שרשור בוקר
היום ה-71 ב

גונריל

New member
אוייי היא כזאת טרחנית עם כל הכוונה הטובה אני לא אוהבת איך

שהיא מתנהגת אליו כמו ילד קטן

הצרה הגדולה היא שמקשיבים לה ומעודדים אותה

מעבר לכך שמדובר בשרלטנות לשמה. הבחורה לא למדה פסיכולוגיה ובטוחה שהיא מינימום קוואצ'רית או מטפלת זוגית.
לא למדה תזונה ובטוחה שהיא דיאטנית מדופלמת.
&nbsp
אני רק מקווה שבהפקה מספיק אחראיים כדי לעקוב אחרי מצבו הבריאותי כדי לוודא שהיא לא מזיקה לו. גם אם יירד במשקל כמו שרצה, כולי תקווה שזה יהיה בצורה נכונה לגוף שלו.
&nbsp
אני מאוד לא אוהבת את הבחורה הזו. מאוד.
אני באופן כללי לא אוהבת אנשים שתלטנים, דעתנים בכל נושא גם אם לא מבינים בו דבר ובעיקר לא ריקניים ושואבי תשומת לב. שזה תיאור מדויק של אביבית.

אז משהו קטן על מידת העניין שלי במריה

אני איבדתי את העניין שלי בה.
אז לא, אין לי עניין גם באחרים אבל באמת שניסיתי בכל כוחי למצוא בה דברים שירתקו אותי אליה וזה לא מצליח לי. אני לא מוצאת. יכול להיות שאת ואחרים כן מוצאים, אבל אני כבר לא מוצאת. והיופי, מתישהו גם היופי הזה הופך להיות משעמם. אני אוהבת לראות יופי משתנה. אני אוהבת לראות יופי אחר בבוקר ויופי אחר בצהריים ויופי אחר בערב, עם איפור או בלי איפור, אני אוהבת לראות בפנים של מישהו את הרגשות. אין איפור יותר יפה מאשר רגש המשתקף מהפנים ומהעיניים. זה האיפור המושלם. מצטערת, אבל אצל מריה האיפור שלה כבר הפך לשיגרה ולא מדבר אליי בכלל.
אז לא. אף אחד לא מעניין במיוחד, אבל לעומת מריה הם כולם שם הופכים לחיות
במה, חיות חברתיות ושחקני על.

סימה כ"כ "אוהבת" את מריה ומתעניינת " לכי תכיני כוס קפה ונשב

ביחד" הסשן הטיפולי ממשיך...שיחת שימוע למריה על התקרבותה לרועי. סימה לא תשחרר מידיה את הפרוייט נחושה לעשות לעצמה ולזקוף לזכותה הצלחה טיפולית מיידית בשטיפת המוח שהיא עושה למריה.קאוצ'רית בהתהוות, מעבר לנזק היא רצה לספר לחברה.

נראה שבין סימה ומריה יש חברות אמיתית ויחס הדדי

לא נראה לי שאחת מהן מנצלת את השניה

חבל על הזמן של סימה בפרוייקט הטיפולי הזה

זה אולי ייתן לסימה זמן מצלמות ובמה לדעותיה,
אבל במבחן התוצאה לא יהיו לזה תוצאות או השלכות
מכיוון שמריה נעולה. אני מכירה את הטיפוס הזה.
אין רצון ואין יכולת לעכל את הנאמר לה והתובנות של מישהו אחר
לא משפיעים עליה ולא הופכים לתובנות שלה. כל מה שהיא שומעת
הן תובנות של מישהו אחר, הן לא יהיו שלה אף פעם.

זה לא המקום לנסות לשנות אותה , זה מורכב מכדי שסימה תתערב

התערבות גסה כשהיא לא מוסמכת.העולם של סימה לא עולמה ואם היא רואה אותה דוגמנית צמרת היא מפספסת בגדול מרכיבים נוספים באישיות שלה. צורם לי שהיא משתפת במעגל אנשים ודנה איתם 35 דקות במצבה של מריה. משוכנעת שזה היה מקומם את מריה לו ידעה. ולמה ליפול בפח בהצהרות האהבה המוגזמות שלה. הביטוי עבר שטיפה רצינית, במיוחד במקום הזה.

ronsil

New member
סשן טיפולי? סימה מדברת על עצמה בעיקר,איך מריה תבין/תסיק מזה?

מצחיק שעדיין לא קלטו את שיטת העבודה של סימה, היא מדברת לצופים דרך הדיירים אותם היא בוחרת לחפירות, לרוב על עצמה או אלה שהיא עושה להם סיכול ממוקד

מבחינת סימה היא פרוייקט טיפולי והיא נפגשת איתה לשימוע

ומכתיבה לה איך להתנהג. מי שעקב אחרי השיחה עם עמוס והאחרים 35 דק' מבין שהיא נחושה ולה הפיתרונים. היא תופסת שתי ציפורים במכה גם מטיפה מנסיונה ומכתיבה בחזרתיות שלה. היא משתפשפת על מריה כדי להפגין שהיא עוברת שינוי גדול...

היא עושה סיכול ממוקד לרועי ושטיפת מוח למריה במסווה של טיפול

ורוצה לעזור לה. כשמתייחסים לשלל ההתנהגויות שלה, הצווחות, הבכי הבלתי נשלט, ההגזמה, חוסר הפרופוציה, זריקת הדברים וההתקפלות מפחד שתשלם מחיר, הדיבור הרפטטיבי, חוסר ההקשבה. היא האדם האחרון שיכול להראות לה דרך...

גונריל

New member
אני לא מוצאת בה שום חן

לא אוהבת את המראה שלה היא רובוטית בתזוזה
והיא לא מעניינת בכלל
נגעה בי מעט עם הקשר הסבוך עם האם כי זה נושא שמרתק אותי
אבל מעבר שום כלום

svtar25

Well-known member
אני צופה רק במריה, כל השאר לא מענינים אותי, בלעדיה לא אצפה

Christina 101

New member
מדויק

" אין איפור יותר יפה מאשר רגש המשתקף מהפנים ומהעיניים."
מעולה.

במקרה של מריה כל מה שמשתקף מהפנים והעיניים זה ערמות של וואקום.

למעלה