לינור מגיעה להתארח בפורום

לאה133

Well-known member
סקרבול, כתבה יפייפה, והשיר שלך הדבר הכי יפה שראיתי

מסכימה כמובן עם כל מילה שנכתבה, אוהבת את לינור מתחילת התוכנית ועד סופה

aviril11

New member
שמע חביבי אני נותן לך בזה הוראה !! להעביר כל מה שכתבת לדף...

הפייסבוק של לינור . ולא להשאיר את זה בפורום המצומצומצומצם שלנו פה
.

סקרבול

New member
תודה. הכל כבר הועבר ונמצא גם בדף האישי של לינור בפייסבוק

לא זה של מעריציה, כי אם הדף האישי שלה עצמה.

חברי היקר

המון תודה על כל האהבה שאתה נותן לי, ועל השיר המקסים שכבר ראיתי בפייסבוק, וכבר העלה לי חיוך :-.)
אתה מקסים, ואני מאחלת לך שנה טובה ומתוקה.

סקרבול

New member
תודה לך לינור, ומי ייתן ולא תפסיקי לחייך לעולם

אני מאוד שמח שזכינו להכירך במשך 3 וחצי חודשים. ומאחל לך את כל הטוב שבעולם ואת כל מה שאת מאחלת לעצמך מתוקונת.

שנה טובה ומתוקה כדבש לאהובת הצופים היפה, הטובה והאמיצה בנשים העונה ובכל העונות, לך, למשפחתך האוהבת ולכל יקירייך ואוהבייך.

shefer10

New member
לינור מתוקה,

עבורי ועבור אחרים שאני מכיר, הסיפור שלך היה הסיפור של העונה, גם אם ההפקה בחרה להעלים אותך ואותו.
רציתי שתתחזקי דווקא מכך שעל אף הנסיון להעלים את הסיפור האמיתי של גזענות, התעמרות, שיפוט ונידוי של האחר על ידי חבורה שחייבת להרגיש בטחון (דווקא משום שחבריה הינם אנשים רופסים ומלאי חוליים וחולשות), היו כל כך הרבה אנשים שראו אותך ושלקחו אותך רחוק עד כמה שהיה ניתן.
צאי וחשבי כמה אנשים היו רואים את מה שיש בך לו ההפקה היתה בוחרת לעסוק בסיפור קצת יותר חשוב בשנת 2014 ולא במשולש "רומנטי" מדומיין וכושל או באנשים שמאמצים אג'נדות (מצטלם יפה להפקה) בעוד הם ריקים מכל תוכן אמיתי וחשוב אחר.
אני מאחל לך רק טוב ובטוח שתצליחי.
את היית האישה החזקה היחידה בבית ועל כך שאפו.
תמשיכי לעמוד על שלך, לא להתקפל בפני שרלטנים ובריונים (כולל כאן בפורום) ולא לתת דין וחשבון לאף אחד מלבד לעצמך ולאהובייך.
בהצלחה בהמשך הדרך

היי לינור נסיכת הלבבות והמאמי הלאומית החדשה של ישראל

כשיצאת בגמר מהבית ורואיינת על ידי אסי וארז ששאלו אותך אם את לא חושבת שאם לא היית מסתירה מהאח הגדול מה לחשה לך אחותך הקטנה באוזן, אולי היית הזוכה הגדולה במיליון? השבת להם במשפט שנחרט בזכרוני לעד ושלא אשכחו לעולם: לעולם לא אמכור את משפחתי, את בן זוגי, את חבריי ואת מדינתי בעד שום הון שבעולם.

עלי והצליחי לינור, כי הכי מגיע לך להצליח. ואני מאוד מקווה שנזכה לראות עוד הרבה ממך ויש לך הרבה מה להראות, כי הכישרון שלך בהרבה תחומים, כפי שראינו, הוא אדיר. ואין שום סיבה שלא תצליחי לממש אותו.

שולחת לך הרבה נשיקות נסיכת הלבבות והמאמי הלאומית החדשה של ישראל

לינור המקסימה

רציתי להגיד לך שאת פשוט מדהימה והיה לי הכיך לצפות בך. בחורה אינטלגנטית בלי שטיקים, מנומסת ובעיקר הזכרתי לי את עצמי ותקופות שהיתי מעדיפה לשכוח.לעיתים היה נראה כאילו את יוצאת מהבדידות הנוראית בתוך הבית אבל אז נגלה לעיני פרצופה המכוער של החברה ההישראל גזענית, לא סבלית ובעיקר צבועה. אני מקווה שתמשיך בדרך שלך כי את פשוט מדהימה.
יש לי כמה שאלות?
1- לא ברור מדוע אחי לא אהב אותך ? את יכולה להסביר
2- האם את מודעת לזה שבתחילה התוכנית קארין, אנה ודנית אמרו שאת בחורה של לילה? והאם זה פגע בך או שאת שמה פס ?
3- האם לדעתך אם לא היית מחזירה לטל אם הכוס יין היא היתה נאלצת לצאת מהתוכנית ? או שמה זק היה משאיר אותה בכול מקרה.
4- מדוע בתוכנית חוזרי הביתה לא התעמתת עם אליאב שארגן את החרם עליך? וזה ידוע שלאון רמז לו שהוא מחוק מבחינתו. ולמה התעמת רק אם טל ולא עם דנית, נופר ועינב שהיו לא פחות מנוראיות.
5- האם את מודעת שאלדד ומרטין אמרו בשיחה בניהם בסוף שאת בחורה טובה
?
6- האם אלדד ניסה להתחיל איתך בהתחלה ? כי יש כאלה שחשבו שכן
תודה על התשובות מראש אוהבת מאוד
מקרן

הי שמוצי

1. לצערי גם לי לא ברור.
2. היום אני מודעת. אני יודעת שאנה מצטערת על זה, כי יצא לנו לדבר. זה לא פגע בי כי אלו פליטות פה לא מבוססות.
3. לא
4. אני כן התעמתתי מול אליאב. פשוט זמן שידור קצר, ואי אפשר היה להראות הכול.
5. כן, אני מודעת ומאוד מעריכה.
6. אני חושבת שצריך לשאול את אלדד. אני לא מודעת לכך.
&nbsp
&nbsp

שאלה ללינור על סבא הרבא שלך, שהאמא כתבה שהיה רבי, וקבור בNY

האם תוכלי לספר בבקשה במי מדובר, מה שמו של הסבא? ואם תוכלי לספר קצת על אודותיו, כיצד התגלגל לNY וכו' .

חוץ מזה שאת היית מלכה בבית

הי עמלץ כחולבן

לחדד- מה שאמא שלי אמרה זה שסבא רבא שלי קבור ליד קבר של אחד הצדיקים הידועים בברדיצ'ב.
ברדיצ'ב בכללי היא עיירה יהודית קטנה וידועה. מי שנוסע לאומן, מכיר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

לינור,
(הפעם קלה יותר) האם שקלת לפנות לקריירת דוגמנות?

ולמה לא היית דוגמנית עד עתה? כלומר בארה"ב / בארץ?

יצא לי לעשות כמה קמפיינים בחו"ל

אני אשמח היום לשלב גם פרסום וגם בידור. עד עכשיו, לא הייתה לי את הבמה.
&nbsp

angelinthesky

New member
כששמונים אחוזים מהמשתתפים הם שולי השוליים של החברה הישראלית

צרי עין, שלא יודעים להשתלב בין אנשים השונים מהם ורחמנא לצלן טובים מהם, אין צורך לנסות להטמע ולהשתלב בכוח בין דמויי-אדם כאלו, פן ידבק בלינור וחבריה (מיקי,מרטין,בני,אלדד) ארומה רקובה מהיסוד.

למעלה