שרשור בוקר
היום ה-33 ב

משהוא חשוד בעניין שני. יבשה ומשעממת

כלומניקית..ובסקרים הרבה לפני דן..כאילו לקראת חמישיית הגמר..וואו..הדיירת הכי לא מענינת שהיתה אי פעם באח הגדול.מי שעושה לה את הקמפיין חוטא לאמת ולצדק..זה זועק לאי צדק..בהחלט כבר מיותרת מזמן..

רוצה להוסיף עוד דברים על אביחי

רומן בתחת שלי. היא (מעיין) מלכה אמיתית. הוא מניפולטיבי, שקרן נוכל, לא מאמינה לו בשיט. בחנתי את הראייה שלו מלא פעמים כמו המספרים שהיו על האופניים, הם היו קטנים והוא היה קורא בשנייה אחת כמה קילומטרים כתוב. נכון, יכול להיות באמת שיש לו את המחלה שפוגעת בעיניים אבל זה לא ברמה שהוא עושה מזה כאילו הוא עיוור ולא רואה כלום.. רק מי שצופה אדוק בערוץ 26 , כמוני, יודע כמה נוכל, ערמומי וציני אביחי, אין אחד שם שהוא לא "בלע" אותו בלשון הרע שלו בציניות שנוטפת ממנו וכל מילה זה רוע צרוף וטהור. מזלזל בכולם הוא היחיד שיודע הכל. הוא הגאון, הוא מסמר הערב, הוא עיקר התוכנית. כולם ניצבים לידו והוא - עליו בנויה כל התוכנית. איכס איזה מסכן. איזה מסכןןן וכל מי שמרחם עליו - נפל למלכודת הטיפשית שלו. אפילו יורם ז'ק לא נופל לחארטה של ה"רומן" הזה שהוא כביכול פיתח. הוא נשאר עד שעות מאוחרות של הלילה לבד ודואג להשאיר איתו מישהו מדיירי הבית כדי שיהיה לו אוזן קשבת להציג הצגות למצלמות אבל הוא לא באמת מדבר לדיירים, הוא מחושב מאוד. למה הוא נשאר לבד ומחכה שכולם ילכו לישון ואז ידבר? כדי לוודא שהפוקוס יהיה עליו ורק עליו. והוא בטוח שהוא מככב לנו על מסך הטלוויזיה בפריים טיים. הוא לא מבין שז'ק יותר חכם ממנו ולא נפל למלכודת של הערמומי, לכן הוא בקושי מקבל זמן מסך ואם כבר, אז רק באופן שלילי ושום אחת מעשרות השיחות שהוא מנהל בלילות. איזה אושר. ביום שזה יתחיל לקרות, אחרים את התוכנית. חבל שמעיין לא קוראת את המפה נכון. חבל שהיא כזאת תמימה. הוא אשכרה רוכב עליה בדרך אל הגמר. חבל.
דרך אגב, רשמתי עליו בפייסבוק בשם המשתמש הפיקטיבי שלי, את דעתי עליו, קיבלתי הודעות מדודה שלו שקיללה אותי. הוא מוצף אנשים שמתאבדים בלהגן על שמו ורק שתדעו שיש גם כאן כאלה, פשוט אני נמנע לחשוף אותם כדי שלא יחסמו אותי על שיימינג. נקודה.

Frozenlady14

New member
השיחה של דן ואביחי עכשיו...

אביחי מספר לו על אירועי הלילה ה״מרגש״ בו הוא סיפר על איבוד גבריותו נוכח העיוורון, ובעצם בשיחה מוכיח הלכה למעשה כי הכל אצלו אסטרטגיה וגם השיחות שלו מתוכננות היטב למצלמה. פרצוף רע ושטני.

MIC83

New member
מה הקשר... הוא אמר שבגלל השיחה עם מעיין האח נתן לה את המשימה

הזו

פומת הרים רעה

Well-known member
בקיצור כל הקבוצה להם התפרקה

כרגע יש צמדים
שם ועדן
חיים ואנדל
מעיין ואביחי
אורנה ודן
תלין בסדר עם כולם
שני לא בסדר עם אף אחד

יונתנסקי

Well-known member
סתם, אבל את מושכת אותי בלשון....

אם תלין מסתדרת עם כולם - אז שתצטמד לשני. (שני נכללת ב"כולם").

מביני דבר, יוכלו בטח לחבר בין הזוגות וליצור רביעיות, ואלו כבר קבוצות.
את אפילו סידרת את זה ככה:
1+2
3+4.

מכורה וחבל

Well-known member
תאלין לא אוהבת את שני, ואפילו העמידה אותה להדחה פעמיים

לאלה מבינכם שלא שמים לב לפרטים הקטנים - תאלין, כבר במשימת העניים/עשירים התלוננה בפני מעיין ששני צבועה, כי מתי שהיא רוצה היא מלקקת לה אבל הרבה פעמים היא פוגעת בה והיא לא ממש חברה. כמו ששני שואלת את מעיין אם היא רוצה חביתה? למרות שתאלין נמצאת לידן היא לא שואלת אותה. או ששני אומרת למעיין שתצא איתה לעשן ותאלין נוכחת והיא לא אומרת לה. באותה סצנה תאלין ממש תפסה קריזה ואמרה את זה למעיין. וכמובן שמעיין ניסתה להגיד לה שאולי שני לא שמה לב.

אחרי הפעם השניה שתאלין העמידה את שני היא אמרה שהפעם

היא ממש מצטערת כי העמידה מישהי שהיחס אליה השתנה והיא אוהבת עכשיו.

יונתנסקי

Well-known member
אהבה את מחפשת ?
רצית סדר, אז עשיתי לך סדר.

כשגיסתי חולת סדר ונקיון "מיישרת" לי דברים על השיש היא אומרת:
"סידרתי לך אותם כמו חיילים"

אז גם אני "סידרתי לך אותם כמו חיילים".

יונתנסקי

Well-known member
משתתפת איתך ב"פחות סדר". נקיון - כן.

מוכנה לעשות 10 ספונג'ות, כולל קרצוף יסודי של שירותים, ולא לסדר את
ערימות קופסאות הפלסטיק שבמזווה, שכאשר את רוצה קופסה אחת כדי לעשות מישלוחה, גולשות לך בזו אחר זו 12 קופסאות על מכסיהן, ותוך הגלישה גוררות איתן עוד ועוד חפצים.
עוד לא מצאתי שיטה שתהלום את כל הקופסאות, גודל, צורה, טיפוס (עגול, מרובע או מלבני...).

דברים השתנו וניראה לי שתאלין כבר מחבבת את שני ולא העמידה

אותה הפעם להדחה וגם ביום שבת הקרוב לא תעמיד אותה להדחה אלה אם יקרה משהו חריג בניהם

Limorlimor2

New member
כל הערב צעקו על אורנה ולאפחד לא הזיז... מעניין למה כשצעקו על

אביחי כולם קפצו

מרגוליקו

Well-known member
בוקר טוב חברים. חייבת לכם משוב על הסקר הקטן שעשיתי

אתמול בלילה.
ביקשתי שתירשמו שמות של 3 דיירים שלא הייתם רוצים שיזכה בדירה.
השתתפו בסקר 14 גולשים, להלן התוצאות-
אביחי- 10
אורנה- 8
שם-7
דן- 4
אינדל- 3
שני- 2
חיים- 2
מעיין- 2
מעיין-2
עדן-1

נכון שזה סקר עם מיעוט משתתפים (14 ) והוא לא יכול להחשב לסקר מייצג, אבל הוא יכול לתת טעימה לגבי הלך הרוח כאן בפורום.
היחידה ששמה לא הוזכר הוא תאלין וגם מסקנה זו אומרת משהו לגבי הלך הרוח
בפורום.
אשמח אם תחוו דעתכם.
אם עוד גולשים ימשיכו לענות על הסקר אז אעדכן את התוצאות.

לא הייתי רוצה שיזכו? דן ראשון אורנה שניה

לגבי אביחי אני בהחלט מתלבטת, מצד אחד ההתנהגות שלו דוחה מצד שני לו יהיה הכי קשה להשיג לבד......

למעלה