שרשור צהריים
היום ה72 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור צהריים
היום ה72 ב

צהריים טובים

שני ניצחה במשחקי האח והכניסה את אביחי ולכן המועמדים להדחה הם :
אביחי אורנה שרון ואנסטסיה

המשך יום נהדר
ובתאבון לכולם

בוייאקה מאן

Well-known member
האינטרקציה בינהם נחמדת

מעבר לזה לא חושב עליו הרבה
בנתיים הוא וכל הידיירים החדשים באים לי טוב

rachela8

New member
מה יצא לשני שהעמידה את אביחי סתם טפשות ראשון בסקרים

אם חשבתם ששרון יקח אז אין סיכוי,אבל רצתה להציל את
אנסטסיה הייתה צריכה לשים את גודי,אבל היא לא הכי חכמה
ומאוד נקמנית אז שתמשיך להתעצבן שאביחי ואורנה יחזרו עם שרון
ממש סתם נקמה,מקווה שהדחה הבאה תהיה כללית כי הם סתם
ילדים קטנים נקמניים ,תמיד אותם דיירים עומדים משעמם

בוייאקה מאן

Well-known member
היא אומרת בברור למה היא מעמידה את אביחי

כי הוא חזק והיא רוצה שאורנה תצא

אבל היא רק חרצה את גורלה של אנסטסיה לצאת

לא שאיכפת לי כי היא ממש מעצבנת
אבל שני באמת מאמינה שאורנה תצא?

בוייאקה מאן

Well-known member
נכון

אבל אנחנו יודעים למה שם לא נשאר
כי רוב הקהל של שני לא באמת הצביע לו
היא ממשיכה בשלה

rachela8

New member
היא מקווה שאם אביחי ברשימה לא יהיה מספיק קולות לאורנה

זה ממש טיפשיי כי שבוע שעבר גם אביחי עמד ואורנה עברה ושם הלך
ככה שאורנה אביחי ושרון חוזרים בלי בעיה בכלל

Izmeral10

New member
אמרה שני אני שי חי ואכנס בכולם=

חזרה על מנטרה להעמיד את אביחי זה כי היא חיה בשליה שיורם זק מחזק אותה בשני מילים- ואז היא בנתה האויב שלי הוא אביחי וכך רקדה על הנוסך שי חי נגד אור-אז והיום כך-אמרה את כול האמת בפנים אתן לו ואכנס בכולם, וזה בא ממקום הכי בזוי אצלה וסליחה היא אמרה היא סיפרה למה היא רעה ולמה כך מנהגת מקווה שאתם זוכרים כול המהלכים שלה נגד עצמה מתחיל בחיזור גורלי-ודן החזיר בא את כול הרוע שקיים ושמור אצלה-הקעקוע אומר לא ידרוך עלי עוד אחד- וכך חברים לא מאמינה בהם-אני לא אוהבת אנשים,רגע מה את עושה פה יש אנשים ובחוץ אנשים שמחברים אליך הם אפס אהבלים-אני רוצה עוד ועוד-והבחורה ללא הפסקה מעבר מי מיטה למיטה גבר לא גבר אני הפיקוס של העונה אני שי חי,רק היא לא מבינה לא היה ולא יהיה עוד שיחי כי רק אחד יש,, וכמבו היא לא מודעת להשלכות שלה בשיט-כי שי חי היה גבר ועם ילדים ועם סיפור נכון ורגיש-ועדיין גבר לא בחורה ואיפה כאן האופי והרוע שבא-ושי חי היה עדין באופי שלו-ובחורה הייתה לו לבייביסטר נכון אבל עדיין היה מבוהל בכול מהך שלו ולא היה כזה רע ועם ביטחון מופרז כמו ששני מפעילה-מה הולך פה,, לא יהיה עוד שחי חי ולא יעזור לשני חוץ מעוד קצת כסף להפקה מאלה שהם לא מבינים מה הם עושים ולמי מחברים ציר הרשע בראש אחד שנאה לדת מסורת למזרחי-לעמך עוכרת ישראל-לא אוהבת אף אחד מלבד עצמה, עומר רוצה להתקדם אז בנה לו סיפור הזוי על חשבון כזו שחיה בדמות לא שלה שי חי חיה אותו הזוי,
וגם שי חי היה מכבד את הדת בעדינות שבו לא פגע ולא דרך גם ולא אהב להיות ליד השולחן היה מנומס,
תפנימו מי זו שני , אביחי הוא הרבה חזק וגם מתחזק, ואני מתחברת למעיין והחברים שלי וכמובן אוהבים הטוב והטוב מנצח,
קבלו ממני מגילה המשך יום נפלא לכולם ואהבת חינם
(תבוא גם לשני אולי פעם יהיה לה טוב)) אדם רע ושחצן לא יהיה טוב לו בחברה,

למעלה