לינור מגיעה להתארח בפורום

IPEROIG1

New member
לינורי שלנו! כל כך שמחתי שמההתחלה בחרתי בך כהפייבוריטית שלי!

את אישה דוגמא למופת! סמל הנשיות, התרבות, האינטליגנציה רגשית ונשית...את העדינות והכח שיש באישה!
רציתי לדעת מה קורה איתך מה הן צעדייך לקראת ההחלטה הנבונה להישאר בארץ.
דעי לך שיש לך מיליוני מעריצים שאוהבים אותך ואיתך לאורך כל הדרך להצלחתך...
אל תשימי לב לקנאים שממשיכים עם החסר ערך שבבית וממשיכים בשנאת חינם.
את מתעלה על כולם...וזה מה שמרגיז אותם...שניסו להוריד אותך ולהשמיץ אותך בכל התוכנית והכל חזר אליהם כבומרנג. את יחידה ומיוחדת...שאפו להורים שלך שחינכו אותך כמו שצריך...גאים בך! אוהבים אותך מלא!!!

94a

New member
לינור , בלי איפור תהיה יותר נגישה

לקהל הרחב , גם בגדי היום יום שלך באח, תעלי יותר מאלו גם באינסטגרם, את ממש מזכירה בחיצוניות את אנה אהרונוב. נקודה נוספת, זה מידורך מהתוכניות בערוץ 2 כאשר קו עלילה מרכזי היה צריך להיות היחס לשונה במקרה זה את , עם אמרקאיות, ישראליות , מוצא אוקראיני , העירבוב שיש בישראליות, וכיצד אנשים מסויימים שלא יכולים להתמודד עם השונה מתייחסים אליו.
לטעמי אליאב וטל היו הבריונים הגדולים, אליאב שמכוח מעמדו בחוץ הסיט אנשים נגדך , אנשים שלא עשית להם כלום בגדול גם אם לא מתחברים אליך , וטל שמטעמי אסטרטגיה הלהטיה ולקחה חלק בניסיון לבזות אותך ולהציג אותך כדמות שטחית ומינית בלבד. כל זאת הוסתר מצופו ערוץ 2, כמו כן רגעים כיפים שלך כמו ריקוד ושירה עם דורון על הפסתר ממש לקוח מסרט מערבון, ריקוד עם נופר שיר מהמם בחצר, הצעה זה פיצ מעולה לכתבה . אבל לזכור גם ביקורת עצמית.

לינור ברוכה הבאה
רק שאלה....אולי שתיים

1.בהרגשה שלי ושל עוד רבים שהאח הגדול ביקש ממך בדרכיו המיוחדות לשפוך על טל יין בחזרה, וזאת כדי להגן עליה, כדי שלא
יצטרך להענישה ולהעיפה כמו בעונות קודמות.
האם זה נכון?
2 בוואלה ( ועוד רבים הצופים שחושבים כך)היתה כתבה על כך,שהאח הגדול דרכו של זיגי הציע לך הצעה בעלת אופי מיני ומטריד , "בא לך לזרום איתי".
מה את חושבת על כך?

חברים יקרים

המון תודה לכם על כל התמיכה, העזרה והאכפתיות. אני מתנצלת אם לא הספקתי לענות לכל השאלות.
שתדעו, בזכותכם אני מרגישה שאני הזוכה ואני אכן זכיתי, כי האהבה שלכם שווה יותר ממיליון.
אני מקווה שעוד תזכו לראות אותי. אני מבטיחה שאני אעשה מאמץ שזה יקרה.
&nbsp
שנה טובה ומתוקה.
אוהבת

לינור

סקרבול

New member
לינור מתוקונת שמחנו לארח אותך בפורום, נעמת לנו מאוד

מי ייתן ויתמלאו כל משאלותייך וחלומותייך ונזכה לראותך עוד הרבה זמן על מסכינו, לשמוע את קולך הערב, ולראותך משתתפת הרבה פרוייקטים חדשים פה בארץ. עלי והצליחי מתוקה. ורק שתתדעי שכולנו מאחורייך ונתמוך בך בכל תוכנית שתשתתפי, אם זה בקשת, רשת או ערוץ 10, ובכל פרוייקט שתקחי בו חלק.

saraya999

New member
להתראות יקירה, זכרי כשתיפגשי שליליות בדרכך היכנסי לבית החם

הזה של הפורום כאן ותרגישי את החום והאהבה הגדולה אלייך.
שנה טובה ומוארת לך ולמשפחתך

פלאטוס

New member
כמה חבל שעזבת, מאחל לך הצלחה בכל דרכייך ובכל מה שתעשי

ותזכרי שאוהבים אותך המון, כי נכנסת להמון צופים ללב, ואת פה בכדי להישאר.

לינורי זאת סתיו

אין לי מה לשאול כי אני יודעת הכל חיים שלי!
רק רציתי להזכיר לך למקרה ששכחת שאני מטורפת עלייך מטורפת!!!!
אהובה שלי,תמשיכי ללכת עם האמת שלך ותמשיכי לכבוש את כולם ♥

DAFNA72

New member
היי לינור, האם תהיה היום בתוכנית "לתת באהבה".אם כן ,אני אשמח

מאד לראות אותך שם.

לינור המקסימה, כבר כתבו ושאלו אותך כמעט , הכל

היית דיירת אמיצה, דעתנית, יפה ומטופחת, אישה שכל גבר היה רוצה בך לו לאישה,
שימי פס על כל הקנאיות שנקראות בדרכך ועשי מה בראש שלך, המשיכי להתעלם..
בזמן שהיית בבית האח היו כמה שעשו למענך באופן יוצא מן הכלל כמו בליסימו, פלאטוס מרונר לאה ועוד רבים אחרים,

אני מאחלת לך שנה טובה והמשך עשיה ופריחה בכל המישורים.

נכון מאד סקרבול............סליחה

איך, איך יכולתי לשכוח אותך ואת המצגות היפיפיות שלך ללינור החמודה ??
זה קרה לי רק כי מהרתי מאד להכנס לפורום, חששתי לפספס ובעצמי כתבתי רק מס מילים, וכמו שאתה רואה אחרונה בשרשר...
אז שתהיה גם לך שנה טובה..

arieli11

New member
לינור המסכנה

זה רק מראה כמה נשים יכולות להיות רעות,וקנאיות, מההתחלה הן ריכלו עליה שמי שייקח אותה זה רק בגלל המראה שלה והיא לא אישה לחתונה, יצאו להן העיניים. לינור באמת סבלה חוץ ממיקי לא היה לה אף אחת באמת כולן התרחקו ממנה. דנית בעצמה אמרה בתעודת זהות שהיא לא רוצה שתהיה שם מישהי יותר יפה ממנה וזה מה ששקרה בסוף. קינאת נשיייים

למעלה