שרשור בוקר ה98 ב

שני

אמש הוכיחה שני שהיא הגדולה מכולם.
אחת הגדולות שהיו בכל העונות.

שבת שלום לכולם

שני

אינני מבינה מדוע אומרים פה ששני לא זקוקה לדירה. אינני מבינה מדוע כותבים פה שלחמימו ״מגיע״ לזכות. הרי זהו משחק שבו זוכה הדייר שהביא הכי הרבה עניין למסך. דייר שיכולנו לצפות בו ושהביא איזה ערך מוסף. דייר שחשיפת רגשותיו הצליחה לעורר אמפטיה בקרב קהל המצביעים מכל חלקי האוכלוסיה.
העונה היתה זו שני שעשתה זאת. חשפה קשת רחבה של רגשות, היתה ונשארה סוליסטית בעלת דעה, והעיקר לא הסתתרה מאחורי דמות סטראוטיפית.
לחמימו, לעומת זאת, יש סיפור חיים קשה ביותר, אך הוא בחר שלא להביא אותו לצופים. הוא בחר ״לצחוק״ ולברוח מעימותים. מה שראינו על המסך היתה דמות חד-מימדית וצפויה עד לזרא. כן, הוא בחור טוב וכן, הוא גר בבית שאן ואוהב את משי.
אז מה אם הוא צריך דירה? אז מה אם היא ״צפונבונית עשירה״ (היא לא). האם לשם כך התכנסנו?

אז אסביר לך,ההפקה קובעת מי המנצח,

הפעם בחרה בחמימו.
השאלה מה עדיף,אדם טוב או רע.
כניראה שרואו בחיים את הטוב מבניהם,
שלא עושה הצגה למצלמות .
שני אולי רהוטה ואפשר להבין כמה כולה הצגה גדולה.
חיים לעומת זאת לא ברור אבל ליבו טוב בכל דבר.

רינה 157

Active member
ממש לא סגורה על טוב הלב של חמימו... הוא לדעתי

שחקן שלא רק עבד על דיירי הבית אלא גם עלינו....
הוא שונא את שני וממש רואים את זה בשפת הגוף שלו ובהתעלמות שלו ממנה למרות שהיא כל הזמן נחמדה אליו.

טוב ,שני חנפנית ידועה,הוא נעלב ממנה שהשתיקה אותו

כשהיה צועק עם שיריו בבוקר.
נפגע מזה.מאז מתעלם ממנה.

שרונה169

New member
הרבה אחרים העירו לו על השירים והצעקות, הוא בחר להיפגע משני

כי אביחי מילא אותו ברעל,גם שרון מילא אותו והוא חסר חוט שידרה ודיעה.
הוא פשוט לאט לאט הראה בשבועיים האחרונים את פרצופו יותר ויותר.

toly7

New member
אחות יקרה , גמני בטוחה שחמימו הוא הזוכה והאמת רק לו מגיע

לעומת כל מי ששורץ שם הוא הבן אדם היחידי שמגיע לו לקחת את הדירה בתכל'ס ואני בטוחה שיורם ז'ק יעניק לו את הניצחון בענק ובצדק.

toly7

New member
חמודה שלי אין לי בכלל ספק שזה מה שיקרה וחמימו יזכה בענק

ואת זה את יודעת

מאיפה? לי אין מהלכים בהפקה ומסקנותי לקוחות מעונות קודמות. ואם את רוצה שחמימו יזכה, זה ממש בסדר. אבל תרשי לי לחשוש שהבטחון שלך, ס״ה מבוסס על משאלת לב. כך או כך, ביום שלישי נדע.

מנו 7

New member
שני תנצח. לחיים אין שום סיכוי. הפייט הוא

בין שני לאביחי, ובפייט הזה שני מנצחת בגדול.

אגב, לא ניתקלתי במישהו שתומך בחיים. באמת שאין לי מילים רעות לומר עליו, אבל לצערי גם אין לי מילים טובות.

האיש פרווה. אטום. כמעט נטול רגשות, לא שמעתי ממנו דבר חכמה כלשהו בכל שהותו. רק צעקות ודאחקות שמתאימות לילדי כיתה ג' בטיול שנתי לנוה אילן.

כל הדיירים ללא יוצא מהכלל עברו אין ספור טלטלות רגשיות. חיים - נאדה. חי בעולם מקביל, עולם של צרחות, נטול אמפטיה לסובבים אותו, נטול הבנת הסובב אותו, נטול כעסים, נטול פתיחות ללמוד על האחר, גם על האחר הקרוב אליו ביותר.

לא ראיתי אותו אף לא פעם אחת מנחם דייר פגוע. לא ראיתי אותו מוחה דמעה של דייר כואב, לא שמעתי אותו משתתף בצערו של הזולת.

מי אתה באמת חיים ? ממני הצלחת להסתיר את מהותך מעל שלושה חודשים. שיחקת נפלא במחבואים עד כדי שלא מצאתיך עד היום, לא פענחתי אותך. ועל כן , עם כל הכבוד אליך, ויש, אינך ראוי לנצח את העונה.

בדיוק מה שכתבתי אתמול, גם אני לא מכירה אישית מישהו שבעד חמימ

רק מה שעובד לטובתו זה המגורים בעיר קטנה וחסרת זוהר.
עיר שעבורה תושב שחוזר מנצח באח הגדול זה להגיע לפיסגה.

כמו שהיה בעונות קודמות עם בית שמש, התגייסות של העיריה, שלטים ומאות תושבים שמסמסים ללא הפסקה כי עבורם זה פשוט כבוד שבן עיר מביא לעיר תואר זוכה בריאלטי.

אתמול היתה תוכנית רדיו צפון ,נצרת במיוחד לחמימו ויש מעריצים

מקווה מספיק כדי לזכות,בכל מקרה אינדל דן ועוד מהמודחים יגייסו סמסים שחמימו יזכה

אני לא מאמינה לרגע שדן יעשה משהו עבור חמימו עם כל הכבוד

דן אם זה לא למען עצמו זה לא מעניין אותו

למעלה