שרשור ערב
היום ה-74 ב

סומי5

New member
סימה

צריכה לחזור למיאמי ולבקש החזר כסף על טיפולי העצמה הנשית שלה.
החוכמה בחיים הינה לא לדבר מול קהל באולם ממוזג. החוכמה לעשות את זה בשעת מיבחן. סימה כשלה נוראות. ברגע האמת "יצא לה סימה האמיתי" צרחות איימים, מופע בלהות ללא מרכאות, תנועות ידיים מאיימות, מזלו של תומר שניצל ויצא מהמיתקפה. ידוע שאנשים שעוברים מקיצוניות אחת לשניה, מתנהגים בקיצוניות גם בדרך החדשה. כדוגמת חוזרים בתשובה. סימה "שתקה" xx שנים, וכאשר החלה לענות, קיבלה ביטחון, אגו נפוח, מי יכול עלי, ועל כל פיפס לא במקום יצאה למילחמת עולם כאילו שרק מחפשת מועמדים לריב איתם. ותאמינו אם צריך אני צועק יותר חזק מימנה. לא מתרגש מצעקות. לגבי התוכן. אני לא מחסידי אביבית בעדינות, יצא לי לראות אתמול שעות את המריבות עד שינת הלילה של הבית יש דברים שלא "יורים" ברווקה בת 36. אולי כל המוחצנות ההתנהגותית שלה הינה כי היא לא יכולה ללדת? האמת כאב לי בשביל אביבית, הגם שהיא לא טלית שכולה תכלת.
מעבר לכך שבשלב מסויים היא ניכנסה לטרנס נפשי בילתי נישלט,כמו אדם עם בעיות נפשיות.
לרייטינג זה מעולה. אבל זו התנהגות בזוייה. אני, ואני, ואני. בחיים ברגע הגלגל מתהפך. קצת כבוד,קצת צניעות. ליידי אמיתית "מדפדפת" את אביבית בחצי חיוך, כי היא במקום אחר,בפועל קיבלנו מופע של 2 בסטונריות בשוק.
רוב הדברים שהיא אמרה נכונים, אבל באופן שהם נאמרו אין להם שום ערך.

למעלה