שרשור בוקר
היום ה-71 ב

toly7

New member
חחח ניסיתי אבל זה לא מצליח לי סורי ושיתפוצצו כולם

ומי שלא טוב לו שיהיה לו אחלה יום..........

כל כך רוצה שמריה תעוף מחר!!!

היא מיצתה את עצמה לחלוטין בעיניי.
היתרון היחיד שיש לה על פני חלק מבני הבית הוא יכולות ההקשבה שלה, אבל בשיחה שהייתה לה עם רועי לפני כמה ימים היא הסבירה שהיא שותקת לא כדי להקשיב לצד השני ולהכיל אותו, אלא כדי להקשיב ולנסות ללמוד ממנו איך מדברים.
אני לא חושבת שלאדם ששותק (יהיו מניעיו אשר יהיו) יש מקום בתוכנית טלוויזיה כמו האח הגדול, בשלב כל כך מתקדם של התחרות.

אני פשוט לא אוהבת את ההתנהלות שלה. מאז הקאט שרועי עשה נראה שהוא פורח ומתערבב עם עוד דיירים, אבל היא כל פעם נצמדת אליו ורוצה לקיים דיונים על כמה שהיא מסכנה וכמה שקשה לה עם החרדה החברתית שלה. היא עושה בדיוק את מה שהאשמתם את רועי שעשה, אז למה כשהיא עושה את זה זה בסדר?
אף דייר לא יוצא משיחות איתה מחוזק או מעודד או עם תובנות כאלה ואחרות, היא פשוט יושבת ושותקת כי אין לה דברי טעם להגיד, ומאחר שמדובר בתוכנית טלוויזיה זה לא משנה בעיניי אם זה נובע מזה שהיא פשוט בחורה ריקה או מזה שהיא בחורה עם חרדה חברתית.

בשורה התחתונה אני מרגישה שניתנו לה הבמה וההזדמנות והיא לא ניצלה אותן. אם הייתה מנצלת אותן אולי היה מגיע לה להישאר, אבל הבחורה אחרי חודשיים בתוכנית פלוס טיפול פסיכולוגי צמוד וסביבה מאוד תומכת לא הגיעה לכלום. לראיה - כשהדיירים היו צריכים לבחור מי היו רוצים שיישאר בבית, יותר בחרו ברועי מאשר בה.

היא פשוט משעממת ומרגיזה, היא צריכה לצאת מהתוכנית ולהמשיך לעבוד על החרדה שלה בחוץ עם טיפול פסיכולוגי צמוד.

אין סיבה שהיא תיקח את המקום לבחורות כמו בר שיש להן הרבה יותר מה להציע בקונסטלציה של תוכנית טלוויזיה או לאביבית שמניעה הרבה מההתרחשויות בבית. ואין סיבה שהיא תמשיך להוריד את רועי כל כך.

ornass2

New member
אין חדש איתה מאז

היום הראשון.
ולרועי לא צריך לדאוג,
הוא יודע הייטב מה הוא עושה.

efratit7

New member
בניגוד אלייך כנראה שהצופים רוצים שתשאר -בכל סקרי ההדחה של

מי מעדיפים הצופים להשאיר - היא במקום ראשון/שני

מעניין על איזה סקרים את מסתכלת

כי בסקרים שאני ראיתי היא מדשדשת הרבה אחרי תומר, אליאב, ישראל, מירב וכו' במקום החמישי או השישי במקרה הטוב...

efratit7

New member
אני מדברת על סקרי ההדחה הנוכחית בלבד - ולא על

סקרים אחרים

Dark Bubbles

New member
היא לא תודח ואולי גם תגיע לגמר, כי אין קשר העונה בין ההצבעות

לתפקיד ולנפח של הדיירים בבית.
הקבוצות בפייסבוק וההצבעות החינמיות הרסו את כל הקטע של ההדחות.
רשת היו צריכים לאפשר הצבעה חינמית באפליקציה והצבעה בתשלום בסמסים (מקסימום 10).
לפחות היו קולטים את זה שם באמצע העונה ומפסיקים את חגיגת ההצבעות הפיקטיבית בפייסבוק ואת ההצבעות של אנשים שבכלל לא צופים בתכנית (אבא פגום, עוקבים באינסטה, קבוצות ואאצאפ ימניות ועוד ועוד)

koko911

New member
רועי סבור משום מה שבחוץ ממתינה לו כל המדינה בנשימה

עצורה - לקריירת שירת הראפ המתישה המשעממת והילדותית שלו. בכל רגע נתון הוא פוצח במחרוזות הזוועה האלה. וכשהעציץ המזמר מצטרפת אליו לפעמים בזיופים, היאוש גובר עלי.

רינה 157

Active member
אליאב !!! תשתוק בושה שבחור בגילך שנולד בארץ, מתאמן

קבל עם ועדה בשיוך שמות עצם לזכר ונקבה.... עאלק אינטלגנט....

נשר100

New member
רועי מפחד שיפסיד את מריה בוכה לפני הדחה. כרגע תומך במריה

בכל הכח

EnLetaer

New member
האחוריים של אביבית

יש מישהו אחד כאן שאוהב את התוצאה / שלא מסכים אתי שהבחורה עיוותה את עצמה...?
האחוריים שלה ככ נמוכים ובולטים ולא חינניים בעליל. אבל נראה שהיא מאושרת מהתוצאה. הסבר?

רינה 157

Active member
אליאב סיפר קודם שהוא מאוד אהב את עונת הסלבס של דודי

מליץ ופנינה טורנה. העונה הייתה ב2009 לפני 9 שנים. אם אליאב בן 22 אז זה אומר שמגיל 13 ואפילו 12 ( כי העונה של בובליל הייתה שנה קודם לכן) הוא צופה אדוק
של האח הגדול.... לא פלא שהוא מודד את צעדיו בדרך לניצחון.... משחק את ה״זה לא פשוט להיות פשוט״.....

למעלה