שרשור עדכונים,קישורים,תמונות ועוד....

שרי48

Active member
תודה שושה. מה דעתכם על חיים אתגר וסיון קליין, למשל?

הוא חריף וסמכותי, מנחה מעולה. והיא - יפה וחכמה. אוהבת לשמוע אותה בכל פורום שהיא משתתפת. ינחו ללא משוא פנים. זרקתי רעיון.

Shusha 77

New member
שוב אותה הבעייה: חיים אתגר בקשת והאח הגדול ברשת

עופר שכטר ואסי ישראלוף בבקשה לא. ירון ברובינסקי רעיון לא רע בכלל הוא גם נחמד ויש לו יציאות וגם חתיך.בנות עוד לא מצאתי מישהי גם יפה וגם אופה

שרי48

Active member
צודקת, חבל.

מה עם מירי בוהדנה, דביר בנדק? הם ב"רשת" והם ט ו ב י ם מאד. גם אופירה אסייג, שהוזכרה בכתבה נשמעת לי אופציה לא רעה לתוכנת הזאת, בלי ברקוביץ. היא מספיק חכמה, מספיק מחוספסת, ישירה, בוטה וקצת מרשעת.

Yalush2

New member
ירון ברובינסקי מאוד מתאים

אופירה בקשת. סיון בערוץ 10 אבל יכולה להתאים גם חיים אתגר אבל הוא לא יעזוב את קשת בשביל זה, בעצם תלוי בכסף שיציאו לו ואם יוסיפו לו תוכנית תחקירים בנוסף לזה כמו שהוא עושה בקשת אז יש מצב טוב שהוא יקח את זה.

שרי48

Active member
תודה יאלוש. אני לא מתמצאת ב"קשת"/"רשת"

אני פשוט חושבת על המנחים של תוכניות אחרות וחושבת מי ניראה לי מתאים, מבלי שאני חושבת על הלוגיסטיקה של רשת/קשת/ערוץ 10. תודה שאתן מבהירות לי את הסוגיה הזאת.
אני מחכה שכבר תתחיל התוכנית, שכל החידות ייפתרו, מי המנחים ומי הם הדיירים, את מי אנחנו אוהבים ואת מי ממש לא וכל הבלגן הזה. ואני היחידה במשפחה שלי והחברות שלי שמכורה ל"אח הגדול", אז הפורום הזה הוא המקום היחידי בו אני משתפת וקוראת בהתרגשות על מה שקורה בזמן שהעונה מתרחשת. החברות והמשפחה לא רוצים אפילו לשמוע על זה. אומרים לי "לא מעניין" וזהו.
אינשאללה שתהיה עונה מעניינת, שנהנה ממנה.

nicknick28

New member
איך עד עכשיו אנחנו לא יודעים?

העונה אמורה לעלות אחרי פסח...איך עד עכשיו הכל כל כך סודי ועדיין כל האינפורמציה שנזרקת היא בגדר ניחושים ומחשבות?
&nbsp
אני תוהה לעצמי, יכול להיות שהפקה בכזה סדר גודל עדיין מתעסקת בחיפוש מנחים כל כך מעט זמן לפני עלייה לשידור...
הרי הכל מתוכנן שם חודשים מראש , משימות, תלבושות, תפאורה ואולי חלקם של המנחים שולי בכל הסיפור הזה אבל גם איתם צריכים כל מיני התאמות מראש.
לדעתי יש כבר מזמן מנחים וההפקה ממשיכה לזרוק כל מיני שמות ותהיות למדיה כי זה עושה קצת באזזז.
&nbsp
ואני מניחה שאולי יש מפורסמים שפחות ירצו בגלל עומס העבודה שלא תשתלם להם מול אילוצים של משפחה וקריירה, אבל יש גם המון אחרים בעולם הבידור או כאלה שנעלמו שירוצו על ההזדמנות הזאת בגלל שזה יגדיל את המניות שלהם.
&nbsp
אולי ילכו הפעם על קונספט שונה של מנחים, אני חושבת על זה יש לא מעט טאלנטים שיתאימו אבל שייכים לקשת , בואו נגיד שהנחיה זה פחות התחום החזק של רשת. אולי רשת ירצו לנסות משהו חדש עם חותם שלהם ולא לנסות ולהשוות את עצמם למודל הנחיה שכנראה לא יעמדו בו ממילא.
אולי סגנון אחר של הנחיה, פחות צמד מנחים ששומר על ניטרליות וסולידיות יחסית...אולי משהו קצת יותר עממי ובסגנון פה גדול סטייל אופירה וברקו שהקטע שלהם מאוד פופולרי עכשיו.
ומעבר לזה, אולי במקום לקחת שמות גדולים ובומבסטיים, להביא פנים חדשות ורעננות....סיכוי סביר שהם יגיעו עם יותר כוח ומוטיבציה ואנרגיות לעניין מאשר כוכבים ותיקים.
אני חושבת על אסי עזר בתחילת הדרך , בעונות הראשונות...לפני שהפך לסוג של דיווה היפסטרית מוגזמת.
הוא היה יחסית דמות אנונימית שהגיע מתוכניות נישה ופעם ראשונה בפריים טיים, כמה כיף הוא הביא לתכנית...ראו שהוא נהנה ונכנס לזה.
אז אולי דמויות חדשות גם הפעם יעשו אפקט דומה.

שרי48

Active member
האם העונה תעלה אחרי פסח, האם בזה אנחנו בטוחים?

גם זה בסימן שאלה. אין קדימונים, אין מילה אחת על "האח הגדול".
כל הרעיונות/מחשבות/הצעות שלך מקובלים עלי. אם "רשת" קוראים פה (והם קוראים) - ואם הם עדיין לא סגרו ופתוחים להצעות ,הם יוכלו לקבל ממך רעיונות מצויינים,

Yalush2

New member
כל אפריל זה חצי פסח יום הזכרון השואה ויום העצמאות

אז אם באפריל אז בסוף אפריל או בתחילת מאי זה אחרי פסח אבל השאלה כמה אחרי פסח

דבש84

New member
העונה אמורה להתחיל (לפי הפירסום ברשת) בסביבות מאי האם הגיוני

שעדיין ההרשמה לאח פתוחה? כמה זמן לפני תחילת העונה סוגרים את ההרשמה? נכון שהפומט עבר בית אבל בעונות קודמות כמה זמן לפני תחילת העונה היו סוגרים את ההרשמה?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כן,הגיוני

זה היה ככה גם בעונות קודמות...
ישנם דיירי עבר שזומנו לאודישן שבוע לפני שהתחילה העונה.

דבש84

New member
אוקיי תודה לא ידעתי, חשבתי זה נסגר הרבה לפני תחילת העונה

Yalush2

New member
קשת התחרטה שהרסה את הבית

קשת התחרטה שהרסה את הבית ועכשיו היא מחפשת לוקיישן לבניית לא בית אלא עיר לפורמט חדש שלהם.
http://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-628853
מתוך מעריב:
כשרשת קיבלו את הזכויות לבית "האח הגדול" הם ביקשו מקשת שישאירו להם את הבית בנווה אילן, תמורת סכום הולם כמובן. קשת מצדם הגיבו על ההצעה בסירוב, וכדי למנוע אי־הבנות הביאו D9 שיהרוס את הבית. אבל מה, בימים אלה מפתחים בקשת פורמט קונטרה ל"אח הגדול" עם יורם זק והלהקה, שיהיה ממש דומה, רק עם שם אחר. במקום בית זה יהיה "עיר", והמשתתפים כבר מתחילים להתייצב לאודישנים. אלא מה: עכשיו נזכרו בקשת שגם הם צריכים בית גדול בשביל זה, ועכשיו נאלצים לחפש לוקיישן אחר ברחבי הארץ. בקשת בחרו שלא להגיב.

GM1988

Well-known member
המנחים החדשים של האח הגדול הם:

לירון ויצמן, עפר שכטר ואסי ישראלוף.

nicknick28

New member
אני מנסה לחשוב מה דעתי על זה

אני חושבת שבחרו ב3 מנחים צעירים,יחסית חביבים ונעימים על המסך. יכול להיות מעניין.
לעופר שכטר יש לי חיבה מיוחדת, לא יודעת מה ולמה אבל תמיד אהבתי לצפות בו בסדרות ששיחק בהן, מעין ילד נצחי ושובבי כזה שיודע גם להיות דרמטי ולרגש .
אולי גוט טאלנאנט היה מעין ניסוי קטן לראות איך הכימיה וכישרון ההנחיה של עופר ואסי... האמת שלא צפיתי בתכנית, אולי אציץ ביוטיוב לראות .
&nbsp
מעניין באיזה קונספט זה יהיה, אולי מעין סבב כזה של כל פעם שילוב של 2 מנחים מתוך ה3...
אולי אסי ועופר יחד ולירון כמעין נישה אחרת בתוכנית
גם תלוי אם ממשיכים ביומיים שידור או כמו שדובר לא מזמן ע למעבר ל4 ימי שידור.
&nbsp
ובכל מקרה שלושתם נראים לי עדיפים על בר רפאלי\צביקה הדר ושלל השמות שנזרקו לאוויר.
&nbsp
שיהיה בהצלחה

GM1988

Well-known member
טוב אז אחרי המתנה דיי ארוכה, הוזמנתי לאודישן לאח הגדול

בשבוע הבא.
שמרו אותי לסוף הזבלים

דבש84

New member
אז אם בשבוע הבא יש לך אודישן מתי תתחיל העונה??? יש מצב שזה

יהיה אחרי חגי תשרי? כי לפיהחישובים אם זה לא יתחיל באמי יוני אז זה יתחיל רק אחרי ספטבר.. מה נראה לכם? זה שהוענה תתחיל עוד כמה חודשים?

Shusha 77

New member
אם תתקבל בעה"ש אז תן לנו רמז איך לזהות אותך שנדע למי להצביע

בינתיים נאחל לך בהצלחה

GM1988

Well-known member
תודה רבה!

אעדכן בהמשך, ואם אתקבל אז אחשוב על דרך לתת לכם זיהוי מי אני

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
יו!