לינור מגיעה להתארח בפורום

לינור מגיעה להתארח בפורום

ביום רביעי הקרוב ה- 17.9 החל מהשעה 10:00, נארח בפורום את הדיירת הכי סקסית בתולדות האח הגדול - לינור שפר
.

לינור,
הגיעה למקום השלישי והמכובד באח הגדול 6.
אתם מוזמנים לשאול אותה שאלות על היחסים עם דיירי הבית, היריבות עם טל ונופר, השהות בבית המפורסם במדינה ועל התוכניות לעתיד...

אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם החל מ....עכשיו
אנא התנהגו (ושאלו) בהתאם
.

moiya

New member
יש יש ! מגיע קצת נחת, אכלה הרבה גועל בתוכנית

בעיקר מאחורי גבה.
&nbsp

moiya

New member
אולי גם מיקי יצטרף וישב לידה?

יהיה נחמד שניהם ביחד כאן..
&nbsp

prahim123

New member
לינור את מהממת! את יפה מבחוץ ומבפנים...

בחורה אינטלגנטית ואכפתית.
מאוד מנומסת, אבל לא פראיירית....

אנחנו אוהבים אותך! היה כיף ומעניין לצפות בך באח הגדול!

aviril11

New member
לינור יקרה , אני רוצה לספר לך קצת על הפורום הזה ...

בניגוד לקהל הצופים הרגיל ,יש פה בפורום אנשים יותר נכון נשים ,(לא אנקוב בשמות אבל רובים יודעים למי הכוונה) , שאפשר לעשות להם מבחן ידע על העונות באח הגדול מכל ההבטים ומכל זויות הצילום ,
ולא מעטים מהם יקבלו במבחן הזה ציון 100 ,לא רק לגבי מה שהראו בערוץ 22 שהוא מתומצת וערוך לכארבעים דקות נטו מתוך שבוע ,אלא לגבי 24/7 בערוץ 26.
אבל יש כאן לא רק חברים בעלי בקיאות בהתרחשויות הכרונולוגיות ,במקרים לא מעטים מדובר באנשים סופר אינטליגנטים ,רגישים מאין כמוהם ,
בעלי טביעת עין חדה כתער .עם שיפוט אינטראקציות מעולה , והעיקר עם חוש צדק מאוד מפותח .
..לא כולם אהבו אותך לינור ,אבל יש כאן רוב גדול לאוהבייך ואת בהחלט יכולה להיות גאה בכך !!.
למען האמת את היית הכי אהודה כאן שניה רק לאלדד ואלדד היה הכי אהוד גם בגלל עמידתו הגאה מול אורטל בן דיין ובגלל עמידתו מעוררת הכבוד מול מנחם בן.
אבל ייש לי הרגשה שאלה שאהבו אותך הם אמנם במיעוט יחסי לאלה שאהבו את אלדד אבל האוהדים שלך הם יותר שרופים . אם עושים אנלוגיה לכדורגל ...

תהיי בטוחה בדבר אחד שלמרות התוצאות הרשמיות של העונה.. כאן בפורום מתקבלים בסבר פנים יפות ,רק ארבעתכם : אלדד, מרטין,מיקי ואת לינור יקירתי האצילה .
...כל יתר הדיירים אילו היו באים להתארח כאן ,היו יוצאים מכאן עם טראומה לתקופה ממושכת .,
יאללה בהצלחה ואל תעשי שטויות ...

לינור אהובה

אני יודעת שעברת שלושה חודשים לא כ"כ פשוטים...
נכנסת לבית מלאת אנרגיה, רצון לשתף ולהכיר.. אך בסופו של דבר, אני מתארת לעצמי שזו הייתה חוויה מלאת בדידות ואולי קצת כאב,
כאב שלא הגיע לך.. אבל לא היית לגמרי לבד, אנחנו צפינו והרגשנו את כאבך, תמכנו ועודדנו מרחוק.
אנחנו כן שמענו, התחברנו ואהבנו

קחי את כל החוויה הזאת למקום טוב, כחוויה מלמדת.
&nbsp
מאחלת לך שתגשימי את כל חלומותייך, הגדולים והקטנים,
ושתמיד תהיי מוקפת באנשים שיודעים להעריך אותך, את טוב ליבך, את האדם שאת...
&nbsp
מקווה עוד לשמוע ולראות אותך בקרוב, כי אין סיבה שלא.
בהצלחה

&nbsp
&nbsp

Ronit FL

New member
לינור המדהימה. היית הבחירה שלי לנצח!

אהבתי את צורת ההתמודדות שלך בבית.
מאוד מובנת לי בחירתך להתנתק מהרוע ששרר סביבך והדרך בה עשית זאת.
הדרך הזו מצביעה על דבר אחד, חוזק וחוסן נפשי עצום!
&nbsp
את בחורה מדהימה, יפהפיה מהממת ובעיקר בחורה עם ערכים ודרך ארץ ואני מקווה ומאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך!
&nbsp

דאגני16

New member
לינור אהובה, היית הדיירת נפלאה, מקסימה ונהדרת

קשה לסכם הכל בכמה משפטים קצרים, רק אומר שבעיני את נסיכת הלבבות החדשה של ישראל

כמו כותבים רבים אחרים פה בפורום, כעסנו מאד כשפגעו בך והיינו גאים על עמידתך האיתנה, מעוררת ההשתאות מול כל התלאות שעברו עליך בתוכנית. אני רוצה לאחל לך מכל הלב המון הצלחה בחיים, ושכל משאלותיך תתגשמנה לטובה.
ובכל זאת שאלה - האם יש כבר תוכניות שאת מעורבת בהן? מקווה לראותך מצליחה בענק!!! מגיע לך!!!

דאגני16

New member
לינור, לכל אורך התוכנית הזכרת לי דמויות של דיסני הנה אחת מהן

הזכרת לי את בל מהיפה והחיה (היו הרבה חיות שהיית צריכה להתמודד איתן). כמו בל היית יפיפיה ואמיצה

purehoney

New member
כמה דברים ללינור...

היי לינור,רציתי להגיד לך שלא משנה מה אמרו לך שם בבית,הדיירים,המנחים או האח הגדול בעצמו כי רק את מבין כולם,הצלחת להיראות ולהראות בדיוק את הדברים שצריך ושמעניינים אותי בתוכנית הזאת...
רציתי שתדעי גם שרק בזכות אנשים כמוך אני ממשיכה לצפות בעוד ועוד עונה של האח הגדול וזה אפילו שלא תמיד רואים או מרגישים אותם בימים הראשונים בבית,בזמן שהרוב עסוקים ביצירת דמות שתתאים לכל סיטואציה בבית ותתחבר לכל הדיירים...
ואז מתוכם את התבלטת אולי אפילו מבחירה שלך להישאר את ולא להפוך את עצמך למישהי אחרת רק בשביל להשתלב ב"פאזל" הזה גם כשזה בודד אותך מכולם,שאלה תכונות שאני נורא מעריכה אצל אנשים וזאת עובדה קיימת שזה לא משנה כבר לאיזה מקום הגעת,את הגעת לגמר בזכות עצמך ולא כי השתמשת בכל מיני סיסמאות ואג'נדות או על מישהו אחר מבין הדיירים ועל זה מגיע לך כל הכבוד ויישר כוח

דבר אחד קטן לא מצא חן בעיני היה אחרי ששפכת על טל יין בחזרה ואמרת לה "עכשיו אנחנו שוות"(או משהו כזה) אז אני חושבת בעניין הזה שבן אדם עם התנהגות בזויה שמתנהג הפוך לגמרי מהסיסמאות שהוא מנצל ורוכב עליהם("צדק וחמלה...")הוא לא יכול בכלל להשתוות לאף אחד ובטח שלא לך...
אני מקווה ומאחלת לך שתצליחי איפה שתרצי להגשים את עצמך כי מגיע לך ואני אשמח נורא להמשיך לעקוב ולשמוע עוד ממך,בטלוויזיה בקולנוע או איפה שזה יתאפשר לך...המון המון בהצלחה לינור

דובשי,כמוני כמוך מסכימה בכל מילה.בקשר

ליין,אף אחד לא יודע מה גרם לה להחזיר את ה"טובה" הזאת
לטל גלבוע,אולי בדרבון של אח הגדול,אולי מהתסכול שהאח הגדול
לא יעניש את טל וידלג על זה,הרי לינור דיברה איתו והתשובהממנו
אף אחד לא יודע.מי לא יודע מה נפלאות העריכה והדבקה והשקרים ששם.אני למדתי כבר מהעונה
4,5 ו6.לא בוכים על שנשפך יין,מה שהגיע הגיע לנבלה הזאת

purehoney

New member
בליס זה היה ברור שזה יקרה

בכל זאת אי אפשר לדחוק בן אדם עוד ועוד לקיר ועוד לצפות ממנו לשתוק ולא להגיב איכשהו...אני לא נכנסת לזה אם זה היתה צריכה לבחור בשפיכת יין או משהו אחר אבל לגמרי מבינה אותה ומאיפה זה בא שהיא כנראה ניסתה להבליג אבל כשאי אפשר יותר אז אי אפשר...בכל זאת אני עדיין חושבת שמבין כולם היא היתה ונשארה מאופקת עם ולמרות מה שאמרו ועשו לה שם...

צרצרה1

New member
נכון, אבל לדעתי שפיכת היין חזרה היתה טעות פטאלית

כי אפשר ואולי ניתן היה לולא זאת, לחייב את טל בהתנצלות,
ובכל מקרה להוציא אותה אלימה, כמו שהיתה באמת,
אם לא על ידי האח עצמו, באמצעות לחץ ציבורי (שהתחיל ובגדול! אבל נעצר מכורח "ההחזרה" שלינור עשתה)
שהיה מופעל על ההפקה, כמו גם על ידי דיבור מצד לינור על האלימות של טל ועל השתיקה התמוהה של האח הגדול.
הרי חודדה על שפיכת מים עפה בבושת פנים,
והאח לא היה יכול להתעלם מהצביעות ותמיהת הציבור על האיפה ואיפה הזה.
לכן זו היתה טעות אדירה של לינור להחזיר.
&nbsp

לינורוש,כמה כייף שאת באה להתארח!

מתוקה,יפיופה אמיתית,אהבתי ואוהבת אותך מאז נכנסת לבית האח הגדול
היית הכי אהובה עלי מכל הדיירים.תמכתי ולוותי אותך באורך כל התוכנית
עד הגמר המיוחל ולמקום המכובד.רציתי שתזכי,אך גם מקום3 ליגה!

moiya

New member
ליגה לגמרי, רק כמה הערות ישירות ללינורי

אז ככה יקירה , אני מסכימה פה עם כמה דיירים שציינו את עניין היין.
חבל שהחזרת לטל. לו היית מתאפקת היית יוצאת ענקית מולה.
עוד דבר שהפריע לי לאורך כל העונה זה מכלול המניירות שלך
אני אומנם בטוחה שאת לא שמה לבך לכך ואין לך אולי מודעות לנושא
אבל לדעתי ניתן לעבוד על זה ולצמצם קצת בכל הנוגע למניירות.
זה הדבר היחידי שהפריע לי, אבל בקטנה באמת.
&nbsp
מעבר לכך, היית דיירת כלבבי ותמיד הצבעתי לך (גם למיקי, מרטין ואלדד)
לא אשקר, מאוד רציתי את ארבעתכם בחמישית הגמר.
&nbsp
קבלי ממני חיבוק חזק. מגיע לך, שרדת את קן הצרעות כמו גדולה.
&nbsp
&nbsp

moiya

New member
אה, עוד משהו קטן

אני יודעת שאת בקשר עם מיקי, תני לו בבקשה חיבוק ממני
גם הוא היה דייר מועדף עלי. טנקס : )
&nbsp

לינור מס' 1 , את מיוחדת ויפה. האם את נשארת בארץ , משהו הציע

לך עבודה מעניינת ומכניסה בעיקבות התכנית? אני בטוחה שבארץ יהיה לך הכי טוב במיוחד למשפחתך.

למעלה