שרשור לילה 2
היום ה-55 ב

שרשור לילה 2
היום ה-55 ב

נשף מסכות שבמסגרתו נרצח מייקל.
בקרוב אמור להיות סיאנס שעדיין אין לנו מושג מה זה אומר

אבל למי אכפת? יש אלכוהול

אני מניחה שמייקל נרצח בגלל שיש יותר מדי חומר לרביעי

ויודעים שאפשר יהיה לסכם את הרצח וההגעה שלו לחדר מתים בשוט וחצי.

maderez2

New member
לא זה בגלל שכל מי שנכנס לחדר זוכה לבמה ולהציק.רוצים להעמיק

רוצים לתת למייקי אתה עומק שמגיע לו. להוצא אותו מאיזור הבטוח שלו.
לגרום לו להיפתח להביע דעה, ולפתוח את הלב והפה מבלי לגמגם
&nbsp
לבנאדם כזה אמור להיות עומק רציני וזה טייפקאסט כולשו בטירוף שהוא כזה שקט מופנם ומרגיש אנמי וחסר עומק ותוכן
זה עצבן את ההפקה לדעתי.
הם בוחנים אם הוא הולך לעוף לפני החדשים או שיתחיל להכניס עיניין

ornass2

New member
חבל שלא מראים, את הכניסה של מייקל לחדר המתים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נדמה לי ששי חי ודודו לא שם בכלל

עומרי אמר שהם יכנסו לחדר הצדדי בגלל הסיאנס

eran2020

New member
כנראה שבמקום להכניס אותו לחדר המתים הוציאו אותו מהבית

Christina 101

New member
מעבירה משרשור קודם.. דעתי על ההתנהגות של שי.

אין לי שום כוונה להטות את הדעה של אנשים על שי, לטובה או לרעה.
רושמת כאן את שני הסנט שלי לגבי התפיסה המוטעית שיש להרבה אנשים לגבי שי.
מוטעית לדעתי, בכל אופן.

אנשים אומרים ששי מגלומן, נרקסיסט, "איך הוא מצפה מאנשים בבית הזה לכאוב את לכתו, איך הוא מתבכיין על כך שאנשים לא הזכירו את שמו או התאבלו עליו, האם שכח כיצד פגע בהם והשפיל אותם?"

לא.. אתם מפספסים.
שי לא באמת נרקסיסט, הוא פשוט סובל מסוג של נכות חברתית.
וזה בדיוק חלק מהקושי החברתי שלו, הוא לא יודע לקרוא מצבים חברתיים באופן הנכון, מבחינתו ברגע שהדיירים בבית והוא נכנסו לסוג של תקופה רגועה יותר, עם הרבה פחות עימותים, הוא מבחינתו חושב שעכשיו הכל בסדר וכפי שהוא החל לחבב אותם בדרכו, כך הוא מאמין שגם הם מחבבים אותו.

הוא לא קורא את המצב נכון, מבחינתו אם אנשים כבר לא שונאים אותו, הם אמורים להיות חברים שלו.. הוא לא מבין שאם לא שונאים אותו באותה רמה ששנאו אותו (או נרתעו ממנו) אז זה בסה"כ אומר שעכשיו הם רק שונאים (או נרתעים) ממנו קצת פחות, וזה הכל.. לא מחבבים, לא אוהבים, לא עצובים על לכתו, רק שונאים קצת פחות..

לכולנו זה נראה הכי טבעי בעולם שאף אחד לא יתאבל עליו, ולכולנו ברור כשמש שאף אחד לא באמת אוהב אותו או אפילו באמת מחבב בלב שלם, אבל לשי זה הרבה יותר קשה לקרוא סיטואציות כאלה כי אין לו אינטואיציה חברתית שאצל רובינו קיימת באופן טבעי.

וארבל?

מבחינת שי, היא נקראת "חברה" שלו.
שי מגדיר אנשים כחברים שלו מאוד מהר, מספיק שישוחחו איתו, שיראו קצת התעניינות או רצון ונוכונות לשבת איתו ולדבר איתו, ומבחינת שי הם חברים שלו.
הוא ציפה מארבל (שאותה הוא הגדיר לעצמו כחברה, עד שתני בכח הרחיקה אותו ממנה בגלל הקינאה) שתהיה עצובה על לכתו.. לא הבין שארבל היא לא חברה שלו, אולי מחבבת אותו, אך בסה"כ מכירים כשלושה שבועות ולא באמת אמורה לתפקד כחברת ילדות שתבכה על לכתו.

שי פוגע באנשים (אם כי אני לא באמת מגדירה את זה כפגיעה, אלא יותר כמנגנון הגנה שלו כתוצאה מהנכות החברתית) בגלל הפחד שיפגעו בו.. הוא פוגע לפני שיפגעו בו.. אבל כשהוא בסופו של דבר נותן אמון באנשים, הציפיות שלו מהם לא ריאליות ולפעמים הוא נראה כנרקסיסט, כשהוא בסה"כ באמת לא יודע לפרש סיטואציות חברתיות או לתפקד בחברה באופן שלנו נראה כה קל וטבעי.
זו דעתי בכל אופן.

fsociety

New member
נראה שבעיקר מנסים לחמם אותו על תני, וממש לא ברור לי למה

Ronronit2

New member
אני גם רואה אותו ככה. האיש הזה כל כך צמא לחברים,

כל כך צמא להכרה, וכל כך חסר ביטחון כי הוא לא מצליח להבין ניואנסים חברתיים. אבל הוא מדהים, כי הוא מבין שמשהו לא בסדר איתו והוא רוצה ללמוד ולהתפתח.
מלך אמיתי

Yalush2

New member
הם יכולים לחפש את שי חי ודודו לנינג׳ות ואז להכניס אותם לבית

למעלה