אלדד מגיע לפורום

מעולם לא אמרו לה שהיא

קיבלה את הכסף במירמה והיא מעולם לא אמרה לאף אחד "תמות" תיחנק" רוצה לסובב את הסכין בגרון" ולא שפכה יין למרות שהיא הייתה איומה בעיניי אל טל מקום ראשון באלימות והתעמרות בבני אדם.
ברור כשמש כיום שכאשר עושים ראיון באח הגדול לדיירים פוטנציאליים מסמנים את הזוכה את מי שהולך להביא אלימות קונפליקט, סערות, כאבי לב קונפליקט וכספים מסימוסים.ממש זירת גליאדטורים מזעזעת.מי שהולך שידע שהזכיה נקבעת בתקופת הראיונות השאר משמשים כניצבים.זו השפלה קשה לעיכול.ואיזה מסר לעם??אלימות שם המשחק להשגת מטרות.

לואיזה77

New member
אלדד, התרשמתי מהערכים שאתה מייצג ולכן התפלאתי מאוד ש :

שבשבוע האחרון נענית לבקשה של שלישיית הרוע ( טל, נופר , דנית) ושרת ורקדת איתן ועוד פעמיים :
"טל, בא לך לרקוד"?
כשממול יושבת לינור, רואה את זה ופניה נפולות, ונראה לי שבאותו מעמד היא נפגעה מאוד במיוחד ממך,
כי משלשות הרעות כבר לא היה לה למה לצפות, אבל שאתה תצטרף ללעג הזה כנגדה ?!
למה עשית זאת והאם ראית לנכון להתנצל לפני לינור על כך ?!

טל בא לך לרקוד?

כששיתפתי פעולה עם הריקוד זה היה לאחר שלינור לקחה את העניין למקום הקומי והסתכלתי עליה לפני שביצעתי את זה וקיבלתי ממנה אישור. אם שמעתם את השיחה , הן הבטיחו לי שאם אעשה איתן את הריקוד זו תהיה הפעם האחרונה שאאלץ לשמוע אותו באותו יום (לצערי הן לא עמדו במילה).

kuki im buzuki

New member
שתי שאלות, למה אתה שר בר' מתגלגלת

מדוע כשאתה שר שיר של זמר מזרחי אתה לא שר אלא מבצע חיקוי מזרחי והרי אינך מזרחי

2. האם אינך מודע לכך שהשירים באח הגול זה מה שגורם לרוב לשים על מיוט את הטלויזיה?

lamalama4

New member
ענית לעצמך בשאלה לגבי ה-ר'

אלדד לא מדבר עם ר' ובשירים הוא שר עם ר' כי זה חיקוי. לרוב הוא עושה חיקוי בשירים שלו בין אם מזרחי או אשכנזי של פעם. אין פה כוונת זדון או זילזול. הוא עושה את זה כי זה משחרר אותו מבחינת השירה ופחות מביך אותו לשיר, כי זה כאילו לא הוא זה ששר ובצורה הזאת לא מבקרים את השירה האמיתית שלו.

ר מתגלגלת

בדרך כלל כל שיר שאני שר אני פחות מוצא בו את הקול שלי, אלא יותר מנסה לחקות אותו. אני לא מת כ"כ מת על הקול שלי ולכן אני מעדיף לשיר בקול של מישהו אחר.
&nbsp
2. אני ממש לא מודע לכך.

niki1999999

New member
אם ההיתה צריך להחליף אתה במשימת החיות

מה ההיתה בוחר לדיירים?

niki1999999

New member
והאם אתה מתכוון לעשות משהו בנוגע לאורטל בן זועבי

היא לא הפסיקה להמציא עלייך דברים

niki1999999

New member
ושאלה אחרונה האם ידעת שלאליאב הייתה אובססיה

כלפייך הוא היה עסוק בך יותר מאשר בנופר ודני יחד

נכון, הוא המציא ש-

עזרת לדנית אך ורק כדי לפגוע בו. שזו הייתה תמיכה אסטרטגית ולא חמלה.
שאתה כל שבוע אומלל ועצבני כי מעמידים אותך להדחה ואת אליאב לא ואתה מקנא באליאב.
שאתה כל היום וגם רוב הלילות רק חושב וחושב איך לפעול ובאיזו אסטרטגיה.
שאתה לובש את הגופיה הכתומה כל סופ"ש כדי למשוך קולות ותמיכה של גוש הימין.

לא הייתי מודע לזה

זה גם לא עניין אותי.
&nbsp
עזרתי לדנית בגלל שראיתי שרע לה וחשבתי שאני אוכל לעזור. כפי שיצא לכם לראות אני ודנית לא דיברנו על אליאב אלא על העסק שלה, על התנ"ך ודברים אחרים.

mexicano15

New member
אלדד לא ניראה לך מוזר

שאתה ולינור הכי אהובים בציבור ודווקא טל שהכי שנואה ניצחה

lamalama4

New member
אכן הכי שנוא בציבור (ובפורום) זה אליאב ובטח שלא טל

הנצחון הלא צודק שלה מעלה את מפלס הכעס, אבל היו לה הרבה רגעים טובים ומכובדים למרות ההתנהלות הקלוקלת שלה בשבועות האחרונים (לטעמי החברות עם נופר קילקלה אותה לגמרי).

פריאל 12

New member
שאלה בקשר לדבר שלא הסתדר לי....

אלדד, גם אני שמתי לב שהיית רגיש מאוד לפגיעה בטל (קל וחומר במרטין), אך השיר (אם אפשר לקרוא לזה כך) שנועד
לפגוע בלינור, והבנות חזרו עליו שוב ושוב אולי בשל קינאתן, מי יודע...
איך שיתפת פעולה עם המעשה הנבזי הזה פעולה?!
זה אמנם הוצג כמשעשע אבל ברור לך שלא כך היה. הרי בעצמך הערת שמדובר ב"כבוד מפוקפק" (או משהו מפוקפק אחר...)

למען הסר ספק, היית הדייר האהוב עליי.
איכותי, נעים, אצילי (למעט מס' תקריות בתחילת העונה, בהן נהגת כשור זועם), בעל עקרונות ברזל והרבה חמלה וחוש הומור.
בעיקר אהבתי את השיחות בינך ובין מרטין ששיקפו קשר כה מיוחד שהיווה מקור לקינאה בקרב דיירי הבית, והיה במה לקנא! :)
לסיום, מאז ימי שפרה האגדית, לא היה דייר שהיה שווה לראות בזכותו את התוכנית, ואז הגעת אתה... :)

בהצלחה רבה בהמשך!

saraya999

New member
הייתי מחדדת את השאלה - מה אתה חושב על לינור באמת -באמת

במסגרת החלוקה לקבוצת היא הייתה אמנם בקבוצה שלך יחד עם מרטין ומיקי
אבל הורגש שלינור לא ה cup of tea שלך, וזה בלשון המעטה.
הרושם שלי היה שבשבוע האחרון העדפת את שלישיית המעיקות ולא את לינור ,
התאכזבתי ממך שנטשת אותה ואף יותר מזה, נטשת את הנאמנות שלך לחינוך האלטרואיסטי שקיבלת בבית לסייע לפגיע ולחלש.
החלש כאן הייתה לינור.
זה קצת קלקל לי באופן שבו אתה מצטייר בעיניי ,למרות שדעתי עליך היא כבעל איכויות ומעלות ראויות בהחלט
.

lamalama4

New member
מעריצי לינור "שוכחים" שהיא השמיצה אותו ללא הפסקה

אמרה שהוא שחקן ואסטרטג ושהיא לא מעריכה אותו. עד ש- סנדרה נכנסה ואמרה לה "נכון אלדד חמוד"? כדי שלינור תפסיק עם זה כי זה הזיק לה, ואכן סנדרה הצליחה מאד עם המסר.

למעלה