שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים קישורים ושאר ירקות

כמעט שבועיים לסיום העונה ולראשונה - הפורום עדיין חי ובועט!
מדהים שהעונה הכי כושלת של האח הגדול גורמת לאפקט של אחרי כזה עצום.
זה עדיין לא קרה לנו

רק מוכיח שאילו הייתה הפקה חכמה זו יכלה להיות העונה הכי מוצלחת

zinioz

New member
בועז הסיר את כל התמונות שהיו לו עם מריה מהאינסטגרם שלו

בתחילת העונה היו שם לא מעט תמונות שלהם יחד - משהו כמו 10 תמונות לפחות. עכשיו יש שם אחת.
נעשה ריפרש עוד חמש דקות - גם היא כבר לא תהיה שם

יאללה, שכולם יתקדמו...

אוריני3

New member
זה לא אומר כלום, יכול להיות שיש כעס מצידו בגלל שמריה ורועי

בילו אצל תמי בחג, אולי חשב שהיא תהיה שם לבד ושגילה דרך הסטורי שגם רועי שם פרצה מריבה.
אולי הם בהפסקה למחשבה. ביום רביעי היה אצלה בצילומים ואמר שהכל מאחוריו והעיניים קדימה. הוא לא כעס על מה שהיה בבית האח, רצה חזרה את הקשר והאמין כנראה שרועי מחוץ לתמונה לגמרי. אולי מטיל וטו על כל קשר עם רועי ובגלל זה חילוקי דיעות.
בלחצת כפתור אפשר להחזיר את כל התמונות בחזרה.
יש תקדים להרבה זוגות שעשו את זה בגלל מריבה. עדן ואינדל (שלבסוף נפרדו סופית) וגם אורטל ובו אל שמחכים לילד

zinioz

New member
כדאי לנעלי TO GO לזרוק לפח את התמונות ולצלם מחדש עם רועי

במקום עם הדוגמן השחיף, וגם מריה לא יצאה שם משהו... חסרה כימיה ותשוקה
שיביאו את רועי לצילומים יצא קמפיין אששששש

יונתנסקי

Well-known member
כבר בחודש יוני כתבתי שבועז OUT, לא משנה מה....

והייתי כל הזמן מתומכי רועי, אז זה נחמד שהם עכשיו התחברו, אבל לדעתי גם זה יהיה קצר-מועד ביותר.
זה לא מה שנקרא "סגירת מעגל".

אלזה4

Well-known member
צפוי! מריה נראתה מאוהבת ברועי. "מומחי לענייני מריה" פיספסו

את מה שנראה על המסך - יסורי אהבה של זוג שלא יכולים לממש את אהבתם.
ואני בניגוד אלייך לא בטוחה שזה הולך להיות קצר..

יונתנסקי

Well-known member
אמת, דיברו המון על הדיכאונות שהוא היה מפיל עליה.

אבל מכולם רק הוא הצליח לדובב אותה.
יחד עם זה אני מאוד מסוייגת לגבי ההמשכיות עם רועי.
עכשיו - אולי כן, רק כדי לחוש את החופשיוּת של "אני יכול"....
אבל זה ימוצה די מהר....

Pandorax

New member
צודקת אלזה גם אני חייבת להודות שכל ה"מומחים" בלבלו אותי

בהתחלה היה ברור לי שהם מאוהבים. זה היה ברור כשמש.
&nbsp
אבל מרוב פרשנויות ואנשים שלא יכלו לקבל את החברות הקרובה והאהבה שנרקמו אל מול ענינו פשוטו כמשמעו, התחלתי לחשוד במריה שהיא ניצלה את רועי לצרכי אסטרטגיה בלבד ועל זה כולי חרטה והתנצלות.
&nbsp
הייתי צריכה להתעלם מכל התאוריות המופרכות, מכל האנשים שמרוב שתעבו את רועי לא יכלו להאמין שמריה באמת ובתמים מאוהבת בו, נמשכת אליו ורוצה אותו. מכל הדעתנים שגרסו שרועי נדבק ולוחץ על מריה, שמריה במצוקה, שמריה בעצם מאוהבת בישראל ועוד פרשנויות בשנקל.
&nbsp
הייתי צריכה ללכת עם האינטואיציה שלי ועם העובדות בערוץ 26 (לא בפרקים!), שהראו שני צעירים שיש להם המון במשותף, שנפשם נקשרה, שהביעו רגשות, שהופרדו בכח ועדיין לא הצליחו לשמור מרחק אחד מהשני ובילו לילות שלמים יחד בשיחות ארוכות וימים שלמים בהתאפקות מתמדת רק בכדי לא לפגוע בכבודו של בועז ובכבוד עצמם.
&nbsp
מבחינתי עונה 9 תמיד תזכר כעונה שבה הציניות ניצחה את האהבה :(

אלזה4

Well-known member
לא לא "הציניות ניצחה את האהבה..."

אם זה נכון...והם באמת ביחד...אז האהבה מנצחת הכל
(שוב אני נופלת לקלישאות רומנטיות
)
וטיפ קטן...אם לרוב (ואת זה רק את יודעת..) האינטואציה שלך לא מטעה אותך במבחן התוצאה..לכי איתה עד הסוף..חבקי אותה.. גם אם את בדעת מיעוט או נגד הזרם

Pandorax

New member
תודה אלזה

אוהבת את הגישה החיובית שלך!
&nbsp
התכוונתי שעכשיו אנחנו כבר אחרי העונה...כי במשך העונה הציניות ניצחה. כמעט אף אחד לא פירגון לאהבה הזאת. לא ההפקה, לא הדיירים וגם לא יושבי הפורומים למיניהם. אפילו התומכים של מריה רועי לא תמכו בזוגיות הזאת. זה מה שמעציב אותי...
&nbsp
אבל היום אני שמחה כי הוכח, כדברייך, שהאהבה מנצחת

אוריני3

New member
אני כמעט בטוחה שזה תרגיל ביחסי ציבור.לא היתה שום משיכה

גופנית של מריה כלפי רועי. מצד שני היא אמרה שגם עם בועז היא לא פלרטטנית, אולי היא פשוט קרה מטבעה.
אני לא מכירה את בועז והקשר שלהם אבל מבחינה שכלית רועי ריתק ועניין אותה. לא בטוח שזה מספיק בשביל זוגיות.
יש ביניהם חיבור אבל לא נראה לי שאפשר לכנות את זה כאהבה.

אם זאת לא אהבה אז מהי אהבה

4 חודשים שניהם היו מאוהבים ומאופקים בגלל הסיטואציה מריה שהייתה לבד בשבוע האחרון בלי רועי הבינה הרבה דברים כמו למי היא באמת מתגעגעת ...היא דברה על געגועיה לרועי מאשר לפגישה המחודשת עם בועז..
תוסיפו את מה שכתבה היום תמי ותבינו אולי סוף סוף

אוריני3

New member
אל תהיי בטוחה שזאת היתה אהבה. החמיא לה שהוא חיזר

אחריה והיה כרוך אחריה.
בחורה צעירה עם בחור אחד כל חייה מגיל קטן, פתאום חיזור והצמדות מבחור אחר, בתחילה נהנתה גם מהחיזור של ישראל.
גם בשבוע הראשון היתה שיחה שלה עם מגי ולירז והיא אמרה בפירוש שזוגיות באח הגדול מביאה לגמר ושאביחי ומעיין נפרדו וחזרו בשביל יחסי ציבור ופרסום וגם הצעת הנישואים שלהם אם תבוא תהיה לפרסום ולאחריה יבטלו. מגי ולירז לא הבינו את העניין והיא ענתה להם.. פחחחח, בטח שעושים את זה.
לא נראה לי שהיא מרגישה משהו לרועי מלבד ידידות. לשניהם מתאים כרגע הבאז וההסתקרנות סביבם, לרועי יש מופע בקרוב לקדם ומריה לאחר שהצטלמה כבר לקמפיינים שיועדו מראש מחפשת קמפיינים נחשבים יותר ועליית מדרגה. גם מתכוונת לפרוייקט מוסיקלי בקרוב.

רק אני חשבתי לעצמי מאיפה היא יודעת על השירותים?!

ולמה לכתוב את זה אם זה נכון ואם לא, למה להמציא דבר כזה.
מה עובר על מיקי לוין.

למעלה