שרשור עדכונים וקשקושים

צאטמן14

New member
בוקר טוב לאורחת,, שם התוכנית "כל האמת בפרצוף"

לכל עם ישראל,תכונית TV שואו,

יונתנסקי

Well-known member
מה מתי ? אחרי שיגמור לבזבז בברלין את כל הכסף שאספו ל"לתת"

בואו נשפוך עוד קצת שמן למדורה.

שיתנחמו שונאיו, אבירי השלטון, חובבי הגנבים והרמאים.

rachela8

New member
ממש שנאה בלי טעם כי שיחי לא נגע בכסף וכבר כתבו לך

מצבא האח בדיוק כמה אנשים היו כמה כסף אספו והם עוד הוסיפו מהכיס שלהם ,בטוח קראת אז מספיק עם שנאה,נגמר האח הגדול אפשר בלי שנאה

רחלה,כפי שאני מכירה את יונתנסקי,היא באמת כתבה בציניות,דווקא

יונתנסקי מאוד ישרה ורהוטה בלשונה,הלואי ועלי,למדתי את הציניות שלה והשנה אני איתה בכל מה שמגיבה ולפעמים בציניות לשונאים ומכפישים של שי חי.לא בכל העונות אני בצד שלה,אך הפעם שמחתי לגלות שהפעם יש משותף בבחירתנו.

היה נחמד ורצוי שמארגני ה"פיאסקו" והתרומות היו

חפחות מקים את שיחי מכל זה!

הם צריכים לצאת בכותרות גדולות בפריסומים שלהם השונים
ולהצהיר שהוא לא קשור לא לאירגון של המסיבה

לא לאיסוף של הכסף

לא להתחשבנות של ההוצאוץת והעלויות לעומת ההכנסות

למה אם אתם אוהבים אותו ואתם אוהבים זה ברור אתם נותניםלו לסבול
את ה"ריקושטים"?

ובינינו לט עשיתם את ההתחשבנותץ לפני אירגון האירוע?

מה אתם ילדים קטננמם?!

מה קשה לחשב כמות של אנשים שמותר להגניס לאומן 17

לחשב כמה הכנסה תהיה לכם ממכירת הכרטיסים

עלויוץת של האומנים שהופיעו וכל ה"צרמוניה" מסביב
לבדוק מה נישאר ואם נישאר משהו לתרום

במקום לפרסם שייתרם כסף רב ובסוף

לגרום להכפשת שמו של שיחי על לא עוול בכפו!

לא מבינה אתכם ממש לא

ו
ו!

nicknick28

New member
יש משהו מביך עבור שי חי בסיפור הזה

על אף שאין לו יד בדבר,כמובן שזה יקושר אליו ושהתקשורת והמבקרים יטילו עליו את האחריות.
בכלל אני מרגישה שכל ידיעה שקשורה לצבא הזה בסופו של דבר מביכה את שי חי. נכון,התקשורת עושה את שלה,מקצינה ומגחיכה, אבל קשה להגיד שלא נשמע שיש בצבא הזה כמה אנשים שהתרחקו ממקום של הגיון ופרופורציה ויוצאים מגדרם.

אני מתארת לעצמי שמטרת הקבוצה הייתה לשמח את שי,לעודד אותו,לחגוג בשבילו ולא להוציא אותו רע..שבאמת תכננו ורצו לתרום... אבל נשמע שיש שם כמה אנשים נחפזים שהלכו ועשו משהו שהוציא שם רע לכל הקבוצה, גם אם לא בכוונה.

אם ידעו שאין מספיק תקציב ובטח שלא יישאר משהו לתרומות ,היו צריכים להגיד זאת מראש,אפילו יום יומיים לפני המסיבה,שתהיה שקיפות . הרי הם לא ידעו מראש עלויות? לא ידעו במה הערב הזה כרוך? אם הם ידעו זאת ממש חוסר אחריות, ואם הם לא ידעו זה גם לוקה בחסר שהם עשו מעשה כל כך לא אחראי ולקחו על עצמם ארגון שמעבר לידיהם.

אני באמת תוהה היכן ההגיון לקחת על עצמך ארגון של אירוע שכרוך בכאלה עלויות ולא לעשות זאת בצורה מאורגנת ומחושבת.
זה באמת נשמע רע,שאמרו שהכסף יינתן לתרומות ובסוף אומרים שלא נשאר כסף כי הכל הלך להוצאות המסיבה.

ואני תוהה מה שי חושב על כך הדבר הזה? הוא בטח מהרהר איזה סיפור הפילו עליו עכשיו.

מתוך סקרנות,כיצד מתנהלות ההחלטות בקבוצה הזאת?
אם יש כמה מנהלים שמתעסקים הם בכל הארגונים וההחלטות? האם עורכים הצבעות בקרב חברי הקבוצה?

יונתנסקי

Well-known member
לא. בגילי לא משתנים...

זה רק מפני שבעונות קודמות לא ראינו עין בעין את אותם מתמודדים....

את צודקת.
כאשר מישהו רואה את מה שאני רואה, אז פשוט כל מה שהוא כותב מבחינתי זה פנינים

היום הייתה לי שיחת טלפון עם חברה צעירה אשר בכל העונות של האח הגדול,
כוכב נולד, הישרדות, המירוץ למיליון, בקיצור כל תוכנית ריאליטי שהיא, בדרך כלל היינו באותו הראש. גם אם לא אותו הפייבוריט, לפחות היינו תמיד על אותו המסלול.
העונה היא הייתה בכיוון אחר לגמרי. עד עכשיו היא לא מבינה איך תמכתי בשי חי.
עוד רגע והייתה מבקשת ממני להתנצל כאילו אשכרה פגעתי ברגשותיה. במשך שעה האזנתי לאשמותיה. ממש לקחה ללב את העובדה שבחרתי העונה להיות בצד של שי חי. אני צחקתי ואמרתי לה שהיא לעולם לא תוכל להבין מה גרם לי להיות בעדו ולא בעד אף אחד אחר בבית הזה בעונה הזאת. מבחינתה כל התומכים בו ירדו מהפסים. הזויים. שרוטים. אז היא לא הצליחה לשכנע אותי ולא רק זאת, אלא שהייתי עדינה איתה ולא אמרתי לה את דעתי על ברק במיוחד כשאמרה שהיא תמכה בו בגמר. לא סימסה חס וחלילה אבל רצתה בנצחונו.
אז הפעם יצא לי להיות לצידך ולצידם של רבים וטובים ואני שמחה על כך

דני הזמיר 666

Member
מנהל
בבקשה...תבואי שבוע הבא. לחלוקת השי לפסח...
ותודה על השיר...
למרות, שבמקרה שלי, זו לא היתה נורית...
זו היתה ג'אמילה...
ולא היה מדובר בתפוח, אלא בבקלאווה...
אבל, זה לא משנה, הכאב אותו כאב...

למעלה