שרשור קישורים כתבות בלוגים ותמונות

badorange

New member
מנסים לעודד אותו עם פיצה, והוא עדיין בשוק מהאיפון שאכל משי

אפשר לפתוח תאטרון עם כל השחקנים שיש שם.

גילי כהן נכנס באמ'אמא של האח הגדול... לא נגעתי....

חברים שליייייי
כשהודחתי מבית האח הגדול והבנתי שהייתי ניצב בתוכנית, כתבתי לכם שיש לי הרבה מה לומר, הייתי טעון ברמה שאי אפשר לתאר.
חלף כמעט חודש, אני יכול לומר לכם שהזמן עשה את שלו ועכשיו אני הרבה הרבה יותר..........טעון!! ��
חלקכם הסיק מהשתיקה שלי שאני תחת חוזה ולכן פוחד "לפתוח".
אז זהו - שלא!!!
שתקתי עד עכשיו, מכיוון שהחלטתי לקחת את הזמן ולהגיב מהראש, לא מהבטן.
התיעוב שאני מרגיש כלפי ההפקה של האח הגדול - גדול מהתיעוב שאני מרגיש כלפי מנהיג החיזבאללה, חסן נסראללה...
(הוא רק רוצה להעלים אותי, הם העלימו!)
יפים שלי, אני הולך לכתוב פה דברים קשים נגד ההפקה ונגד העורך, סליחה, התסריטאי והבמאי הראשי - לא עושה להם חשבון בלירה!
(בדיוק כמו שהם לא עשו לי חשבון)
בקשר ל"חוזה", שיהיה ברור:
א - החוזה הזה בת.. שלי!!
(נשבע שאפילו לא קראתי אותו)
ב - אם בהפקה לא פוחדים כשהם מראים שקר, אני בטח לא פוחד כשאני אומר אמת!!
ג - מי שמזלזל בי, מי שמעלים ומאלים אותי (יאעני עושה אותי אילם) במכוון והופך אותי לניצב בתסריט מצוץ מהאצבע - שיקח בחשבון שלא אשתוק!!
כל מה שתקראו פה, זה עובדות!!!
(ברגע שאשקר/אמציא, אהיה חשוף לתביעה)
מקווה שתבינו איך עושים לכם שטיפת מח ואיך הופכים תוכנית שאמורה לשקף מציאות, לתסריט עלוב שאפילו זבולון מושיאשווילי לא היה מוכן לעיין בו...
תקראו ותשפטו!
(מעריצי שי חי, אתם יכולים קודם להגיב ולקלל, אח"כ לקרוא)
יורם "האח הגדול" זק - כל האמת בפרצוף!!
(הנה, עשיתי מחווה לדמות שיצרת)
"אח גדול", לפני שנה בערך שלחת לי הודעה בפייס - "אתה בא לאודישן?"
באחת הפגישות שהיו לנו, ציטטתי לך קטע משיר:
"שם ישנה יד מכוונת, המושכת בחוטים
עולמות היא מכוננת, זו ידו של אלוהים"
(יאעני מה שאלוהים יחליט, זה מה שיהיה)
חייכת - כאילו אמרת לעצמך "השיר הזה אשכרה נכתב עליי"
היום אני וחצי מדינה יודעים שאתה ה"אלוהים" של התוכנית, זה שמושך בחוטים ומחליט הכל, אבל הכלל (ותיכף אפרט)
40 יום שהיתי בבית שלך, סליחה, בגן הילדים שלך.
מצאתי את עצמי עם חבר'ה צעירים, שרוב השיחות שלהם הסתכמו בפנטזיות על "הנחות סלב", "קמפיינים" ו"צילומי סלפי" ברגע שייצאו מהבית.
הכנסת אותי לבית בידיעה שהכח שלי זה ההומור ולא הראית לצופים כלוווווווום, אבל כלווווווווום ממה שעשיתי/אמרתי/הצחקתי - ועשיתי, אמרתי והצחקתי!!
(לענייות דעתי, דעתם של הדיירים בבית ודעתם של חלק מצופי ערוץ 26 שעדיין לא "נשטף" להם המח על שי חי)
החלטת שאתה הולך על הקטע של "בית משוגעים"?
החלטת שבמקום תוכנית מציאות אתה הולך לביים "טלנובלה"?
זכותך!
אבל תגיד. תקרא לי לחדר שלך, תגיד לי:
"גילי, אני הולך להציג לעם רק 2 וחצי דמויות, אני הולך להראות לצופים את מי שיצעק הכי חזק, את מי שיקלל, את מי שיתנהג כמו בית שימוש ואת מי שתתקלח בחוץ עם ביקיני"
תגיד לי - "אני בונה את התוכנית על שי חי, קצת דודו, נגיעות מפלורי וברקע רומן מלאכותי בין קסניה לעומרי" - תאמין לי שהייתי יוצא לבד ולא כועס עליך....
בניגוד לדיירים, סליחה, ל"פיונים" שמבינים שהם כלום ושום דבר, אבל נשארים בבית "בשביל החוויה" (ציטוט של עומרי), אם בזמן השהייה בבית הייתי יודע בוודאות שזה המצב - הייתי מבקש מארבל שתעשה לי אבו יויו וקופץ מעל החומה..
לא נכנסתי לתוכנית כדי שיראו (יוד בחיריק) אותי, נכנסתי כדי שיראו (יוד בקמץ) וישמיעו אותי!!
אדון יורם זק
הכרת אותי, ראית אותי באודישנים, הבנת עם מי יש לך עסק.
לא באמת ציפית שאגרר למריבות מיותרות ואלכלך את הפה, נכון?
לא באמת ציפית שאבכה כל 5 דקות, או שאשחק אותה עצוב בשביל שהמצלמות יהיו עליי, נכון?
כי אם כן ציפית - אני שמח שלא נגררתי לעולב הזה!
לקחת קראטיסט "נכה חברתית" שמגלגל כל היום סיגריות והפכת אותו לדמות שמגלגלת לך מזומנים...
(שאפו! מאז פינוקיו לא הייתה דמות כזו מצליחה)
לא ראית בעיניים, לא עניין אותך אף דייר אחר, התמקדת בו ובמי שבא במגע איתו.
הקצנת בעריכה כל שיחה שלו, כל ריב שלו, כל אפצ'י שלו.
הצגת לצופים בבית מצג שווא של "חרם", בזמן שגם אני, גם אתה וגם מנהל אתר החרמון יודעים שלא היה עליו "חרם"!
(חלק מהדיירים כעס עליו ובצדק, אבל בשום שלב לא בודדו אותו - הוא זה שבחר להתבודד)
הפכת אותי ואת שאר הדיירים לניצבים בתסריט העלוב והתלוש מהמציאות שהצגת בתוכניות הערוכות.
הלוו, אדון תסריטאי, יש עוד אנשים בבית!!!
אני אדבר פה על עצמי, אבל אני מאמין שכששאר ה"ניצבים" ייצאו החוצה, גם להם יהיה מה לומר.
"אח קטן"
אם היית מראה ומשמיע לצופים חצי, רק חצי מהשיחות והצחוקים שעשיתי בחדר שלך.
שיחות בהן הסתלבטתי, צחקתי, ליכלכתי, "איימתי" והכל בדרך שלי, כמו בסרטונים - הומור, שנינות ועצבים.
(שכחתי, השיחות איתך בחדר שמורות רק לשי חי ודודו - אל תפגע)
אם היית מראה לצופים, איך בערב הסילבסטר התפרקתי בבכי (הפעם היחידה) ליד התמונה של הילדים שלי
(בשביל מה לגרום לתומכים של גילי להתרגש? הם עוד יסמסו בסוף, לא מתאים)
אם היית מראה לצופים את הוידוי שלי מול כל הדיירים על תקופת ההימורים. סיפרתי שם הכל.
(צודק, לא מעניין המסר שלי - הגירושין של שי חי יותר מתאימים לתסריט)
3 ימים אני תומך בפלורי, מרגיע, מעודד אותה, מנהל איתה שיחות - הקהל של ערוץ 2 רואה את שי חי יושב לידה במיטה, מנשק לה את היד ולוחש לה ברכות "אני איתך", כשאת כל הסצנה הזו מלווה מנגינה מרגשת..
(טפאקקקקקקקקקקקק)
20 דקות, 20 דקות תמימות, בתוכנית הערוכה בערוץ 2, הראית את סצנת השיחזור של משימת הגזרים בכיכובו של שי "מיקיאגי" חי וקסניה "ביקיני" טרנטול, כולל ההכנות המרהיבות והמעניינות.
(ה"בזיקים" שלה שבו את ליבך, אה?? ��)
את ההכנות/חזרות לסטנדאפ שלי ושל גיל הביישן, שבכה והרמתי אותו עם מילות עידוד - למה שתראה???
(חלילה מישהו עוד עלול לחשוב שגילי בחור טוב ואולי גם להתאהב בגיל)
ד"א, עד שעשית טובה והראית את הסטנד אפ שלי ושל גיל (אנשים עפו על זה) - חתכת ממנו את הקטע על פלורי (קטע קורע) ועל מייקי - אבל מי שם לב?...
את הריב המצחיק שלי עם ברק ("לילך" "לילך") - למה שתראה?
(עפו על הקטע הזה)
צודק - עדיף להראות את ה"קיסר מיפן" אוכל גזר עם טחינה ואת ארבל עושה עמידת ידיים תוך כדי שהיא צועקת "פיפי" "פיפי"...
כמעט כל לילה הצחקתי את החברים בחדר שינה.
("גילי, הצלעות שלי כואבות מאתמול" - ציטוט של דודו)
בחייאת יורם, אפילו בדיחה אחת לא נכנסה בעריכה שלך? אחת????
(טוב נו, זה ידוע שהסטנדרטים של הצחוקים בתוכנית שלך גבוהים, אני לא נפגע...)
סילבסטר, חצי שעה מתחילת המסיבה - חצי מהדיירים שלך שפוכים על הרצפה, שיכורים מהתחת.
3 לפנות בוקר אני יושב לבד בפינת האוכל ובוכה מצחוק, מרביץ לעצמי מרוב צחוק, לא מאמין למה שראו עיניי.
אתה קורא לי לחדר ומבקש ממני לספר לך מנקודת המבט שלי מה היה - סיפרתי!
מיסטר זק - איפה זה??
אתה קראת לי, אתה ביקשת ממני לספר - וואלאק איפה זה????
לא מגיע לאמא שלי, לחברים שלי, לעוקבים שלי לראות ולשמוע אותי מסתלבט קצת?
יזמתי דיונים נחמדים ומעניינים (ערבים, הומואים, הימורים, ספורט, סלקציה) - רק כדי שאנשים בבית יבינו, עזוב יבינו, שאנשים יחשבו שיש גם אנשים עם ראש על הכתפיים בבית המטורלל הזה - אבל את מי זה מעניין? אתה רוצה רייטינג, ורייטינג זה צעקוווווות, מריבוווות, קללוווווות ו...שי חי!!
(צודק!! וואלה צודק!! אני טעיתי)
עשיתי תוכניות אירוח, קראתי לתוכנית "המעגילי" (כל שאלה בצבע, באמא)
הדיירים אהבו, שיתפו פעולה.
אני מקרב בתוכנית בין עומרי לפלורי - הצופים של ערוץ 2 רואים את שי ותני מכניסים את עומרי ודודו לנסט ומבקשים מהם להתקרב לפלורי...
(שיישרף לך חדר העריכה, שיישרף!! ��)
"ביג בראדר"
אם היית מראה חצי, באמא שלי, רק חצי ממה שהזכרתי לעיל - הצופים היו מדיחים את ארז טל לפני שהיו מדיחים אותי.....
אפרופו ארז טל:
אדון בן טולילה, אתה מנחה עלוב!
אם הייתה לך טיפת יושר, לא היית משתף פעולה עם הרדידות של התוכנית והמניפולציות הזולות שלה.
הדיירים מבינים ששי חי חזק בחוץ, גם בלי שתצעק את השם שלו כמו גרופי מתלהב ותאפשר לקהל למחוא כפיים חצי דקה.
וואלאק אתה אפילו לא רואה את התוכנית, אין לך מושג מה קורה - אתה רק קורא ומקריא. תירגע ילד!!!
"אח קטן"
מתוך 13 תוכניות של שעה וחצי, סליחה, של ש(ע)י וח(צ)י, מצאת לנכון להראות אותי 5 דקות ושניה - אתה לא מתבייש??
(בא

המשך - גילי כהן נכנס....

מתוך 13 תוכניות של שעה וחצי, סליחה, של ש(ע)י וח(צ)י, מצאת לנכון להראות אותי 5 דקות ושניה - אתה לא מתבייש??
(בא לי לדפוק לך קללה, אבל אני מתאפק)
טוב שנפלתי לג'קוזי ולימדתי את שי ותני את השיר "לילות בבית", אחרת הייתי מופיע 2 דקות בלחץ...
(חבל לא ישבתי בפינת עישון על הברכיים של שי חי ונתלתי לו על הגב כשהוא היה הולך להשתין - כך הייתי מקבל מלא מלא זמן מסך..)
והשיא היה:
יום חמישי, אחרי הריב עם שי, אני נכנס לחדר שלך, "מלכלך" עליו, אתה מעלה פרומו שבו אני אומר "אני אעשה את שי חי כזה קטן" ו.......הפרומו לא משודר בתוכנית עצמה.
אמרת לי בשיחה איתך שרצית שאשאר, שקיווית שאשאר.
אם באמת רצית וקיווית שאשאר, איך זה שלא שידרת לצופים בתוכנית המרכזית את הפרומו שהרצת יומיים לפני???
אני שואל אותך ושואל את הקוראים פה - יש דבר כזה שפרומו, שאמור לקדם את התוכנית, לא משודר בתוכנית עצמה??
ולא סתם, זו תוכנית שאני מועמד בה להדחה ותרשה לי לצטט אותך:
" 80 אחוז מההצבעות של הצופים, הן במהלך התוכנית"
אם זה לא סיכול ממוקד - מה כן????
(טפייייייייייי)
חיפשת ואתה עדיין מחפש בעונה הזו רוע, בכי, ליכלוך, זבל, אשפה וגועל.
את האנשים השפויים לא הראית, העלמת, הדחת - כן, כן, אתה גרמת להדחתם!!
אדון תסריטאי, שנינו יודעים שבעריכה נכונה יכולת לגרום לכך שהברווז הצהוב והלוויתן הכחול שנמצאים בג'קוזי היו מגיעים לגמר....
(מבודד את הברווז מהלוויתן, מצייר לו דמעה בעין שמאל, דופק שוט של הלוויתן יושב בפינת עישון, עצבני עם רבע סיגריה בפה - וילללא, יש לך סיפור)
"אח גדול", עזוב שטויות, בוא נדבר ת'כלס, בוא נספר לכולם כמה באמת הכל "אורגינל", הכל "אמיתי" והכל "מציאותי":
(תרגיש חופשי לתבוע אותי אם משהו לא נכון)
א - אתה, רק אתה ואך ורק אתה גורם (במודע) לכך שדייר כזה או אחר יילך הביתה!!
(מי שמסמס, פראייר!)
ב - אתה משחק בראש של דיירים ומנסה להשפיע עליהם בהחלטות הקשורות בהדחות!!
לדוגמא:
אחרי שאני וגיל יצאנו מנצחים מחלל הזמן והעמדנו את קסניה להדחה, לא התאפקת, קראת לנו להגיע לחדר ובטון כעוס שאלת אותנו "מה אתם עושים?", "אנחנו לא מבינים מה אתם עושים"
בוא תסביר לקוראים פה מה הכוונה ל"אנחנו לא מבינים מה אתם עושים?"
מי זה "אנחנו"? ההפקה אולי???
ולמה כ"כ נלחצת וכעסת? מה זה אכפת לך את מי אנחנו מעמידים להדחה?
ועוד הוספת "זה לא נראה טוב בחוץ".
למי "בחוץ" אכפת שהעמדנו את קסניה להדחה?? למי "בחוץ" זה לא נראה טוב?
להפקה אולי????
(זכותנו להעמיד להדחה מישהו ביום שלישי ולשנות את הבחירה שלנו ביום חמישי - אסור לך להתערב! ואל תגיד שסתם שאלת...כי לא שאלת סתם!)
מעניין לדעת אם היינו מעמידים להדחה את תמר או את אור, גם היית קורא לנו לחדר ושואל את השאלות הללו?
בוא ניתן לקוראים להחליט.....
גרמת לגיל להילחץ, ניסית לשחק לנו בראש, רק שאני הבנתי את זה מיד והודעתי לגיל שכל שבוע נעשה מה שאנחנו רוצים, אפילו אם זה לא נראה "לכם"!!!
(שבוע אחרי זה עפתי...בטח סתם צירוף מקרים)
ג - אתה שומר על דיירים שאהובים עליך, ומסדר להם "במה" להתבטא - אפילו אם במשך 3 שבועות הם לא עשו כלום, חוץ מלגלגל סיגריות ולהתקלח בחוץ עם ביקיני
( "זה מצטלם יפה" - אני רק מצטט)
כל "אל תיפגע" של דודו בחדר שלך, מועבר אוטומטית לחדר העריכה ומוצג לראווה בימי רביעי ושבת.
(אפילו עדה יונת לא מקבלת כזה זמן מסך)
ד - אתה "מרפד" לסטארים שלך את השהייה בבית, שיהיה להם יותר קל ונעים:
הכנסת לשי את החברה שלו מהבית, כדי שירגיש בבית ולא יהיה עצובי צובי ��
אשכרה סידרת לזוג הזה נופש בבית שלך - הכל כלול...
ראית שעומרי לא עושה מהלך עם שי מיקה (כן, כן, יש דיירת כזו בבית, נשבע) ולא עם גב' טרנטול, גם כשהוא מסטול - אז הכנסת לו מישהי שהוא "העמיד להדחה" בעבר.
(חרא ביל ג'ירפה ועמידות הידיים שלה)
בינינו יורם, אם הוא לא היה עושה בסוף מהלך עם קסניה, היית מכניס לו גם את צ'יצ'ולינה - העיקר שתהיה לך סצנת סקס, אה? ��
אם זו לא התערבות של הפקה - מה כן?
שיהיה ברור:
לא הייתי מאשים אותך בכל הסעיפים הללו, אם לא היו לי הוכחות חותכות!
לא כ"כ הבנו למה אתם מכניסים אותנו במהירות הביתה כשמגיע מסוק תמיכה לאחד מאיתנו.
עכשיו זה לא רק ברור, זה גם מובן בהחלט - אתם רועדים שמישהו יצעק לדיירים שהם סה"כ "פיונים" במשחק שנקרא "שי חי הגדול".
יום שישי נכנסתי אליך לחדר, דיברנו קצת אמרתי לך "אני מקווה שרואים הכל" ואתה ענית לי "האח הגדול מראה הכל"...
(שקרן!!! אתה שקרן!!!)
"אח גדול"
אם הייתי יודע שאני נכנס ל"גן" ושאתה לא מראה את המציאות, אלא מציג "סיפור" - הייתי לוקח את אישתי כל יום לבית קפה בחולון שנקרא "גן סיפור" ולא מבזבז את הזמן שלי בתוכנית שלך...
(אחלה בית קפה, תנסה)
בקשר לשי חי:
נשבע שאין לי שום דבר נגדו,
הייתי חבר שלו בבית ונשארתי חבר שלו עד שיצאתי מהבית - למרות שלא הסכמתי איתו בהרבה דברים.
לא "בגדתי" בו ולא עמה!
אני חבר של כולם ואם אני רוצה לעשות משהו, לא שי ולא חי יגידו לי מה לעשות!
אצלי אין "קבוצות" ו "אין מחנות" (יש מחנה גאליס, אין מחנה גיליס)
כשהיה צריך, הייתי לצידו בריב עם סלים, אבל
אם שי חי יורד (בלי סיבה) לחייו של דודו, אני אתמוך בדודו ואגיד לו איך ומה לענות לשי!!
שי חי לא "אשם" באיך שההפקה מציגה אותו בחוץ.
כשהוא ייצא ויבין מה עשית ממנו ואיך האדירו את שמו, הוא יצחק עליך יורם.
שיגעת את העם, כל התוכניות
(אם אחינועם ניני הייתה אומרת מה שהוא אמר על הצבא ועל המוזיקה המזרחית - היו צולבים את אמא שלה, אבל זו הגדולה של שטיפת מח)
זה שהוא הכריז שהוא מתקלח רק במים קרח ולא יוצא מהג'קוזי עד שהוא לא רואה אדים יוצאים מהדוש - זה מצחיק
זה שהוא אמר שבחוץ הוא לא מעשן ובבית הוא עישן 4 קופסא ליום - זה גם מצחיק ��
זה שהוא לא הצליח להשתלב בבית, רצה לעזוב (עודדתי אותו להישאר) והיה צריך שיכניסו לו את החברה מבחוץ - זה לא הכי מעורר הערכה מבחינתי....
הגעת? תתמודד לבד!
אם דודו, הסופר רגיש, מתמודד לבד, גם שי הקראטיסט יכול להיות לבד - זו דעתי.
זה שהוא לא מדבר אליך לפני שהוא רואה מצלמה מכוונת עליו - זה חמוד.
זה שהוא נכנס 35 פעם ביום לחדר של ה"חבר שלו הגדול" - זה הגיוני! (הם חברים הרי)
זה שהוא הודיע שהוא לא עושה כלים "לא בכבוד שלי שהתלמידים שלי יראו אותי עושה נקיונות"
ומהיום שתני נכנסה הוא עושה כלים, שואב אבק, עושה פאנלים ומנקה חלונות - זה רק מראה על ה"אמיתיות" שבו וזה הכי מצחיק...
מת ניסן נתיב, מת - באתי לתוכנית מציאות או לבית ספר למשחק?...
לסיכום "אח יקר"
אני בז לך, בז לתוכנית שלך, בז לעריכה המגמתית שלך, בז ליושר שלך, בז לשיקול הדעת שלך, אבל הכי הכי - אני בז לעצמי, על שהייתי שותף לתוכנית הבזויה שלך!!
העם לא טיפש (חלקו לפחות), כולם רואים וראו מהפרק הראשון לאן נושבת הרוח ולמי אתה מכוון את הזרקור.
חשבתי לתומי שאתה מציג בצורה הגיונית את כל הנפשות הפועלות, מתברר שחשבתי לטימטומי...
יורם זק, אתה לא "אח" ישר - אתה יותר עקום מהאף שלי...
זהו חברים, אמרתי את מה שאמרתי, אתם תשפטו ותבינו מה שתבינו.
חבל לי שלא הראו לכם אותי כמו שבאמת הייתי.
חבל לי שלא היה "פייר פליי", אבל זה מה יש ��
נכנסתי לתוכנית במחשבה שיתנו במה להומור ולהתנהגות שלי. (תמים? אולי)
לא שיחקתי משחק, הייתי אמיתי לאורך כל הדרך.
מהכניסה לבית הבנתי שמשהו משונה, הגיל היה צעיר, לא היה חתך אוכלוסיה רחב
(סלים נכנס סתם בשביל לקשט את הליהוק, יאעני יש ערבי)
אני מקבל ים תגובות מאנשים "אהבנו אותך", "היית הכי שפוי" (מסכים איתם ��), אבל למרות שיצאתי עם הכבוד שלי, משהו עדיין הפריע לי.
ידעתי שעשיתי שם הרבה וכאב לי שלא הראו, שהתעלמו.
לצערי, חלק מכם נפל בפח והאמין לזה שהייתי "פרווה".
מה, פתאום נהייתי אילם?? זה נראה לכם הגיוני שאני לא מדבר, לא רב ולא עושה צחוקים?
בכלל, איך אפשר לקרוא "פרווה" למישהו שלא מראים אותו?
אבל מי יודע, אולי עכשיו אקבל הצעה לקמפיין של מעילי פרווה...��
תאמינו לי שגם מייקל וגיל היו נוכחים בבית, דיברו, עשו, הצחיקו.
תאמינו לי שלצד הצעקות של פלורי, היו לה המון רגעים יפים של הומור ושל שיחות יפות.
לצערנו ה"אח" בוחר להראות רק זבל, גועל, צעקות וקללות.
ו

סטילהוק

New member
גילי צודק, זה לא רק מהעונה הזאת זה כבר 5 עונות עבודה בעיניים

ההפקה מרמה את הצופים ואת הדיירים כאחד.
זה שמעריצי שי חי שמודעים היטב לרמאות, שותקים כל עוד היא משרתת אותם, לא אומר שאין רמאות ושחיתות בתוכנית הזאת, לפחות החל מעונה הרביעית ואילך.
זה רק בגלל שכרגע הרמאות והעריכה המגמתית משרתת אותם הם שותקים ולא פוצים פה בנדון, אבל אני מבטיח לכם שברגע שזה יתהפך ויעלימו את שי חי מהמסך כדי ליצור לו קונטרה, אתם תראו איך פתאום כל מנזר השתקנים של מעריצי שי חי קם לתחייה ומפנה אצבע מאשימה להפקה על רמאות ועריכה מגמתית. מה שנקרא זעקת הקוזאק הנגזל.
אני שמח מאוד לגלות שסוף סוף, אחרי 5 עונות לפחות של רמאות, שחיתות הסתרות, טיוחים ואחיזת עיניים, קם דייר אחד ומפתח עמוד שדרה וביצים ולא נכנע להפקה המגמתית והמושחתת.

כל הכבוד לגילי, שיחק אותה גבר עם ביצים.

אורקנט

New member
מי שרוצה רואה ערוץ 26 וראו הכל, אי אפשר לראות הכל בערוץ 2

מראים את העיקר
ודווקא העריעכה בערוץ 2 די שיקפה
אבל גילי רצה ששעה וחצי בערוץ 2
תהיה גילי גילי גילי

Ronit FL

New member
הבעיה של גילי היא שהוא חושב שהוא כוכב.

אז זהו, שהוא לא.
ברור שיש התערבות של ההפקה, ברור שיש עדיפות לחביבי ההפקה,
אבל גילי לא עניין. אני לא הקהל של גילי, הוא בהמי וולגרי, הוא לא מצחיק והוא מעניין לי את התחת,
לא באח הגדול, עוד הרבה קודם כשנחשפתי לסרטון שלו.
הוא חושב שהוא חכם ושנון ושאר מחמאות, אבל הוא לא.
די נבעתי כשראיתי אותו נכנס ומאוד שמחתי כשראיתי אותו עולה במדרגות.
כל המונולוג הזה, שמורכב רובו ככולו מ׳אני, אני, אני ועוד קצת אני׳, הוא מונולוג של לוזר. זהו.

וחוץ מזה ברור שעדיף להראות מישהו כמו שי חי ולא כמו גילי

מה יותר מעניין לראות - התנהגות של מישהו שהוא כנראה פסיכופט קליני או כזו של טוקבקיסט ממוצע?
אני יודע מה אני מעדיף לראות

igloo2

New member
אני מבין את הבאסה שלו

הוא הגיע עם ציפיות מאוד גבוהות לגביו לעונה הזו.
יאמר לזכותו גם שהוא היה בן אדם טוב ונראה שהוא לא שיחק למצלמות

אבל גם אם באמת היתה מגמה של ההפקה להעלים אותו, הוא צריך להבין שלא מדובר במשהו לא חוקי.
להגיד "העורך הוריד את השיחה היפה שלי עם גיל ביום 29 והיא היתה כל כך יפה שההסבר היחיד להורדתה הוא פשוט שהעורך רצה במפלתי" זה לא משהו שתופס בבית משפט (אם הוא חושב על תביעה)

GM1988

Well-known member
כתבה מעולה

אומנם לא ראיתי בגילי דייר מי יודע מה מעניין שהיה לי כיף לעקוב אחריו ולשמוע שיחות שלו (זה לא קרה עד הרגע שהודח)
אבל מאד אהבתי את סגנון הכתיבה שלו פה, ואני לא פוסל שיכול מאד להיות שיש אמת בדבריו. ואולי אפילו לא מעט.

כנראה שעד שלא נכנסים וחווים את החוויה, אי אפשר להבין עד הסוף.
זו העונה הראשונה שאני אשכרה עוקב בלייב ומתעדכן ולא רק מסתמך על הפרקים הערוכים ברביעי ושבת, ככה שאני יכול להגיד שבאמת יש רגעים שנמחקים בעריכה ולא נותנים במה לדיירים נוספים.
הכי צורם בעיניי היה הרגע המאד עוצמתי בין רינת ושי בחדר המתים, כשהוא פתח עליה פה עם דודו, והיא באה וסתמה להם אותו, ובמיוחד לשי, והפגינה כזו רגישות והפכה את הרגע הזה לקסם של ממש! למה לא הראו את זה?!
הייתי בהלם שהיה חשוב להראות את ההתחלה (כי שיחי פוצח שם במילים על רינת) אבל בכלל לא חשוב לתת לרינת מקום להציג עמדה משלה. לא הוגן

יש אמת בדבריו של גילי, ויש גם הרבה התבכיינות שלא הראו אותו וכמה הוא מצחיק וכמה הוא טוב לב... זה גם מאד בולט בפוסט שלו, ומתבטא גם בסוג של שנאה.

בסופו של דבר אני חושב שמי שמעניין אותו לראות יותר ולהתרשם בעצמו מהדיירים ומהמכלול, שיצפה בלייב ולא רק בפרקים בערוץ 2.

למעלה