לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2957529,575 עוקבים אודות עסקים

פורום האח הגדול

גולשי פורום האח הגדול ברוכים הבאים
העונה החדשה כבר כאן! ערוץ חדש מנחים חדשים ואח גדול חדש! 
אנא הקפידו לקרוא את התקנון
והכי חשוב- זיכרו: 
נא להתנהג בהתאם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום האח הגדול

גולשי פורום האח הגדול ברוכים הבאים
העונה החדשה כבר כאן! ערוץ חדש מנחים חדשים ואח גדול חדש! 
אנא הקפידו לקרוא את התקנון
והכי חשוב- זיכרו: 
נא להתנהג בהתאם!

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום האח הגדול
העונה החדשה כבר כאן! והפעם ברשת 
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור עדכונים,קישורים,תמונות ועוד....'
שרשור עדכונים,קישורים,תמונות ועוד....
<< ההודעה הנוכחית
09/03/2018 | 10:26
42
405
לצפיה ב-'סיפור קצר לקראת העונה הקרבה ובאה של האח'
סיפור קצר לקראת העונה הקרבה ובאה של האח
10/03/2018 | 19:35
8
392
לפני כמה זמן יצא לי לפגוש דיירת שהשתתפה באח הגדול באחת העונות האחרונות.
מדובר בדיירת שהובאה כנראה על תקן זאת  "האמיתית" עם הביצים והפה הגדול שלא מפחדת, בסופו של יום היא שקעה לתככים ומזימות ,לא הייתה נחמדה או אהובה במיוחד ולא השאירה את החותם כשנראה רצתה להשאיר בתוכנית.
בעיני המתבונן כמובן ,יש כנראה כאלה שכן אהבו אותה, כאמור כל אחד מתחבר למי שהוא מתחבר, אך אני נותנת לעובדה שהודחה די מהר לאשר את מסקנותיי שהיא לא הייתה מהדיירות האהובות במיוחד.
באופן אישי, גם אני לא אהבתי אותה בכלל, היא התנגחה בדיירים אותם כן חיבבתי, זרקה עלבונות והשמצות ועצבן אותי לראות אותה על המסך. ומהלך הרוח בפה בפורום היא כנראה עצבנה עוד כמה אחרים.
ובכללי, מי שיצא לו לקרוא את הודעותיי בזמן שהעונה משודרת, אפשר להגיד שאני נכנסת לצפייה באח בצורה די אינטנסיבית , צופה באדיקות ,נקשרת לדיירים אהובים ומתעצבנת על המעצבנים. היא תפסה אצלי מקום של דמות ידועה לשמצה, חשבתי לעצמי איך אפשר להיות ככה נבזית.

אז נתקלתי בה לפני כמה שבועות, לא זיהיתי אותה בהתחלה, מעט השתנתה , השיער, הלבוש,המראה הכללי.
לא אכנס לכל הסיטואציה ,איך ובאיזה מסגרת זה קרה.
אציין רק שהיא הייתה מקסימה,מתוקה ונעימה....עזרה לי במה שהייתי צריכה והשאירה עליי רושם מאוד חיובי.

סה"כ שטויות, היא לא מכרה או חברה וכנראה לא דמות שאי פעם אתקל בה שוב, וכנראה שזה לא קריטי במיוחד בשביל מישהו אם היא באמת מעצבנת כמו שזכרתי אז או שהיא בעצם אדם נחמד מאוד.

חשבתי לעצמי, מעניין איך רואים בטלוויזיה משהו אחד והמציאות מפתיעה אותנו אחרת. מישהי שרק חשבתי שהיא מעצבנת,תככנית ונוראית והנה ....המישהי הזאת בעצם גרמה ליום שלי להיות ממש נחמד.

סתם תזכורת לעצמי, לא לקחת את התוכנית הזאת בצורה רצינית ודרמטית מדי.
לזכור שאחרי כל העונות הללו וכל ה200 דיירים אנחנו כבר אמורים לדעת שאף דייר שנכנס לשם הוא לא מושלם וגיבור ב100 אחוז, ובכולם יש קצת רוע,קצת טוב,קצת מניפולטיביות ותככנות,קצת אמפתיה וחמלה.
לזכור, שמדובר בתוכנית שנועלת אנשים ומנתקת אותם מכל מה שמכירים ואוהבים וברגעים השבירים ביותר שלהם מביאה אותם למצבי קצה ומפעילה עליהם מניפולציות.סביר להניח שכל אחד מאיתנו היה נופל שם במשהו. נכון נכון, הם נכנסים מרצונם החופשי ועם ידע מעונות קודמות על מהי התוכנית,אבל עדיין, אתה לא יודע מה זה עד שאתה לא שם באמת.

ולזכור שגם אותו דייר שבא לנו לזרוק עליו ביצים כנראה יכול להיות אדם נפלא ועוזר בסיטואציה אחרת. ולא כי הוא צבוע...כי הוא בן אדם ויש לו חלקים כאלה וכאלה.

אני לא באה להגיד פה תאהבו את כולם, גם את אלה שמעצבנים אתכם....אני לא יודעת בכלליות מה בא לי להגיד פה,סתם הרהור שרציתי לחלוק אתכם,שכל אחד ייקח או לא ייקח זאת לאן שבא לו.

דבר נוסף. נתקלתי בדייר אחר של האח בחדר כושר. (אציין שעצם זה שהלכתי לחדר כושר זה כבר אירוע). אין לי משהו מיוחד להגיד בנושא מעבר לזה שהוא היה חתיך בצורה בלתי רגילה

שבוע טוב לכולם
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שבוע טוב ניק ניק, תמיד נהנית לקרוא אותך'
שבוע טוב ניק ניק, תמיד נהנית לקרוא אותך
11/03/2018 | 00:16
1
150
מענין מי זאת(;

אשתדל לזכור ולא לרדת על הדיירים יותר מידיי מקווה שאצליח.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'בכל זאת,לא נוותר על הכיף של לרדת על הדיירים'
בכל זאת,לא נוותר על הכיף של לרדת על הדיירים
11/03/2018 | 21:30
126
הרי לשם מה התכנסו לצפות בתכנית אם לא להיות סבתות רכלניות, זאת ההנאה של רובנו והדיירים באדיבותם נידבו את גופם למדע עבור ההנאה הזאת שלנו... לא נקפוץ על המציאה?

מה שאני מקווה שזה פשוט טיפה יזכיר לי...באותם הרגעים שזה יגלוש מרק לרדת על הדיירים לכיוון של לבזות ולהשפיל אותם ולתייגם בשלל שמות וכינויים, שהמחשבה הזאת קצת תאזן את השיח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'גם אני תמיד אוהבת לקרוא אותך ניק ניק'
גם אני תמיד אוהבת לקרוא אותך ניק ניק
11/03/2018 | 01:07
1
131
וגם אני תמהה למה את לא מספרת את מי פגשת? אני חושבת שאני מנחשת. אם תספרי לנו מי זאת אז אני אספר לך את מי אני פגשתי מהאח הגדול. מישהי שרובנו לא אהבנו. גם אני לא.....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'סתם כי נראה לי פחות רלוונטי מי זאת בדיוק'
סתם כי נראה לי פחות רלוונטי מי זאת בדיוק
11/03/2018 | 21:35
148
הפואנטה זה לא מי היא, זה פשוט הסיטואציה של לפגוש דמות ולגלות שהיא שונה וקצת שוברת סטיגמות .

אבל בעיקר בגלל שאני אוהבת לשמור על האנונימיות ברשת.... ואם אספר מי ומה זה כבר יחשוף יותר מדי פרטים והקשרים לגביי....לא משהו שקשור אליה .
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שקוף שזאת אור סניונוב..'
שקוף שזאת אור סניונוב..
11/03/2018 | 15:52
2
159
שהוציאה ספר (מופץ באינטרנט) מרתק על מאחורי הקלעים של האח הגדול..
האח הגדול >>
לצפיה ב-'במקרה זאת לא אור...'
במקרה זאת לא אור...
11/03/2018 | 21:23
1
170
..אבל התבנית הזאת לגמרי הייתה יכולה להתאים גם לה , בהקשר למה שחשבתי עליה בזמן שידור העונה ואיך הדברים נראים אחרי קצת זמן בעין פרופורציונאלית.

עונת שי חי הייתה מאוד אינטנסיבית... ואור לגמרי קיבלה את התואר ההפוך מחביבת הקהל, בגלל עצמה ובגלל שי חי אבל הרבה בגלל מה שההפקה ניסתה לייצר שם באווירה.

אני לא יודעת מה מצבה עם שי חי כיום...מתארת לעצמי שנתק ושום כלום,והם לא מעניינים אחד את השני.  אבל עליי לציין שמאוד שמחתי לשמוע ששי וכמה מאוייביו המושבעים בתכנית -ברק,דודו,עומרי... ליבנו עניינים ועשו מעין סולחה. נכון,חברים הם כנראה לא יהיו אבל זה לא החלק הרלוונטי פה. מה שאהבתי זה שרובם הבינו וגם שי חי שהתוכנית לקחה לכולם את הפרופורציות ושסה"כ הם לא כאלה נוראים.

האח הגדול >>
לצפיה ב-'לדעתי זאת'
לדעתי זאת
12/03/2018 | 08:48
198
אורטל בן דיין מי שפגשת...
אבל אם הזכרתם את המכשפה, אז אני אגלה לכם, שאני פגשתי אותה במציאות, והיא מגעילה גם במציאות, צדקנית ומתחסדת....
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האם מדובר באור סיונוב?'
האם מדובר באור סיונוב?
24/03/2018 | 21:57
22
לצפיה ב-'אביחי ומעיין יגיעו ביום שישי לראיון משותף אצל אופירה&ברקו '
אביחי ומעיין יגיעו ביום שישי לראיון משותף אצל אופירה&ברקו
12/03/2018 | 22:27
2
192
ביום ו' הקרוב השניים יגיעו לראיון משותף בתכנית של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' בקשת 12. ממש כמו עם הקמפיין, אשכנזי ואוחנה שקלו את ההצעה במשותף, ואחרי התלבטות קצרה החליטו שהם מוכנים להגיע לשיחה משותפת. הסבלנות משתלמת ? או שלא

האח הגדול >>
לצפיה ב-'משמח לשמוע שחזרו'
משמח לשמוע שחזרו
15/03/2018 | 09:22
1
148
התבאסתי בשבילם כששמעתי שנפרדו,אהבתי לצפות בזוגיות שלהם בתכנית על כל רכבת ההרים שבה התנהלה.
נכון זה לא היה מושלם, לכל אחד מהם היו את התסביכים שלו אבל  אהבתי לראות בסופו של יום את הקשר וההבנה שלהם אחד את השני ששרדו מעל כל התככים,הריכולים והניסיונות להפריד.

נחרט בזכרוני במיוחד היום בו חזרו המודחים הישנים והייתה התנפלות המונית על אביחי, והנסיונות הבלתי פוסקים שלהם לשכנע את מעיין לעזוב אותו. הוקסמתי מכמה שזה רק איחד אותם יותר והראה שהקשר הזה יותר חזק ממה שהיה נדמה  - שזה יותר מסתם אביחי רודף אחרי מעיין והיא לא שמה עליו.

אני מתארת לעצמי שטוב שהייתה להם קצת הפוגה. כנראה הגיעו מים עד נפש והיה להם יותר מדי לחץ ואינטנסיביות . יותר בריא להיכנס לקשר ממקום שבו יש לך קצת אוויר ועצמאות  ולא כי נסחפת בזרם של המתבקש מאליו,שבגלל שהייתם בתכנית ישר צריך להמשיך ביחד.
אין לדעת לאן זה יילך אם הנסיון השני יצליח או שיוביל להבנה של פרדה .(מקווה בשבילם שחתונה).
נותר לי רק לאחל שיצליחו ושהאהבה תפרח
האח הגדול >>
לצפיה ב-' כתבת מאוד יפה , כהרגלך....'
כתבת מאוד יפה , כהרגלך....
18/03/2018 | 08:04
34
לצפיה ב-'מה דעתכם על קובי מחט ויעל בר זוהר כמנחים לאח הגדול?'
מה דעתכם על קובי מחט ויעל בר זוהר כמנחים לאח הגדול?
18/03/2018 | 00:26
5
124
סתם רעיון
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יאלוש, קובי מחט מקסים, אני בעדו לגמרי. '
יאלוש, קובי מחט מקסים, אני בעדו לגמרי.
18/03/2018 | 03:26
4
96
הערב, גבר המירוץ למיליון הוא היה עם שי לי  שינדלר ואני חושבת שזו היתה הנחיה מאד זורמת, ולכן קובי מחט ושי לי שינדלר ניראים לי אחלה מנחים לאח הגדול, יותר מאשר קובי מחט יעל בר זוהר. ואולי זו רק אני.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'נראה לי שיעל בר זוהר תמשוך יותר צופים או צופות'
נראה לי שיעל בר זוהר תמשוך יותר צופים או צופות
18/03/2018 | 07:05
3
33
לצפיה ב-'כבר לא. הקהל של האח לא זוכר חסדים ליעל.'
כבר לא. הקהל של האח לא זוכר חסדים ליעל.
19/03/2018 | 23:03
2
29
לצפיה ב-'תכלס מי שהכי מתאימה לדעתי היא ניבר מדר אבל הם בחיים לא '
תכלס מי שהכי מתאימה לדעתי היא ניבר מדר אבל הם בחיים לא
19/03/2018 | 23:21
1
93
יצליחו להביא אותה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ניבר דוגמנית לא חושבת שיכולה להתחיל הנחיה דווקא באח'
ניבר דוגמנית לא חושבת שיכולה להתחיל הנחיה דווקא באח
21/03/2018 | 23:40
21
לצפיה ב-'רכילויות בקשר למנחים החדשים. כנסו ללינק '
רכילויות בקשר למנחים החדשים. כנסו ללינק
22/03/2018 | 15:41
15
142
לצפיה ב-'תודה שושה. מה דעתכם על חיים אתגר וסיון קליין, למשל?'
תודה שושה. מה דעתכם על חיים אתגר וסיון קליין, למשל?
22/03/2018 | 18:23
12
70
הוא חריף וסמכותי, מנחה מעולה. והיא - יפה וחכמה. אוהבת לשמוע אותה בכל פורום שהיא משתתפת. ינחו ללא משוא פנים. זרקתי רעיון. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'שוב אותה הבעייה: חיים אתגר בקשת והאח הגדול ברשת'
שוב אותה הבעייה: חיים אתגר בקשת והאח הגדול ברשת
23/03/2018 | 14:11
11
72
עופר שכטר ואסי ישראלוף בבקשה לא. ירון ברובינסקי רעיון לא רע בכלל הוא גם נחמד ויש לו יציאות וגם חתיך.בנות עוד לא מצאתי מישהי גם יפה וגם אופה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'צודקת, חבל. '
צודקת, חבל.
23/03/2018 | 15:10
10
58
מה עם מירי בוהדנה, דביר בנדק? הם ב"רשת" והם   ט ו ב י ם   מאד. גם אופירה אסייג, שהוזכרה בכתבה נשמעת לי אופציה לא רעה לתוכנת הזאת, בלי ברקוביץ. היא מספיק חכמה, מספיק מחוספסת, ישירה, בוטה וקצת מרשעת. 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'ירון ברובינסקי מאוד מתאים'
ירון ברובינסקי מאוד מתאים
24/03/2018 | 06:31
9
64
אופירה בקשת. סיון בערוץ 10 אבל יכולה להתאים גם חיים אתגר אבל הוא לא יעזוב את קשת בשביל זה, בעצם תלוי בכסף שיציאו לו ואם יוסיפו לו תוכנית תחקירים בנוסף לזה כמו שהוא עושה בקשת אז יש מצב טוב שהוא יקח את זה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה יאלוש. אני לא מתמצאת ב"קשת"/"רשת"'
תודה יאלוש. אני לא מתמצאת ב"קשת"/"רשת"
24/03/2018 | 17:52
8
60
אני פשוט חושבת על המנחים של תוכניות אחרות וחושבת מי ניראה לי מתאים, מבלי שאני חושבת על הלוגיסטיקה של רשת/קשת/ערוץ 10.  תודה שאתן מבהירות לי את הסוגיה הזאת.
אני מחכה שכבר תתחיל התוכנית, שכל החידות ייפתרו, מי המנחים ומי הם הדיירים, את מי אנחנו אוהבים ואת מי ממש לא וכל הבלגן הזה. ואני היחידה במשפחה שלי והחברות שלי שמכורה ל"אח הגדול", אז הפורום הזה הוא המקום היחידי בו אני משתפת וקוראת בהתרגשות על מה שקורה בזמן שהעונה מתרחשת. החברות והמשפחה לא רוצים אפילו לשמוע על זה. אומרים לי "לא מעניין" וזהו.
אינשאללה שתהיה עונה מעניינת, שנהנה ממנה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-''
24/03/2018 | 22:49
7
11
לצפיה ב-'איך עד עכשיו אנחנו לא יודעים?'
איך עד עכשיו אנחנו לא יודעים?
27/03/2018 | 12:42
6
78
העונה אמורה לעלות אחרי פסח...איך עד עכשיו הכל כל כך סודי ועדיין כל האינפורמציה שנזרקת היא בגדר ניחושים ומחשבות?

אני תוהה לעצמי, יכול להיות שהפקה בכזה סדר גודל עדיין מתעסקת בחיפוש מנחים כל כך מעט זמן לפני עלייה לשידור...
הרי הכל מתוכנן שם חודשים מראש , משימות, תלבושות, תפאורה  ואולי חלקם של המנחים שולי בכל הסיפור הזה אבל גם איתם צריכים כל מיני התאמות מראש.
לדעתי יש כבר מזמן מנחים וההפקה ממשיכה לזרוק כל מיני שמות ותהיות למדיה כי זה עושה קצת באזזז.

ואני מניחה שאולי יש מפורסמים שפחות ירצו בגלל עומס העבודה שלא תשתלם להם מול אילוצים של משפחה וקריירה,  אבל יש גם המון אחרים בעולם הבידור או כאלה שנעלמו שירוצו על ההזדמנות הזאת בגלל שזה יגדיל את המניות שלהם.

אולי ילכו הפעם על קונספט שונה של מנחים, אני חושבת על זה יש לא מעט טאלנטים שיתאימו אבל שייכים לקשת , בואו נגיד שהנחיה זה פחות התחום החזק של רשת. אולי רשת ירצו לנסות משהו חדש עם חותם שלהם ולא לנסות ולהשוות את עצמם למודל הנחיה שכנראה לא יעמדו בו ממילא.
אולי סגנון אחר של הנחיה, פחות צמד מנחים ששומר על ניטרליות וסולידיות יחסית...אולי משהו קצת יותר עממי ובסגנון פה גדול סטייל אופירה וברקו שהקטע שלהם מאוד פופולרי עכשיו.
ומעבר לזה, אולי במקום לקחת שמות גדולים ובומבסטיים, להביא פנים חדשות ורעננות....סיכוי סביר שהם יגיעו עם יותר כוח ומוטיבציה ואנרגיות לעניין מאשר כוכבים ותיקים.
אני חושבת על אסי עזר בתחילת הדרך , בעונות הראשונות...לפני שהפך לסוג של דיווה היפסטרית מוגזמת.
הוא היה יחסית דמות אנונימית  שהגיע מתוכניות נישה ופעם ראשונה בפריים טיים, כמה כיף הוא הביא לתכנית...ראו שהוא נהנה ונכנס לזה.
אז אולי דמויות חדשות גם הפעם יעשו אפקט דומה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'האם העונה תעלה אחרי פסח, האם בזה אנחנו בטוחים?'
האם העונה תעלה אחרי פסח, האם בזה אנחנו בטוחים?
27/03/2018 | 15:27
5
76
גם זה בסימן שאלה. אין קדימונים, אין מילה אחת על "האח הגדול".
כל הרעיונות/מחשבות/הצעות שלך מקובלים עלי. אם "רשת" קוראים פה (והם קוראים) - ואם הם עדיין לא סגרו ופתוחים להצעות ,הם יוכלו לקבל ממך רעיונות מצויינים, 
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כל אפריל זה חצי פסח יום הזכרון השואה ויום העצמאות '
כל אפריל זה חצי פסח יום הזכרון השואה ויום העצמאות
27/03/2018 | 22:21
4
76
אז אם באפריל אז בסוף אפריל או בתחילת מאי זה אחרי פסח אבל השאלה כמה אחרי פסח
האח הגדול >>
לצפיה ב-'העונה אמורה להתחיל (לפי הפירסום ברשת) בסביבות מאי האם הגיוני'
העונה אמורה להתחיל (לפי הפירסום ברשת) בסביבות מאי האם הגיוני
28/03/2018 | 12:34
3
81
שעדיין ההרשמה לאח פתוחה? כמה זמן לפני תחילת העונה סוגרים את ההרשמה? נכון שהפומט עבר בית אבל בעונות קודמות כמה זמן לפני תחילת העונה היו סוגרים את ההרשמה?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'כן,הגיוני'
כן,הגיוני
28/03/2018 | 21:15
1
59
זה היה ככה גם בעונות קודמות...
ישנם דיירי עבר שזומנו לאודישן שבוע לפני שהתחילה העונה.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אוקיי תודה לא ידעתי, חשבתי זה נסגר הרבה לפני תחילת העונה'
אוקיי תודה לא ידעתי, חשבתי זה נסגר הרבה לפני תחילת העונה
29/03/2018 | 10:50
16
לצפיה ב-'קשת התחרטה שהרסה את הבית '
קשת התחרטה שהרסה את הבית
28/03/2018 | 23:23
82

קשת התחרטה שהרסה את הבית ועכשיו היא מחפשת לוקיישן לבניית לא בית אלא עיר לפורמט חדש שלהם.
http://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-628853
מתוך מעריב:
כשרשת קיבלו את הזכויות לבית "האח הגדול" הם ביקשו מקשת שישאירו להם את הבית בנווה אילן, תמורת סכום הולם כמובן. קשת מצדם הגיבו על ההצעה בסירוב, וכדי למנוע אי־הבנות הביאו D9 שיהרוס את הבית. אבל מה, בימים אלה מפתחים בקשת פורמט קונטרה ל"אח הגדול" עם יורם זק והלהקה, שיהיה ממש דומה, רק עם שם אחר. במקום בית זה יהיה "עיר", והמשתתפים כבר מתחילים להתייצב לאודישנים. אלא מה: עכשיו נזכרו בקשת שגם הם צריכים בית גדול בשביל זה, ועכשיו נאלצים לחפש לוקיישן אחר ברחבי הארץ. בקשת בחרו שלא להגיב.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'המנחים החדשים של האח הגדול הם:'
המנחים החדשים של האח הגדול הם:
29/03/2018 | 18:20
1
61
לירון ויצמן, עפר שכטר ואסי ישראלוף.
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אני מנסה לחשוב מה דעתי על זה '
אני מנסה לחשוב מה דעתי על זה
29/03/2018 | 19:26
57
אני חושבת שבחרו ב3 מנחים צעירים,יחסית חביבים ונעימים על המסך. יכול להיות מעניין.
לעופר שכטר יש לי חיבה מיוחדת, לא יודעת מה ולמה אבל תמיד אהבתי לצפות בו בסדרות ששיחק בהן, מעין ילד נצחי ושובבי כזה שיודע גם להיות דרמטי ולרגש  .
אולי גוט טאלנאנט היה מעין ניסוי קטן לראות איך הכימיה וכישרון ההנחיה של עופר ואסי... האמת שלא צפיתי בתכנית, אולי אציץ ביוטיוב לראות .

מעניין באיזה קונספט זה יהיה, אולי מעין סבב כזה של כל פעם שילוב של 2 מנחים מתוך ה3...
אולי אסי ועופר יחד ולירון כמעין נישה אחרת בתוכנית
גם תלוי אם ממשיכים ביומיים שידור או כמו שדובר לא מזמן ע למעבר ל4 ימי שידור.

ובכל מקרה שלושתם נראים לי עדיפים על בר רפאלי\צביקה הדר ושלל השמות שנזרקו לאוויר.

שיהיה בהצלחה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'טוב אז אחרי המתנה דיי ארוכה, הוזמנתי לאודישן לאח הגדול'
טוב אז אחרי המתנה דיי ארוכה, הוזמנתי לאודישן לאח הגדול
28/03/2018 | 14:59
7
123
בשבוע הבא.
שמרו אותי לסוף הזבלים
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אז אם בשבוע הבא יש לך אודישן מתי תתחיל העונה??? יש מצב שזה '
אז אם בשבוע הבא יש לך אודישן מתי תתחיל העונה??? יש מצב שזה
28/03/2018 | 16:44
92
יהיה אחרי חגי תשרי? כי לפיהחישובים אם זה לא יתחיל באמי יוני אז זה יתחיל רק אחרי ספטבר.. מה נראה לכם? זה שהוענה תתחיל עוד כמה חודשים?
האח הגדול >>
לצפיה ב-'אם תתקבל בעה"ש אז תן לנו רמז איך לזהות אותך שנדע למי להצביע '
אם תתקבל בעה"ש אז תן לנו רמז איך לזהות אותך שנדע למי להצביע
28/03/2018 | 17:32
1
76
בינתיים נאחל לך בהצלחה
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
28/03/2018 | 17:37
87
אעדכן בהמשך, ואם אתקבל אז אחשוב על דרך לתת לכם זיהוי מי אני
האח הגדול >>
לצפיה ב-'יו!'
יו!
28/03/2018 | 21:13
1
87
דברים טובים שומרים לסוף :)
בהצלחה כפרה!
מחזיקה לך אצבעות
האח הגדול >>
לצפיה ב-'תודה מרי איזה כיף!'
תודה מרי איזה כיף!
28/03/2018 | 21:59
15
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
28/03/2018 | 23:22
14
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
29/03/2018 | 19:13
11

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ