטישה הייתי ממליצה עליה כנושאת הלפיד בטקס הדלקת המשואות.
על ברכת יום ההולדת לבוזי וההצגה של יש לי חבריקו 7 שנים וכן אני אוהבת אותו ומחכה לו בחוץ אוי אוי אוי לכולם שולחים מסוק רק לי לא אוי אוי אוי אני בוכה ועצובה טוויטיייייייייייייייייייייי שמיטיל'ה הייתי ממליצה לעשות לה כוכב על המדרכה בשביל של החצר בבית האח שמא תישכח חלילה.
היא חייבת להיות חקוקה בזיכרון למען הדורות של הדיירים הבאים ושל הצופים הנאמנים.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ואם כל זאת, הצליחה לעבוד על כולם'
ואם כל זאת, הצליחה לעבוד על כולם
28/09/2018 | 01:32
15
74
מתוודה שגם לי היתה תקופה קצרה שמאוד חיבבתי אותה....
אבל זאת הייתה תקופה קצרה בלבד!
כישורי המשחק שלה לא הכי הכי
כי קלטתי אותה כל הזמן
לא מאמינה שהיא מאוהבת ברועי
הטמבל פורח, אבל זה יבוא לו בהפוכה(:
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מי זה כולם? לא עבדה עלנו לרגע '
מי זה כולם? לא עבדה עלנו לרגע
28/09/2018 | 09:37
18
לצפיה ב-'כולם?????? הצחקתני עלי ועל דורי היא לא עבדה לרגע אנחנו כתבנו'
כולם?????? הצחקתני עלי ועל דורי היא לא עבדה לרגע אנחנו כתבנו
28/09/2018 | 11:00
13
47
את כל האמת עליה מהיום הראשון עלאק כולם פחחחחחח נו באמת
מה זה ההכללות ההזויות האלה???? נא לדייק בעובדות תודה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'עבדה על כולם, כן, אז איך הגיעה למקום חמישי'
עבדה על כולם, כן, אז איך הגיעה למקום חמישי
28/09/2018 | 11:09
12
52
הכוונה לא ספציפית לפורום הזה, גם עלי היא לא הצליחה לעבוד! הכוונה לקהל בבית, בכל זאת היא הגיעה לחמישיית הגמר, עם רומן  דוחה בגידה בבן זוג, שתיקות ארוכות ומבטים עגומים. אותי היא שעממה למוות, והזוגיות שלה הייתה בכלל משעממת כמו המדבר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אהה חחחחחח זה משהו אחר אני חשבתי שמדובר פה בפורום'
אהה חחחחחח זה משהו אחר אני חשבתי שמדובר פה בפורום
28/09/2018 | 11:12
1
48
ברור שהיא עבדה על כולם בבית כפי שאוגלבו עשה זה ברור כשמש.
אין שכל אין דאגות.........
חג שמח ומועדים לשמחה אני חולה על הפוסטים שלך כל מילה בסלע אנחנו חושבות בול אותו הדבר ויש לנו אותו ראש שאפו 

האח הגדול >>
לצפיה ב-''
28/09/2018 | 12:09
3
לצפיה ב-'טוב בקטע של הצופים אין מה לעשות.. עם תמים '
טוב בקטע של הצופים אין מה לעשות.. עם תמים
28/09/2018 | 11:35
9
73

בכללי רוב הצופים לא יושבים על הערוץ וגם אם כן, אז לא מתעמקים.. אחרת..
לא יודעת להסביר איך הצופים ההדוקים קנו את השיט שלה..

בהתחלה אמרתי " זה רק בראש שלה " בנוגע לאימא ולבולשיט שמכרה על מקום
מגוריה... נתתי לה קרדיט שהיא מבולבלת אבל מהר מאוד הבנתי שהיא באמת מדקלמת טקסט משוכתב.. כדי ליצור תדמית של פרח שכונות שרוצה לפרוץ ולהתפרסם (מעבר לעוקבים חרמנים באינסטוש).. מגוחך כי היא כול מה שלא זה..
והיא רק פעלה כרובוט בהתאם למה שנרמז לה שנכון לעשות.

אדם מחושב מאוד.. כול צעד שלה שקול ומדוד היטב ולקוח רק אם הוא בכיוון להצלחה
זה כאילו הסוכן שלה עשה את המשחק..

ברור פאפא שמריה עצמה משעממת ויבשה כמו מדבר צחיח שלעולם לא זוכה לטיפה של מטר...
אך מה שלא משעמם זה המשחק הזה שלה
האופן בו מכרה את אימא שלה והתמסכנה עבור קולות ועניין של הצופים

תופעה כזאת עוד לא נראתה על המסך.    
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כל מילה שלך דורי בסלע ואני הגדלתי לעשות וכתבתי פה שהיא לא '
כל מילה שלך דורי בסלע ואני הגדלתי לעשות וכתבתי פה שהיא לא
28/09/2018 | 12:04
5
72
שווה אפילו דקה אחת של הקלדה.
מיאוס ביאוס בכי נהי התמסכנות חירטוטייאה עלבון אינטיליגנציה וערמות של שיט ע"ג שיט של השיט לא נראו במחוזותינו אוורררררררררררררר.
לצערנו אין לנו שליטה על הצופים בבית וכמו שכתבת רובם ככולם רואים רק את המשדרים הערוכים של המפיק המהולל והאדיר רועי עוז החמאר והמאד מאד מקצועי ואובייקטיבי עלאק ולכן אין להם צל צילו של מושג ירוק מה קורה בכלל מי הם מה הם ולמה הם וכמה הם ולאן הם הולכים ונאדה.
השאלה שנותרה פתוחה היא מה עם מי שצפה בתכנית 24/7?????? פה קבור הפודל ........................
מי שצפה רק בערוץ 13 שזה רוב העם חשב במקרה הטוב שהיא נוף הצופים קטנטנה חלשלושה מסכנונת חסרת הגנה פגיעה כזאת חרדתית חייבת כיפת ברזל בכל רגע נתון בובת חרסינה לראותה בלבד אוי אוי חס ושלום רק שלא תתפרק אויש איזה חיים קשים ועלובים ומסכנים וכמה רחמים יא ואיזה אמא ואין משפוחה ואין אף אחד ואני לבד ואין לי חברים ואני בודדה וגלמודה ויש לי רק את בוזי והמשפחה ואני גרה בחדר בלי חלון אויש אוי אוי אוי כמה רחמונסססס אני ביישנית יש לי פחד במה וקהל והמילים לא יוצאות לי מהפה ואני משתתקת מהג'ינס ומהשמלה ואפילו האויר משתק אותי יו יו אבל הופססס ראו זה פלא הכל נעלם לי כשאני מצטלמת ומתערטלת לי בעירום ובתנוחות חושניות ומפתות מול המצלמה בפני כל העולם אישתו ובעלו יאאאאאאא איך זה קרה יאאאא הרי אני מפחדת מהצל של עצמי ושל הצל עצמו  .........נו באמתתתתתת באמתתתתתתת אם זה לא היה מצחיק הייתי בוכה בוכה בוכה פחחחחחחחחחחחחח רגע הלכתי להביא טישו.

האח הגדול >>
לצפיה ב-' וכן על כול מה שתכתבי בעונה הבאה.. "הנץ" זו את טול'
וכן על כול מה שתכתבי בעונה הבאה.. "הנץ" זו את טול
28/09/2018 | 12:11
1
57

כדי שתחלפי את ניק שלך ל"עיני הנץ" זה הולם אותך
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה אהובתי הסמקתי גם לך לא חסר בכלל ואני חולה עלייך בטירוף'
תודה אהובתי הסמקתי גם לך לא חסר בכלל ואני חולה עלייך בטירוף
28/09/2018 | 12:14
35
לך יש עין ביונית ואת חדה חריפה וגאונית שחבל"ז לכולם על הזמן ממזמן 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחחח גדול'
חחחחח גדול
28/09/2018 | 12:15
2
48
גם ההתאהבות שלה בכאילו ברועי כל כך הייתה משוחקת ומחושבת, ויש כאן בפורום כותבים שטוענים שלא היה עוד סוג של רומן כזה תמים ואמיתי בבית  האח, נותר לי רק לגחך(:
הט בלון מאוהב עד קצות האצבעות, אבל היא נשארה עם ההבעה הרובוטית והריקנית על הפנים
לא מאמינה לה לרגע שהיא מאוהבת!!!
בשבוע שבועיים האחרונים בבית האח היא ניסתה שוב להתקרב לאליאב ולישראל
והיא פלטה לשניהם את אותו משפט פעם לישראל ופעם לאליאב שהם הפספוס שלה בבית האח הגדול
מעניין מה זה אומר!?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה אומר שהייתה מעדיפה רומן איתם.. יותר רייטינג '
זה אומר שהייתה מעדיפה רומן איתם.. יותר רייטינג
28/09/2018 | 12:20
22
לצפיה ב-'חחח באמת גדול יקירתי '
חחח באמת גדול יקירתי
28/09/2018 | 12:56
10
לצפיה ב-'מדוייק. אפרופו רובוט: בכל פעם שהיא פצחה לפתע בשיר ובזיוף'
מדוייק. אפרופו רובוט: בכל פעם שהיא פצחה לפתע בשיר ובזיוף
28/09/2018 | 12:06
2
56
הקבוע שלה,  הרגשתי כאילו הסוכן  הכין אותה היטב לפני התוכנית ושיכנע אותה לשיר בכל הזדמנות,  על מנת לבנות דרך לקריירה עתידית של דוגמנות/משחק/שירה. השירה המונוטונית והמזייפת שלה הייתה נטולת תשוקה או עניין.  שירה רובוטית, מתאמצת   ולא מגיעה מהלב והנשמה. הייתה רק בעיה קטנה  בתוכנית הזו של הסוכן ושל מריה: היא זמרת כמו שאני צנצנת. שלט הטלביזיה הנאמן  שלי עבד שעות נוספות להשתיק אותה  מיידית אם לרוע מזלי נפלתי בדיוק על קטע "שירה" שלה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחח והיא השתדלה לשיר ולשיר ולשיר באופן אידיוטי ולא קשור '
חחח והיא השתדלה לשיר ולשיר ולשיר באופן אידיוטי ולא קשור
28/09/2018 | 12:17
1
51

לסיטואציה...

היום כול צנצנת היא זמרת בתנאי שהקליפ מצולם שהצנצנת מזמרת בחזייה :)

האח הגדול >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחח ריאליטי חדש בשם אודישין לוואזה חחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחח ריאליטי חדש בשם אודישין לוואזה חחחחחחחח
28/09/2018 | 12:57
33
יו אני מתה מצחוק חחחחחחחחחחחחחח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בערב הראשון שעלתה להתבודד בנקסט שם התחילה את ההצגה שלה'
בערב הראשון שעלתה להתבודד בנקסט שם התחילה את ההצגה שלה
27/09/2018 | 19:29
3
182

קשה לי, אני חייבת שקט, יוואוו בוההו , פאקינג הצגה, שיט ששווה אוסקר, פרס האקדמיה הבוליוודי לקולנוע הודי...  
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בדיוק ככה הבכי והנהי שלה לטאי ולכל החבורה שהיתה אז פחחחחחח'
בדיוק ככה הבכי והנהי שלה לטאי ולכל החבורה שהיתה אז פחחחחחח
27/09/2018 | 19:32
2
144
עלו לנחמה במרפסת אוי אוי כמה בכיתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נכמרו רחמיי על הגוזלית הקטנטנה והמסכנונת.
טאי היה המנטור שלה קרי אלון גל של דומרק פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 
האח הגדול >>
לצפיה ב-' טאי מנטור......... הרגת חחחחחחחחחחחח'
טאי מנטור......... הרגת חחחחחחחחחחחח
27/09/2018 | 19:36
1
32
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחח
27/09/2018 | 19:36
20
לצפיה ב-'לא מבינה את ההתפעלות מאלי קוסטה - בשהותו בבית הוא התגלה '
לא מבינה את ההתפעלות מאלי קוסטה - בשהותו בבית הוא התגלה
27/09/2018 | 19:41
2
260
כטיפוס אנוכי עם התנהגות מגעילה - דימויו השתפר רק מחוץ לבית כשיצא מרצון - והסתבר שיש אלי כפי שהיה בבית ויש אלי שונה עם היציאה מהבית - מעין  ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אז אני אסביר למרות שכבר כתבתי את זה. 1. גאון - קלט כל אחד '
אז אני אסביר למרות שכבר כתבתי את זה. 1. גאון - קלט כל אחד
27/09/2018 | 19:52
1
238
ואחד ואמר וחשף את פרצופם שהם הסתירו חודשיים. 2 העיר את העונה עם האנרגיות המדהימות שלו. 3 חבר טוב. 4 חתיך הורס 5 הדמות הכי טובה בריאלטי אבר אחרי שי חי
האח הגדול >>
לצפיה ב-' ועשה את העונה '
ועשה את העונה
27/09/2018 | 19:57
157
ועקף גם את שיחי בסיבוב
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האח הגדול vip חוזר כמו שלא הכרתם מעולם.. וגם שמו של הסלב '
האח הגדול vip חוזר כמו שלא הכרתם מעולם.. וגם שמו של הסלב
27/09/2018 | 20:09
4
256
האח הגדול vip חוזר כמו שלא הכרתם מעולם.. וגם שמו של הסלב הראשון שיכנס נחשף

האח הגדול >>
לצפיה ב-'זה יעזור לי להיגמל בבת אחת מהפח הגדול. 'רשת' כנראה לא'
זה יעזור לי להיגמל בבת אחת מהפח הגדול. 'רשת' כנראה לא
27/09/2018 | 22:31
3
203
הגיעה לתחתית התהום שלה. בעעעעע.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מספיק שאני מבין שיכניסו את האדם המגעיל והגזען'
מספיק שאני מבין שיכניסו את האדם המגעיל והגזען
28/09/2018 | 08:56
129
שמכונה "הצל" ,שברור שאני לא יצפה בעונת ה vip הזאת.ואם זה יהייה  סוג הליהוק לעונות הרגילות ,אז ...ביי בייי האח הגדול של רשת!!!
האח הגדול >>
לצפיה ב-'פורי, אין לך מושג עד כמה אני מאושרת שהעונה '
פורי, אין לך מושג עד כמה אני מאושרת שהעונה
28/09/2018 | 10:02
1
117
הסתיימה!!! אני מרגישה ממש ציפור דרור... לא ממהרת הבייתה כל הזמן שמא הפסדתי משהו...(למרות שידעתי שאין מה להפסיד...) הכל רגוע... חזרתי לחיים שלי!!!
הבעיה היא שבכל עונה אני מחליטה לא להתמכר ולא עומדת בזה....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'הוצאת לי את המילים מהפה... ובסוף אני גם כועסת על עצמי,'
הוצאת לי את המילים מהפה... ובסוף אני גם כועסת על עצמי,
29/09/2018 | 02:02
20
ומתביישת שלא עמדתי בזה.
הפעם ניסיתי... את העונה האחרונה התחלתי לראות רק מהיום שאינה הודחה. אבל ברגע שהצצתי, נפגעתי... יותר מזה, חיפשתי כל סרטון, וכל אינפורמציה כדי להשלים את החסר... בבת אחת שקעתי .
טמטום שכזה... 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'מועדים לשמחה חברי הפורום, תגידו, לא נמאס לכם לדוש? ומרי '
מועדים לשמחה חברי הפורום, תגידו, לא נמאס לכם לדוש? ומרי
27/09/2018 | 21:47
2
255
אני אוהבת יותר את ה שאת שמה
האח הגדול >>
לצפיה ב-' לגמריי!!!!'
לגמריי!!!!
28/09/2018 | 10:07
15
לצפיה ב-'הכי סבבה לדוש באוף סיזן.. '
הכי סבבה לדוש באוף סיזן..
28/09/2018 | 13:59
72

מנצלים את התקופה לאיסוף נתונים במפגש סוער של הפקת לקחים.. סוג של אפטר פארטי

וחלוקת

האח הגדול >>
לצפיה ב-'נשמעת הרבה יותר טוב מאשר בעונה... פלייבק וההעמדה'
נשמעת הרבה יותר טוב מאשר בעונה... פלייבק וההעמדה
28/09/2018 | 10:12
133
עושים את שלהם.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'השירה שלה בסדר. הצילום בסדר'
השירה שלה בסדר. הצילום בסדר
28/09/2018 | 10:37
2
157
השאר נורא!!!!!
לקחו שיר מעולה וחזק עם מסרים עמוקים ועשו לו עיבוד זול שנשמע כמו קריוקי. וגם האפקט ששמו למריה בקול -זול ומיותר.
האח הגדול >>
לצפיה ב-' הקליפ זה הדבר הכי פשוט לעשות פלוס הקלטת אולפן'
הקליפ זה הדבר הכי פשוט לעשות פלוס הקלטת אולפן
28/09/2018 | 11:21
1
158
כי אפשר לעשות טייק ועוד טייק עד שזה יצא מושלם, אם מרייה רוצה לפתח קריירה בתור זמרת, זה כבר סיפור אחר,כי רוב הזמרים מתפרנסים בעיקר מהופעות חיות , בלייב,וכמו שראיתי אותה במשימת  "שבט אחים " שנתנו לה גיטרה,וניגנה שם אז היא לא הייתה במייטבה שם ובלשון המעטה, היא לא תמיד מצאה אקורדים ,השירה שלה נקטעה וזה היה איום ונורא ,זמר צריך שיהיה לו ביטחון עצמי גדול ,ולזרום חלק בלייב ,ולה אין בטחון עצמי בשיט ,ויהייה לה מאוד קשה להצליח בתחום ,היא עלולה רק להביך את עצמה ,אבל ימים יגידו וההחל לה הצלחה בתחום.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'זוועת עולם דיקציה נוראית Auto-Tune מוגזם וכריזמה של דג '
זוועת עולם דיקציה נוראית Auto-Tune מוגזם וכריזמה של דג
28/09/2018 | 18:53
17

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ