שרשור עדכונים קישורים ועוד...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים קישורים ועוד...

המנחים החדשים - צביקה הדר ובר רפאלי ! ( מה ?!
)
מה אתם חושבים עליהם ?

גמר חתימה טובה

Shusha 77

New member
לא אוהבת לא החלטה טובה של קשת.חוץ מזה

מה שלומך מרי? מצעמם לך בלעדינו?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
האמת ש..

משעמם לי בכללי..אז כן !

אני גם בדעתך - החלטה גרועה של רשת.
בר רפאלי וצביקה הדר ?! WTF

אני בסדר גמור :) תודה

nicknick28

New member
גם בעיני החלטה גרועה על המנחים

שום דבר אישי נגד בר רפאלי,בחורה יפה ולדעתי גם סה"כ נחמדה, לתחושתי הרבה מתדמית הסנוביזם שלה מגיעה מהתקשורת שלא כל כך מחבבת אותה.
&nbsp
אך למרות חביבותה בעיני ,היא לא מראה כריזמה מיוחדת בתור מנחה ונראה שהיא באמת מובאת על תקן הדוגמגישה כדי שיהיה משהו יפה להסתכל עליו במסך.
אני כן חושבת שבפן האישי בשיח עם המתמודדים \המודחים יש בה משהו חם וידידותי ושם היא דווקא יכולה להיות טובה. אבל בכל הנושא של מנחה מול קהל ולהחזיק עניין ? לא רואה את זה.
&nbsp
צביקה הדר מומחה בתחומו ומוכשר בהנחיה,את זה אי אפשר לקחת ממנו אחרי כך וכך שנים של כוכב נולד, דרמות,הדחות . אבל הוא נראה לי כל כך עייף ומותש מנושא ההנחיה, בערך כמו שארז טל הרגיש לי בעונה האחרונה.
&nbsp
אבל מי יודע אולי עוד נופתע?
אני אישית הופתעתי מכל נושא קורין.
בפרקים הראשונים שהופיעה בהם היא הייתה נראית חיקוי של אסי עזר אבל ככל שהזמן עבר והפרקים התקדמו נראה שהיא גיבשה את האישיות האישית שלה בתור מנחה והביאה משהו קצת יותר מעניין למסך מאשר סתם חיקוי של אסי.
וגם לי אישית היה נחמד לראות כל שבוע את ההופעה שלה קצת יותר מענין שיש גם דמות נשית יפה על המסך.

מרגוליקו

Well-known member
איזה באסהההההה!!!! כבר ירד לי החשק לצפות....

צביקה הדר לעוס ומאוס, ולבר רפאלי יש חינניות של עציץ.... לא מבינה באיזה קטע הם נבחרו....

GM1988

Well-known member
טופס הרשמה

נשלח לי טופס הרשמה לאח הגדול לפני חודשיים כזה בערך.
לא מילאתי אותו עדיין ואני לא יודע אם עדיין מבצעים את המיונים לשם.
מניח שכן כי יש עוד זמן עד שהתכנית עולה.

מבקשים שם תמונות פנים וגוף. יש למישהו מושג מה זה אומר?
האם מדובר בתמונת גוף יעני בלי חולצה, בלי חולצה ובתחתונים או סתם תמונה כללית שלי?

GM1988

Well-known member
שלחתי את טופס ההרשמה לפני כמה ימים

מעניין אם יזמנו אותי לפגישה ודי סקרן מה הולך להיות שם.
בכל מקרה אמשין לעדכן.

shouldistay

Active member
מה דעתכם על כל נושא דנה רון? צודקת? לא צודקת?

והתביעה נגד יורם זק וקשת.
לדעתי היא לא צודקת. אולי היא תזכה בקצת כסף, אבל מבחינת צדק,
היא לא צודקת שהיתה "הטרדה מינית". זו דעתי אחרי הרבה מחשבה בנושא.
מדובר במשפט שנאמר לקולגה ורק בטעות דלף. משפט הומוריסטי סה"כ.
הבנתי שזה נאמר לחבר שעמד להירדם כדי להעיר אותו.

nicknick28

New member
אני לא יודעת להגיד אם טכנית זה הטרדה מינית או לא...

כי באמת מדובר סה"כ בתקלה ,זה לא משפט שהוא רצה שהיא תשמע או מישהו אחר ולא הייתה לו שום כוונה ראשונית לבזות אותה בטלוויזיה מול כולם. זאת סתם הייתה הלצה פנימית גסה בין חברים שלא הייתה אמורה לעבור לשום מקום. ובואו לא ניתמם , לכולם יש בדיחות גסות בינם לבין עצמם על אנשים שהם מכירים, כל עוד זה לא עובר לשום מקום זה לרוב לא יפגע או יזיק.
&nbsp
אבל....
&nbsp
1. גם אם זו לא הטרדה\עבירה באופן רשמי זה עדיין דבר מגעיל בפני עצמו שזה השיח מאחורי הקלעים וזו הצורת דיבור שלו על האנשים שגרים בבית ונתונים לחסדיו ולמניפולציות שלו 3 חודשים. אני אהיה ריאליסטית, ברור שהצוות הזה שצופה בהם כמה חודשים בכל הרגעים הכי טובים,רעים,קשים ומביכים שלהם מדבר עליהם ויורד עליהם בהומור הפנימי שלו.... זה טבעי ומתבקש וככה זה אצל כל משפחה\חברה\סביבה, אנשים מדברים על אנשים.
אבל אמירה כזאת ,מינית מהסוג הבוטה והמזלזל ,גם בלי שזה יהיה תקיפה באופן רשמי זה פשוט

&nbsp
2. ומעבר לפן האישי של איך הוא מדבר ככה על אנשים . ברגע שאדם מחליט לעמוד במקום שהוא מנהל ומפקד על תוכנית טלוויזיה ברמה ובסדר גודל כזה, שהוא אחראי לשלומם וביטחונם של קבוצת אנשים ועל כתפיו האחריות להגן על הפרטיות שלהם ועל הכבוד האנושי הבסיסי שלהם...ברגע כזה הוא גם צריך לקחת אחריות על הטעויות שהוא עושה וגם על מצב שמכל סיבה שהיא הוא לא שמר על אותם הזכויות הבסיסיות של הדיירים.
&nbsp
כמו שיש חוקים של צנזורה שיש דברים שאסור להראות או להגיד בטלוויזיה ואם יש גוף שידור שעושה זאת הוא נושא באחריות ומשלם קנס, כאן לדעתי מדובר באותו מקרה.
&nbsp
על אחריותו של יורם זק (וקשת) היה לדאוג לשמור על דנה רון בעת שהותה בבית מכל הבחינות - וברגע שזה לא קרה גם אם זו טעות ולא בכוונה תחילה , זה עדיין קרה תחת המטריה שלו ועל כך הוא צריך לקחת אחריות. אם לצורך העניין היא הייתה נפגעת פיזית במשימה כלשהיא עקב תקלה בהפעלה , גם אם שום דבר לא נעשה בכוונה, ההפקה עדיין הייתה אחראית לשלם לה פיצויים והוצאות רפואיות כי הכל נעשה במסגרת המשחק שלהם והנוכחות שלה בבית האח. וגם האמירה הזאת נעשה במסגרת הנוכחות שלה בבית האח.
&nbsp
לא יודעת אם תביעה או לא אבל בהחלט לפתור את זה מולה ולפצות אותה על כך.
&nbsp
אולי אני לא זוכרת נכון , אבל מעבר לכך שהיו המון שמועות על דיל או לא דיל שנסגר ביניהם מאחורי הקלעים בעקבות האמירה, אני לא זוכרת שהייתה איזשהיא התנצלות או התייחסות פומבית לנושא.ונראה לי שזה מינימום שהיא זכאית לו עבור פגיעה פומבית.
&nbsp
אני מניחה שיש גם משהו בתזמון מהצד של דנה רון, אולי היא בוחרת לעשות את זה בזמן כזה כדי לקבל כותרות מסויימות או לחזור לתודעה אבל זה עדיין לא מבטל את העובדה שהמשפט המעליב והמבזה הזה נאמר עליה מול כל מדינת ישראל ומגיע לה לקבל תגובה ראויה בנושא ממנו.
&nbsp
אני תוהה למה היא מעלה את זה שוב, אני מניחה שבזמנו לא הייתה איזהשהיא סגירה או טיפול נאות בנושא.

shouldistay

Active member
ניקניק כתבת מעולה ומעמיק! מגיבה לך:

לדעתי כפי שכתבתי בהודעה הראשונה שלי, הם ישלמו לה משהו.

בגלל הטעות, בגלל הדליפה. וכמו שאמרת, בגלל שכל המדינה שמעה. ובעצם קשה עכשיו להפריד אותה מהאמירה שלו ולכן מגיע לה פיצוי והיא גם תקבל משהו.

ולדעתי היא לא תובעת כדי "להתפרסם" כפי שהם אמרו, ממש לא. היא תובעת פשוט כי זכותה וכדי לקבל משהו.

אבל! וזה אבל ענק לדעתי.
מה שמפריע לי אישית זה הפיכתו של יורם זק ל"מטריד מינית",
אין לנו שום הוכחה שזה היה הדיבור מאחורי הקלעים. אפס הוכחה לכך.
אמא של יורם זק אמרה בפירוש שחבר שלו עמד להירדם והוא רצה להצחיק אותו.
לא יודעים אם זה היה חד פעמי, לא יודעים. לכן להפוך מישהו ל"מטריד מינית" זו הבעיה עבורי.

ראיתי שדנה רון פרסמה בדך הפייסבוק שלה השוואה בין הארווי ויינסטיין המפיק ליורם זק וזה בכלל עצבן אותי (תסתכלי בדף שלה). לדעתי אפשר לתבוע אותה על השוואה כזו.

nicknick28

New member
ואם משהו קורה חד פעמי זה מבטל את חשיבותו?

אני לא יודעת מה קורה מאחורי הקלעים ומהי צורת השיח שם....אני מניחה שאופי העבודה, התצפיות ,הלילות, המשחק המניפולטיבי בדיירים, שכל זה כן מביא לאיזשהו שיח מאחורי הקלעים שלא הכי מכבד את המתמודדים.
אני מתארת לעצמי שאם יצא לו משפט כזה מהפה , שאם זה סוג ההומור בו הוא משתמש כדי להעיר עובד שנרדם כנראה שלא היה מדובר במחשבות ספונטניות ויותר באיזה שהוא הלך רוח של שיחה שלא זר לו. אבל כאמור, אין לנו דרך לדעת ולא אקבע זאת כעובדה.
&nbsp
מה שאני באה להגיד, שהטרדה\הכפשה\עלבון גם אם זה חד פעמי וגם אם זה נאמר בשוגג זה עדיין הטרדה. אולי אין פה את אלמנט הכוונה תחילה או רצון לפגוע והנסיבות מעט מקלות. אבל לאדם עדיין יש אחריות על המשפטים שיוצאים לו מהפה בין אם זה עם חבר ,או בשידור חי בטעות. גם אנחנו, אם במקרה אמרנו משהו לא יפה על מכר והוא שמע נלך ונתנצל.
&nbsp
למה ממהרים לתייג אותו כמטריד מינית? לא יודעת להגיד,מניחה שהוא לא משדר יותר מדי תמימות , יש לו היסטוריה של כמה וכמה תביעות מדיירים קודמים בהקשרים שלא דאג לרווחתם בבית. שאני מניחה שיש בהם איזה שמץ כלשהו של אמת גם אם מעט מאוד ולא 100 אחוז פרי דמיונם של הדיירים.
אולי גם בגלל שדנה רון סיפרה שלא מדובר באירוע יחיד ושגם בתקופה שלפני התוכנית, עוד בזמן המיונים נאמרו משפטים פוגעניים בעלי אופי מיני.
&nbsp
אני לא בקיאה לחלוטין במקרה של הארווי ויינסטיין אבל הבנתי שמדובר במקרה של אדם מפורסם שמנצל את מעמדו וכוחו בהוליווד והמוטרדים חששו לדבר כדי לא להרוס לעצמם את העתיד והקריירה .
השוואה מעט קיצונית כי פה מדובר בפליטת פה ולא בהתנהלות סדרתית ונוראית של מגע לא הולם במשך שנים כלפי עשרות נשים. היא מנסה אולי להמחיש את הקו המשותף הכללי , המקום של ניצול המעמד והכוח התעשייה וההתחמקות מאחריות.

shouldistay

Active member
תגובתי לדברייך ניק

אני חושבת שאמירת דבר מה לחבר שקולה למחשבה בראש.
ובראש מותר לנו לחשוב מה שאנחנו רוצים. הכל!
אחרת צריך להעביר פוליגרף לכל מפיק, מלהק, עורך, במאי,
לוודא שראשו נקי ממחשבות?

אני מניחה ששלב המיונים הוא בוטה עבור כולם/כולן.
וזה משהו שללא ספק צריך להשתנות. ה"קנטור" הזה שעושים להם כדי לראות איך יגיבו. בכלל, אני קיוויתי שהאח הגדול הסתיים

וגם יורם זק עובד עככשיו על ריאליטי חדש, מה יהיה. נמאס לי מריאליטי אבל עדיין מסקרן אותי.

Yalush2

New member
נראה לכם שערוץ האח הגדול LIVE יהיה בערוץ 2 אפיק 22?

נראה לי רעיון לא רע, מעניין רק אם קשת יתנו לזה לקרות

shouldistay

Active member
מתי אמור להתחיל האח הגדול רשת? כי אמורה להיות

שקופית בערוץ 22 למשך ארבעה חודשים עכשיו.

למעלה