אלדד מגיע לפורום

שוקי158

New member
בחודשיים הראשונים לא נתת כבוד לזולת יצאו מפיך קללות של ערסים

מנטינה

New member
שאלות לאלדד שעשה את בעונה

1. האם יש לך מושג למה לא קיבלו אותך בעונה הקודמת??
2. האם אתה יודע כמה אנשים שרחוקים מדיעותיך הפולטיות היו בעדך?
3. האם מרטין לדעתך תעשה עליה ?
4. האם התעדכנת בכל מה שקרה כאן כשהייתם בבית האח הגדול? ובמיוחד האם
אתה יודע מה קרה כשרני רהב אמר לך לזכור את היום שבו שרתה את ברית עולם?
5. אחותך רצתה שיספרו לך מה קורה בחוץ. האם בדיעבד היה טוב יותר שלא עידכנו אתכם?
6. הזכיה של טל התקבלה בעיני כמו הזכיה של טהוניה שנה שעברה, היום אני מרגישה שהכל
תפור ומוכתב מלמעלה. זה מאכזב מאד. האם היית נכנס לבית האח בידיעה שיש עוד כמה
פרמטרים לזכיה? ולא רק האישיות של הנבחר. אלא הטרד שהוא מוביל ?
7. נאם נמשיך לראות אותך בטלווזיה?

butchi

New member
שלום לאלדד , האמת היא שראיתי

את האח הגדול רק בגלל שאתה היית שם.
אתה היית משב רוח רענן מול כל הסופות הקשות שנשבו בבית .
שמחתי שמרטין , כמוני , קלטה מייד את האיכויות שלך כאדם : נאמנות,יושרה,חברות,רגישות
ועוד תכונות שבימינו הפכו נדירות ( ובמיוחד בדיירי האח הגדול )
&nbsp
לי יש בעייה רצינית עם טיפוסים נוכלים , צבועים,שקרנים,מניפולטיבים וקנאיים .
כל הטיפוסים האלה טוטאו שבוע אחרי שבוע מהבית . זו הייתה נחמה פורטא !!.
&nbsp
אתה בסדר גמור , באמת , רק הצעה קטנה שלי אליך , והכל מאהבה.
פשוט , שנה את הצורה שאתה מתווכח עם אנשים .
השתדל לא לחזור על מילה או משפט שוב ושוב, זה לא נשמע טוב .
הכי טוב לשמור על קור רוח במקרים כאלה על מנת לא לתת לאנשים
מולך סיבה לצייר אותך באור לא טוב ולא נכון .
&nbsp
אני גם מציעה לך לברור טוב טוב את כל העסקנים והיחצנים שיפנו אליך.
תסנן , אל תנהג בתמימות איתם , הם כרישים .
הייה זהיר ושמור על עצמך . אתה בחור טוב !!
&nbsp
אני גם מציעה לך לא להיכנס למעורבות ופעילות של האג'נדה הטבעונית.
מספיק לדעתי להיות טבעוני בלי דרמה מסביב.
לא חושבת שצריך לתת לטל במה נוספת דרך הפעילות שלך ..... היא לדעתי מספיק
רכבה על גבך.
&nbsp
אני מאחלת לך באמת שכל מה שתעשה עכשיו יביא לך שמחה
וסיפוק . שנה טובה !!
בתצ'י
&nbsp
&nbsp

תשובות

1. לא קיבלו אותי לעונה הקודמת כי אז הצד הפוליטי שבי לא היה משחק תפקיד.
2. אני שומע על אנשים שדעתם לא כשלי, שהם היו בעדי, בגלל שראו בי מישהו שאפשר לדבר ולהתדיין איתו.
3. אני מאוד מקווה שהיא תמצא עבודה שתוכל להשאיר אותה בארץ ולתת לה מספיק את החופש לבקר את הנכדים שלה.
4. ב 6:00 בבוקר ביום שאחרי היציאה, לאחר שקארין נרדמה, התחלתי לקרוא חלק קטן ממה שעברה המדינה שלנו בזמן שהותי בבית האח הגדול. כך גם הגעתי לאירוע הנוראי של חטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים. ישבתי בסלון ובכיתי עד שהגיעה המונית לאסוף אותי ליום צילומים וראיונות.
5.כן ולא.
לאחר שגיליתי מה באמת קרה בזמן שהותנו בבית האח , אני מאמין שאם הייתי יודע את האמת לא הייתי נשאר בבית.
7. בתקווה.

&nbsp
&nbsp

oribel27

New member
שלום אדון שוקו, שתי שאלות (קצרות) ברשותך...

1. כרודף צדק ואמת עלתה המחשבה באמת לבדוק/להתייעץ/לעשות מעשה בגין אי נצחונך על אף שקהל מצביעיך היה הגדול ביותר ב6 עונות האח הגדול, מיותר לציין שהובלת כל העונה ולא ישכנעו אותנו במילים = "ספקולציות" / "שאננות" / "סקרים משקרים"
(כל עונה עד היום מי שהוביל בסקרים - ניצח)

2. האם אתה רואה את עצמך בפוליטיקה בעתיד?

ולסיום... כמה מילים - מבחינתי אתה הדייר הכי מרגש ואיכותי ב6 העונות בהן צפיתי על אף השקפותינו הפוליטיות השונות , הרגשתי את הכאב והפצע המדמם בליבך בעקבות הגירוש, חוויתי איתך את הרצון לראות את האמת, את הטוב לב שבאדם, את רדיפת הצדק הבלתי מתפשרת.
אתה בחור מדהים עם ערכים שכבר נשכחו בדור הזה, קיבלת חינוך מצויין שמהווה מבחינתי מודל לחיקוי... תודה שאיפשרת לנו להכיר אותך, תודה שריגשת, תודה !
שיהיה לך בהצלחה בכל דרך בה תבחר, מבחינתי (ועוד כמה רבבות ) אתה הזוכה שלנו!

פוליטיקה

תמיד כשידברו על כניסה שלי לפוליטיקה צחקתי ואמרתי שאני לא מתאים לפוליטיקה כי לא למדתי לשקר. זה כן משהו שיושב לי בראש כבר שנים רבות. אני לא בטוח שכרגע אני מוכן לזה אבל אולי בעתיד.

שוקי158

New member
אלדד לא להסחף כולה 15 דקות תהילה כבר רוצה תוכנית הtv

רוצה פוליטיקה מציע שתנחת מהר לקרקע עוד חודש לא ידעו מי זה אלדד וכל הדיירים

אלדד היית דייר מקסים חכם שנון סקסי ומעניין מאד

מגיע לך לזכות כי אתה ממש מעניין, מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפנה, ובהצלחה עם קארין ושתהיה מאושר, ונו תעדכן מה הולך עם קארין.

קארין

כרגע אנחנו ברקיע השביעי. אין לנו יותר מדי לבלות אחד עם השניה. בסוף שבוע ניסע לצפון לקצת זמן איכות.
אני חייב להגיד שזה מרגיש הכי נפלא בעולם.

flowersa04

New member
שאלה לאלדד על היחס לטל

אלדד, כשישבת ליד חברתך מרטין על הספסל, איך הרגשת כששמעת אותה אומרת שהיא תגרום לחברה נוספת שלך בבית- טל גלבוע, לבכות? למה לא עשית כלום?
אודה לתשובה כנה.

exoduser2012

New member
מרטין ראתה את התמונה הגדולה, היא ראתה שטל הולכת לצאת על אלדד

היא כבר ראתה את זה שבוע-שבועיים לפני והיא התחילה להזהיר אותו, והיא צדקה בסופו של דבר.
טל בסופו של דבר עשתה דווקא לאלדד בריב של הטווס, על מנת לעצבן אותו ולפגוע בו, ולאחר מכן היא גם ליכלכה עליו ביחד עם נופר.
היא ראתה הכול והגנה עליו, אני לא החשבתי את טל בתור חברה של אלדד, כי ידעתי שיגיע הרגע, היא תתקע לו סכין בגב ללא היסוס...
מרטין החברה האמיתית היחידה שלו בבית, תמיד הייתה לצידו.

simon de

New member
שלום לאלדד המקסים

קודם כל רציתי לומר שהיית הדייר האהוב העונה ומאז אלירז לא התחברתי לדייר כמו שהתחברתי אליך.
מבחינתי ומבחינת רבים עשית את העונה. כמובן שמיותר לציין שסימסתי לך המון והייתי מאוד מאוכזבת בשבילך כשלא זכית. אני כמו רבים חושבת שהיה בהחלט משהו לא כשר בזכייה של טל , ושניכר שההפקה עשתה הכל כדי ליצור את המהפך שרצתה. לדעתי היה כאן עוול מאוד גדול באי זכייתך והפרס ניתן למישהי שאינה ראויה לקבלו .
מאחלת לך בכל מקרה הצלחה בכל מה שתעשה. הקסמת אותי באישיות שלך ואני מאוד שמחה שנכנסת לבית.
השאלות שלי:
1. לאורך כל העונה היה לי ולאחרים כמוני הרושם שההפקה לא היתה רוצה שאתה תזכה, בעיקר בגלל דעותיך, ושהם מאוד דחפו ורצו בזכייתה של טל, ועזרו לכך מבחינת עריכה (פרק לפני הגמר שהוקדש רק לה), פרומואים כשהיא במרכז ששודרו שוב , ועוד דברים שמאוד צרמו לחלק מהצופים.
האם אין בך כעס כלשהו על כך, לאור האהבה הרבה שאתה מקבל בחוץ? האם הרגשת בבית שאתה לא פייבוריט של ההפקה? (אני יודעת שאתה קשור אליהם בחוזה אבל בכל זאת התרשמתי שאתה אדם כנה שאומר על שעל ליבו ...)
2. האם אתה מודע לכל הליכלוכים של טל עליך בשבועות האחרונים? אני יודעת שאתה החשבת אותה כחברה אמיתית אבל היה נראה שטל לא מרגישה כמוך , לא פירגנה לך ואף אמרה לאח הגדול שהיא היתה מוציאה אותך מחמישיית הגמר. מחוץ לבית אחרי הזכייה היחס שלה אליך שוב השתנה לפרגון. איך אתה מרגיש עם זה?

תודה אם קראת וענית וגם אם לא, מאחלת לך הצלחה בכל מה שתעשה, נכנסת ללב של המון אנשים בזכות מי שאתה. מקווה שאתה נהנה מהאהבה בחוץ.

55מלכה

New member
לאלדד המדהים

אפתח בברכה והצלחה
מותר לציין שהתאכזבתי קשות שלא זכית
אהבתי לצפות בך כל העונה רגשת אותי אהבתי את ההתנהלות הכנות והחיוך שובה הלב ..<3

שאלה לאלדד

למה התנפלת על מנחם בן, (ולא היה חסר הרבה שתפליק לו), על כך שהוא אמר לטל את הדבר הכי חכם שאי פעם מישהו אמר בבית האח על מישהו אחר: הוא אמר לה שהיא רוצה להשליט דיקטטורה טבעונית. זכור לי שכאשר אב"ד קראה לך פשיסט ונאצי, מאוד התרעמת על טל שלא יצאה להגנתך, אני זוכרת שאפילו אמרת בנסט למיקי שטל אוהבת חיות אך לא בני אדם. אז למה יצאת כל כך להגנתה מפני מנחם בן? לא עדיף היה להרגיע אותה שלא תשתולל ותאחל לאחרים שייחנקו וימותו כי הם אוכלים בשר?

שאלה שנייה: כשטל, נופרע (ואני קוראת לה כך כי היא אישה רעה) ודנית המציאו את הרמיקס הזה על לינור, למה לקחת חלק בזה ורקדת איתן? אתה שכל כך כעסת על טל שבחרה לך את תחפושת הטווס כי אנשים יחשבו שאתה שחצן או חלילה יחשבו שחוץ מלהיות יפה אין בך שום דבר אחר, למה, כשדימוי של מישהי אחרת שתמיד תמכה בך כמו לינור, נפגע, וכולם ברשת דיברו על הקטע הלעגני הזה, למה לא הפסקת כאיש שמתיימר להיות איש ערכים, את הפארסה הרעה הזאת?

isrot

New member
זינגרלה אני אענה לך בתור צופה

לינור ואלדד לא היו בדיוק חברים בתוך הבית, הם אכן היו מאותה "קבוצה" אך לא ממש התחברו.
עד הרגע שמיקי הלך לינור לא הפסיקה להגיד על אלדד שהוא שחקן ואסטרטג.
היא אמרה שהוא משחק בכל הקטע עם דנית וטל, רוצה לנסות להוציא עצמו אדם מלא חמלה ורגש.
אז נתחיל פה.
דבר שני, לאלדד ולינור היו לא מעט ריבים ומחלוקות בבית.
דבר שלישי, בקטע שהוא הסכים לרקוד איתן זה היה -מול- הפנים של לינור, כאשר לינור כן צוחקת
וזה היה רק כי הוא השביע אותן שאם הוא יעשה פעם אחת הן יסתמו ויפסיקו.
וכמו שאנחנו מכירים וגם הם הספיקו להכיר את לינור, אם היה מפריע ומעליב אותה השירה היא הייתה מבקשת שיפסיקו.

לואיזה77

New member
ראשית, היא שאלה את אלדד ולא אותך. ועוד דבר :

ראינו איך לינור נפעגת באותו מעמד. היא בלעה את הרוק, נראתה סוערת והצחוק שלה היה צחוק מריר ופגוע,
זה לא היה צחוק אמיתי, זה היה צחוק ציני.
הקטע הזה , שבו אלדד בכלל משתף פעולה בריקוד ובשיר הזה עם שלוש הרעות, טל, נופר ודנית, ועוד מול פניה של לינור -
צרם מאוד לצופים רבים. גם אני הפניתי שאלה לאלדד בעניין הזה.

למעלה