שרשור בוקר
היום ה62 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
לא חייב שיכנסו בהם

אבל שיגרמו לוותיקים לצאת מהלקלק שהם תקועים בו
שיגרמו לוותיקים להתחיל להגיד מה שהם חושבים בלי להיות פוליטקלי קורקט
שיעצרו את ההתייפיפות שתקוע לנו על המסך כבר חודשיים
שיעירו את הבית בכיף בצחוקים במריבות בעניין במה שבא להם אבל שיעירו
שיהיה למה לצפות
נמאס לי כל השבוע לחכות רק להדחה שהאיכס יעוף

toly7

New member
אביבית סופר נני של קלייד, אדל סופר ננני של מירב זהו זה

לבינתיים

אפילו זק הגאון שניסה להביא קונטרה לקיימים לא הצליח

ראינו מה עלה בגורלם של כל החדשים לכל אורך העונות. כולם עפו לפי הסדר.
היחיד שהצליח להגיע לגמר היה בחור שאינני זוכרת את שמו אבל התאהב בטהוניה ובזכות השיחות שלהם הוא הזדחל עד לגמר ומה גם שהוא היה עם ליקוי בדיבור וכל כך חמוד שאף אחד לא העמיד אותו להדחה. זה הכל. היחידי בכל העונות שהצליח להגיע לגמר מהחדשים.
אז לבוא היום ולחפש את שי חי או את אלירז או את שפרה דווקא בחדשים, זה נראה לי קצת מנותק מהמציאות.
כרגע, לפי מה שאני רואה, אני רואה אוסף של אנשים מסוגים שונים שיכולים להכניס קצת אנרגיות לבית. הם לא ימציאו את הגלגל ולא יחפשו את המלוכה, אבל יש מישהו מבוגר שהבנתי שהוא איש מצחיק מאוד ומעניין. ישנן שתי בנות יפות מאוד ורווקות, יש את אביבית שהיא בערך כמו ארבעה דיירים, יש את אדל שיוצרת מריבות בקצב של מריבה בכל שעה, אז אני באמת לא מבינה מה הבעיה?
התמימות של העונות הראשונות לא תחזור על עצמה.
כולם יודעים למה הם נכנסים, כולם לוקים בתסמונת הפוליטיקלי קורקט,
כולם מכירים את התורה ואולי אולי בכל זאת מישהו יצליח להשתחל אל הגמר
מבלי שירגישו כולם.
כל הכניסה הזאת מסיתה אותנו קצת ממריה ומרועי ולי אישית זה ממש טוב. אני איבדתי את כל הסבלנות שהייתה לי לשניהם.
בינתיים עמוס החדש מספק סיפור כיסוי באופן מוכשר ומשכנע ביותר.
אני אופטימית.

Psy Bear

Well-known member
איתי וולך. והוא לא היה היחיד.

גם שרון גל הגיע לגמר.

GM1988

Well-known member
היחידה שהתמודדה על מקום בגמר מהכניסה השנייה הייתה ארבל

וגם היא לא הצליחה בגלל הפציעה.

inbary1

New member
בוקר טוב חברימוס, מה אתם לגיד על החדשים....

מי שהכי "עובר מסך" אצלי הם: משה פסל ואלי מקוסטה ריקה.

משה נראה ונשמע נחמד, לא מתלהם, ואינטלגנטי, וגם אלי חמוד וחתיך...אומנם קצת טיפש "ונעל עמך" אבל בכללי, הוא לא רע או מעורר סלידה....
חי במקום מהמם, מתעסק במה שאוהב, גלישה, יש לו מלון/בית הארחה לתיירים שם, סך הכל מין ילד טבע שלא מזיק במיוחד...

הבנות כולן באות לי מקולקל. אביבית כמו אביבית, נראית כמו קריקטורה מהלכת על שתיים, גועל נפש היא והבלקונט שלה בחוץ, בלי שום טיפת כבוד עצמי. ואדל בעקבותיה.
עם "מרפסת" מכוערת שמשום מה חושפת לכל עבר. "מרפסת" אחת יותר גבוהה וגדולה מהשניה, איך אפשר ככה ללכת, ועוד יותר, איך אפשר ככה לחשןף קבל עם ועידה... שלא לדבר על ההתנהגות הוולגרית שלה, מתלהמת, וחושבת שהיא מקסימום נשיא המדינה, ומנהלת הבית שחזרה לשלוט בו....

מה הן רוצות מסימה המסכנה?! 2 הבנות האחרות, לא מענייות בשיט. וחבל לכתוב עליהן...

"החבר" של מירב לשעבר, ניראה גם נעל, וערמומי, משהוא בו לא אמיתי, אבל אולי אנ'טועה...

אם שכחתי מישהוא לא מצרה על כך...

מה הסיכויים שישראל יעוף, במידה ומועמד?!

תארו לכם יש הדחה ומקריאים שוב את רועי ראשון?! ישראל מת על המקום!
חושב עצמו כמלך הבית, וכאחד ששולט בכולם, דיבור עברייני, וממש לא אכפת לי מה עבר בחייו....

וישחקו הנערים לפניינו....

toly7

New member
ענברוש היקרה בוקר אור מה נש?
אז ככה אני אוהבת את

הליכודניק, את הגולש מקוסטה ריקה, הבנות מכוחות ופצלניות, האקס של מירב הוא כרסנטי, אדל ואביבית זה קו אדום קטלני בלתי נסבלות
ברמותתתתתתתת.
אני אצפה היום כל היום לראות מי ולמה אבל בדבר אחד אני כן בטוחה שהכניסה של אדל ואביבית היתה כבר סגורה מראש ללא הצבעות וללא נעליים. אביבית נכנסה פרופר כמנטורית לקלייד להחזיר
אותו למסלול ולעזור לו להגיע לזכייה, ואדל נכנסה כשחקנית חיזוק למירב מה שמחזק א
צלי את התחושה שלא רק שהם בחמישייה אלא יש מצב שהם יהיו גם ראש בראש בסוף שלא נדע מצרות.
אתמול בשיחה בחצר עם אביבית קלייד היה מתוסכל והתבכיין על יחס הותיקים כלפיו וכלפי המופרעת בשבועיים האחרונים. במקום שהסתומה הזאת תעמיד אותו על מקומו ותגיד לו שזה לא הגיע משום מקום ושרואים הכל ושיפשפש בזכרונו מה ואיך ולמה הוא דיבר עם המופרעת הזאת היא רק חזרה כל הזמן על המנטרה המאוסה אתה גבר גבר אני רוצה לראות רק את ישראל הבנת? אני רוצה שכולם יראו רק את ישראל ובלה לה לה לה זה היה דוחה ובלתי נסבל לצפייה. הלקק והמידע ששתיהן העבירו מבחוץ היה הזוי ועבירה חמורה על חוקי הפורמט ואף אחד שם למעלה אפילו לא עצר אותם Zונות.
סימה הועמדה ע"י אביבית בטוח וישראל הועמד ע"י כמה וכמה חדשים בליינדדדדד ולכן הוא מועמד וודאי השבוע. אגב לפי מה שראיתי גם רועי מועמד וגם ויקטוריה לגבי תומר אני עדיין לא סגורה.
החדשים יותר נורמליים מהותיקים והכל כמובן יחסי אבל אין פה בכלל ספק.
נראה מה יוליד היום ואז תהיה לי אינדיקציה האם יש קונטרה לחרא הקיים או שזה הכל אורווה פורחה.
היום אני בחופש בבית וצופה לי בסטלה ובסבבה ואין לי שום הפרעות מסביב.
נ.ב. ככל שאביבית תיכנס בסימה יותר ככה סימה תתחזק יותר בחוץ זוהי הרגשתי.
אם הממוחזרות לא היו היום בבית הבית היה נראה אחרת לגמרי אני מקווה שהן יעופו במהירות כי הן תוקעות את העלילה ונותנות גב לקלייד ולמירב וזה שיט גדוללללללללללללללללללללללללללללללללל .

toly7

New member
חחחחחח יש לי את זה בגדול יקירי
אני עממית בקלאסה

חחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה