שרשור ערב היום ה-70 ב

היא רק בקעה מה
עכשיו..בקן..

(הייתה אצלי הפסקת..חשמל..עד עכשיו..)

...... לא יכולה להרים..לב שלם.. רק חצי..

גם עלמסוק..כמו בשורה הראשונה...אין מקום..להכניס
את..שמוליק...(שם ארוך.. רק על הזנב..
----ליק..

A Rod23

Well-known member
הטענה שאנדל מפנה עורף לשני מגוחכת מהיסוד

כמות השטויות שכותבים כאן, באמת...
את אורנה אנדל אוהב מהשבוע השני בערך לאחר שהביע חרטה שהעמיד אותה להדחה בהעמדה הראשונה, תמיד פירגן לה וגם כשהוא היה עם שם, שני ועדן הוא תמיד ציין בפניהם שהוא אוהב ומכבד אותה לא משנה מה יגידו.
את מעיין הוא זוכר לטובה בגלל השוק שהוא חווה בשבוע הראשון שבו היה בהלם וכמעט ולא תיקשר עם הסביבה, היחידים שכן תמכו בו בשיחות כאלה ואחרות היו עדן ומעיין ולכן הוא תמיד יזכור להן את זה ומה שהוא אמר למעיין באמת נכון, היא היחידה שהוא לא כעס עליה בשום שלב בחודשיים האלה.
עם אביחי יש לו יחסים מורכבים כי שניהם מודים שהם די דומים באופי, אבל מתנהגים שונה לחלוטין.
הוא לא שונא את אביחי, הוא לא לא מחבב אותו, ההפך אני חושב שהוא מכבד ומעריך את המקום ממנו אביחי מגיע רק לא מסכים לפעמים עם דרכי הפעולה שלו וזה בלי לדעת באמת את האביחי שאנחנו מכירים.
תמיד קורא לו לבוא לאכול ותמיד שואל אותו אם הכל טוב, זה לא רק בשבוע האחרון.
אני דווקא צחקתי אתמול מהסיטואציה שבה אנדל דיבר על הסרטון של שני, הוא גרם להם לצחוק על זה ולא לקחת את זה בצורה קשה, הוא למעשה הגחיך את הנושא וגם בואו נודה על האמת שני כבר מזמן לא במקום של אני אומרת הכל בפנים, זה היה אולי עד הרגע שבו היא רבה עם אביחי, מאז היא לא מפסיקה לחפור על כולם בלי הפסקה ועל אותם נושאים.
בינתיים היחיד שהיה לו אומץ לעמוד מול כולם כדי שלא יהיה חרם על שני זה אנדל.
אנדל הוא זה שקירב בין עדן ושם לשני כדי שלא תהיה לבד.
היחיד מכל הדיירים הותיקים שנשארו שלא העמיד להדחה את שני מתחילת העונה זה אנדל.
גם אני תפסתי את שני לא פעם אומרת על אנדל כמה דברים שלא אהבתי לשמוע, זה לא גרם לי לחשוב שהיא עכשיו נגדו, למרות השיחה המגעילה שעשתה לעדן בחדר ארונות שהייתה נטו בשבילה ולא בשביל עדן או חזי, אינטרס אישי ותו לא.
אני זוכר ששני הייתה עם שם ועדן לפני שאנדל ועדן התקרבו היא לא אהבה שאנדל מתחבר אליהם וכל הזמן רמזה לעדן ושם שעדיף שישארו שלישייה, כי אז היא הרגישה סוג של כוח וכל הזמן עקצה את אנדל שהשיא הגיע במשימת הבית מלון ששם היא התייחסה אליו מגעיל ובאופן לא מכבד ובטונים מזלזלים כאילו הוא עבד, לא נראה לי שזה עבר לידו, אבל לאנשים נוח לזכור את מה שהם רוצים לזכור, זה בסדר.
עד שהיחסים עם עדן התחממו אנדל היה נאמן לעצמו וכפי שהוא ציין לא היו לו חברים בבית אולי למעט חמימו.
עכשיו הוא הגיע למצב שבו הוא לא רצה להיות ודחה על הסף, מצב טיפש.
אני לא יכול עדיין להחליט אם זה טוב לו או לא המצב עם עדן, אבל אני יכול לומר שאני אוהב את מה שאני רואה, למרות שבקושי מראים אותם, אני מחפש אותם כל הזמן.
שימו לב שעדן עם חזי וחבורת הזבל ריכלה בלי הפסקה על כולם ושהיא עם אנדל הם מדברים בעיקר על עצמם.
הם מוציאים אחד מהשנייה משהו יפה שלא ראינו בהם עד כה, אנדל מאוהב בזה אין לי ספק,
לכן אני לא מופתע שהכל אצלו ורוד ושהעולם יפה במיוחד בהתחלת הקשר וזה עוד משהו שהוא לא חווה מעולם אז בכלל קשה לי לתאר מה הוא מרגיש, אבל אפשר לראות את העיניים שלו זה מספיק.
לא לשכוח שהוא תמיד ציין שהוא טוטאלי עם החברים שלו ואין אצלו זיגזוגים, אז בטח בזוגיות ההקצנה היא הרבה יותר גדולה.
אני ראיתי את העדינות שיש בו כשכולם ראו את החיספוס והקללות והדיבור המלוכלך אז עכשיו אפשר לראות את היחס לעדן ואיך הוא באמת מתנהג ומתנהל עם נשים, הכי מכבד שיש.
אני לא מאוכזב מאנדל כמו כמה כאן, אני אוהב אותו עוד יותר

נועם 996

New member
לא יוצא לי להכנס כמעט לפורום ולא לערוץ הזמן האחרון אבל כל

מילה שכתבת נכונה. אינדל לא מובן לרוב הצופים לצערי ...

כתבת כל כל יפה ונכון. מסכימה עם כל מילה וגם אני כרגע הכי נהנית לראות אותם ורק מחכה לקטעים שלהם.

ornass2

New member
היו צעקות, אם שמעתי נכון, אז צעקו:

"מעיין תזהרי מאביחי"
היא ושרון לבד בחצר שמעו.
היא שאלה אותו:
"שמעת? אחרי משפט
כזה אני ישר הולכת לאח, הוא מסדר לי את הראש"

ברנדי9

New member
צעקו
עומר תזהר משני היא תחנוק גם אותך