רעיון למשחק "בוחרים את נבחרת האולסטארס" של כל העונות!

רעיון למשחק "בוחרים את נבחרת האולסטארס" של כל העונות!

את המשחק הזה רציתי להריץ במהלך העונה
אבל אחת המנהלות אמרה לי ובצדק שהפורום עמוס מדי במהלך העונה, ועדיף לחכות לסוף העונה

אז הנה, אנחנו חודש אחרי הגמר, הבאזז הראשוני חלף גם הוא
עכשיו זה הזמן המתאים לשחק לפני שהפורום ייכנס לתרדמת
וכך גם נוכל לבחון היטב את חוזקה של העונה הזאת מבחינת דיירים

אז איך למעשה המשחק יעבוד?
פשוט מאוד

בכל סיבוב של המשחק אציג רשימת דיירים שסיימו במיקום זהה בכל עונה(לא כולל עונות VIP)

ואז בעזרת ה"לייקים" שלכם(להלן, האייקון הבא:
)
אנחנו נבחר את שלושת הדיירים שקיבלו הכי הרבה לייקים, והם ימשיכו לסיבוב הבא

לדוגמה:

נגיד והגענו לסיבוב שבו נבחר מבין הדיירים שסיימו במקום ה4 בעל העונות, והם:

עינב בובליל
פותנה ג'אבר
עמיר גולדברג
שרי שימחוב
דור דמרי
דנית גרינברג
ודודו כהן

אחרי 48 שעות מצב הלייקים הראה שעינב בובליל, דור דמרי ודנית גרינברג קיבלו את מספר הלייקים הגבוה ביותר מבין השאר
אז שלושתם עוברים לשלב השני

אחרי שנבחר שלישיה בכל מיקום עליו נעבור, נחל בשלב השני
בשלב השני נרחיב מעט על שלושת המועמדים, נספר על התרחשויות בולטות שלהם באותה עונה, ניתן עליהם קצת רקע, וכמובן איך התמודדו עם החיים שאחרי האח הגדול ומה עשו מאז.

ומכל שלישיה כמובן נבחר באותה שיטה של הסיבוב הראשון, את המנצח מבין השלושה, שייכנס לעונת האולסטארס שלנו.

לאחר שנסיים לבחור בסיבוב השני את כל המנצחים מבין השלישיות, ונרכיב למעשה את הבית של עונת האולסטארס שלנו

נוכל בעצם "להרכיב" לנו עונה וירטואלית משלנו
אם תהיה הענות גדולה למשחק והתלהבות, מבחינתי אפשר ממש לעשות עונה לכל דבר
נוכל לשבץ משתמשים מהפורום לתוך הדמויות שנבחרו, לעשות כל מיני דיונים בין אותן הדמויות
ואפילו להרכיב כל מיני משימות שיעניקו חסינויות
להעמיד משתמשים להדחה במסרים פרטיים אצל האח הגדול
ואז במוצ"שים לארגן "הדחה", שבה שאר המשתמשים בפורום שהם לא חלק מהדמויות, יחליטו את מי להדיח

אפשר גם לארגן כניסה של דיירים באמצע מבין אלה שקיבלו הכי הרבה קולות אבל לא נכנסו בסוף.

בקיצור, יכול להיות ממש ממש מעניין
כשחושבים על זה, המשחק הזה יכול להיות כל כך ארוך שהוא אשכרה יעביר לנו פה את הזמן עד העונה הבאה

אבל פרה פרה
קודם כאמור אני רוצה להתחיל במשחק עצמו
אז מה אני צריך בעצם בשביל להתחיל במשחק?

1)אישור ממנהלי הפורום שהם מאשרים את קיום המשחק בפורום
2)תמיכה מצד משתמשי הפורום שהמשחק הזה בכלל מעניין אתכם(אם אתם מעוניינים במשחק וחושבים שתהיו פעילים בו, פשוט תעשו
)
3)אם אכן יהיה אישור ממנהלי הפורום, והענות חיובית מצד משתמשי הפורום, אני ארצה עוד לפחות עוד מתנדב או שניים שיעזרו לי לתפעל את המשחק, כי נראה לי שהמשחק דורש לא מעט עבודה בתפעול שלו, גם בשלב הראשון של בחירת עונת האולסטארס, ובטח אחר כך בתפעול העונה עצמה(אם וכאשר נחליט לעשות אותה)

בקיצור, בואו קודם נבחן את השטח ונראה אם יש לנו את האישורים הנדרשים, ואחר כך נמשיך הלאה

שבוע טוב

dity138

New member
וואו! כעיקרון:

רעיון פנטסטי, אלא שכנראה בחרת לפרסם אותו בעיתוי לא נכון.
אירגון של משחק כזה צריך להיות בשיתוף מראש עם הנהלת הפורום, כולל תכנון וקביעת לוחות זמנים מראש למהלך המשחק וכו, וממה שהבנתי לא תהיה בעיה לשת"פ כזה.

את הצגת המשחק היית אמור לפרסם מראש ובכמה תזכורות במהלך העונה כשהפורום בתפוסה מלאה. באמצעות התזכורות מדי פעם במהלך העונה יצטרפו משתתפים שיהיו מעוניינים לקחת חלק במשחק שיתקיים לאחר סיומה.
גם לדעתי עיתוי תחילת המשחק, חודש לסיום העונה הוא מצויין.

מציעה לך לארגן את המשחק לאחר העונה הבאה.
יהיה כיף
ושוב, זאת התשובה שלי:

שרי48

Active member
קודם כל
גם אם לא ייצא לפועל עכשו וכל הכבוד ליוזמה.

כנראה שהפורום באמת מת...אין טעם להתחיל עכשיו...

אבל אולי באמת בסוף העונה הבאה כבר צריך להתחיל לתכנן את המשחק וכו...כשאנשים עוד בתוך זה...
ולהתחיל אותו ממש עם תום העונה...
&nbsp
מה שכן...צריך להגיד את האמת...העונה הזאת למעשה נגמרה חודש לפני המועד המקורי
עם יציאתם של שי חי, תני ואיציק מהבית, כל העוקץ מהעונה יצא, וגם רמת העניין בה
כך שאני מאמין שהנטישה הראשונה של הפורום הייתה כבר אז, כששי חי יצא
כך שלא מפתיע שחודש אחרי הגמר, הפורום כבר כמעט מת לגמרי...
&nbsp
טוב...אנסה באמת בעונה הבאה...בתקווה שזה יתפוס

למעלה