אלדד מגיע לפורום

exoduser2012

New member
מרטין לעולם לא ריכלה עליו, תמיד הייתה לצידו

רק בעניין של הקירבה של אלדד לטל ודנית, היא הביעה את דעתה (ולבסוף גם צדקה)

sharoshit

New member
היי אלדד

ראשית, אני רוצה לברך אותך על המקום השני והמכובד. לדעתי הגיע לך לזכות במליון, אבל אני בטוחה שתצליח בחוץ ובגדול, כך שאני לא דואגת לך.
גילית הרבה יושרה ועמוד שדרה בבית האח, למרות ה"קואליציה" שנוצרה נגדך בכל פעם מחדש, הצלחת לגבור על כל המכשולים, ולכן הערכתי אותך מאוד.
זה היה מאוד סמלי שנכנסת לבית האח הגדול דווקא בזמן הקשה שהמדינה חוותה... אני לא בטוחה עד כמה ידוע לך על כל מה שקרה בחוץ, אך ללא ספק, היו די הרבה רגעים שהמשפט שהופיע לך על החולצה, "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה", היה מאוד מחזק, מעודד ומעורר השראה.
רציתי לשאול: האם אתה מרגיש שמשהו בך השתנה במהלך שהותך בבית האח?
מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך!

נעם144

New member
אולי כבר שאלו אבל אותי מסקרן לדעת

ראשית אומר שהיה כיף לצפות בך ובשבילי אתה הזוכה עונה 7!
והשאלה- אתה מיצג את הימין ואין ספק שפינוי הגוש השאיר צלקות בנפשכם
מדוע בחרת לגור בת״א.?
למה לא הצטרפת לאחת מההתנחלויות בשטחים?
האם יש לך כונה לעשות זאת?
מאחלת לך ולקארין המון המון אהבה ודרך צלחה.

תל אביב

אני בחור צעיר וחילוני ולאחר הגירוש החלטתי לעבור למקום הכי צעיר והכי מעניין שיש. אני חושב שעצם העובדה שאני גר בתל אביב ופוגש הרבה אנשים שלראשונה בחייהם רואים מתיישב לא דרך מסך הטלוויזיה ובצורה הקריקטורית שהם מציגים אותנו - אני חושב שזה כשלעצמו עושה איזשהו שירות למתיישבים. כמו כן, מי שבקיא קצת בהתיישבויות בדרך כלל אתה מגיע לשם לאחר החתונה. כרגע אני לא רווק אבל גם לא נשוי. אני מקווה שאולי בעתיד אגשים את החלום שלי - להקים התיישבות.

flowersa04

New member
שאלה לאלדד על קמפיין טבעונות

לאלדד שלום. ברכות על המקום ה-2 והמאוד מכובד שהגעת אליו.
שאלתי: בתור טבעוני, ולאחר הפרסום הרב שלו זכית בתוכנית האח הגדול, האם אתה רואה את עצמך מוביל קמפיין טבעונות למען הפסקת סבלם של בעלי החיים?
כידוע עדיין מיליונים בישראל ממשיכים לצרוך בשר, חלב וביצים וכו' ולכך יש תוצאות ישירות של סבל ללא רחמים לבעלי החיים והן נזק אקולוגי סביבתי בלתי הפיך.

קמפיין טבעונות

שאלו אותי לאחר היציאה מבית האח אם אני אהיה מוכן להשתתף בקמפיין למען קידום אתגר 22 ואמרתי שאני אעשה זאת בשמחה.

תשורה

New member
האם אתה לא מאוכזב ממקום שני לטובת טל בגלל שהובטח לך

לעבוד בקשת? ואם אכן כך, על איזה תפקיד מדובר?

תשורה

New member
האם אתה לא מאוכזב ממקום שני לטובת טל בגלל שהובטח לך

לעבוד בקשת? ואם אכן כך, על איזה תפקיד מדובר? תודה לך על תשובתך הכנה :)

אלדד החביב

מאד נהנתי לצפות בך ולעקוב אחריך על המסך.
אהבתי גם לצפות במרטין שלא פחדה לומר כל דבר לכל דייר כולל לך.
אהבתי שאת הערות והארות שלה אליך היא נהגה לומר לך בארבע עיניים.
היא פקחה לך את העיניים ואיפשרה לך לקרוא נכון את המתחולל ב"בית הנחשים"
שבו שהיתם. אתה היית קצת תמים, והתרחקת מהרכילויות לכן שמחתי עם וסמכתי על- מרטין
שהשגיחה עליך לאורך המשחק.
אין לי שאלות כי את כולן כבר שאלו לפני ונותר לי רק לאחל לך הרבה הצלחה ואושר בחיים,
ולהוריך ולכל בני משפחתך המקסימים הרבה נחת ממך.

תוספת קטנה, אהבתי את הטעם המוסיקלי שלך

הכי אהבתי כששרת את השיר "ברית עולם" באודישנים לפני הבוחנים (יום אחרי שקארין הודחה).
זה היה ביצוע מעולה ומלא מלא רגש שיצא לך מתוך עומק נפשך ומתוך הכאב העצום שהיה בך באותו יום.
כששרת, קיוויתי שקארין רואה ומבינה את הכאב הגדול שלך.

shouldistay

Active member
מאיפה קיבלת את ערכי החברות היפים?

לא תמיד הסכמתי איתך, אבל זה היה יפה לראות אותך מגן על מיקי, טל, מרטין, לינור,
נאמנות נדירה. קיבלת את זה מהבית? מאחיך הגדולים?

ערכי חברות

את ערכי החברות שלי קיבלתי מהוריי היקרים, ממוריי היקרים ומכל מי שגדלתי איתו בגוש קטיף. במגזר הדתי לאומי נותנים לערכים כמו רעות, חברות, כבוד לזולת משקל גדול, הן בתוכנית הלימודים והן כל אחד בביתו הוא.

hakoloklum

New member
לא מדוייק, חברות, ובלבד שתהיה הומוגנית

מי שלא עונה על קריטריונים מסויימים, לא בהכרח יקבל יחס דומה ויתוייג כ״עשבים שוטים״. Hakoloklum, דתל״שית.

למעלה