שרשור עדכונים, קישורים ועוד …

toly7

New member
מועדים לשמחה אני תמיד מסכימה עם כל מילה שלך בול פגיעה

toly7

New member
מועדים לשמחה יקירתי את צודקת בכל מילה ואני תמיד מסכימה איתך

אין כמוך וכן גמני לא קניתי שם וגם לא אקנה בעתיד.
כל מילה שלך תמיד חקוקה בסלע ואני חולה עלייך

shouldistay

Active member
משהו בקשר לבועז

קל למי שלא אוהב את רועי, לפאר את בועז.
אבל אנחנו לא יודעים כלום על בועז. קל להשליך "טוב" על מי שלא מכירים.
אנחנו אפילו לא יודעים אם הם באמת היו ביחד לפני התוכנית. ממש חבר-חברה.
קשה לי להאמין שהם היו ביחד ביחד ומריה הרשתה לעצמה להימרח ככה על ישראל בימים הראשונים. זה לא מסתדר. משהו שם מוזר ולא מסתדר! חבל שמריה לא סיפרה קצת יותר.

היא סיפרה בראיון שבועז התעצבן עליה כשסיפרה לו על הטרדה מינית שעברה?
בקיצור, לא ברור מה היה טיב הקשר ביניהם. אולי הוא רצה אינטימיות איתה והיא כבר מזמן לא רצתה. והיא הכי כי לא רצתה לחזור ללחץ הזה שלו אליה ולקבלת אינטימיות. לפחות רועי לא לחץ לקבל מין. מי יודע, אולי בועז כן לחץ עליה?
אנחנו לא יודעים כלום. וזה שרועי לא לחץ עליה לקבל מין מצא חן בעיניה. השליטה הזו שלו. מניפולטיבי וילדותי כן, אבל לחץ לקבל סקס לא היה. תארו לכם שמריה היתה מתאהבת באלי (הגולש), הוא כבר מזמן היה מנסה משהו איתה, כמו גבר טיפוסי. מריה כנראה מאסה בגברים הטיפוסיים שכל מה שהם רוצים זה משהו אחד ורעי בכל זאת שידר משהו אחר. כן התעניין במי שהיא.

mox10

New member
שוב מתברר שהדיירת הכי שקטה בבית, הכי מדוברת ברשתות החברתיות

למה? כי בהתנהלותה היא נשארה אניגמה,חידה לא פתורה וקשה לפיענוח

queenjane

New member
בעייני אין מסתורין ואין הבדל בינה לבין מגי ואביבית נואשות כו

כולן לפרסום ויעשו הכול בשבילו
עכשיו היא מייצרת פרובוקציות זולות בדיוק כמו לפני התוכנית רק שעכשיו אנחנו שמים לב
זה בדיק כמו ש"הדליפו" שאדם לווין מתחיל איתה במסרם באינסטגרם למרות שהוא נשוי לדוגמנית המהממת של ויקטוריה סיקרט

פאפא17

New member
אין שום קשר, היא נכנסה והודיעה שהיא תפוסה כבר שבע שנים..

ואחרי יומיים כבר התמרחה על כל הגברים בבית! במהלך ארבעת החודשים הוא המשיך לתמוך בה מבחוץ, כי גם הוא לא הבין את פשר התנהגותה, כמו הקהל בבית שלא הצליח לפענח אותה, היא שיחקה משחק כפול וזה גועלי ביותר...
אם היה להם במה להתגאות הם לא היו חוסמים את החשבון שלהם.. רק בועז יכול להתהלך זקוף!
ואת באמת חושבת שרועי נהנה משיחות הנפש הדיכאוניות שלה, הוא חרמן עליה כמו כל הגברים, והוא סוג של חנון
שיש כאן יותר גאווה ושוויץ על זה שתפס בחורה דוגמנית יפה עם מספר עוקבים רב, יותר גאווה מאהבה
לא מאמינה שזה יחזיק מעמד, סיפור שמתחיל בדרך גועלית נגמר גועלי.

shouldistay

Active member
אין לנו מושג מה היה עם בועז קודם. הכל בשושו

ייתכן מאד מאד שהכל מתוסרט. בועז הרי תכנן להיכנס באמצע העונה.
משהו שם נשמע מאד מפוקפק.
הוא חלק ממשחק כלשהו שאנחנו לא מבינים עד תום כרגע.
כי חסרים לנו המון המון המון חתיכות בפאזל.
אני מהמרת שהם לא היו באמת ביחד גם טרום כניסתה.

Pandorax

New member
בועז הפך למיני סלב

אנשים רבים ברשת הפכו אותו למעין קדוש מעונה טהור וצדיק ומשתמשים במושלמותו ככלי לניגוח נגד מריה ורועי ה"בוגדים" השפלים על שלל מוזרויותיהם וחסרונותיהם שכולנו ראינו באח.

אז זהו שאת בועז לא ראו 24/7 באח. אז אין לו חסרונות. בועז הוא הגבר המושלם והנבגד שהרים מסוקים (ולא שילם אבל את זה הם לא יודעים) וצעק למריה שהוא אוהב אותה. זה מה שאנחנו יודעים עליו וזה ידע מספיק בשביל בנות באינסטגרם שלו שמקללות את מריה להציע לו את עצמן באותה נשימה.

לא מכירה את בועז אבל שמעתי שני ראיונות איתו שאולי יכולים לספק רמז קטן לשאלת השאלות שנשאלת שוב ושוב על ידי גולשים באינסוף ורסיות ("איך היא עזבה את הגבר גבר בשביל הבכיין בת יענה וכד' ").

דו"ח יומי בחודש הראשון בעונה יעל בר זוהר שאלה את בועז לעיסוקו והתשובה הייתה משהו כמו 'כרגע אני מחכה למריה שתצא ונעשה משהו ביחד'.

אמירה בוזגלו ברדיו דרום לפני ימים מספר שואלת את בועז במה הוא עובד. בועז עונה שהוא כרגע ממנף את חמש עשרה דקות התהילה ושוקל הצעות שהוא מקבל.

אחלה בחור טוב אבל כנראה שמריה החליטה שזה לא מספיק לה.

חח,אפשר לחשוב מהי "העבודה" של רועי.חחח

משורר דמיקולו שלא מצליח למלא אולם של 200 איש.
&nbsp
אין לי מושג מה בועז עוסק למחייתו,אבל כל הכבוד לו שהוא מצליח להתנהל בחיים בלי כסף.גם זה משהו בעולם החומרני של היום.
&nbsp
בניגוד לרועי בועז לא בא ממשפחה אמידה,ועדיין מריה נשארה עימו 7 שנים,אני לא חושב שמריה מסתכלת על כסף כנתון בבחירת הגבר שלה. וזה לזכותה. כי עם הנתונים שלה היתה יכולה מזמן להסתדר אצל שוגר דדי מבוסס,או סתם עוד ערס עם BMW.
&nbsp
בועז לא הגאון מוילנה זה ברור לכל,אבל עדיין מגיע לו האהדה הזו ולו רק בגלל התמיכה ללא פשרות שלו במריה למרות הרומן עם רועי בבית האח,וכושר הספיגה העצום שלו.
&nbsp
כי ראינו במקרה אחר מה קרה-ניקיטה.אם בועז היה נוהג כמקרה ניקיטה אני מניח שזה יכל להזיק למריה ברצונה להתקדם במשחק.זה היה יוצר מהומה חיצונית שנכנסת לבית הפנימי המבודד ובעצם משפיעה על הדיירת הן כלפי עצמה,והן כלפי מעריציה/שונאיה.
&nbsp
עיין ערך מגי טביבי...

למעלה