שרשור עדכונים כתבות קישורים ושאר ירקות

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שרשור עדכונים כתבות קישורים ושאר ירקות

שבוע נפלא שיהיה

Yalush2

New member
העונה הבאה של האח הגדול תתחיל באמצע דצמבר ותהיה עונה

ותהיה עונה רגילה ולא אולסטאר או חצי אולסטאר כמו שדווח עד היום. הגמר מתוכנן לסוף מרץ בשנה הבאה.כך מסרו בחדשות הבידור בהוט.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נהדר !

קיוויתי שזו לא תהיה עונת אולסטארס (למרות שעד הרגע שיתחיל אי אפשר באמת לדעת)
&nbsp
עונת חורף

Yalush2

New member
נכון

כל כמה שבועות יש הודעה חדשה, אני גם מקווה שזאת תהייה עונה רגילה בעיקר בגלל שאם זאת תהיה עונה של אולסטאר אז טהוניה תהיה בפנים בטוח.

l86

New member
אה, מעולה. אבל באמת כבר אי אפשר לדעת איתם.

כל פעם מוציאים הודעה אחרת. אולי ככה הם רוצים לבדוק את התגובות בשטח לפני שמחליטים סופית מה הכיוון.

l86

New member
עכשיו אני כבר די בטוחה

שהשמות שנזרקו היו סתם כדי לבדוק את דעת הקהל, והיות ורובם מעוררים אנטיגוניזם והקהל גם ככה לא ממש בעד אולסטארס, התגובות היו שליליות והם החליטו לדחות את הרעיון על הסף.

אנבל25

New member
חחח כלום כבר לא בטוח

הנה, כבר חשבנו שהם ירדו מזה ופתאום עומרי חיון (שחזר בינתיים להעלות ידיעות נורמליות) מעלה שוב את הנושא וטוען שטהוניה בפנים ושהציעו גם לאור סיונוב והיא סירבה.

l86

New member
אני מקווה שזה לא נכון....

והוא עדיין לא המקור הכי אמין בעולם.....

אנבל25

New member
אכן. אני פשוט נשארת בדעתי וחוזרת ואומרת לא למהר לשמוח

כי אין לדעת מה יהיה בסוף, הרי יש עוד שלושה חודשים של שמועות לפנינו.

l86

New member
אני מניחה שאת צודקת ועדיין אי אפשר לדעת......

שרי48

Active member
יאלוש, הלוואי. למי יש כוח לראות שוב את המניירות המוכרות

ולעיתים גם לא אהובות. הכי טוב עונה רגילה, עם אנשים שמתחברים ומתקלפים לאט לאט ואנחנו מתחברים או לא מתחברים אליהם "תוך כדי תנועה". זה פשוט הכי מעניין ומתגלים אנשים אנונימיים מדהימים. נקווה שלא ישנו את דעתם וככה זה יישאר.

מרגוליקו

Well-known member
ואיי איזה מזל!

אני בפוסט טראומה מהעונה בה השתתפה טל גלבוע, בגלל ההתנהגות המזעזעת , והאלימה והמיזנטרופית שלה.
הייתי הרבה זמן מזועזעת מהעונה שלה - בגללה, ועד היום השם שלה מעלה בי חלחלה וזעזוע!
אז כשמישהו רשם שאולי תהיה עונת אול סטאר בהשתתפותה , היה ברור לי שלא אצפה בעונה זו.
הייתי מוכנה לסבול שם כל אחד, אפילו את פרידה הכט הנוראית , רק לא את הנ"ל שאפילו קשה לי לנקוב בשמה!

Yalush2

New member
בגלל טל אני הפסקתי לאכול בשר אבל...

היה לי קשה לראות את העונה שלה בגלל התיאורים הנוראיים שהיא הייתה מדברת עלייהם. בקשר לעונה של האולסטאר אני מסכימה איתך לגמרי הם בטח היו שמים שם את האנשים הכי מעצבנים ובלתי נסבלים בהיסטוריה של האח הגדול גם אני לא הייתי מסוגלת לראות תוכנית כזאת.

למעלה