אלדד מגיע לפורום

saraya999

New member
אלדד הפתיע אותה בתור קולגה ותקף אותה על אכילת בשר

הוא הדגיש "מדברת שטויות"! ו"מדברת כמו ילדה בת שלוש" !
זו הייתה הפגנה של מה דעתו עליה ,דווקא מיקי מיתן אותו שעד לא מזמן גם הוא אכל בשר.
אלדד בכל זאת לא העז להשתלח במיקי כמו בלינור ,שלא להזכיר מרטין.
"מתחת לשפם" היא היתה סרח עודף שאפשר לצאת עליו ,בבחינת "מה את מבינה מהחיים שלך"?!
משהו בלינור לא בא לו טוב בעיניים ,טעה לחשוב שהיא כלי ריק ,חסרת דעה, מגבבת מילים בלי קשר, לא העריך אותה כמו מה שהיא שווה .
חבל שאלדד טעה בנקודה הזו של סטריאוטיפיות.

saraya999

New member
למרות שאלדד לא השיב לאמת בעניין יחסו ללינור ,זה חשבון אישי ש

שלו עם עצמו (על משכבו בלילות).
אני משוכנעת שהוא מבקר עצמו בד' אמותיו ,גם אם לא בפורום, בכך שהיה יכול לעשות יותר למען לינור
בתוך אותו מצב קשה ואכזרי בו הייתה נתונה ,שהוא למעשה היה השפוי והאנושי היחידי בבית באותו שבוע אחרון,
שיכול להושיט לה יד וכתף תומכת .

נכון מאד, לינור השמיצה את אלדד

היא עשתה שטיפות מוח למיקי ומרטין נגד אלדד.
מיקי די השתכנע כי גם כך לא הכי אהב את אלדד.
מרטין קצת התבלבלה, בדקה דברים בעצמה והבינה שלינור פועלת מתוך אסטרטגיה שגויה (אגב, לינור הושפעה רבות לגבי אלדד
בעקבות שיחה שעשה לה אליאב. שיחת בלבול ועירבוב מוח בנוסח השיחות עם דנית).

capuchina

New member
אם כבר, אז תדייקי בבקשה. לינור לא דיברה על אלדד

ללא הפסקה כל הזמן. זה היה סביב אירועים מסויימים, נקודתיים. בפעם הראשונה - כשהיא נפגעה ממנו מאוד
אחרי שהוא בעצם הוציא אותה מהתקציב והכניס את דנית. זה לא נמשך כל הזמן, אלא משהו כמו יומיים שהיא דיברה עם מיקי ומרטין - החברים שלה בבית, עם מי עוד לדבר כשאתה נפגע ממישהו אם לא עם חברים.
אני גם מבינה לגמרי למה בעיניה חלק ממהלכים של אלדד נראו אסטרטגיים. אבל לזה כבר לא אכנס.

לואיזה77

New member
קפוצ'ינה, נכון. הייתה לה אכזבה בזמן מסויים והיא הביעה אותה

זה היה סביב ארוע מסוים.

lamalama4

New member
זה לא היה לזמן קצר, זה היה לאורך מס' שבועות פעמים רבות

מהרגע שאלדד תמך בדנית ושהה במחיצתה ועד הרגע שסנדרה נכנסה לבית.
אגב, התמיכה בדנית הוציאה משניהם דברים טובים וייפתה את שניהם. חבל שנגמר

lamalama4

New member
דנית עברה שטיפת מוח שלא תבייש מנהיג כת מיומן וגבר מתעלל

דנית לצערה התאהבה בנוכל ששיקר לה (גם בעזרת חבריו) והפך אותה לקורבן ולדמות הטראגית של העונה. לכן אסלח לה על ה"טיפשות" כי כבר נראו מקרים כאלה בעבר ועליה נעשתה העבירה באין מפריע וללא התערבות חיצונית שהיתה הכרחית מבחינתי בגדר של פיקוח נפש. מה שיפה באלדד זה שהוא לקח על עצמו להוציא אותה מזה, אבל העזרה שקיבל אליאב בלהשאיר אותה שם היתה גדולה על אלדד.

capuchina

New member
זה לא היה מהרגע שאלדד תמך בדנית אלא מחלוקת התקציב

מספיק לסלף

lamalama4

New member
ממממ רואים גם בפרקים עצמם

אלדד ודנית נכנסים לחדר האח לחגוג את החברות שנוצרה - מיקי לינור ומרטין מתמרמרים כאשר לינור ומיקי מאשימים את אלדד במשחק ואסטרטגיה בצורה מאד מזלזלת ולא נעימה ומרטין מתמרמרת מבלי לצאת מלוכלכת כמוהם. מאותו רגע לינור לא הניחה לעניין וכך גם מיקי. ראו היטב בערוץ 26, ומי שבחר להתעלם- זה מתועד בפרק עצמו, מאד ברור ולפני עניין התקציב. אמנם לא בתדירות שזה נראה ב-26, אבל מספיק כדי לתת טעימה ולהבהיר את דעתם של לינור ומיקי על אלדד.

Ronalda1

New member
היי אלדד

רק רציתי לומר שלדעתי ומאמינה שגם לדעת רבים אחרים אתה המתמודד הראוי ביותר לזכיה בתולדות "האח הגדול".
מקווה ומאמינה שעוד נשמע עליך גדולות ונצורות, אתה מביא המון איכות שחסרה בעולם הזה.
מאחלת לך המון בהצלחה בכל אשר תפנה.

94a

New member
הארה והערה

ראשית , הטעם שלך במוסיקה מעולה, אולי השירה קצת פחות
(למרות שגם כאן היו רגעים טובים כמו השירה עם הגיטרה) אולם הגיוון מעולה.
אולי בניגוד לכותבים לעיל ודהלן לקח זמן להתחמם לדמותך. חלק מחוסר התחברות נובע מהתנהלות מול אב"ד ,דורון , בהתנצחויות בינכם שאולי באה לידי ביטוי בצורת ביקורת בונה (מבלי להתייחס לאמבוש לאחר מכן של עינב ) בשיחת התנצלותך לעינב . מקווה שתקח דבריה בנקודה ספציפית זו את הביקורת הבונה בלבד לתשומת ליבך .

לאחר כניסת החדשים , והתנהלותך מול נופר ובמידה מסויימת עינב , אולי הם ההזמה הטובה ביותר לטענותיה של אב"ד כלפיך . אין זה משנה אם האחרונות היו אמיתיות ביחסן , התנהלותך כלפיהן , כלפי אחי , ואפילו ההבנה שלינור בודדה שם העדות הטובה ביותר .

אז גם ניתן היה לראותך חשוף בנקודות מסויימות כמו בחדר האח בשיחה על הגירוש, בפגיעה כתוצאה מהתנהגותה של טל , ובצפיה בת.ז

השאלה האם נרגעת כי מצאת את מקומך באח בדינמיקה שנוצרה , או ריסנת את עצמך ?
האם אתה מרוצה מהעריכה בחלק הראשון של העונה ומה שיצא ממך בעימותים עם הדיירים השונים , וכמה היא דומה להתנהלותך מחוץ לבית האח בחיי היום יום .?
יש לציין, שבנתיים בראיונות שצפיתי מייצג עצמך לטובה .

נרגעתי

בגלל שהבנתי שלא צריך להתעצבן על כך שטות. אין לי מושג לגבי העריכה בחלק הראשון של העונה כי לא ראיתי אותה עדיין. ההתנהלות שלי מחוץ לבית האח דיי דומה להתנהלות בבית האח חוץ מזה שאני יודע שזה ישמע לכם מצחיק... בחברה שלי אני נחשב לשטותניק.

מילימק

New member
השטותניקיות שלך - יצאה לגמרי במשימת החדר המעצבן

וכבר ראיתי אותה תוך כדי הת"ז שלך - אותי זה ממש לא הפתיע.

עידמN

New member
לאלדד, מס' שאלות

אתה לא חושב שכל המחמאות ותהילה שעשית כלפי טל גרמה לך להיות מקום 2?
ואם שינת את דעתך אחרי יציאה מהבית על טל?
&nbsp
הייתה דייר מעניין ומביא הרבה צבע לבית האח הגדול
בהצלחה במשך הדרך!

נטשונת1234

Well-known member
עוד משהו..

לאורך כל העונה, לא היה דייר אחד שלא ריכל עלייך/העביר ביקורת/סתם הוציא רפש (זה היה מצחיק באיזשהו מקום, הואשמת באירועים שאפילו לא ידעת שהיו בית). איכשהו כל השיחות של הדיירים הגיעו למירמור קולקטיבי עלייך. אנחנו הצופים כמובן ראינו שזאת קנאה (בעיקר מצד הגברים), אבל האם אתה הרגשת בכך שהיית דמות מאוד דומיננטית ושכל מעשה שלך תמיד דובר ועבר אינספור ניתוחים?
השאלה נובעת בעיקר מהעובדה שהיית נחמד לאנשים שהוציאו עליך הרבה ערס (זה בלט לי ממש עם נופר שראו שמאוד נהנית בחברתה אבל כשלא היית בסביבה היא לא נרגעה מרוב הליכלוך שהוציאה עלייך..) ואני כצופה תהיתי אם אתה פשוט לא מודע לחוסר החיבה שלהם כלפייך או פשוט ניסית לשמור עם כולם על יחסים כמה שיותר טובים כדי לעבור את התקופה היותר כמה שיותר בשלום.

לא הייתי מודע לרוב הדיבורים שהיו מאחורי גבי

הייתי נחמד לאנשים שלפחות בפניי היו נחמדים אליי. לא הייתי נחמד לאנשים שלא היו נחמדים אליי. אני בן אדם שקשה לו להסתיר רגשות ולכן מי שלא אהבתי אותו ידע את זה

למעלה