שרשור ערב
היום ה118 ב

יונתנסקי

Well-known member
בכל פעם מחדש היא מצליחה להוציא אותי מדעתי

למה אתם נותנים לה לנהל את הבית והעניינים ?
היא זאת שמדברת
זאת שמסבירה להם מה הם אוכלים
מלמדת אותם איך להחזיק גביע ולהשיק כוסות
והמצלמה כל הזמן עליה.

אז מריה ביישנית
ואליאב חנפנוביץ
אבל ישראל ומירב, אייכם ?

לא נקעה נפשכם ?

רק היא, רק היא, רק היא ?

הצודקת11

Well-known member
גם אני שאלתי את עצמי....למה הם לא מעירים לה...היא לא סותמת

את הפה...ממש מתישה.

לאה133

Well-known member
ארוחת ערב מעצבנת, כל המך רק אביבית, חמישה פיינליסטים

לא קיימים, רק אביבית על כל המסך, מדברת, אוכלת, מדברת, מדברת לא סותמת את הפה, מעצבנת אותי כל כך, איזה במאי/צלם/מפיק/אח גדול כולם ביחד מאוהבים באביבית ולא נותנים לראות משהו אחר, גועל נפש ציבורי, אין התייחסות לצופים בכלל, רק אביבית מדברת בלי להפסיק רגע.

השקרנים עוד הורידו את התוכנית שהיתה צריכה להיות הערב בערוץ 13, פשוט מחקו את ה20 דקות שהיו צריכים לתת, כל הקטעים שלא ראינו, כלום, נאדה, אנחנו הצופים סתם טמבלים, לא מתייחסים אלינו ומזלזלים באינטליגנציה שלנו. ממש מעצבנים

רינה 157

Active member
צודקת לגמרי יונתנסקי. אני כתבתי את זה למעלה אבל קצת

יותר בעדינות....
כשאני חושבת לעומק אז הרצון של אביבית להיות בחמישיה היה בגלל שלא הגיעה לגמר בעונה שלה..... so what גברת אביבית.... היו עוד 9 עונות קודמות שבכל עונה היה
מקום שישי..... אז כולם חזרו לבית כדי לעשות שידור חוזר ולהתפנק בשבוע הגמר? אביבית
היא מסוג הפלצניות שמגיע לה הכל.....

הסיבה שלי שהחלטתי ללכת ולהצביע עם ישראל בגמר הזה.

אהיה כנה,בתחילת העונה מאוד לא אהבתי את ישראל,זיהיתי בו שחצנות,יהירות וחשבתי שהוא הלך בבית בתחושה של "יש לי סיפור חיים קשה אז הכל מגיע לי".
בנוסף לכך מה שהוא עשה עם מגי לא הוסיף לו נקודות זכות אצלי.
מאז שמגי הודחה הקליפות בישראל החלו לרדת ובאמת היה אפשר להיחשף אליו לגמרי (אני לפחות)
בין אם זה בהתפרקות שלו בשירותים שהוא בכה,בין אם זה הסיפורים הדיי קשים שלו על הילדות שהיה ישן שנה בספסל.נכון היו לו גם קטעים פחות טובים (כמו לכל מתמודד העונה) אבל אני פשוט לא יכול להתעלם מהסיפור החיים הקשה שיש לו,אני מדמיין את עצמי בכל הילדות ישן ללא בית,ללא משפחה.. נראה לי סיוט מהגיהנום. והוא עבר את זה והפך לגבר במלוא מובן המילה.
עדיין זה שהוא הלך עם בחורה שיש לה חבר בבית זה בעיניי כתם עבורו,אבל אם אני מסתכל על הפרס הכספי ואת מי באמת הפרס הזה ישרת בצורה הכי טובה אז זה ללא ספק ישראל.
בסך הכל,אני מקווה שהוא יזכה ואם לא אז זו תהיה אביבית שעברה דרך משמעותית באח הגדול ומחקה לגמרי את כל הדעות הקדומות שהיו לאנשים עליה.
אליאב ילד מתוק ואוהב להיות בסדר עם כולם,אני לא חושב שהוא דמות שעברה שינוי משמעותי בבית האח הגדול כמו ישראל ואביבית והזכייה לא מגיעה לו,מה שכן הוא באמת ילד חמוד שריבים וריכולים לא מדברים עליו.
אני יכול פחות או יותר להגיד על מריה,אבל לפחות מריה קצת קיבלה ביטחון עצמי ולקראת סוף העונה קצת השתחררה.
מירב זאת מירב,הדעות שלי עליה ידועות.. לא מתחבר בלשון המעטה לבחורה.
&nbsp
בכל מקרה שיהיה בהצלחה לכולם.

בוייאקה מאן

Well-known member
טוב כבר 20 דקות בערך המצלמה בעיקר על אביבית

אז מן הסתם שזה יבליט פתאום את כל הבעיות שיש לה
מעבר לזה שהיא לקלק מטורף לשף
מעבר לזה שהיא בלקלק מטורף למלצר
מעבר לזה שהיא מדובבת כל דבר שיש על השולחן
מעבר לזה שהיא חייבת להסביר מה הטעם של כל ביס וביס
מעבר לזה שהיא מדברת לדיירים האחרים כמו לילדים קטנים
מעבר לזה שהיא חייבת להיות במרכז של כל דבר אז היא חופרת על כל דבר רק כדי שיהיה לה מה להגיד
מעבר לכל זה
מה עוד יש בה?

foreigner3

New member
מדדתי. מתוכם 8 דקות ברצף ללא שום אינטרקאט אפילו. רצוף לגמרי

ולא משנה מי דיבר . פשוט מדהים.

יעל5000

New member
שום כלום. הכל חיפוי לזה שהיא לא אוהבת איך שהיא נראית, ולא

מקבלת את עצמה.
&nbsp
הכל משחקים בשקל סליחה אצלה באלפי שקלים.
&nbsp
אשת צמרת של הפשפשים מה אתה יודע.

nicknick28

New member
המלל הבלתי פוסק הזה..מהאנשים שלא הייתי מתחברת איתם במציאות

אני יודעת שהרבה אנשים מדברים על הלב הגדול של אביבית, אני לא אומרת שהיא רעה או שאין לה את הלב הזה, אבל מרגיש לי שהיא בחורה שקשה להיות לידה הרבה זמן במציאות.
קשה לי להיות עם אנשים שלא מפסיקים למלמל ולדבר ולצחקק בלי שנייה לאוויר.
בכללי אני לא דברנית מטורפת וכן נוח לי יותר לשמוע אנשים מאשר לספר בעצמי, אבל אביבית זה כבר כמה רמות מעבר ליכולת שלי. תמיד יש לה משהו להגיד או להצהיר,תמיד בוחשת במשהו.
שקט זה לא מילה גסה.
&nbsp
בכללי, הרבה מהדיירים שם מרגישים לי כמו גרסה מוקצנת ודרמטית של בני אדם...סגנונות של אנשים שפחות הייתי מתחברת איתם בחוץ.

nicknick28

New member
חמודים
ואני נרגשת בשבילם

איזו חוויה מרגשת זה בטח עבורם, להגיע לערב הזה, לשבוע הזה,לגמר... אחרי 4 חודשים של בידוד ונתק וכל כך הרבה רגעים וחוויות.
נכון שלנו כצופים נראה שעל מה הרעש,שאפשר לחשוב מה כבר קרה פה העונה.
אבל מבחינתם הם עברו ממש דרך, נכנסו לבית הזה עם חלום להגיע לגמר ואולי לזכות, והנה הם יושבים פה עכשיו בארוחה הזאת.
&nbsp
ומריה כל כך עצובה, חוששת שכל החוויה הזאת תסתיים, לחזור למציאות.
אולי חוששת לפגוש את בועז ושהבועה המוכרת שלה, זאת שחוותה ב7 השנים האחרונות תתנפץ,אולי חוששת לחזור לבית שלה.
האמת הכי עצוב לי על הדיירים האלה כל עונה, שכל כך נכנסים עמוק לחוויה בבית, שבשבילם כנראה מרגיש שהמציאות של האח יותר נעימה ובטוחה ממה שקורה בחוץ.
היא עוד לא יודעת ולא מבינה את זה- כמה הזדמנויות וכמה אהבה מצפים לה בחוץ.....
&nbsp

יונתנסקי

Well-known member
אני לא מצליחה לעבור את מחסום הכעס על

האידיוטקה הרעשנית הזאת.
מקלקלת לי את כל החוויה.
אבל יש לי נחמה אחת. תיכף אכתוב.

יעל5000

New member
היחידים שמגלים איזה שהוא רגש. כל השאר זה פקה פקה להעביר עוד

יום.

רינה 157

Active member
איזה גירגורי הנאה... אממממממ טעיםםםםםם כמה טעיממממממ

כאלה קולות כאילו עוד מעט יגיעו לאורגזמה......

חחח
רינה...הכל אצלה בהגזמה

היא לא מפסיקה להאנח בעונג...
וגרגורים ואוח...ואממממ...
פלא שהצלמים לא זזים ממנה?

למעלה