לינור מגיעה להתארח בפורום

חמוטל33

New member
הי לינור בוקר טוב,

מה שלומך?
את גיבורה !!!כל הכבוד לך את עשית לי את העונה.!
בלעדיך היה משעמם.
התרגשתי איתך ,בכיתי איתך,צחקתי איתך היית ממש בסלון שלי 24 שעות והיה תענוג .
ולא הבנתי מאיפה כוחות הנפש האלה להתמודד עם הרבה רוע ללא סיבה .
שינאת חינם מיותרת שנובעת מקינאה עצומה.
כאב לי על אמא שלך אני גם אמא ואם הייתי רואה מעשים כאלה מילים הייתי משתגעת אז גם היא גיבורה.
ויש לך אחות נסיכה.
סיפור חייך מזכיר לי המון מעצמי מאוד הזדהתי איתך.
את ענקית!!!
ובטח המון שאלו אם אפשר בגודל טבעי שתבואי לסלון שלנו.
זה אולי נשמע מוזר אבל יש לך אהבה ענקית אפילו שמעולם לא ניפגשנו אני מרגישה שאני מכירה אותך.
אוהבת ומאחלת לך כל הטוב שבעולם בהצלחה...
ושנה טובה!!
אוהבת חמוטל

חמוטל33

New member
לינור אצלי מקום ראשון!!!

בשבילי את זכית והצלחת להראות יופי צרוף עם חוכמה אדירה.
ראיתי כמה את רגישה ...במשימת האלים שראית מעט מאחורי הקלעים התמוטטת וחלית ככה הרגשתי אותך.
איך הגבת לכל הדברים הקשים שיצאת מבית האח הגדול?
תמשיכי להיות חזקה,
שוב אני שולחת את אהבתי,
חמוטל

לינורי האהובה שלי,אין לי שאלות אליך,אני רוצה

לאחל לך המון המון אהבה בחיים,ממשפחה המורחבת,מחברים שסביבך
מכל מי שמכיר ומוקיר לך על טוב ליבך,נאמנות לחברים ולמשפחה,על ערכים
וכבוד לזולת.את מוכשרת,יפה,חכמה,עם ראש על כתפיים ושתי רגליים על הקרקע.
את הנסיכה ,סינדרלה אמיתית,קלאסה של אישה! מאחלת לך
שפע ברכות,הצלחה בחיים אמיתיים,בריאות ואושר אמיתי שמגיע לך.
שכל משאלותיך וחלומותיך יתגשמו.אמן! מגיעלך,נסיכתי, כל הטוב שבעולם.

נטעאפרת

Active member
למרות ש"האקטיביות" של טל וגרורותיה דווקא חשפה פן מאוד מכוער

בשלושתן בשבוע האחרון, מה שהיה אמור "לקלקל" להן. לעומתן אלדד היה מפוייס ואיש שלום מה שאמור היה לעורר פחות התנגדות כלפיו. כך שלדעתי מה שיצר את התמונה והתחושה הסופית נבע בסופו של דבר מפעלולי העריכה, כרגיל. ..

DAFNA72

New member
את היית הפיבורטית היחידה שלי כל העונה.עוקבת

אחריך.מאחלת לך שתגשימי את כל משאלותיך.מגיע לך.

saraya999

New member
לינור המקסימה
היית הפייבוריטית שלי היחידה

בעיניי את "הדיירת" שעשתה את האח הגדול 6 .
אדם שנאמן לאמת הפנימית שלו לאורך שלושה וחצי חודשים תחת לחץ אטומי זה מבחינתי גיבור, ואת גיבורה !!!

ראינו ,ולא מספיק ,לינור כשרונית בציור,בפיסול, במשחק ,בשירה ,ובלשיר ורק בגלל שנבלמת פספסנו עוד הרבה ,וחבל לנו.
ראינו לינור אנושית ואמפטית כלפי כאב ומצוקה של הזולת .
תרבות ,חינוך ,ערכים , רדיפת צדק (לא צדק חד צדדי נוסח טל ) יושרה ואמת פנימית ,שכבר הזכרתי לעיל.
ויחד עם כל אלה גם ראינו את היופי החיצוני ,טיפוח החן ,שכידוע ,מרחיב דעת הבריות.
אני מאמינה שכל אלה יזניקו אותך מעלה ועוד נשמע עלייך בעתיד הקרוב או המעט רחוק ,
את קורצת מזן של מצליחנים , יהיו כאן אוכלי כובעים (לא רבים) .
אחרי הסופרלטיבים שתי שאלות:
- עד כמה הרגשת את העוינות בבית ,ומה היו שקולייך עד כמה להגיב או לא להגיב לאנטגוניזם הזה כלפייך?
- מה הן תכניותייך בתחום של ה show biz /המדיה ?
המון

תשובה לשאלותייך

קודם כל, תודה רבה על המילים היפות והתמיכה.
- אני חושבת שבשלב מאוד מוקדם הרגשתי עוינות מסוימת מדיירים מסוימים ובשבילי להיות בקרב אנשים שלא אוהבים אותי זו לא אופציה, לכן בחרתי להיפרד. אני חושבת שאם הייתי יותר מודעת למתרחש, הייתי מגיבה בצורה יותר חדה, אבל בגלל שזה היה בעיקר מאחורי הגב, לא הייתה לי דרך.
- את מתכוונת לתקוותי, כי יש תכניות, ואני מקווה שזה יקרה.
&nbsp

angelinthesky

New member
לינור האור בקצה המנהרה

לינור את הוכחה, חיה ומנצחת, של אדם המצליח לשרוד ולעמוד איתן גם בסערות החיים הקשות ביותר.
בהתבסס על מעט מחייך הפרטיים, למדנו על השתלבותך הנהדרת במדינות ותרבויות זרות, מבחינה חברתית ועסקית כאחד.
התרשמנו מכוח האיתן, שאת לעצמך ולמשפחתך.

למרות, שלצערנו ולצערך נקלעת לליהוק של 80% אנשים לא אנשים, הוכחת לעצמך ולכולנו כוח התמודדות, חוזק וחוסן נפשי עצומים ואין סופיים. עמדת איתן לנוכח המוגבלות של אותו קומץ אנשים, שלא יכולים או מסוגלים לקבל את השונה, ואת האחר, בייחוד ובגלל היותו נאור, ערכי ויפה יותר פנימית וחיצונית, יותר משאי פעם יוכלו הם לקוות לעצמם, אפילו בחלומותיהם הפרועים ביותר.

לינור, הוכחת שאפשר לשמור על תדמית אנושית וערכית גם מול בריונות ודורסנות. בחרת פעמים רבות בשתיקה רועמת, כי להלחם באנשים רדודים השבויים בחוסר ערכיהם, בטירופם ובקנאתם, כמוה כמלחמה אבודה מראש, "מלחמה בטחנות רוח" ( Tilting at windmills).

מורידים בפנייך את הכובע, מאחלים לך הצלחה בכל אשר תלכי ותבחרי, ובורכת בכשרונות לא מעטים, ומגיע לך בגדול
.

לאה133

Well-known member
הייתי מאד רוצה לראות את לינור מנחה בתוכנית עם אלירז

הכימיה ביניהם צריכה להיות מיידית, 2 אנשים חכמים, חושבים מחוץ לקופסא ונאמנים לערכים שלהם. כולל חינוך טוב שבא מהבית.
אלירז מנחה כל ערב בערוץ 20 משעה 23.15 - לאוהבי אלירז צפו ותהנו

לינור חמודה

ראשית ברכות על הגיעך למקום ה 3 והמכובד
בגמר {הגיע לך יותר אבל זה היסטוריה }
&nbsp
יש לי כמה שאלות
1....למה את מנסה להסתיר את היופי המהממם שלך באיפור כל כך כבד ?
אין לי דבר נגד טיפוח נהפוך הוא אבל לפעמים מעט הוא הרבה
&nbsp
2...האים את מודעת למה שהלך מאחורי גבך ואיזה רצח אופי ולינץ מכוער עשו לך הבנות
של הבית בניצוחה של האמא טאליבן {טל }במיוחד בשבוע האחרון ?
&nbsp
3...האים את שומרת על קשר אם מי מהדיירים ואם כן אז עם מי ?
&nbsp
4 ...מה עשה לך אלדד שריכלת עליו עם מיקי ומרטין ולא פעם אחת ?
&nbsp
5 ..למה שיתפת פעולה עם השיר המעליב והנוראי שחיברו שלושת
המכוערות פנימית וחיצונית עליך ? {הסירטון המקורי רץ ברשת האים ראית אותו ?}
&nbsp
6...האים את חושבת שקינאו בך ולך ולכן הסתגרת בתוך עצמך ? עד כדי כך שלא ניתן היה
להבין מהתנהלותך האים את פגועה או סתם מתבודדת מבחירה וזהו אופייך ?
&nbsp
7.....למה לעזעזל החזרת למשוגעת ושפכת עליה יין ונהגת כמוה ?
&nbsp
8..האים את יודעת שהאח הגדול ברוב הזמן העלים אותך מהמישדרים המרכזיים
ברוב חוצפתו ?
&nbsp
היית באמת דמות יפיפיה חביבה ומיוחדת כמעט מושלמת
אבל קצת חסרת פלפל ומלח .כשלא עמדת על שלך כמתבקש
מהתנהגותם המעליבה ההסתה והגזענות כלפייך מרוב דיירי הבית
לאורך כל העונה
.וכשכבר עשית זאת זה היה מאוחר מידי ומעט מידי
לפעמים היה ניראה שאת מגישה את הלחי השניה לשונאייך
כדי שיסטרו לך שוב ושוב על לא עוול בכפך .
&nbsp
אני מאחלת לך הצלחה גדולה
הגשמת חלומות ומישאלות ליבך לטובה
בכל תחום שתבחרי לעצמך בחייך
&nbsp
שנה טובה ומתוקה

&nbsp
&nbsp

תודה רבה יקירתי!

מאוד מחמיא לי שאני מקבלת תגובה כל כך מפרגנת ממך.
תודה תודה תודה!!!

noya8410

New member
כמה שאלות..

*היה לך מושג כמה מבחינת העריכה של זק במשדרים המרכזיים היית נון פקטור? את כועסת עליו על זה?למה זה היה ככה נראה לך? את מתחרטת בדיעבד שלא התעקשת ליצור בכל זאת אינטראקציה עם שאר הדירים(לחיוב וגם לשלילה..כדוגמת טהוניה..)
*איך הקשר שלך עם ההפקה היום?והרי גם ב"חוזרים הביתה" היה קל לראות בעד מי הם..יש בך כעס עליהם? למשל שלא הראו את סצינת האמבטיה הדוחה של טל. האםגם את מאמינה כמו רבים אחרים,שהיא לא הזוכה של הקהל אלא של ההפקה ושל מיעוט פנאטי טיבעוני?
*איך הקשר שלך היום עם הדיירים השונים?שינת דעה על מישהו מהם?עם מי את שומרת על קשר והאם את לא מתחרטת בדיעבד על זה שלא העמדת את אליאב בגלל "חברים משותפים" ותכלס הוא טינף עליך בלי סוף והעמיד אותך שוב ושוב?..

בכל אופן, אני מאחלת לך בהצלחה..בחושך של נשים כמו אורטל בן דיין,נופר,עינב וגם טל, את אור

noya8410

New member
אגב..ראיתי עכשיו באינטה שלך תמונה עם אחותך סנדרה(זוכת האח

הגדול 12? יש לה סיכוי לא רע בכלל
) וזק (הדוחה) מנשק את שתיכן..איך אחרי הכל את עדיין מצטלמת אתו ככה? באמת שאני לא מבינה איך הוא "קונה" ככה את הדיירות (זה בעיקר נשים)..אם כבר אני יכולה להבין שמופרעת כמו נופרע נופלת "בקיסמו"
אבל בחורה כמוך, ועוד אחרי שראית איך הציג אותך(כשבכלל בחר להראות אותך במדקרים המרכזיים..
) וגם את אחותך הקטנה..בבקשה, פתרי לי את התעולמה הזו.

אני יכולה לענות לך במקומה? שימי לב שהצילום היה

בידיוק בערב גמר התוכנית,אחרי שכל הפיינליסטים יצאו מהוילה
לינורי לא ידעה את כל מה שהתרחש בזמן שהייתה שם
תאמיני לי שאני נגעלתי רק לראות את פרצופו המכוער וידי עקרב החונקות
עובדה שהוא ממשיך להתעלם מקיומה ולהעלים אותה עד היום,סימן שלא נכנעה לו כמו אחרות.

אני באה מעולם עסקי, לא מעולם הטלויזיה

אני לא יודעת איך עורכים ומפיקים תכנית. אני בטוחה שהאנשים שעושים את זה הם מקצוענים.
קיבלתי במה, ואני מעריכה את זה, ואני ממשיכה הלאה לעולם חיובי.
&nbsp
אני בקשר עם אותם אנשים שהייתי בקשר איתם בבית, שהם אנשים נהדרים. קיבלתי תמונה אחרת כשראיתי דברים מבחוץ, אבל מי שהיה חבר שלי נשאר חבר שלי, ואותו אני אוהבת.
&nbsp
אליאב יכול לעשות חשבון נפש עם עצמו. אני שלמה עם עצמי.
&nbsp
&nbsp

שאלות

1. למה שינית את השם ל-לינור? אני חושב שלובה זה שם הרבה יותר יפה.
היית יכולה לאלתר גם עם ליבי, בטח אם את בונה על קרירה בחו"ל וזה.

2. את לא חושבת שמה שנראה כמניירות שלך הם לא קצת טו מאץ'? ואני לא בא בקטע של לקנטר אלא פשוט להעיר לתשומת לבך כי מהמשתתפים בבית את היית לקראת הסוף מהיחידים שעוד סבלתי, את שוקלת אולי בעקבות השהיה בבית וכל העליהום שהיה עליך בין השאר בגלל הקצת טו מאץ' הזה אולי טיפה למתן? אני יודע שאת לא אמורה להשתנות בהתאם למה שחושבים עליך בטח לא אפסים כמו אחי או דנית אבל אפילו אני שאני לגמרי לא נגדך חושב שזה קצת טו מאץ' וזה גורר נגדך אנטיגונזם(לא מוצדק אמנם כי זכותך לעשות מה שבא לך, אבל בכל זאת)

3. תשקלי בכל זאת טבעונות למרות טל?(ואני לא אביע את דעתי עליה כי זה לא שרשור עליה, אבל זה לא דיעה חיובית :) )

4. אורטל בן-דיין טוענת שהגנה עליך במפגש האיחוד, האם היא משקרת או כרגיל היא מגזימה ומפארת את עצמה ומה שהיא מתארת קרה באופן קלוש בלבד?

תודה.

תשובות

1. אמא שלי עברה לי את השם כשעתינו לארץ, כי היא אהבה את השם לינור, ואני משתמש בשני השמות שלי.
&nbsp
2. ה"מניירות" שלי, נובעות מהחינוך והמנטליות שאני באה איתם מהבית. בשום מקום בעולם לא נתקלתי בבעיה הזו, ואני מקווה
שדווקא בבית שלי, בישראל, ילמדו לפתוח לב גם לזה.
&nbsp
3. בטח תתפלא לשמוע- בין התומכים שלי היו גם אנשים טבעוניים, this is true. ומהם אני אשמח לשמוע על טבעונות, ואז אני אעשה את השיקול שלי.
&nbsp
4. הייתי לי שיחה עם אורטל בן דיין לפני שנכנסנו למפגש. היא הביעה את דעתה על מה שקרה לי, ואני הבעתי את דעתי על מה שקרה בינינו. ליבנו את העניינים. אני לא חושבת שמישהו הגן עלי, אני הגנתי על עצמי. אני כן חושבת שאורטל בן דיין הזדהתה והבינה אותי, כאשה, מה עברתי בבית.

למעלה