שרשור עדכונים, קישורים ועוד …

אני דווקא סימפטתי מאוד את "ילד הכאפות" הזה יש לו הרבה מה

להציע, הוא אנטי טייפ לסטראוטיפ הגבריות הרווח, כזה שאוהבים לרכב עליו ולגחך ולהלביש עליו כמה שיותר כינויים. גם האח הגדול הלך עם הקו הזה . מאמינה שיצליח...

ariel1612

New member
נו שיהיה בשמחות. העיקר יצאה על אלי שקרא לרועי בעלה. עובדה

הוא קלט הכל הבחור, בסוף הם עוד יתחתנו

Adoori

New member
באמת היה בעלה באח
ליקו ||בוקס
היי| קלע בול

&nbsp
והיא יצאה על ליקו בהיסטריה רק בגלל שאמר אמת........
.. ליקו... אין עליו

&nbsp
ליייייייייייקוווווווווווו ביי בייי.................
.........................

אלי היה גאון שלא הכירו בגאונותו. מיד הוא ראה שהקשר שם..

כמו של זוג נשוי.... למרות ההכחשות,למרות המצג שווא למצלמות מצד מריה,למרות מילות האהבה הריקות מהפה לחוץ כלפי בועז...
&nbsp
לא סתם הכריז לפני כניסתו שמריה חשמל,הבין שהיא פתוחה לפלירטוטים.... ברגע שנכנס ראה שהיא שער נעול,והמפתח אצל בעלה/המנהיג כת שלה רועי.

Adoori

New member
אה.. אלי.., יש כאן כותבות שהכירו גם הכירו בכול מעלותיו

ומלאו כאן שרשורים רבים בהקשר "גאונותו" ... על כול ההקשרים שיש :)

mox10

New member
פשוט לא יאמן

הדיירת הכי שקטה באח הגדול, זאת שכונתה "עציץ", על ידי רבים ,יוצאת פעם אחר פעם כדיירת עם הכי הרבה תגובות ברשתות החברתיות ובפורומים,הרבה יותר מכל הדיירים שהיו דומיננטים ופעילים באח הרבה יותר ממנה, מדוסקסת אפילו יותר מהזוכה עצמו.

נעמיה10

New member
בדיוק לזה התכוונתי התגובה מעליך. מה זה החצאית הזאת? !!!!!

&nbsp
זה לא קשור לגנטיקה מי שעושה צחוק וזול מהגוף שלה.

פאפא17

New member
זאת לא תגובה של העציץ האילם, זה המשורר החרמן שאיתה

ענה... היא סוג של רובוט חסר רגש, רואים גם לפי התמונות שהיא מעלה... הוא מלמד אותה איך לברבר ולברבר
עד אובדן חושים:)

נעמיה10

New member
חמודים השניים האלה ביחד
ביקום אחר זה היה עובד

&nbsp
כנראה שצריכים דברים שונים.....חחח
סה לה וי

לא מבין את ההסתרה של מריה ורועי את הקשר בינהם....

סגרו שניהם את האינסטגרם לציבור החופשי,גם אליאב למשל ואני לא מבין מדוע.
&nbsp
די צאו מהסרט שלכם שאנשים לא יודעים,אנשים יודעים....אם מריה רוצה לקרוא לזה טסט לזוגיות עם רועי בבקשה,עדיין זו זוגיות בהתחלתה,בהתהוותה ,. בטח ובטח שהם מתכננים לרכב על הזוגיות והפרסום מהאח לקמפיין משותף בקרוב.
&nbsp
אז אתם שומרים את "הסקופ" שכולם יודעים לצוותים של פינס,נענע,וואינט שיבואו לראיין אתכם על הפרוייקט המשותף? לא כזה חשוב ומהותי אם כל הכבוד ויש כבוד אתם עדיין לא מייגן והארי...
&nbsp
לא יודע למה ,הזוגיות הזאת לא מתעכלת לי טוב בראש,לא שאני נגד אהבה,אבל עדיין זה מרגיש לי סוג מסויים של בגידה.. מסכן בועז ...הבחור לא רק שנזרק אחרי 7 שנים,הוא גם צריך לחזות בבחור שגנב לו את החברה בקמפיינים עתידים איתה....
&nbsp
הקור -רוח הזה של מריה שמדלגת בקלילות מקשר לקשר מצמרר אותי,המעבר שלה מנשיקה לבועז בערב הגמר,צילום זוגיות שקרי שלהם ביחד ביום קמפיין כמה ימים ספורים אחרי היציאה,יום אחרי בשרותים עם רועי ,יום אחרי ארוחת צחל'טה משותפת בבית מלון שקיבלה בצאתה,ומי יודע כמה לילות ביחד באותו בית מלון,.... קשה קשה לעכל לבחור שלא קשור לענין אז בטח שלבועז ולמשפחתו שנתנו את הלב והנשמה שלהם לבחורה הזו.
&nbsp
היא בכלל בקשר עם אימא שלה? נראה שהיא עסוקה כל היום עם רועי,תמי,והאינסטגרם כרגיל,לפחות היא מנסה לשנות תדמית אם פעם זה היה ביקיני עכשו זה לפנות לקזוא'ל יותר.
&nbsp
היא עשתה טעות קריטית שדילגה כל כך מהר,מזוגיות לזוגיות,בטח בהקשר של הזוגיות הקודמת שלה וכל מה שנלווה לכך,ועוד יותר היא עושה טעות בנסיון להסתיר את הזוגיות הנוכחית,קבלי את האש באהבה זה מגיע לך,שרפת נשמה אחת תקבלי את העונש הנלווה.
&nbsp
ההסתרה רק מלהיטה יותר את האש,לא משככת אותה.
&nbsp
בלי שום קשר אני חושב שהבחירה שלה ברועי גרועה,הוא לא בחור מתאים עבורה,הוא לא יקדם אותה הלאה ,אלא רק יוריד אותה ברגע שאבק הכוכבים יחלוף מעל שניהם,הוא אדם אובססיבי....הצ'אנס היחידי שהוא ישחרר אותה יקרה רק ברגע שימאס לו מהתשוקה והצורך הפיזי,מה שיכול לקחת שנים +ילדים אולי....
&nbsp
היתה צריכה ללכת אם כבר נפרדה על סלב שיכול לקדם אותה בביזנס. לא נער תפנוקים שחושב שהוא חיים נחמן ביאליק הבא שבעצם הוא שי 360 לעניים.....מזה לא מתפרנסים בובל'ה כמו שיערי אומרת....
&nbsp
כמה אפשר לשונרר מההורים ולגור אצלהם? יאללה לכו לעבוד...

למעלה