שרשור צהריים
היום ה-11 ב

אלזה4

Well-known member
פסיכולוגיה בגרוש ומחשבות על הליהוק..מריה מגי תמי וישראל

מריה ומגי טוענות שתמיד היו דחויות חברתית ואין להן חברות..
על מריה עשו חרם בצבא..
מולן הביאו את תמי שטוענת שלרוב אוהבים אותה בחוץ (מאמינה לה).
זה יהיה קרב בין השתים שלא אוהבים לבין זאת שאוהבים.
וכמובן שהאהובה תנצח..
ישראל ותמי דומים אך שונים. רקע דומה ושניהם אהובים בחוץ.
ההבדלים בינהם שישראל יותר אפוי מתמי.
הוא יסייע לה להבין סיטואציות, יסביר לה היכן היא חסרת טקט, ירגיש גבר שהוא מלמד אותה (כמו שאביחי הרגיש גבר מול מעיין). זה יעשה לו טוב.
היא מצידה תתן לו אהבה טוטאלית ללא תנאי - בדיוק מה שהוא צריך.
בהחלט יתכן פה רומן.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
משפחת בתחת!

כמה מטומטם זה היה ככה זה הצחיק אותי
&nbsp

ronsil

New member
אולי העונה אשה תזכה (בזכות ולא בחסד), אשמח אם תמי תזכה

אם לא ישראל...ושמישהו יצעק למריה ומגי שתמי לא תצא מהבית לפני הגמר

toly7

New member
הבן אדם מחושב אינטרסנט ושועט לכיוון המטרה רק את המיליון הוא

רואה כל דבר אחר בכלל לא נמצא אצלו בתודעה ולא חשוב כמה ייפגעו בדרך ולצורך העניין תמי.
לבסוף זה ייגמר כמו מעיין ואביחי הסיפור הזה.

אלזה4

Well-known member
אם זה יגמר כמו מעיין ואביחי זה נהדר!! גם מליון וגם אהבה

ronsil

New member
הם לא יהיו זוג בבית, גם לא בחוץ

עד שלא תיתן לו מפתח לדירה שלה זו לא זוגיות, תשאלו את אינה

toly7

New member
אין מצב שהם יהיו זוג לא בבית ובטח שלא מחוצה לו

מכורה וחבל

Well-known member
ישראל יודע שתמי "אהובה" בחוץ... כי ההפקה אמרה לו

זו הסיבה שהוא בסרטים.
אין לו שום עניין בה, היא בערך כל מה שהוא לא רוצה. היא מעיקה עליו מאוד, הוא יודע טוב מאוד שהיא משחקת על זה ועל הדרך שורפת אותו. לכן הוא מנסה לצאת הכי בסדר שאפשר. לא בא לו להיות ה-דן של העונה או אליאב. והוא בפלונטר רציני - לא רואה איך הוא יוצא מזה עם כל ההצגות שלה.

בת זוג הוא לא רוצה כי יש לו בעיה עם העובדה שהוא צריך לדאוג למישהו אחר כשלעצמו הוא לא יכול לדאוג... אז לאישה עם ילד? לא נראה לי, או יותר נכון אני בטוחה שלא.

אגב, אדם שהוא אהוב בדרך כלל, יהיה אהוב גם באח הגדול. תמי היא בלתי נסבלת. היא מעוררת רגשות מאוד לא נעימים כלפיה. כך שאין מצב בעולם שהיא "אהובה" בחייה היומיומיים. חוץ מזה היא עצמה הודתה בפני ישראל שאף פעם לא מתחילים איתה, ותמיד יש לה בעיות עם גברים. אז איך בדיוק אהובה? על מי?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה נראה כאילו חטפת חייזר,ביתרת ובישלת אותו

בוףףברכה

Well-known member
זה..נראה..כמו...

מלכודת לחיזר...
שם לו אפונת פיתוי..
והכניס אותו למיקרו...לאידוי..

nicknick28

New member
אני מתחילה לחבב משהו בלירז

יש דברים בהתנהלות שאני ממש לא מחבבת.
אבל אני חושבת שכל הקטע הזה שהיא מתלבשת בבית איך שבא לה, בגדי ים,בגדי כושר,צמוד,חשוף.... זה דווקא קטע נחמד ומשמעותי .
&nbsp
במבט ראשון חשבתי לעצמי שיש שם איזה חוסר מודעות....כאילו מה, היא לא רואה שכל הצמוד הזה וגזרות מסויימות פשוט לא מחמיאות לה? נכון שכל אישה בכל גודל יכולה ללבוש מה שהיא רוצה אבל לפחות שתשים לב שיש דברים שלא מחמיאים למבנה הגוף הספציפי, שזה לפחות יהיה ב'טעם'.
&nbsp
&nbsp
אבל עכשיו אני רואה אותה שוכבת לה עם הבגד ים ,ונכון הגוף שלה לא רזה ומחוטב ומפוסל ופתאום אני אומרת וואלה היא צודקת.
בא לה לשכב פה עם בגד ים חשוף , לחשוף רגליים ולמה לא בעצם? כי יש אנשים מסביב שחושבים שזה לא מחמיא?
&nbsp
פעם ראשונה שאני מרגישה שהיא אכן מעבירה את המסר העוצמתי והחשוב שלה.וסוף סוף רואה את ולו מעט מהביטחון הזה והאהבה העצמית שהיא מעידה עליה. ורוצה להגיד שאפו.
&nbsp
לירז, כנראה זה הכלי הכי טוב שלך, לדבר במעשים. כי בדיבורים זה לא ממש עובר.
&nbsp
אני חושבת עכשיו על נשים שנבוכות לשבת ככה עם בגד ים ונמנעות מזה בגלל שלא נעים עם הגוף שלא תואם סטנדרט מסויים.... רואות אותה עכשיו ומרגישות, מותר לי.

למעלה