שרשור עדכונים כתבות קישורים ועוד...

Yalush2

New member
באמת חסר ימנים בארץ הזאת וגם אף לא שומעים את קולם חייבים

ייצוג בבית האח הגדול

GM1988

Well-known member
מה דעתכם על טל אצל אייל ואופירה?

פייר? היא קיצונית, היא גסה, בוטה וכפייתית, אבל הצורה שבה היא נתנה לאייל בראש
היה ממש בידור בשידור

Shusha 77

New member
למען האמת אני לא אוביאקטיבית כי לא סובלת אותה

מאותו יום שהיא ונופר עשו את ההצגה הבזויה במקלחת על לינור, רק שומעת את השם שלה ויש לי פריחה כל הגוף.

nicknick28

New member
שלום, אני מתגעגעת

מה שלומכם, איך אתם מבלים בתקופה זאת?

בשלב כזה של השנה כבר היינו אמורים להיות עמוק בתוך ההתמכרות\הקיטורים\ה"מחנות".

אני ברגשות מעורבים כי מצד אחד בשלב כזה של העונה שהאח כבר אמורה להיות פחות או יותר חודש-חודשיים באוויר אני כבר הייתי עמוק בתוך חוסר השינה וההדבקות למסך.וזה היה מורגש מאוד בפן החברתי,בעבודה ובכללי והיה לי די קשה עם זה.
והנה היום, באותו שלב של השנה, החיים מתנהלים כשגרתם. אני ישנה,בפוקוס בעבודה, מעדיפה לצאת לבלות או לפגוש חברים מאשר להישאר מול המסך בבית.

ומצד שני, אני מתגעגעת לכל הדברים הקטנים , לצפייה המשותפת פה בפורום, לשטויות ולהתבדחויות, לירידות על ההפקה,לתיאוריות הקונספירציה. לדיונים המעניינים שרק פה היה אפשר לנהל כי אף אחד בסביבתי לא רואה (או לפחות לא מודה בקול) שהוא רואה האח הגדול. לאחווה ולקבלה המשותפת שלנו כאנשים שפשוט אוהבים לבהות באנשים אחרים מבשלים, נחים ושותפים כלים ולנתח אותם לגורמי גורמים ,בלי לתרץ ולנמק את זה לאף אחד.

אני גם סקרנית לדעת מה יהיה העונה ואיך ומי ינחה. מקווה שיישאר הפן היחודי הזה של האח הגדול בישראל,שיגיעו טיפוסים ולא רק בחורים יפים ובחורות יפות, וזה לא פשוט יהפוך לתכנית היכרויות כמו בהרבה מקומות בעולם. וגם מקווה שהופקו לקחים מעונות קודמות...ושהיחס למתמודדים וגם אלינו כקהל צופים יהיה יותר מכבד ומוסרי(באופן יחסי לתוכנית ריאליטי, בכל זאת אנחנו בעולם לא מושלם
) .

ואולי הכי מקווה ומאחלת לעצמי ששהתמכרות תהיה יותר קלה ומאוזנת לעומת השנתיים האחרונות . שזה יהיה יותר נישה נחמדה,חוג או תחביב ולא יתפוס כמעט את כל זמני.

ומה אתכם? מתגעגעים גם או שאולי שמחים על כך שזה לא תופס לכם את החיים כרגע?

אני כועס על עצמי שאני אומר את זה אבל האמת שאני קצת מתגעגע

למרות שאני מתגעגע לפני כול עונה ובשני שליש מהעונות התאכזבתי.
ברוב הפעמים אני מתרגש בערב הפתיחה ובשבועיים הראשונים אני חושב בטעות שהליהוק טוב אבל אחר כך אני מגלה שטעיתי.

גם אני מעדיף טיפוסים על פני חתיכים.
ההקהל צריך לפרגן לטיפוסים ולא לסמס לאחרים כי זה לא הוגן.
זה לא הוגן שהטיפוסים מביאים את העניין אבל בא לצופים לסמס לאחרים.
זה גם אולי יגרום למלהקים לחשוב בטעות שהטיפוסים הם לא המעניינים.

אני מקווה שאני לא אתאכזב כמו שהתאכזבתי בשני שליש מהעונות.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ניק

האמת ? לא יודעת
בדרך כלל כבר ממש בא לי שתתחיל עונה חדשה..הפעם אני אמביוולנטית.
&nbsp
בא לי עונה "אחרת"...בלי כל השיט של העונות הקודמות
שיהיו אנשים מעניינים,מרתקים..שיהיה לי נעים להקשיב להם
שאפילו הריבים יהיו כבר יותר מעניינים..כי נראה לי שראינו כבר הכל.
&nbsp
אני ממש מקווה שרשת לא תאכזב (למרות שיש לי תחושה שכן - מצד שני אם זה כמו התחושות שלי בהדחות - אפשר להרגע :p )
&nbsp

nicknick28

New member
אני מסכימה עם הרצון בעונה "אחרת"

יש הרבה דברים באח שמאסו גם בעיניי.
אני עדיין מצליחה למצוא כל עונה דיירים שאני מחבבת ושמעניינים אותי, ריבים שמצחיקים אותי,רגעים שמרגשים אותי...

אבל אני מניחה שבגלל שכולם כבר נורא מכירים ויודעים ,שום דבר פה לא חדש או מפתיע אז גם הדיירים כבר מגיעים מוכנים עם התסריט שלהם וגם אנחנו כצופים כבר לא מתרגשים יותר מדי.
אני חושבת גם שלא יהיה יותר את הריגוש וההפתעה שהיו בעונות הראשונות, כמו בכל תכנית ריאליטי.

בעיני דבר חיובי שעבר לרשת, האח בגרסת קשת כבר נלעס ונחרש ואולי דווקא אם יקחו את המושכות מאדון זק ויעבירו אותם למישהו אחר,במקרה הנ"ל מישהי אחרת,נראה משהו שעוד לא ראינו,אולי גישה אחרת.
זאת הרי תהיה עונת ההוכחה של רשת להראות הנה ,אנחנו יותר טובים מקשת ומביאים באח תוכן יותר מעניין ,אנשים יותר מעניינים...ויחד עם פיצול הערוצים בכלל.
אז בניגוד לקשת שכבר הפסיקה לטרוח או להשקיע כי בשביל מה לה, אנחנו מקבלים פה תכנית שרשת תוציא עבורה את כל התותחים הכבדים,כי יש לה בשביל מה.

ואם גם השינוי הזה לא יעבוד, כנראה שנצטרך להשלים עם זה שהאח כבר לא יהיה מה שהתאהבנו בו.

שמעתי שמתכננים על 4 פעמים בשבוע לשדר עם מנחים....כל כך מיותר בעיני

מרגוליקו

Well-known member
חחחחחח מצחיקה שאת

לצערי גם לי אין תחושה טובה לגבי העונה, ואני דווקא כן צדקתי בהדחות במיוחד בעונה של שי חי

nicknick28

New member
שלא יקרה לאח מה שרשת עשתה בזמנו עם התוכנית של איתן אורבך

לא זוכרת בדיוק את הקונספט, נדמה לי שזה היה סוג של תכנית שידוכים בנוסח האח הגדול שכולם גרים בבית. רק זוכרת שזה היה כישלון נחרץ.
הייתה אווירה כזאת שבכל הנוגע לבידור, מה שקשת עושה זה זהב ורשת מדשדשת לה מאחורה.
אבל היי, הזמנים השתנו....רשת כבר הצליחה מאז להביא לעולם כמה דברים לא רעים

מרגוליקו

Well-known member
מצד אחד אני מתגעגעת

מצד שני הייתי עסוקה מאוד בזמן האחרון עם אירגון הבר מצווה לבן שלי ( 3 אירועים במקביל- גם הנחת תפילין בכותל עם אוטובוס ומיניבוס צמודים, לאורחים משפחה חברים ותלמידים, גם שבת חתן, וגם נשף מגניב באולם משולב עם אישפוז שלי בבית חולים באמצע העיניינים. ) אז משעמם ממש לא היה לי ,אבל שעכשיו הכל נרגע, ואנחנו אחרי, מחכה בכייף לעונה החדשה. אבל חברים שיתחיל אחרי פסח כי אין לי זמן לפני... ניקיונות וכאלה....

nicknick28

New member
אם יתחיל לפני פסח כבר יש לנו ריב ראשון

לא נצפה שיעבור שבוע של מצות בלי שמישהו יגיד משהו

מרגוליקו

Well-known member
חחחחח נכון

אבל לדעתי לא יעשו בפסח. פסח זה חג של משפחה טיולים אביב..... מי רוצה להכנס לכלא באביב?
&nbsp

Shusha 77

New member
שתדעי רק נחת מהילד-הרבה בריאות ובכל זאת יש חיים גם בלי האח

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
דבר ראשון -

המון המון מזל טוב

דבר שני - המון המון בריאות :)
ודבר אחרון - את יכולה להיות רגועה..התכנית לא עולה לפני פסח :)
&nbsp

מרגוליקו

Well-known member
מרי יקירתי

דבר ראשון תודה רבה
דבר שני אמן ואמן
דבר שלישי אני רגועה
ודבר רביעי- התגעגעתי.....
&nbsp

למעלה