לינור מגיעה להתארח בפורום

mexicano15

New member
לינור למה בחוזרים הביתה לא התעמת גם עם אחי ואליאב

שהם התחילו את ההסתה נגדך

Valkyrie1

New member
לינור יקרה

טוב לראותך פה.

מה דעתך על כך שההפקה עשתה צחוק מהחיקוי העלוב של שלושת הגראציות עלייך?
במהלך השידורים החיים אסי שר בעצמו את "טל בא לך לרקוד",
בעריכה בפרקים ההפקה שמה מוזיקה משעשעת ברקע,שעה שהבנות חיקו אותך וזלזלו.
ושיא השיאים כמובן היה ההופעה הדוחה בגמר עם אסי ורקדניות שהביאו.

אז אני חוזרת לשאלתי,
מה דעתך על זה שההפקה עשתה הכל כדי להאיר אותן בצורה טובה ועשתה מזה צחוק כדי שהקהל לא יקח קשה?
אני נגעלתי מזה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לינור היקרה :)

ראשית אספר לך כי הייתי מאוד אמביוולטית לגבייך,אהבתי אותך מאוד...ואז היו מגיעים רגעים קטנים שהיו גורמים לי להתאכזב..(בעיקר הקטע עם אליאב - שלא העמדת אותו להדחה )
ואז התעלית על עצמך והזכרת לי למה אהבתי אותך כ"כ מההתחלה.
את אישה חזקה ! שורדת אמיתית (אני לא יודעת איך הייתי מצליחה לשרוד בבית הזה עם כל מה שעברת שם ).

אני לא יודעת מה הספקת לראות או לשמוע על מה שבאמת קרה מאחורי הגב שלך - אך יש לי מס' שאלות :
1. ראית את סשן החיקויים (המזעזעים) שאחי טל נופר ודנית עשו עלייך ? (אני יכולה להגיד לך שבי עלתה תחושת גועל כשצפיתי בזה )
2. מה התכניות שלך לעתיד ? האם נזכה לראותך על המסך שלנו ?
3. עם מי מהדיירים תשמרי על קשר ?
4. כשאלדד שאל אוך על תכנניות שלך עם הכסף במידה ותיזכי לא ענית לו - את יכולה לענות על זה כעת ? אם היית זוכה מה היית עושה ?

לסיכום -
לינור,היית דיירת מקסימה ! אני שמחה שהגעת לגמר - הכי הגיע לך (בכל פעם שאחי דיבר עלייך או חיקה אותך התקווה שלי הייתה שהוא יראה אותך בגמר מהבית ! וכך קרה :)
אני מאחלת לך המון בהצלחה בכל אשר תבחרי

תודה רבה לך :)

שלום מארי היקרה

תודה.
&nbsp
1. ראיתי מספר קטעים. לא ראיתי את הרוב. כרגע אני מעדיפה שזה יישאר ככה. כמובן שזה לא נעים ואני לא מעוניינת להוסיף על השליליות לחיי.
&nbsp
2. אני מאוד מקווה שכן! אני אעשה מאמץ שזה יקרה

&nbsp
3. עם אותם האנשים איתם הייתי בקשר בבית.
&nbsp
4. לא רציתי להגיד לאלדד, כי זה היה פרטי. אני תכננתי לתרום למספר ארגונים שאני מתנדבת בהם. אולי בעתיד, יהיה לי את ההזדמנות לעשות את זה.

sashalola

Well-known member
בעניין זק
טל
אחי ושות'

לינור שלום,
שמחתי שהגעת למקום שלישי למרות שעל פי הסקרים היית הרבה יותר גבוה,
מקווה שתהיה לך זאת נחמת פורתא והוכחה שמחוץ לבית אהבו ותמכו בך לאורך כל העונה הבזויה הזאת.
באופן אישי אומר לך שהיו רגעים שמאוד מאוד כעסתי על מה שעוללו לך:
1. זק שלדעתי מראש מיתג אותך וכבל אותך בסטריאוטיפ סקסיסטי! והיו לכך דוגמאות רבות.
המחליאה ביניהן היא סצנת אמבטיית השוקולד שלא שודרה ב22 ולא בכדי.
האם הרגשת במגמה הזאת? האם דיברת עם זק בשיחות הפרטיות, והאם התלוננת בפניו על הרמיזות הגסות הללו מצדו?
לא פעם ראיתי שאת המבוכה הגדולה שלך את מסתירה בחיוך או בצחוק, האמנם כך את מתמודדת כאשר מביכים אותך, צוחקת כדי שלא יראו את הסבל שלך?
2. טל, שמענו את מסע ההכפשות שהובילה נגדך, ראינו אותה מתפלשת על רצפת האמבטיה, ואחר כך ששפכה את כוס היין, ולא הייתה כל תגובה ממשית על מעשיה האלימים שעל פחות מכך עפה החודדה. לא אתפלא אם פחדת מכוחניותה הוולגרית המגובה של טל. האם פחדת ממנה? האם היה איזשהו שלב שביקשת את עזרת האח הגדול שיתמוך בך ונענית בגיחוך? כי כך נראתה לנו הנזיפה הסחבקית שטל קבלה.
3. אחי, על ביטויי הגזענות האלימים שהפנה כלפיך מאחורי גבך המיילים עפו מיד. אלא שהאח הסתיר זאת היטב בשידורים של 22, האם שמעת וידעת על התנהגותו של אחי? ואם כן, האם פנית לאח בנושא?
אני חושבת שאם היית דיירת בעונה הקודמת כל תשומת הלב הייתה מופנה אליך.
אלא שבעונה הקודמת כבר התעסקו בגזענות וכנראה ש"נפתרה" הבעיה או לפחות נוקה המצפון כשטהוניה ניצחה,
וכך בעונה הזאת ההפקה העלימה עין מביטויי גזענות מובהקים כרומזת שעולם כמנהגו נוהג,
והחליטה להתעסק בטרנד הטבעונות ועל כן תמכה בכל מעלליה המכוערים של טל וגרורותיה (כפי שנכתב כאן)
האם יש לך הסבר אחר להתעלמות ההפקה מדברי הגזענות האלימים שהופנו כלפיך?
בעיני עברת לא פחות מלינץ סקסיסטי וגזעני שבו השתתפו דיירים רבים בהנהגת "המנצחת" השנויה במחלוקת ובגיבוי האח הגדול.
מקווה שלמרות הטעם המר מעז יצא מתוק ואת תדעי למנף את כישרונותיך למקומות הנכונים.

הלנה36

New member
לינור המקסימה

אין לי מה לשאול אותך היית דיירת מקסימה,
אהבתי אותך ותמכתי בך, כאבתי את
כאבך {בצורה פיזית} ממש ,כל פעם שראיתי
את חבורת הרשע מתעללת בך.
את בחורה חזקה שעמדת בגבורה
מול חבורת אפסים שעוד 1000
גילגולים לא יגיעו לציפורן שלך .
את בחורה טובת לב ,חכמה,
אינטלגנטית,תרבותית , מוכשרת,
אסרטיבית ויפייפיה.

קויתי שתגיעי למקום ראשון,
אבל להפקה היו תוכניות אחרות
ונתנו לרוע לנצח.

אני מאחלת שנה טובה
לך ולמשפחתך
ועוד נשמע ממך

aviril11

New member
מה שייך לגזען יאאא? צחי הוא לטאח ,שניסה ללא הצלחה למחזר את..

...את קותי ,הוא היה שקרן ושיחק במצלמות בצורה פרימיטיבית ושקופה והכפיף עצמו למרותו של אליאב כחייל בחבורתו .
ויצא גם רשע לא קטן כשיצא בפראות איומה על אלדד בקללות נוראיות ובניבול פה.
אני דוקא חיבבתי אותו בהתחלה אבל ידעתי שהוא ישרף בהמשך ...
עכשיו ברצינות מה לאחד כזה ולקלאסה כמו לינור ? אתה אוהב אותה אתה ? איפה הראש שלך ?

פריאל16

New member
לינור

בוקר טוב לך יקירה .
שאפו על העמידה במשחק שנקרא הפח הגדול לטעמי . צר לי שכך פני הדברים. אם היו באמת מעריכים תרבות נימוסים ויופי את הזוכה הגדולה. אבל כמו בכל עונה האח הגדול בעד חוסר תרבות אגרסביות צביעות ורע כך לצערי גם בעונות הקודמות כמו שאמרתי לך בשיחה אישית איתך .היית מדהימה אני אישית מאוד אהבתי את הדרך שלך רק מאוד כאב לי שלא ראית כמה רע הסתובב סביבך. אבל אל דאגה תמיד אני אומרת מלאכתם של צדיקים נעשת על ידי אחרים וזה מה שגם הביא אותך לחמישית הגמר שכל המתמודדים הרימו גבה איך ולמה? שיבדקו טוב טוב את עצמם ויבינו. ואת אני מאחלת לך המון המון בהצלחה בכל דרך שתבחרי.

שמחתי לקרוא ב "ישראל היום" שלינור מחפשת דירה בתל אביב, כלומר

היא נשארת בארץ, באותה ידיעה כתוב גם שמרטין מחפשת לרכוש בית בנתניה.

לואיזה77

New member
שלום לך, לינור היקרה והכשרונית :

אני שותפה לתחושת העוול, שמתארים כאן צופים רבים, שנגרמה לך הן ע"י יורם זק ושותפיו (אסי עזר וארז טל) והן ע"י חבורת הרוע, (בעיקר טל, נופר, אחי, דנית), שהרמה התרבותית והרמה השכלית הנמוכה שלהם הביאה אותם להתנהג כפי שהתנהגו כלפייך.
כמו שכתבו לך לפניי , יורם זק לא הראה בערוץ 2 את כל כשרונותייך ולא חשף את כשרונותייך השונים בפני מפיקים שונים, שאולי אינם צופים בלייב אלא רק בתכנית בערוץ 2, וזה כל כך חבל. הוא עשה לך עוול גדול באופן הסקסיסטי שהציג אותך.
הייתי שמחה אם מישהו היה מפנה את יורם זק ואת אסי עזר וארז טל לקרוא בפורום זה את כל דברי ההערכה, שכותבים לך צופים רבים ואת הסלידה שלהם מהיחס שקיבלת מעורכי התכנית ומהמנחים אסי וארז, ואולי ירגישו קצת אי נוחות ואף ירגישו צורך לבקש ממך וממשפחתך סליחה.

עצה קטנה ממני - חפשי לך סוכן/סוכנת ראויים שיקדמו אותך כמו שאת ראויה. בשום אופן אל תצטרפי אל סוכן הפליטים יריב נתי.

וכאן אני מצרפת שיר שכתבתי לך במהלך התכנית בבלוג שלי "הדף של יפעת" :

לינור שפר יפת העין ויפת המראֶה,
אשר מוצאת חן בעיני כל רואֶה,
חייכנית, מוכשרת ואמיצה,
תרבותית, מלאת נימוסים ואצילה,
ותורמת רבות לסביבה.
בעלת עמוד שדרה,
חזקה וממש לביאה,
מול רוע בבית עומדת בגבורה,
מגלה חוש הישרדות ועמידה במצוקה,
את נלחמת,
לא מוותרת,
ולא מגישה את הלחי השנייה,
אלא על עצמך מגינה.

יש בך חוזק, כוח ובגרות.
מול רוע של בנות רדודות.
מול אכזריות והתבהמות,
את מגלה נחישות
ומנצחת כל רדידות.

היי מוצקה וחזקה,
גם כשתגלי את כל העוולה,
שנעשתה כלפייך מצד ההפקה,
באמצעות התעלמות או עריכה לא לטובה,
כי מתברר שרוע והדבקת סטיגמה,
קיימים גם שם למעלה,
במקום שאמור לתת הגנה
ויחס שווה ללא אפליה.

נאחל לך איחולי הצלחה רבה,
גם בגמר וגם הלאה בכל מטרה,
כי מגיע לך ואת ראויה !

חבורת הרוע כל כך הרגיזה אותי בהתנהגות שלהם כלפייך וגם עליהם כתבתי כמה דברים.
תוכלי לקרוא את זה כאן :
http://yifat-writes.blogspot.co.il/

ואם אפשר שאלה קטנה : מדוע לא ראיינו אותך בערוץ 2 בתכנית הבוקר אצל יואב לימור וגלית גוטמן ?
כי כמעט כולם התראיינו שם ( למעט אליאב שיש לו סיבות להסתתר........).

לסיום : אני מאחלת לך הצלחה רבה בכל מה שתעשי, ואני מקווה שדלתות רבות ייפתחו לפנייך, למרות שההפקה עשתה הכל כדי להעלים אותך ואת כשרונותייך.

לואיזושקה יקירתי

תודה רבה. השיר מקסים, ואת מקסימה, ושוב פעם תודה.
לגבי תכנית הבוקר, אין לי תשובה, אולי עוד יזמינו.

eran2020

New member
שלום לינור

ראשית, ברכות שהגעת לגמר האח הגדול.
מבחינתי כשהיית בגמר זה היה ניצחון הטוב על הרע.
מאוד הערכתי אותך וקיוותי שתזכי בגמר.
רציתי לשאול על האווירה בבית האח הגדול,
האם מה שאנחנו הצופים ראינו בתוכניות הערוכות בערוץ 2
באמת שיקף את המציאות שהייתה בבית או שהמציאות בבית הייתה אחרת לחלוטין?
היה מזעזע לראות דיירים מתנהגים בצורה כל כך גסה ובוטה כלפייך.
האם לפי דעתך זה נובע מגזענות? דעות קדומות? שיפוטיות?
מה דעתך על החברה הישראלית בשנת 2014? האם יש סיכוי שיהיה שינוי?
ודבר אחרון, יש לך קול מדהים. את מתכננת לעבוד על זה?
אני מאחל לך הצלחה, בריאות ואושר.

הי ערן

תודה רבה. כמובן שבתכניות הערוכות אין זמן להעביר את כל מה שקורה בבית, אז משדרים את מה שמספיקים.
כמובן שהיה מעבר. בשביל זה יש ערוץ 26

&nbsp
בנוגע להתנהגות הדיירים כלפי, נקבת בכל מה שיכול להיות. אני אישית חושבת ששום סיבה היא מוצדקת.
&nbsp
אני חושבת שהדיירים שהיו בבית האח הגדול הם לא מרבית האוכלוסיה וזה לא ראי לאוכלוסיה הישראלית, כי ממה שאני מכירה אותה היא הרבה יותר חמה ומקבלת. שינוי תמיד יכול להתרחש, וזה קל וזה פשוט.
&nbsp
"If you want the world to change, you have to change"
&nbsp
אז התחלתי בעצמי

שנה טובה

&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה